DesignEvo Logo Maker Recenzie – Logá zadarmo? Čo je úlovok? [2020]

DesignEvo-overview1


Je to všetko o zameraní a flexibilite

Čo majú spoločné DesignEvo, bankovky a strelný prach? Môžeme poďakovať Číňanom za všetky tri … a teraz chcem kurča Kung Pao. Prečo robím tieto veci pre seba? Hladný o 4:00 je hrozná vec.

Toto logo je k dispozícii v angličtine, nemčine, francúzštine, španielčine, portugalčine, japončine a čínštine a logá môžete navrhovať aj vo všetkých týchto jazykoch. A to je všetko. DesignEvo ponúka logá a iba logá.

Spoločnosť DesignEvo bola uvedená na trh nedávno firmou PearlMountain, ktorá má tiež univerzálnu online grafickú aplikáciu (FotoJet) a online video editor (FlexClip)..

Hoci spoločnosť má s online grafickými nástrojmi trochu histórie, DesignEvo je novým dieťaťom v bloku. Má tento tvorca loga to, čo potrebuje na to, aby súťažil so svojou etablovanejšou konkurenciou? Wix Logo Maker alebo Krajčírske značky?

Keďže som na misii, aby som zistil, ktorá platforma dizajnu loga mi môže poskytnúť najlepšie nové logo pre web Planet Planet, rozhodol som sa vyskúšať spoločnosť DesignEvo.. Kliknite sem a prečítajte si všetko o našej súťaži o logo a zistite, kto vyhral – a prečo.

DesignEvo-Features1

Milujem editor logov…

A mali by ste to tiež milovať! Prinajmenšom by ste mali byť zdvorilí k editoru loga a mali by ste mať otvorenú myseľ o možnom priateľstve. Nikdy nemôžete mať dosť priateľov … je to, čo mi viac hovoria sociálni ľudia.

Mal by som spomenúť, že tento tvorca loga nemá žiadnu umelú inteligenciu (Artificial Intelligence). Áno, je to ďalší tvorca log s knižnicou šablón, napríklad BrandCrowd. Neexistuje teda žiadny krokový editor ani sprievodca, o ktorom by sme mohli hovoriť.

Prejdite si návrh loga, vyberte ten, ktorý chcete, napíšte názov svojej spoločnosti (môžete veriť, že tento krok je skutočne voliteľný?) A potom sa pustíte do skutočnej práce. To znamená, že kliknete ešte dlhšie, ako plánovali vývojári DesignEvo, až kým nebudete spokojní so svojím logom. Tento proces je jednoduchý, ale efektívny.

Ikonu môžete prispôsobiť, vrátane farieb pre jednotlivé tvary, a môžete presunúť, otáčať a meniť veľkosť rôznych častí niektorých zložitejších ikon.. Môžete pridať ľubovoľný počet textov a ľubovoľný počet tvarov.

Úpravy textu sú pokročilejšie, ako som videl v mnohých ďalších editoroch loga. Môžete si vybrať svoje vlastné farby, vytvárať vlastné prechody, pridávať tvary pozadia, meniť farbu pozadia a skoro všetko, čo si viete predstaviť. Pre textové objekty neexistuje žiadne obmedzenie počtu znakov.

Preto to milujem. Ak vložíte čas, môžete vytvoriť niečo skutočne jedinečné. Jo, a budete mať neobmedzené úpravy po celú dobu. Toto je prvá služba tohto druhu, s ktorou som sa stretol a ktorá ponúka neobmedzené úpravy.

Vaše logo bude k dispozícii v rôznych formátoch, ak ste za ne ochotní zaplatiť (viac o tom nižšie). Medzi tieto formáty patria JPG, PNG, PNG s priehľadným pozadím, SVG (nekonečne škálovateľná) a PDF (nekonečne škálovateľná).

Má viac ako 10 000 návrhov loga

Tu hovoríme o knižnici šablón loga. Páči sa mi to LogoMaker pred tým má DesignEvo vyše 10 000 návrhov. DesignEvo má však výhodu v tom, že veľké množstvo jeho log je o mnoho lepšie.

DesignEvo-features2

Teraz si to vyjasníme – nie všetky sú lepšie. Niektoré logá spoločnosti DesignEvo majú pocit z 90. rokov a niektoré dokonca vyzerajú úplne amatérsky. Ale tí dobrí sú celkom dobrí a ich je ich viac. Rozhliadnite sa dosť a stavím sa, že nájdete niečo, čo vám vyhovuje.

Môžete použiť ľubovoľné logo, ktoré vytvoríte zadarmo *

DesignEvo prichádza so skutočným, skutočným bezplatným plánom, na rozdiel od tých „bezplatných ukážok“. a všetky tie falošné plány zdarma, kde súbor s logom, ktorý dostanete, nie je naozaj použiteľný. Tento bezplatný plán má, samozrejme, svoje limity: získate súbor JPG a PNG a to je všetko. Sú to relatívne malé veľkosti (300 x 300 pixlov), a ak ich chcete použiť na svojom webe, musíte trochu propagovať DesignEvo..

Konkrétne spoločnosť žiada, aby ste na svojich webových stránkach nechali odkaz, na ktorom ich ľudia uvidia, a zdieľali odkaz na svoje služby v sieti sociálnych médií podľa vášho výberu. Celkovo si myslím, že je to spravodlivý obchod.

Logo si môžete vytvoriť od nuly

Tam je doslova tlačidlo Štart od nuly. Okrem vopred navrhnutých log má rozsiahlu knižnicu tvarov, ikon, šablón odznakov a ďalších, s ktorými si môžete zahrať. A čo viac, môžete pridať toľko prvkov, koľko chcete, a tak vytvoriť pomerne zložité vzory, ak dáte čas.

DesignEvo-features3

Toto nie je úplná sada na úpravu grafiky, takže nebudete mať k dispozícii žiadne pokročilejšie nástroje na kreslenie vektorov. Ale s trochou trpezlivosti by ste mohli úplne urobiť niečo chladné a takmer úplne jedinečné.

Má stolné a mobilné aplikácie

Ste chorí z otvorenia prehliadača, aby ste vytvorili logá? Je to niečo, o čom ste vôbec niekedy premýšľali? Bez ohľadu na to má DesignEvo aplikácie pre stolné aj mobilné aplikácie, takže môžete vynechať celú vec prehľadávača, ak chcete. Nezabúdajte, že v prípade stolných počítačov je momentálne k dispozícii iba klient Mac. Aplikácia pre systém Windows „už čoskoro“.

Aplikácie zjavne pracujú v režime offline na úpravu log, takže je to užitočné.

Moje skúsenosti s dizajnom DesignEvo

Spomenul som, že milujem editora? Moja skúsenosť bola dosť jednoduchá: vybral som si logá, ktoré sa mi páčili, zúžil som ich na jedno a upravil som ich, až som bol šťastný. Skontrolujte video, ak ma chcete pozerať, aby som bol nesmierne šťastný, keď vidím funkciu, ktorá by mala byť štandardná v priestore tvorcu loga, ale nie je to. (Video bude čoskoro!)

Naozaj cítim potrebu zopakovať, ako veľmi sa mi tento editor logov páči. Nezabúdajte, že jeho flexibilita znamená, že je to trochu komplikovanejšie ako iné editory logov, ale skutočne cítim, že používateľské rozhranie je dostatočne jasné na to, aby to nemal byť problém..

Dôraz spoločnosti DesignEvo na flexibilitu je jej primárnou silou. A ak premade knižnica s logom nemá presne to, čo chcete, možno budete môcť urobiť to, čo chcete. Kompromisom je, samozrejme, to, že to trvá dlhšie, a pomáha, ak máte záujem o dizajn.

Prítomnosť niektorých dosť zlých predstieraných log je dôvodom, prečo táto sekcia nedostáva päťhviezdičkové hodnotenie. Inak som bol celkom spokojný so svojimi skúsenosťami s týmto produktom.

Och, a tu je konečné logo:

DesignEvo-features4
DesignEvo-jednoduchosť použitie1

Len sa ponorte, budete v poriadku

Na jednej strane, DesignEvo nemá toľko funkcií ako niektoré iné služby úprav loga. Dobre, je to trochu ako povedať, že saharská púšť nemá toľko stromov, ako sa hovorí … Kanada. To však znamená, že okrem všetkých pieskových búrok nie je veľa spôsobov, ako sa stratiť.

Na druhej strane, aj s menším počtom funkcií je DesignEvo ľahko zrozumiteľné, intuitívne a stále veľmi užitočné. Veci sú samovysvetľujúce, existujú kontextové popisy a existuje minimálne riziko úpalu.

Projekty si môžete uložiť skôr, ako si ich kúpite

DesignEvo to inzeruje ako funkciu „cloudového úložiska“, ale skutočná funkcia je dobre implementovaná, takže odpustím, ako sa uvádza na trh.. Pamätajte, deti: cloud je iba počítač niekoho iného. Nezabudnite však, že sa zdá, že vaše logá sa automaticky neukladajú. Nezabudnite kliknúť na tlačidlo Uložiť, aby ste boli v bezpečí.

Používajte prehliadač loga

V súlade s témou „tak jednoducho to funguje“ vám aktuálny prehliadač loga poskytne iba niektoré kategórie a kľúčové slová. Pokiaľ kontrolujete pravopis, budete môcť zúžiť možnosti loga na celkom konkrétne témy.

DesignEvo má dobré návody

Aj keď je používanie DesignEvo veľmi jednoduché, má tiež niekoľko veľmi základných návodov, ktoré vám pomôžu začať. Písanie je jasné, stručné a ponúka veľmi dobrý základ vedomostí. Ak sa chcete podrobnejšie prispôsobiť prispôsobeniu svojho loga a nie ste zvyknutí pracovať s grafickými programami, dôrazne vám odporúčame pozrieť sa na ne..
DesignEvo-opěrka1

Podpora DesignEvo udržuje veci jednoduché

Sekcia Podpora na tejto webovej stránke pozostáva z troch vecí:

  1. Stránka FAQ
  2. Krátka výučbová sekcia
  3. E-mailový kontaktný formulár

Už som sa zmienil o tom, ako sa mi tutoriály veľmi páčia, takže o tom nebudem pokračovať.

Stránka FAQ je krátka a sladká, ale z väčšej časti veľmi informatívna. Dostalo sa mi dosť otázok na to, že som spočiatku nemal problém vymýšľať otázky, aby som sa opýtal podporného tímu, takže som sa nakoniec pýtal väčšinou na plány budúcich funkcií. Je to tiež jeden z najčastejšie napísaných často kladených otázok, ktoré som kedy videl. Chválim copywritera. (Len si predstavte, že im k nim prikláňam klobúk … alebo tak niečo. Klobúky skoro nikdy nemám.)

e-mail

V prvom e-maile som sa opýtal, či existujú nejaké plány na funkciu, ktorá by vás informovala o pridaní nových návrhov loga. Tím podpory odpovedal: „Zvážime to.“

DesignEvo-support2

Potom som sa opýtal, či existujú nejaké plány pre AI, alebo aspoň nejaké randomizácie a abstraktné tvary. Povedali: „Zvážime to.“ Viem, že bolo odvážne predpokladať, že sa im páčili moje predchádzajúce návrhy, ale hej, niekedy by som rád len pozitívne myslel.

DesignEvo-support3

Konečne som mal niekoľko skutočných otázok. Spýtal som sa na rozdiel medzi stránkami Ceny a Časté otázky týkajúce sa autorských práv, ako aj to, či pracovné a stolné a mobilné aplikácie fungujú v režime offline. Odpovedali približne za 12 hodín a vy dostanete autorské práva bez ohľadu na to, aký plán si vyberiete, zdá sa. Zaludny zaludny.

Pokiaľ ide o aplikácie, zdá sa, že fungujú v režime offline, a to aj v prípade „sťahovania log“, čo podľa môjho názoru znamená, že sa logá ukladajú lokálne na vašom zariadení. Inak by to vôbec nefungovalo.

DesignEvo-support4
Povedal by som, že cenové plány sú viac ako spravodlivé. Ak vám uvedený bezplatný plán nevyhovuje, základný plán ponúka súbory JPG a PNG s vyšším rozlíšením, neobmedzené úpravy, ktoré som spomenul vyššie, a celoživotnú podporu. Plán Plus ponúka nekonečne rozšíriteľné formáty SVG a PDF a bude obsahovať súbory fontov pre každý typ písma, ktorý použijete vo svojom logu..

To všetko sa dá zaplatiť prostredníctvom väčšiny hlavných kreditných kariet.

Existuje 7-dňová záruka vrátenia peňazí, žiadne otázky. Ak to všetko skombinujete s jeho neobmedzenou politikou úprav, len málo konkurentov môže tieto ceny skutočne prekonať za ponúknutú hodnotu.

Práva na používanie

Dobre, ako ste už videli v časti Podpora, existujú protichodné informácie o autorských právach na vaše logo. V FAQ sa uvádza, že ak ste si prispôsobili (je to dôležité) a platili ste za svoje logo, je to všetko vaše. Na stránke Ceny sa uvádza, že úplné autorské práva získate iba s plánom Plus.

Podľa tímu podpory získate zakaždým úplné autorské práva. Takže stránka s cenami má v podstate nejaký záludný marketing, niečo, čo vôbec nie som fanúšikom. Och, ide tu perfektné skóre.

Ako sa DesignEvo prispôsobuje konkurencii?

Logá spoločnosti DesignEvo premade sú zmeškané. Ale to je úplne vynahradené pokročilým editorom logov a schopnosť viac či menej si vytvoriť vlastné polokomplexné logo od začiatku. Kombinujte to s primeranými cenami a neobmedzenými úpravami a získate produkt, ktorý dokáže skutočne konkurovať.

Vďaka menšiemu počtu funkcií je zameranie a flexibilita, ktoré ponúka DesignEvo, skutočným uchádzačom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me