Renderforest Review 2020 – Prečo sa používatelia páčia

renderforest-overview1Renderforest, spoločnosť so sídlom v Arménsku, ponúka celý rad online nástrojov na vytváranie všetkých značiek, vrátane propagačných videí, vysvetľujúcich videí, animácií, prezentácií, firemných a vzdelávacích prezentácií a dokonca aj hudobných vizualizácií..


Podľa webových stránok spoločnosti by mal byť v najbližšej budúcnosti k dispozícii nástroj na tvorbu webových stránok a vstupných stránok. Ak je to niečo ako iné nástroje Renderforestu, môžeme očakávať, že bude jednoduché, dostupné a zábavné.

Medzitým som sa pre túto recenziu rozhodol vyskúšať jeden z nástrojov, ktoré je spoločnosť Renderforest najlepšie známa: online logo Maker.

Vlastnosti

 Aby ste si mohli navrhnúť svoje logo za pár minút, online logo Maker spoločnosti Renderforest ponúka nasledujúce funkcie:

 • Algoritmus strojového učenia. V prvom kroku procesu opíšete svoju firmu, odvetvie a to, čo by ste chceli vidieť vo svojom logu. Po výbere preferovaných štýlov písma príde AI spoločnosti Renderforest s množstvom návrhov pre vás.
 • Praktické prispôsobenie. Môžete zmeniť typografiu, farby, ikony a umiestnenie svojho loga.
 • Vektorové súbory. Keď sa rozhodnete pre svoje logo, môžete si ho stiahnuť vo formáte PNG zadarmo (iba na nekomerčné použitie) alebo vo vektorovom formáte, ak sa prihlásite na odber niektorého z platených programov. Vektorový súbor poskytuje veľmi ostrú grafiku bez pixlov.

Renderforest sa môže pochváliť aj nasledujúcimi funkciami:

Exkluzívne umelecké dielo

Po zadaní stručného prehľadu môžete prehľadávať 20 000 súborov umeleckých diel, ktoré vytvoril tím dizajnérskeho tímu Renderforest. Väčšina týchto diel je vyhradená výlučne pre platformu, čo znamená, že sa nemusíte obávať o prípadné prípady porušenia právnych predpisov v budúcnosti..

Uložiť viac vzorov

Ak sa počas procesu návrhu snažíte vybrať jedno logo, môžete si na hlavný panel uložiť niekoľko návrhov a neskôr sa vrátiť a upraviť svoje možnosti a vylepšiť ich..

Animácia loga

Ak inovujete na platený program, môžete animovať svoje logo, aby pomohlo vašej spoločnosti vyniknúť v dnešnom konkurenčnom digitálnom prostredí.

Jednoduchosť použitia

Proces navrhovania Renderforestu je taký jednoduchý, ako sa zdá. Jediné, čo musíte urobiť, je pridať názov spoločnosti, opísať svoje požiadavky, vygenerovať a prispôsobiť svoje logo a potom si ho stiahnuť.

Napríklad som v krátkosti zadal svoje meno a frázu „módne písanie podnikania“. Prišlo množstvo možností pre logo, ktoré by som mohol prispôsobiť z hľadiska ikony, typografie, farebnej palety a umiestnenia.

renderforest-overview2

Prispôsobenie môjho loga bolo celkom jednoduché, ale jedna nevýhoda tohto tvorcu logov je, že jeho algoritmus AI nemusí vždy robiť dobrú prácu, keď vám poskytne ikonu, ktorá sa zhoduje s krátkym dizajnom..

Napríklad, len aby som otestoval algoritmus, v ďalšom krátkom návrhu som zadal frázu „pet business špecializujúca sa na vtáky“. Prekvapivo ma namiesto vtáka ukázala ikona psa.

Ak chcete zvýšiť pravdepodobnosť, že AI spoločnosti Renderforest navrhne vhodné ikony pre vašu firmu, je dôležité, aby ste svoje krátke a jednoduché správy nezmenili. Spomeňte iba základné, každodenné veci.

Ďalšou nevýhodou je skutočnosť, že pri úprave loga neexistuje žiadna možnosť „vrátiť späť“. Ak vykonáte niekoľko zmien, ktoré sa vám nepáčia, nemôžete sa rýchlo vrátiť k pôvodnému logu. Namiesto toho sa musíte manuálne vrátiť späť po jednotlivých fázach, aby ste ich znova vykonali, čo je trochu časovo náročné.

Ak však pripojíte správne kľúčové slovo, existuje funkcia vyhľadávania ikon, pomocou ktorej môžete nájsť relevantný obrázok. Nájdenie toho pravého pre vás môže trvať niekoľko pokusov a omylov. Bohužiaľ, je to dosť ťažké vzhľadom na skutočnosť, že mnohé z návrhov, s ktorými algoritmus prichádza, sú dosť základné.

podpora

Renderforest môžete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla založeného na Arménsku, ako aj prostredníctvom e-mailu alebo online formulára. Okrem toho ponúka web spoločnosti tieto možnosti:

 • Najčastejšie otázky: Nájdete odpovede na základné otázky týkajúce sa vášho účtu, technických problémov a práce s rôznymi nástrojmi.
 • Systém rýchleho predaja lístkov: Ak nenájdete odpoveď na konkrétnu otázku alebo potrebujete konkrétnejšiu radu, kliknite na Pridať nový lístok v časti Časté otázky. Testoval som to a do hodiny som dostal odpoveď.
 • Blog: Ak ste nováčik v oblasti dizajnu, blog Renderforestu poskytuje návody a tipy, ktoré vám pomôžu začať.

Aj keď sú súčasné možnosti pomoci a podpory dostatočné, pri vytváraní loga by bola funkcia živého rozhovoru s jedným z dizajnérov spoločnosti Renderforest neuveriteľne užitočná. Niekoľko prispôsobených rád o tom, čo je podľa profesionálov vizuálne dôležité, by vás ubezpečilo, že váš návrh je skutočne slušný a zodpovedá priemyselným štandardom..

stanovenie ceny

Tvorca loga má bezplatnú aj platenú možnosť. Bezplatná možnosť vám umožňuje sťahovať vaše logo iba vo formáte PNG, čo je z hľadiska kvality limitujúce. Môžete ich tiež použiť iba na nekomerčné účely.

Svoje logo si môžete stiahnuť vo vysoko kvalitnom vektorovom formáte pre komerčné použitie s možnosťou platby za produkt.

Ak potrebujete pre svoju firmu aj videá, môžete zvážiť jeden z predplatných programov spoločnosti Renderforest. Poskytnú vám jedno alebo viac kvalitných stiahnutí loga od plánu Pro smerom nahor.

Existujú štyri prémiové balíčky, ktoré môžete za automatické obnovenie platiť mesačne alebo ročne. Niektoré plány vám umožňujú vytvárať neobmedzené logá, čo by bolo mimoriadne užitočné, ak máte viac firiem. Pokročilé plány ponúkajú zvýšené množstvo minút videa, úložný priestor a počet hudobných stôp na vloženie do videa.

Či už sa rozhodnete pre bezplatné logo alebo si za to zaplatíte prostredníctvom programu Pay-Per-Product alebo plánu predplatného, ​​môžete svoje logo upraviť ešte predtým, ako si ho stiahnete. Nezabúdajte, že platby sú nevratné.

Ako sa Renderforest zhoduje s konkurenciou?

Schopnosť spoločnosti Renderforest vám pomôže navrhnúť logo, animovať ho a vytvárať videá a webové stránky z neho robí výkonnú platformu all-in-one značky..

Napriek tomu, že jeho tvorca loga je dosť slušný pre nováčikov v dizajne, pre niekoho s väčším počtom skúseností s dizajnom by sa tento nástroj mohol javiť skôr ako holé kosti a ohromujúci.

Pros

 • Rozhranie je plynulé a zábavné
 • Môžete prispôsobiť rôzne prvky vzhľadu svojho loga
 • Logo si môžete zadarmo stiahnuť (na nekomerčné použitie).
 • Na platenom logu môžete vykonávať neobmedzené úpravy textu a rozloženia

Zápory

 • Softvér AI spoločnosti Renderforest vždy nenavrhuje vhodné ikony
 • Dizajn bez ozdôb je jednoduchý a skôr jasný
 • Neexistuje možnosť „vrátiť späť“, takže úprava vášho loga môže trvať dlhšie
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me