Recenzia Namecheap Logo Maker 2020 – vaše logo je zadarmo, ale …

Zadarmo Logo Maker z domény Giant Namecheap

Namecheap Free Logo Maker - snímka domovskej stránky


Namecheap dostane kladné hodnotenie pre registráciu domén a webhosting, ale ako sa napr. Namecheap Free Logo Maker porovnáva s inými platformami na návrh loga, napr Fiverr alebo Wix Logo Maker?

Rozhranie výrobcu loga je k dispozícii iba v angličtine, svoje logo môžete navrhnúť v akomkoľvek jazyku, ktorý používa latinské znaky. Takže španielčina, poľština, nemčina alebo vietnamčina by fungovali … ale bohužiaľ nie čínština, ruština, hebrejčina alebo gréčtina.

Ešte jedna dôležitá poznámka: Tvorca logov spoločnosti Namecheap je úplne oddelený od webhostingu a registrácie domén. Používanie bezplatného loga nie je nijako zvlášť výhodné len preto, že používate Namecheap na iné služby (alebo naopak)..

Funkcie a jednoduché použitie

Editor vhodný pre začiatočníkov s prekvapujúcou rozmanitosťou možností prispôsobenia

Rovnako ako väčšina ostatných tvorcov loga pre domácich majstrov, Tvorca logov spoločnosti Namecheap začína krok za krokom sprievodcom spustením s podporou AI. Zadáte názov a odvetvie svojej spoločnosti a potom vyberiete požadované písma, farby a ikony. Platforma vygeneruje jedinečné logá na základe vašich odpovedí.

Namecheap Free Logo Maker - farebné palety

Tony dizajnov loga, nevyžaduje sa žiadna registrácia

Po dokončení sprievodcu jednoduchým spustením získate veľa návrhov loga, pomocou ktorých môžete prehľadávať. A myslím tým banda! Rýchlo som spočítal viac ako 120 možností loga – s mnohými ďalšími, ak by som chcel, som si ich prezrel.

Pripravené logá nie sú vynikajúce, ale vyzerajú slušne. Niektoré majú ikony hore, iné majú ikony vľavo, iné majú slogany, iné nie … dostanete obrázok.

Namecheap Free Logo Maker - vzorové logá

Tu je jedna jedinečná funkcia, ktorú milujem: nemusíte sa zaregistrovať na účet Namecheap, aby ste mohli používať tvorcu loga. Bez toho, aby ste sa niekedy vzdali svojho mena alebo e-mailu, môžete:

 • Prispôsobte si logo
 • Uložte ho na informačný panel
 • Získajte odkaz na zdieľanie
 • Stiahnite si súbory

Pokiaľ uložíte svoje logo, môžete sa kedykoľvek vrátiť a vykonať úpravy a znova ich stiahnuť. (Ak sa rozhodnete nevytvoriť účet, nezabudnite vymazať súbory cookie prehliadača. Ak vymažete súbory cookie, prídete o všetky návrhy uložené v prehliadači.)

Prispôsobenia sú dosť robustné (za bezplatný nástroj)

S tvorbou loga Free Logo Maker získate pôsobivé kreatívne možnosti prispôsobenia, čo je pôsobivé pre produkt, ktorý vám umožní stiahnuť logo bez registrácie alebo platenia čohokoľvek. Tento proces vás prevedie editorom veľmi príjemným pre začiatočníkov.

Namecheap Free Logo Maker - knižnica ikon

Na jednoduchom paneli úprav môžete ľahko:

 • Zmeňte farby buď výberom vlastných, alebo výberom z viac ako 120 predvolených políčok
 • Upravte názov alebo slogan svojej spoločnosti
 • Vyskúšajte nové písma
 • Nahraďte svoju ikonu novou (zobrazená na obrázku vyššie)
 • Vyberte jedno zo šiestich predvolených rozložení a zarovnaní

Neexistuje žiadne tlačidlo Späť, to však zvyšuje tlak. Pri úprave musíte byť opatrní.

Celkovo sú tieto možnosti úprav slušné, ale nemôžete vykonať pokročilejšie úpravy loga ako by ste mohli s plateným nástrojom. Napríklad, Wix Logo Maker poskytuje omnoho viac možností pre písma, zarovnanie textu, tvary pozadia atď.

Keď už hovoríme o spoločnosti Wix Logo Maker, ak chcete vedieť, ako sa porovnávajú všetky najväčšie služby v oblasti dizajnu loga, moja spoluhráč má odpoveď! Všetky ich testoval, aby našiel najlepšie nové logo webovej stránky Planet. Kliknite tu prečítať si jeho skúsenosti a zistiť, ktorá služba dizajnu loga je # 1.

Získate formáty súborov pre web a tlač

Ďalšou vynikajúcou funkciou programu Namecheap Free Logo Maker je užitočnú škálu formátov súborov, ktoré získate zadarmo. Keď kliknete na stiahnutie loga, okamžite získate súbor ZIP, ktorý obsahuje:

 • 3 PNG v plných farbách v rôznych veľkostiach
 • 7 škálovateľných súborov vektorovej grafiky (SVG) v čiernobielom, čiernobielom a farebnom prevedení

Pretože SVG sú nekonečne škálovateľné, tieto súbory vám umožnia vytlačiť vaše logo v akejkoľvek veľkosti. (Namecheap však neponúka tlač tovaru, takže za tým budete musieť ísť inam. To je ďalší dôvod, prečo platené nástroje, ako je Wix Logo Maker, môžu byť pohodlnejšie.)

Ceny a podpora

Vaše logo je zadarmo, ale práva na používanie nemusia byť

Ako som už spomenul, tvorca loga spoločnosti Namecheap ponúka bezplatné stiahnutie loga – je tu však háčik. Dostupné ikony sú vytvorené návrhármi projektu The Noun Project a všetci majú rôzne licenčné pravidlá.

Spodný riadok? Vaše „bezplatné logo“ môže používať ikonu, ktorá vyžaduje, aby ste zaplatili za komerčné (obchodné) použitie.

Namecheap Free Logo Maker - licencia Creative Commons

Úprimne povedané, ak napriek tomu budete platiť licenciu na ikonu, možno budete tiež platiť trochu viac za získanie menej všeobecného loga s plnými právami na používanie..

Podpora zákazníkov je rýchla a ľahká

Na takmer každej obrazovke je k dispozícii tlačidlo na nepretržitý priamy prenos, spolu s tlačidlom podpory, ktoré sa nachádza na navigačnom paneli webovej stránky..

Nemohol som nájsť žiadne informácie o jazykovej podpore (ani nič vo znalostnom centre), a tak som začal živý rozhovor so žiadosťou. Agent reagoval v priebehu niekoľkých minút.

Namecheap Free Logo Maker - Snímka obrazovky podpory živého chatu

Nedostal som odpoveď, v ktorú som dúfal, ale nemusel som čakať. Okrem oslovenia agenta prostredníctvom live chatu, môžete tiež odoslať podporný lístok vyriešiť problémy vyžadujúce dlhšie vysvetlenie.

Ako sa Namecheap Logo Maker zhoduje s konkurenciou?

Nie je to zadarmo zadarmo … Ale nie najlepšie

Free Logo Maker spoločnosti Namecheap je prekvapivo užívateľsky prívetivý a kreatívny, pretože pochádza od spoločnosti, ktorá sa nezameriava ani na dizajn, ani na branding. Naozaj si môžete zadarmo stiahnuť celkom prispôsobené logo. Nezabudnite urobiť domácu úlohu v súvislosti s obchodnými právami, aby ste nedostali nahnevaný list od tvorcu ikon vyžadujúci licenčné poplatky..

Ak chcete mať istotu, že vaše logo je 100% originálne, radšej si najmete nezávislého návrhára na Fiverri. Testovali sme tri rôzne spoločnosti Fiverr na voľnej nohe, aby sme zistili, či môžete skutočne získať profesionálne logo za 5 USD. Kliknutím sem zobrazíte výsledky.

Pros

 • Veľmi editor pre začiatočníkov
 • Kreatívne a rozmanité úpravy loga
 • Skvelé logové súbory pre web a tlač
 • Nevyžaduje sa žiadny účet Namecheap ani prihlásenie

Zápory

 • Práva na komerčné použitie nemusia byť súčasťou vášho loga
 • Obmedzená podpora jazykov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me