PeoplePerHour Огляд 2020 – чи вартує цей веб-хостинг ваших грошей?

людейперхор-огляд


Не просто Інтернет-сайт із фрілансу

Що відрізняє PeoplePerHour від інших фрілансерських сайтів, це його функція націлювання на основі місцезнаходження. Це дозволяє покупцям найняти людей зі своєї місцевості для конкретних робочих місць, пов’язаних з регіонами; аналогічно, фрілансери, які шукають місцеву роботу, можуть звернутися до покупців у своєму районі.

PeoplePerHour демонструє величезну платформу для фрілансерів, які прагнуть працювати в Інтернеті. Але, як це прийнято в цей день і вік, їм не вдалося уникнути проблеми зі спамом, яка широко поширена на багатьох інших веб-сайтах-фрілансерах. Це негативно позначається як на покупцях, так і на продавцях. Ще одна цікава особливість полягає в тому, що ви можете керувати фрілансером, а також обліковим записом роботодавця під одним дахом. Просто перемикайтеся між ними, реєструючи єдину кредитну карту! Це блискуча функція економії часу, яка приносить користь обом сторонам.

Чому вибирають PeoplePerHour?

 • Доступ до фрілансерів у всьому світі, а також працівників у вашому районі
 • Керуйте одним обліковим записом як для продажу, так і для купівлі послуг
 • Виплати забезпечуються за допомогою системи Escrow та PeoplePerHour Wallet

Цікаво, чи PeoplePerHour є найкращим варіантом для того, щоб зняти ваш проект з місця?

Давайте розповімо про це!

Новіше, ніж більшість, але так само добре

Створена в 2007 році, PeoplePerHour демонструє роботу та можливості працевлаштування людей по всьому світу. Незважаючи на можливість покупців найняти фрілансерів за місцем розташування, ви можете вибрати найманих фрілансерів з будь-якої точки. Маючи понад 330 000 фрілансерів на цій платформі, люди можуть найнятися на роботу або запропонувати свої послуги через рекламні пости. Багато кандидатів, особливо з Індії та Китаю, розміщують роботу за дуже низьку плату, щоб забезпечити собі завдання, тому конкуренція є жорстокою для фрілансерів.

Незважаючи на демографічну різноманітність населення PeoplePerHour, більшість повідомлень про роботу та міні-портфелі написані на хорошій англійській мові, факт, що стає все рідкішим в наші дні. Дотримуючись правил сайту, деякі фрілансери рекламують саморекламні пости, що перешкоджають загальному враженню сайту. Однак PeoplePerHour, здається, не відлякує від цієї безсоромної конкуренції.

Якість послуг, що надаються через PeoplePerHour, сильно різниться, залежно від виду завдання, яке ви хочете отримати в аутсорсинг. Постійні ставки PeoplePerHour між дешевими та доступними пропозиціями від сайтів, таких як Fiverr, та гігантів-аутсорсингів, таких як Гуру чи Робота. Перш ніж найняти цей веб-сайт, слід подумати, чи це саме правильне місце для вас. Одне, що насправді виділяє PeoplePerHour, – це те, що на відміну від інших подібних сайтів, які суворо забороняють будь-яке пряме спілкування між роботодавцем та підрядником, PeoplePerHour заохочує особистий контакт. Спектр робочих місць та професіоналів, доступних на цьому веб-сайті, варіюється від стандартних категорій ІТ, мультимедіа, письма та дизайну до деяких абсолютно химерних речей, як пропозиція роботи для людей, що володіють шліфувальними верстатами..
людиперхор-рисиPeoplePerHour раніше був відомою платформою фрілансерів, яка подобалася багатьом людям. Однак, як видно з відгуків користувачів, це вже не так чудово. Ми рекомендуємо Fiverr – ви можете найняти фрілансера всього за 5 доларів.

Якщо ви мали справу з іншими веб-сайтами-фрілансерами ще до 2007 року, коли PeoplePerHour запустив свою платформу, ви, напевно, це все бачили. Схема співставлення роботодавців і службовців – стара класика. Роботодавець створює ставку; потенційні працівники подають заявки через супровідний лист. Роботодавець зачитує супровідний лист і, якщо зацікавлено, проглядає портфоліо потенційного підрядника. Коли і якщо все домовлено, обидві сторони створюють угоду про депозит та депозит гарантії. Після того, як доручення виконане і покупець задоволений, виплата звільняється працівникові. Сайт виживає завдяки стягуванню плати за послуги. Схема стара, як і сам веб-фріланс.

Основна особливість PeoplePerHour – це можливість пошуку місцевих підрядників. Інтеграція соціальних медіа полегшує уникнення афери та шахрайства. Однак це ускладнює життя тих, хто працює під прізвиськами та ручками. Можливо, ви також захочете подумати двічі, перш ніж інтегрувати свій акаунт у Facebook із компрометуючими зображеннями та бентежними стіновими повідомленнями у свій профіль користувача. Подумай над цим.
людиперхвост-простота у використанні

Ми сказали, що ми були спамом

PeoplePerHour зробив чесну заяву під час реєстрації. Їх реєстраційний лист, швидше за все, вважається СПАМ, і саме в тому папці, де ми знайшли реєстраційний лист через пару годин, після того, як ми десяток разів натискали кнопку «повторно». Це певною мірою дискваліфікувало PeoplePerHour.

Інтерфейс приладної панелі виглядає як жахливий крос-медіа між LinkedIn та Twitter на стероїдах. Численні “Я! Я! Найняти мене! Я можу це зробити і для того, і так! .. »нагадав нам ринок, наповнений напористими продавцями, кричаючи на вас, щоб купити їхні товари. Це миттєве відстрочення будь-якого серйозного потенційного роботодавця. Звідси наш вирок: процес реєстрації рясніє помилками, а інтерфейс – непривабливий.

Підтримка людейНадзвичайні ситуації можуть статися лише у робочий час, правильно?

Незважаючи на те, що PeoplePerHour займається нашими грошима безпосередньо, вони не взяли клопоту, щоб надати підтримку в чаті в прямому ефірі. Існують форми електронної пошти для заповнення, що описують вашу проблему, не залишаючи іншого варіанту, крім молитви про швидку відповідь. Насправді час їх реакції досить швидкий і зазвичай займає всього кілька годин. Є форум та телефонна лінія. Однак остання доступна лише в робочий час, який залежить від місця розташування, і є дуже дорогим. Початок роботи з обмеженим бюджетом, радимо вибрати варіант електронної пошти та проявити терпіння!

Літай зараз, ми будемо стягувати з вас пізніше

За початково безкоштовний сервіс PeoplePerHour прагне стягувати завищену плату, як тільки розпочинаються завдання. Комісійний внесок за кожну транзакцію становить 3,5% – це звучить розумно, хоча залежно від дати відкриття рахунку, воно може перевищувати 5% (без ПДВ). У будь-якому випадку, плата застосовується лише після того, як ви вклали або заробили свої перші £ 175 ($ 280 еквівалент) у місяці. PeoplePerHour наполегливо показує всі збори, збори та ціни у фунтах фунтів. Це не тільки незручно як для покупців, так і для продавців, але також змушує обидві сторони нести додаткові банківські збори за обмін валюти..

 • Платіжна система – Уникнути кредитної картки та вбудованого гаманця PeoplePerHour.
 • Захист платежів – Ескроу захищає гроші обох учасників угоди.
 • Після того як ви зареєстрували свою кредитну карту в системі, ваші гроші надійно перебувають у гаманці PeoplePerHour. Після цього ви можете швидко депонувати та знімати кошти через сайт. Завдяки Escrow, ви можете бути впевнені, що ваші гроші не зникнуть безслідно. Але це означає, що без початкового депозиту на ваш рахунок PeoplePerHour ви будете заблоковані або з наймом, або з роботи.

Як PeoplePerHour підходить до змагань?

PeoplePerHour – це хороший та надійний веб-сайт із фрілансу, де ви можете знайти як віддалених аутсорсерів, так і працівників у своєму рідному місті. Ви можете найняти підрядників, а також використовувати сайт як джерело побічного доходу, якщо ви вирішите застосувати деякі свої навички у багатьох перелічених категоріях. PeoplePerHour далекий від дорогого улюбленця фрілансерів, хоча має багато легко доступних та захоплених робочих сил. Однак, можливо, вам доведеться подумати двічі, перш ніж починати користуватися цим сайтом через високі комісійні комісії.

PRO

 • Велика кількість грамотних фрілансерів
 • Знайдіть і наймайте місцевих працівників
 • Захищені транзакції Escrow
 • Купуйте & Продаж послуг під одним рахунком

CON’S

 • Дуже високі комісійні
 • Дратівливий інтерфейс
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me