Najmite svetovú recenziu 2020 – prečo je to vaša najlepšia stávka

najať the world-prehľad


Prenajmite si svet a nebudete sklamaní

Hire The World je komunita dizajnu loga, kde môžete nechať logo navrhnúť rôznymi grafickými dizajnérmi a vybrať si svoju obľúbenú verziu. Keď budete pripravení, môžete si logo kúpiť od vybraného dizajnéra.

Prenájom webových stránok sveta robí dobrý prvý dojem. Po prihlásení môžete vyskúšať množstvo skvelých funkcií, od úžasných dizajnových šablón, služieb webdizajnu až po grafické služby na dosah ruky. Zdá sa však, že existuje veľa kritiky, že spôsob, akým prenajímajú svet zaobchádza so svojimi dizajnérmi, zatiaľ čo to môže byť dobrým riešením pre niekoho, kto sa snaží vytvoriť logo..

Prečo zvoliť Hire The World?

 • Zábavné a užívateľsky prívetivé
 • Stručný a podrobný dizajn
 • Unikátne vlastnosti

Chceš vedieť, či by si mal … Prenájom sveta? Prečítajte si našu recenziu!

Prenájom svetaKrátka informácia o prenájme sveta je podrobná a prispôsobiteľná, čo vám umožní pridať k rôznym doložkám, ako uznáte za vhodné.

Komunitný pocit

Prenajmite si pocit, že svetové sociálne médiá nie sú iba frontom – keď sa pozriete na kľúčové vlastnosti webových stránok, je zrejmé, že je to nevyhnutná súčasť jeho vízie. Začína sa rozsiahlymi profilmi dizajnérov, ktoré zahŕňajú ratingy, zárobky, portfólio a spätnú väzbu od každého návrhára. Potom existujú niektoré jedinečné upgrady súťaže, ako je Twitter Broadcast, ktoré propagujú vašu súťaž tweetom. Nakoniec je tu moja osobná obľúbená funkcia: Design Jury, freebie, ktorá vám umožní zdieľať vaše obľúbené návrhy s priateľmi, ktorí ich môžu hodnotiť podľa preferencie.
najať the jednoduchosť používania

Logo Design Made Fun

Prenajmite svet má vzhľad a dojem platformy sociálnych médií a niektorým môže byť rovnako závislý.

Usporiadanie vás povzbudzuje k tomu, aby ste prešli z jednej súťaže do druhej a videli viac a viac návrhov, takže v čase začatia vlastného projektu budete mať dobrú predstavu o type dostupných štýlov a o tom, ako môžete najlepšie navrhnúť dizajnérov v smer, ktorý chcete.

Keď ste pripravení usporiadať súťaž, zistíte, že proces objednávania funguje rovnako dobre ako zvyšok webovej stránky. Je to jednoduché, intuitívne a tak dobre navrhnuté, aby sa dokonca stalo príjemným. Objednávkový formulár vás prevedie od typu súťaže, ktorú chcete, po návrhovú súťaž, k pokladni, kde môžete platiť kreditnou kartou alebo Paypal..

Vo fáze súťaže ste vyzývaní k aktívnej účasti na tomto procese prostredníctvom spätnej väzby, ktorá môže byť trochu časovo náročná. Nakoniec budete mať 7 dní na výber víťaza, ktorý potom súbory nahrá na web, aby ste ich potvrdili a stiahli.

Prenájom sveta

Vždy pripojený (takmer)

Okrem toho, že máme telefón, online formulár a podporné centrum, prenajímame svet tiež s radom účtov sociálnych médií, ktoré možno pravdepodobne použiť na ich kontaktovanie.

Je to veľká úroveň konektivity – v skutočnosti také veľké, že si to prajem, aby si tiež pridali službu živého chatu. Napriek tomu môžete veriť, že spoločnosť Hire the World vám poskytne rýchlu a informačnú odpoveď, ktorú potrebujete.

 • E-mailová podpora
 • Centrum podpory
 • Telefonická podpora
 • Live chat
 • FAQ

Platiť za kvalitu

Hire the World je najvýhodnejšou súťažnou službou, a to aj za najlacnejšiu cenu. Našťastie sa zdá, že mnohí návrhári budú radi pracovať za rozpočtovú cenu, keď im poskytnete dobrú spätnú väzbu, takže zvýšenie nákladov nie je vôbec potrebné.

Všetky plány vás oprávňujú na zákonné vlastníctvo vášho loga, ako aj na návrhovú porotu, ktorá vám pomôže vybrať najlepší dizajn.

Ak nie ste s výsledkom spokojní, spoločnosť Hire the World vám sľúbí, že vám vráti celú sumu. Záruka vrátenia peňazí nie je časovo obmedzená, ale funguje na základe projektu.

Mali by ste si uvedomiť, že všetky balíčky zahŕňajú poplatok za uvedenie do súťaže: rozpočet 40 dolárov, profesionálny 45 dolárov, elitný 95 dolárov, ako aj veľa ďalších služieb, ktoré môžu k vašej celkovej fakturácii pridať dosť peňazí..

Ako sa nájomný svet vyrovná konkurencii?

PRO’S

 • Úžasná použiteľnosť
 • Skrátka
 • Vynikajúce vírusové vlastnosti
 • Dobrá podpora

ZÁPORY

 • Mierne cenové rozpätie
 • Veľa bonusov, ktoré zvyšujú cenu

Najmite svetový dizajn, použiteľnosť a spoločenské črty sú to všetko o tom, aby bol tento proces čo najpútavejší. Ak máte čas stráviť komentovaním, hodnotením a zdieľaním, je pravdepodobné, že si vyberiete z množstva možností a veľmi dobrým logom..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me