Recenzia Jimdo Logo Creator Review 2020 – zadarmo, ale je to najlepšia voľba?

Zadarmo Logo Maker od Tvorca webových stránok Jimdo

Snímka obrazovky Jimdo Logo Creator - domovská stránka


Jimdo je dobre známy pre jeho jednoduché použitie tvorca webových stránok a bezproblémové hostingové služby, takže neprekvapuje, že Jimdo Logo Creator je jednoduchý a priateľský pre začiatočníkov. Je však tento nový tvorca loga rovnako dobrý ako základné služby spoločnosti Jimdo? A je „zadarmo“ skutočne zadarmo? Vedenie čítania zistiť.

Rozhranie webovej stránky spoločnosti Jimdo je k dispozícii v siedmich jazykoch:

 • Angličtina
 • Nemec
 • španielsky
 • francúzsky
 • taliansky
 • japonský
 • holandský

Vo všetkých týchto jazykoch bohužiaľ nemôžete vytvoriť logo. Vo svojom logu nemôžete použiť väčšinu „špeciálnych znakov“, takže Japonec je určite mimo, spolu s inými jazykmi s ne latinskými abecedami. Ani niektoré špeciálne postavy založené na latinčine nefungujú. Napríklad som zistil, že ç a ñ fungovali dobre, ale ă a ę nefungovali. Ak môžete použiť potrebné znaky, môže to trvať nejaký pokus a omyl.

Táto recenzia je súčasťou veľkého projektu na webe Planet Planet, kde testujeme všetky špičkové služby v oblasti dizajnu loga. Môžem ti to povedať hneď teraz – ak sa nechceš experimentovať a radšej by si dostal vlastné logo navrhnuté špeciálne pre teba, mal by si sa pozrieť Fiverr. Môžete si tam najať profesionálneho návrhára loga už za 5 dolárov – nie zadarmo, ale takmer.

Funkcie a jednoduché použitie

Moderné užívateľsky prívetivé rozhranie, ale s obmedzeným dizajnom loga

Rovnako ako tvorca webových stránok, Jimdo Logo Creator má čisté, moderné rozhranie, ktoré poteší oko. Odhliadnuc od toho je estetika webových stránok, skutočnou otázkou však je: sú logá, ktoré môžete vytvoriť atraktívne a jedinečné?

Snímka obrazovky Jimdo Logo Creator - šablóny loga

Získate iba 12 šablón loga, z ktorých si môžete vybrať

Na rozdiel od mnohých iných tvorcov loga pre domácich majstrov, Jimdo Logo Creator nemá sprievodcu spustením. Stačí zadať názov svojej spoločnosti a zobraziť všetky dostupné šablóny loga. A pod pojmom „všetko“ naozaj … 12. Dobrá správa je, že všetky tieto šablóny vyzerajú celkom dobre; zlá správa je, že ich je dosť, aby vytvorili futbalový tím. Dúfam, že Jimdo bude mať v budúcnosti čo ponúknuť.

Pozitívne je, že ak sa ponáhľate a nie ste strašidelne vyberaví, vďaka takým obmedzeným výberom získate super rýchlu tvorbu loga. Ale ak uprednostňujete omnoho viac šablón loga (s personalizovanejšími návrhmi), budete spokojnejší s nástrojom, ako je Wix Logo Maker alebo Krajčírske značky. Ak s jedným z nich odpoviete na otázky zo sprievodcu spustením, stačí niekoľko minút, získate 100+ počiatočných návrhov loga vygenerovaných práve pre vás.

Keď už hovoríme o iných tvorcoch logov, môj kolega bol v snahe otestovať všetky hlavné služby v oblasti dizajnu loga a v tomto procese vytvoriť úplne nové logo webovej stránky Planet Planet.. Kliknite tu aby ste videli, ako sa najväčšie mená zvyšujú a ktorá platforma si získala miesto č. 1!

Prispôsobenie loga je jednoduché, ale kreatívne

Aj keď sú možnosti šablón veľmi obmedzené, zistíte to Možnosti prispôsobenia aplikácie Jimdo Logo Creator sú veľmi rozmanité. Pre začiatočníkov môžete rýchlo zmeniť farbu a písmo svojho loga. Svoje logo si môžete zobraziť aj na rôznych maketách počítačových obrazoviek a tovaru, takže viete, ako to bude vyzerať v reálnom svete..

Vyznačuje sa niekoľko funkcií prispôsobenia, ktoré vám poskytujú skutočnú slobodu pri vytváraní loga podľa vašich predstáv:

 • Knižnica ikon má veľa možností v rôznych farbách a štýloch.
 • Môžete vytvoriť vlastnú farebnú schému alebo vyskúšať jednu z navrhovaných farebných kombinácií.
 • Môžete si vybrať z viac ako 40 atraktívnych typov písma, ktoré sa dajú roztriediť do štýlov ako Vintage a Playful.
 • Jediným kliknutím môžete vyskúšať 12 rôznych rozložení toho istého loga.

Snímka obrazovky Jimdo Logo Creator - variácie loga

Jedna malá nevýhoda je, že názov vašej spoločnosti musí byť maximálne 20 znakov.

Získate priehľadný PNG s vysokým rozlíšením

Po prispôsobení svojho loga stiahnite kliknutím na Pokračovať. Musíte sa prihlásiť pomocou účtu sociálnych médií alebo si vytvoriť bezplatný účet Jimdo. Potom si môžete okamžite stiahnuť jeden súbor PNG s vysokým rozlíšením.

Tento súbor funguje zvlášť dobre pre webové zobrazenie, pretože prichádza s priehľadným pozadím. To znamená môžete svoje logo ľahko zobraziť na fotografii, animácii alebo jednofarebnej farbe, bez podivného alebo rušivého tvaru pozadia.

Keďže to však nie je vektorový súbor, ktorý je možné škálovať nekonečne, tento súbor nemôžete použiť na tlač – určite nie na nič iné ako veľmi malú veľkosť..

Ceny a podpora

Vaše logo je zadarmo

S programom Jimdo Logo Creator nie sú spojené žiadne platené programy. Pokiaľ sa zaregistrujete na bezplatný účet, zadarmo si môžete vytvoriť a stiahnuť ľubovoľný počet log. Pretože sa vaše logá ukladajú do hlavného panela Jimdo, môžete ich tiež bezplatne upravovať a znova sťahovať, koľkokrát chcete..

Snímka obrazovky Jimdo Logo Creator - dashboard s logom

To je skvelé, ale problém je v tom nemôžete zaplatiť za stiahnutie lepších súborov. Tešíme sa, až Jimdo pridá ďalšie funkcie do svojho tvorcu loga, ale zatiaľ budete mať iba jeden súbor PNG vhodný pre webové zobrazenie..

Alebo NIE JE zadarmo – buďte opatrní pri obchodných právach!

Vaše logo si môžete zadarmo stiahnuť, Spoločnosť Jimdo nezaručuje, že získate práva na komerčné využitie. To znamená, že logo nebudete môcť používať na väčšinu obchodných cieľov. Program Jimdo Logo Creator používa ikony z projektu The Noun Project, a ak použijete ikonu, ste zodpovední za dodržiavanie zmluvných podmienok projektu The Noun.

Väčšina ikon projektu The Noun si vyžaduje zakúpenie licencie na komerčné použitie, takže vaše logo nemusí byť napokon zadarmo. Spodný riadok? Ak potrebujete formáty súborov pre tlač alebo ak chcete zaručené práva na komerčné využitie, musíte použiť iného výrobcu loga Krajčírske značky, alebo ešte lepšie – najať lacného návrhára Fiverr.

Minimálna podpora zákazníkov pre logá

Snímka obrazovky Jimdo Logo Creator - obrazovka podpory

Jimdo má podrobné Centrum pomoci, ale s tvorcom loga neexistujú žiadne otázky – pravdepodobne preto, že tento nástroj je stále taký nový. Keďže spoločnosť neposkytuje telefonickú podporu, musíte svoje otázky poslať prostredníctvom e-mailu alebo kontaktného formulára „Zanechajte nám správu“..

Bohužiaľ tu nemôžem dať žiarivú recenziu svojej skúsenosti. Poslal som e-mail so žiadosťou o práva na komerčné využitie a odozva zo zákazníckej podpory trvala sedem dní. Čokoľvek dlhšie ako 24 hodín je pomalé. Ak budem čakať týždeň na odpoveď, mala by mať podobu krásne rukou napísaného listu.

Ako sa Jimdo Logo Creator zhoduje s konkurenciou?

Docela dobré pre bezplatného výrobcu loga

Pre (väčšinou) výrobcu loga nie je Jimdo Logo Creator zlý. Nedostatok šablón loga je väčšinou vyvážený možnosťami prispôsobenia a je ťažké poraziť stiahnutie loga s vysokým rozlíšením s priehľadným pozadím zadarmo. Ak však potrebujete všestrannejšie a škálovateľnejšie formáty súborov alebo zaručené práva na používanie na obchodné účely, potom ani výzva na získanie niečoho zadarmo neznamená, že tento nástroj stojí za to..

Pros

 • Veľmi rýchly proces navrhovania loga
 • Príjemný ovládací panel s kreatívnymi prispôsobeniami
 • Súbor s logom PNG s vysokým rozlíšením zadarmo
 • Neobmedzené bezplatné logá, úpravy a súbory na stiahnutie

Zápory

 • Obmedzená podpora jazykov
 • K dispozícii sú iba súbory PNG
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map