Logo spoločnosti Recenzia – čestný názor webdizajnéra [2020]

Logo spoločnosti - prehľad1


Je to všetko o úplne vlastných logách

Action. Vzrušenie. Logos. Spoločnosť Logo môže poskytnúť jednu, možno dve z týchto vecí. Ak hľadáte akciu, povedzte mexickej babičke, že nemáte hlad. Trúfam si ťa.

Spoločnosť Logo ponúka zaujímavú službu: Vyplníte krátky návrh loga a do troch dní dostanete päť rôznych návrhov od piatich rôznych dizajnérov. Potom je len na vás, aby ste vybrali svojho obľúbeného. Môžete požiadať o ľubovoľný počet zmien, až kým nebudete úplne spokojní s konečným výsledkom.

Spoločnosť Logo bola už nejakú dobu k dispozícii a web je k dispozícii v akomkoľvek jazyku, ktorý vás zaujíma, pokiaľ je angličtina.. Logo však môžete získať takmer v akomkoľvek jazyku, pre ktorý majú dizajnéri písmo. Ak máte nadšenie z vášho loga, existujú aj služby tlače a webdizajnu.

Všetky cenové balíčky sú jednorazové platby. Vložte peniaze, získajte logo. zaručená.

V rámci mojej snahy nájsť dokonalé nové logo pre web Planet Planet som sa rozhodol otestovať spoločnosť The Logo Company. Chcete zistiť, kto vyhral? Kliknite tu.

Aj keď sa snažím udržať všetky svoje recenzie čo najobjektívnejšie, vzhľadom na limity (mojej) ľudskej kognitívnej schopnosti, nemôžem si pomôcť, ale trochu si navzájom porovnávať dizajnérske služby. Hodnotenia to vo všeobecnosti odrážajú. Spoločnosť Logo je však prvou službou svojho druhu, ktorú som skontroloval na webovú stránku Planet Planet, a preto ju môžem porovnávať iba so svojimi vlastnými sľubmi..

Poskytuje spoločnosť to, čo hovorí? A bude to, čo prináša, fungovať pre vás? Máte radšej prácu s tvorcom loga typu do-it-yourself Wix Logo Maker, alebo platforma na voľnej nohe ako Fiverr? Poďme zistiť.
Funkcie loga spoločnosti1

Je to naozaj viac dizajnérskej agentúry

Logo Company nie je ako ostatní chlapci, dobre? Bude sa s vami správne zaobchádzať, vezmeme vás na rande, dáme vám darčeky a nikdy, nikdy nebudete spolu s vašimi rodičmi alebo spolupracovníkmi v prípade akejkoľvek nezhody. To vám tiež neumožňuje vybrať si svojich dizajnérov.

Zvyčajne by to bol problém, ale spoločnosť The Logo Company nie je komunitnou návrhárskou službou DesignCrowd alebo 99designs. Je to klasický model agentúry, v ktorom si najíma množstvo dizajnérov. V podstate si na projekt najmete spoločnosť The Logo Company a vyberú dizajnérov, ktorí na tom budú pracovať. Viete, takto sme robili veci za starých čias, keď bola Zem mladá, ako pred piatimi rokmi … a koľko ľudí to teraz robí.

Spoločnosť The Logo Company okrem loga vyrába aj webové stránky a ponúka tlačiarenské služby pre vizitky a písacie potreby.

Štýly loga, ktoré vidíte, budú úplne závisieť od toho, čo napíšete vo svojom krátkosti. Počiatočné koncepty loga, ktoré som dostal, boli trochu odlišné, ale prilepili sa k téme, keď som to načrtol.

Keďže som nežiadal veľa redakcií a nechal som dizajnéra iterovať na jednom z prvých predstavených konceptov, Posledné logové súbory som dostal asi za týždeň. Tieto súbory s logami boli vo formáte JPG, PNG, PSD (Photoshop), TIFF (formát obľúbený u tlačiarní) a EPS (nekonečne škálovateľný formát). Iné formáty sú k dispozícii na požiadanie, a dostal som SVG verziu konečného loga požiadaním o to.

Pokiaľ viem, nekomunikujete priamo s dizajnérmi. Komunikujete s tímom podpory cez Basecamp, čo je softvér na riadenie projektov. Budú potom komunikovať s dizajnérmi. Pre tých, ktorí nikdy nepracovali s tradičnou agentúrou, je tento druh oddelenia komunikácie s klientmi a skutočných projekčných prác štandardom, najmä ak dizajnéri narábajú s viac ako jedným projektom naraz.

Aj keď nevidíte históriu ani portfólio jednotlivých návrhárov, spoločnosť The Logo Company na svojej domovskej / vstupnej stránke uvádza niektoré zo svojich minulých prác. To je najlepší náhľad, ktorý dostanete, až kým si nevyplatíte nejaké peniaze a nezačnete svoj projekt.

Funkcie spoločnosti Logo

Získate päť dizajnérov a päť možností

Ako som už spomenul, spoločnosť The Logo Company si vybrala návrhárov, zrejme si však musí vybrať z množstva dizajnérov. Po vyplnení svojho krátkeho, priradia päť rôznych dizajnérov, aby vytvorili vaše počiatočné koncepty pre vaše logo. Týmto spôsobom získate naraz päť rôznych perspektív a myslím si, že je to celkom slušné množstvo.

Iste, z súťaže návrhov môžete získať viac možností 99designs, ale je to päť odborníkov, ktorí dostanú niekoľko dní na prácu na týchto konceptoch. V súťaži často dostanete veľa amatérov a ľudí, ktorí sú motivovaní predkladať toľko generických log, koľko môžu, tak rýchlo, ako môžu. Spravidla si vyberiete iba štyri až desať dobrých log.

Uprednostňujem tento obchodný model, v ktorom dostanú každý dizajnér odplatu. Je to lepšie pre priemysel ako celok z mnohých dôvodov, ale najmä preto, že to znamená, že dizajnéri sa živia svojimi rodinami, a učí nás ostatných. skutočná hodnota dobrého dizajnu.

Neobmedzená redakcia

Návrhári prekreslia počiatočné koncepty toľkokrát, koľko potrebujú a vykonajú toľko revízií, koľko potrebujete. Toto je odvážne tvrdenie, a hoci som to neurobil, nepochybujem o tom, že spoločnosť Logo bude tento sľub dodržať. S najväčšou pravdepodobnosťou používajú poistný model: to znamená, že očakávajú, že väčšina zákazníkov bude ľahko spokojná a poskytne im čas venovať sa náročnejším klientom..

Len na vedomie, že väčšinou nerobia prísne termíny, pokiaľ viem. Čím viac požiadate o zmenu, tým dlhšie bude trvať, kým získate svoje logo.

Trvalé ukladanie súborov

Väčšina dobrých dizajnérskych agentúr si zálohuje svoju prácu a spoločnosť The Logo Company nie je výnimkou. Ak ste stratili súbory s logom, pretože mačka rozliala kávu na prenosnom počítači tesne pred tým, ako bol váš dom zasiahnutý hurikánom, po ktorom nasledovala malá zombie apokalypsa, nemusíte sa obávať! Vaše súbory s logom budú priamo na serveroch Basecamp.

Počiatočný trojdňový obrat

Spoločnosť zaručuje, že vaše počiatočné koncepty loga budú doručené do troch dní, čo je viac ako rozumné. Musia koordinovať päť dizajnérov, dať im čas na prácu a výsledky zaslať späť k vám. Pre profesionálnu prácu sú obvykle minimálne tri dni najmenej tri dni.

Moje skúsenosti so spoločnosťou The Logo Company

Dobre, tu je ten pravý okruh: Neskúmam len všetky tieto spoločnosti kvôli ich kontrole, ale najlepším logom, ktoré získame od všetkých, sa stane nové logo Planet webových stránok. Áno, pre celý web a spoločnosť. So zreteľom na tieto informácie, poďme ďalej.

Prvú vec, ktorú som musel urobiť, bolo zaplatiť, potom vyplniť objednávkový formulár, ktorý ste videli na obrázku vyššie. Je to omnoho dlhšie, ako to, čo vidíte na snímke obrazovky, ale nie také dlhé. Myslel som, že si vyžaduje iba dosť podrobností, aby som začal, a nenašiel som otázku, „Ach, Bože, kedy skončí písanie?“ kedykoľvek v procese.

Asi o deň ma pozvali, aby som sa pripojil k projektu, ktorý bol zriadený na firemnom serveri Basecamp, a potom sa začalo čítanie. To je správne, spoločnosť The Logo Company vám poskytne spravodlivé informácie o tom, čo robí, a najmä o tom, čo od vás, klienta, potrebuje. Spraví to vaše očakávania a položí základy pre efektívnu komunikáciu.

A podľa mojich skúseností to fungovalo. Jo a aby ste si prečítali všetko, musíte kliknúť na niektoré tlačidlá. Nie je to bláznivý proces, pretože na svete existujú veľmi talentovaní blázni, ale ak kliknete na tieto tlačidlá bez toho, aby ste si prečítali niečo a všetko sa pokazí, môžete len vinu.

Logo Company-features2

Akonáhle sa to všetko urobilo, moje počiatočné koncepcie sa objavili v stanovených troch dňoch. Takto vyzerali:

Funkcie loga spoločnosti3

Všimnite si, že majú zaujímavé postupy pomenovania svojich konceptov namiesto ich číslovania. Hovorí sa, že pomáha predchádzať zámene pri komunikácii. Podľa mojich skúseností som schopný miešať slová, aj keď neznie nič podobné, ale myslím, že to funguje pre spoločnosť The Logo Company..

Ako vidíte, všetky koncepty boli dosť minimalistické, ale pre moje účely to funguje dosť dobre. Jediný koncept, s ktorým som sa cítil prepojený, bol teraz „Design Concepts Madison“, takže som požiadal o niekoľko iterácií o dizajne. Tu je to, čo som sa vrátil:

Funkcie loga spoločnosti4

Zdá sa, že prvý z nich nemá žiadne zmeny, takže pravdepodobne ide o referenčný bod, alebo je tam, takže môžete povedať: „Áno … originál bol lepší.“ V tomto prípade to tak nebolo. Tretia, hoci zaujímavá, sa cíti nevyvážená a nie úmyselne. Okrem toho rozloženie textu nevyhovovalo stručnému textu.

Zmeny druhej možnosti sú dosť jemné. Dizajnér pridal do kruhu „prsteň“ niekoľko ďalších riadkov a ten trocha lesku na ikone loga ho robí vynikajúcim, bez toho, aby bol na začiatku 21. storočia úplne lesklý. Vyzerá skvele na malé veľkosti, má rozloženie, ktoré potrebujeme, a ten typ mi trochu pripomenul Star Trek, takže som sa rozhodol, že je perfektný (a teraz viete viac o tom, aký blbeček som).

Tu je vo väčšej veľkosti:

Funkcie loga spoločnosti5
Logo spoločnosti - jednoduché použitie1

Projektový manažment

Spoločnosť Logo, rovnako ako mnoho agentúr, využíva služby tretích strán na podporu svojich projektov. Nie je to nevyhnutne zlá vec, pretože služby sú väčšinou intuitívne a ľahko sa učí.

Používajú Basecamp

Takže som to už niekoľkokrát spomenul. Aj napriek tomu má Basecamp vlastnú sekciu, pretože tvorí veľkú časť klientskej skúsenosti. (Ak chcete získať predstavu o tom, ako to vyzerá, pozrite si vyššie uvedený obrázok.) Funguje to preto, že v priebehu vývoja softvéru na riadenie projektov je Basecamp jednou z jednoduchších a intuitívnejších možností..

Basecamp obsahuje úlohy, správy a kalendár; nástroje, s ktorými by väčšina ľudí mala byť oboznámená, aj keď ste si nikdy nenajali dizajnérsku agentúru.

Uľahčujú objednávanie loga

Objednávkový formulár, ktorý som zobrazil vyššie v časti Funkcie? To je jeden z najlepších kúskov dizajnu spoločnosti The Logo Company. Určite je potrebné urobiť zadanie, ale celkovo je to jednoduché a efektívne. Používajú otázky s možnosťou výberu z viacerých odpovedí, pri ktorých sa zvyčajne snažia uhádnuť odpovede na otázky o tom, aký typ dizajnérskej práce chcete..

Dokonca aj pre veteránskych dizajnérov môže byť efektívna komunikácia toho, čo chcete, obtiažna, takže si vážim myšlienku, ktorá sa do toho vkladá.

Vysvetlenie všetkého jasne vyžaduje veľké bolesti

Uvidíte to všade: na webe, objednávkových formulároch a riadení projektov. Spoločnosť Logo si vyhradzuje čas, aby objasnila každý krok procesu, a neuvádza žiadne predpoklady o tom, čo robíte alebo neviete.. To minimalizuje nedorozumenie a malo by vám pomôcť zrýchliť logo.
Podpora spoločnosti Logo1

Podpora je primerane rýchla a vždy užitočná

Ak sa zaoberáte zákazníckou podporou vo všeobecnosti, môžete si položiť otázku, prečo by ste s osobou niekedy znova hovorili, najmä pri rokovaniach s väčšími spoločnosťami. Spoločnosť Logo našťastie mi pripomenula, prečo stále podporujem pokračovanie ľudského druhu … teoreticky, ak nie v praxi.

Deti sú lepkavé, chaotický a nahlas. Sue me.

Existuje mnoho spôsobov, ako sa spojiť so spoločnosťou The Logo Company v prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa podpory vrátane e-mailu, kladenia otázok priamo v Basecampe a live chatu. Na stránkach „Domovská stránka“ aj „Kontakt“ je tiež FAQ, čo môže byť veľmi užitočné.

Základný tábor

Toto je najjednoduchšia možnosť, ak ste už začali projekt. Stačí prejsť do časti Správy a napísať svoju otázku ako komentár k správe, ktorá už prebieha. Nezačínajte novú správu, pretože zákaznícky servis ich neuvidí / neodpovie. Prilepte sa do poľa na zadávanie textu v dolnej časti existujúcej správy.

V mojom prípade som ich požiadal, aby poskytli konečný súbor loga ako SVG. Nasledujúci deň áno.

Kontaktný formulár / e-mail

Chcel som vedieť, ako platia svojim dizajnérom. Rovnako ako v prípade, je to súťažný model, v ktorom je iba jeden „víťaz“? Alebo dostanú všetci platené? Ako dizajnér je pre mňa táto otázka veľmi dôležitá, a preto som vyskúšal e-mailovú podporu spoločnosti Logo, kde som položil otázku.

V tomto prípade zákaznícka podpora zareagovala do niekoľkých hodín. Bohužiaľ, pretože som pôvodnú správu odoslal prostredníctvom kontaktného formulára na webe a zabudol som si všimnúť čas, nemôžem byť presnejší ako ten.

Logo spoločnosti - podpora2

Live Chat / Facebook Messenger

To je pravda, Facebook Messenger. Som z toho trochu sklamaný, pretože obmedzuje používanie živého chatu používateľom Facebooku a nie každý je ochotný odovzdať svoje osobné údaje tak, ako som bol predtým. Okrem toho, že dnes všetky deti nepoužívajú Tik Tok? ZÍSKAJTE MÔJ LAWNNNII, je mi to ľúto. To sa niekedy stáva niekedy aj teraz.

Dôvod, prečo používajú program Messenger Facebook, je pravdepodobne spôsobený robotom pripojeným k účtu Messenger. Je to jednoduchý robot, ktorý vám položí niekoľko otázok, ktoré vám pomôžu nasmerovať vašu otázku na správne oddelenie.

Spýtal som sa, či môžem vidieť svoju faktúru online, v prípade straty e-mailu. Poslala mi duplikáty kópií prostredníctvom programu Messenger aj do môjho e-mailu. Jo, a urobilo to asi za tri minúty.

Podpora spoločnosti Logo3
Zatiaľ čo služba je celkom skvelá, cena služby bude veľkou súčasťou rozhodnutia pre veľa ľudí. Ak porovnáte túto službu s agentúrou, ktorá za nové logo účtuje tisíce až tisíce, ceny spoločnosti Logo sú úžasné. Ak sa chystáte na rozpočet s lacným dizajnérom na Fiverri, tieto ceny budú vyzerať smiešne..

Cenové plány sa nazývajú „iba logo“, „logo + vyhovujúce písacie potreby“ a „logo + vyhovujúce písacie potreby + 500 vizitiek“, ktoré vám povedia všetko, čo potrebujete vedieť o každom z týchto plánov. Dodatočné peniaze na tlač môžu alebo nemusia byť za to. Napríklad v Mexiku som si celkom istý, že porovnateľnú tlač dokážem urobiť oveľa lacnejšie. Na druhej strane niektoré časti Európy môžu byť iný príbeh.

Podľa môjho názoru, za kvalitu ponúkanej práce, neobmedzené revízie a celkový hladký priebeh projektu, ktorý som zažil, sa tieto plány a ceny skutočne oplatia.. Ak máte niekoľko stoviek dolárov na investovanie do svojho loga, môžete urobiť oveľa horšie, ako začať tu.

Tieto hodnotné ceny môžete zaplatiť pomocou kariet Visa, Mastercard, Discover, American Express a PayPal.

Ak chcete získať viac revízií po odsúhlasení „konečného“ loga, som si takmer istý, že budete musieť platiť viac. Ale to je presne to, na čo sa vzťahujú pravidlá pre neobmedzené revízie: takže to všetko vám znemožní skôr, ako sa dohodnete na konečnom návrhu. Ubezpečte sa, že máte požadované logo, pretože vám nebude stáť nič navyše, kým nepoviete „Už sme skončili!“

Keď už hovoríme o nákladoch, Ak nie ste spokojní so svojím logom a nesúhlasili ste s konečným dizajnom, môžete do 90 dní od nákupu získať úplnú refundáciu bez otázok.. A ak zasiahnete 90 dní bez toho, aby ste sa dohodli na konečnom dizajne, dostanete aj náhradu.

Práva na používanie

Získate všetky práva a logo je navždy vaše. S cenou, ktorú platíte aj za základný plán, to dáva zmysel a bolo by divné, keby tomu tak nebolo..

Ako sa spoločnosť The Logo vyrovná konkurencii?

Spoločnosť Logo poskytuje spoľahlivé a flexibilné služby za pevnú cenu. Neexistujú žiadne skryté poplatky a obchodný model spočíva v tom, že vám dá presne to, čo chcete. Aj keď ceny môžu byť o niečo vyššie, ako v niektorých iných službách, táto služba poskytuje pokoj, takže je oveľa jednoduchšie kliknúť na tlačidlo Kúpiť..

Ak máte rozpočet, spoločnosť The Logo Company to stojí za to. Ak by ste za svoje logo radšej zaplatili, nájdete dobrého návrhára za skvelú cenu Fiverr alebo použite online nástroj ako Wix Logo Maker vytvoriť si vlastné logo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map