Огляд логотипу Squarespace – це безкоштовна ідея? [2020]

Скріншот домашньої сторінки логотипу Squarespace Logo MakerМи всі знаємо Squarespace, правда? Що ж, якщо ви не бачили його реклами на будь-якому іншому спонсорованому відео YouTube, ви, мабуть, здоровіша людина, ніж я. По суті, це один із найпопулярніших у світі розробників веб-сайтів із перетягуванням і перетягуванням (детальніше про це читайте тут), який тепер також пропонує виробник логотипів Squarespace.


Ви раніше платили за це, але тепер Squarespace Logo Maker безкоштовний. Як і зовсім безкоштовно. Сам додаток доступний англійською мовою, але ви можете зробити свій логотип цілою безліччю мов. Я перевіряв латинські символи, спрощені китайські та кириличні (російські) символи, і всі вони працювали.

Сам виробник логотипів надзвичайно простий і просто робить логотипи. Звичайно, він також пов’язаний із розробником веб-сайтів Squarespace, і ви можете використовувати будь-який логотип, який ви робите на веб-сайтах Squarespace..

Але питання до вас, звичайно, полягає в тому, чи достатньо ці логотипи для вашого бізнесу. Питання для мене полягає в тому, чи може виробник логотипів Squarespace доставити найкращий новий логотип для веб-сайту Планета. Я перевіряв усі основні послуги з дизайну логотипів, щоб знайти переможця та Ви можете прочитати все про мій досвід тут.

Я зараз можу вам сказати, що якщо ви хочете більш якісного дизайну та більше варіантів налаштування, вам, мабуть, буде краще Виробник логотипів Wix або Пошиття брендів. Ці виробники логотипів DIY дуже доступні. Фіверр також чудовий варіант – ви можете отримати гідний логотип на замовлення всього за 5 доларів.

Якщо ви все ще хочете дізнатися більше про виробник логотипів Squarespace, читайте далі. Давайте дізнаємося, наскільки хороші – чи погані – ці логотипи.

квадрат-простір-логотип-мейкер-особливості1Виробник логотипів Squarespace – це як коли ваш друг купує купу піци та пива: навіть якщо це не ваше улюблене, це безкоштовна піца та пиво.

Це виробник логотипів на основі іконок. Зокрема, це набір іконок під назвою Проект іменників, і це величезний вміст понад двох мільйонів іконок для будь-якої мети. Це справді прості іконки, як і інші виробники логотипів Виробник логотипів Wix і Looka використовувати їх теж.

Ви просто введіть назву вашої компанії, а може бути і мітку, і ви будете надіслані прямо на екран редагування на знімку екрана вгорі. У редакторі ви можете редагувати логотип, назву компанії та мітку. Ви можете перетягувати їх по всій сторінці та змінювати їх розмір, але це стосується цього. Немає можливості обертати їх, і ви не можете вибрати розмір шрифту чисельно. Ви мусите його зав’язати.

На щастя, є сітка, і ви можете прив’язати до неї об’єкти (наприклад, текст та значок). Об’єкти на полотні також вставлятимуться на місце відносно інших об’єктів, тому насправді впорядкувати макет досить просто.

Існують деякі обмеження можливостей налаштування. Наприклад, ви отримуєте лише суцільні кольори; немає палітри кольорів і градієнтів, але принаймні ви можете вибрати будь-який колір, який хочете. Також піктограми – це поодинокі об’єкти, на відміну від складових частин. Ви отримуєте один колір піктограми, і це все. Ви також можете розміщувати одночасно лише одну іконку на полотні.

Немає технічних обмежень для найменувань компаній або тегів, але так … час мого улюбленого виду екрана:

квадрат-простір-логотип-мейкер-особливості2

Ви розумні. Я впевнений, що ви бачите проблему.

Незважаючи на те, що загальна кількість іконок може бути мільйонами, але кількість піктограм, отриманих за будь-який пошуковий термін, буде максимум десятками. Вибір шрифту також досить малий. Зрештою, ви точно не збираєтесь створювати найкращий чи найунікальніший у світі логотип із цим виробником логотипів. Це буде середнім… але для безкоштовного логотипу? Нічого страшного.

Якщо у вас є обліковий запис Squarespace (навіть якщо ви не платите за план веб-сайту), ви можете безкоштовно завантажити свій логотип у форматі PNG. Ви можете завантажити три варіанти: кольорову, чорну та білу, і всі вони мають прозорі фони. Ви можете завантажувати файли розмірами до 5000 пікселів висотою, шириною або обох. Цього достатньо для більшості поліграфічних завдань, які не схожі на … білборди.

Ось декілька зразків логотипів, зроблених за допомогою виробника логотипів Squarespace. Я не можу сказати, що закоханий.

квадрат-простір-логотип-мейкер-особливості3

Ще одна річ, яку я помітив, – це те, що під час завантаження логотипів розміщення значків змінилося, тож вони не були там, де я їх розмістив. Знадобилося певне налаштування, щоб повернути їх у потрібне місце.

Плюси і мінуси виробника логотипу Squarespace

Плюси:

 • Редактора дуже легко вивчити
 • Завантажувати логотипи можна абсолютно безкоштовно
 • Інтеграція з сайтами Squarespace
 • Ви можете зробити логотип практично будь-якою мовою

Мінуси:

 • Немає масштабованих векторних форматів, таких як SVG чи EPS
 • Деякі інші виробники логотипів використовують ті самі значки, тому складно зробити унікальні логотипи
 • Розміщення піктограми може змінитися під час завантаження файлу

Виробник логотипів простору

Навчитися не так багато

Виробник логотипів Squarespace – це як весло для пінг-понгу. Він має обмежене потенційне використання, починаючи від (легкого) удару кульок для пінг-понгу до (легкого) удару про своїх друзів, і для того, щоб добре використовувати його, потрібна певна практика. Але через його простоту не важко розібратися, що ви робите з нею: підніміть руку і вдаріть по м’ячу. Або друга.

Легко.

Навіть якщо ви ніколи раніше не робили логотип, клацнувши навмання, ви отримаєте щось схоже на функціональний логотип. Моя основна скарга полягає в тому, що, як згадувалося раніше, ви повинні розмір і розмір розміру і змінити розмір назовні; ви не можете вибрати конкретні розміри пікселів для таких речей, як текст.

О, і ви можете лише зберегти свої проекти. Я маю на увазі, ви можете їх зберегти, але немає інтерфейсу для повернення назад та перегляду логотипів, які ви вже створили. Коли ви зберігаєте та завантажуєте логотип, ви отримаєте електронний лист із посиланням на зроблений вами логотип. Він переходить до електронного листа, який ви використовуєте для свого облікового запису Squarespace, і якщо ви втратите цей електронний лист або посилання …, це проблема.
квадрат-простір-логотип-мейкер-підтримка1Тож немає спеціальної підтримки для самого виробника логотипів. Якщо у вас виникли проблеми, ви можете зв’язатися з основною командою підтримки для Squarespace. Якщо ви хочете знати, як ми загалом оцінюємо підтримку Squarespace, ознайомтеся з нашим експертним оглядом.

Крім цього, у вас є список комбінацій клавіатур, показаний у розділі «Простота використання», та довідкова сторінка з усією основною інформацією, яка вам знадобиться про виробника логотипів. Я б порекомендував його подивитися. Моя єдина справжня скарга на це – це сторінка довідки для виробника логотипів є абсолютно недоступною для самого виробника логотипів. Я знайшов це через Google.
Ви буквально не можете перемогти “безкоштовно”. Було б непогано, якби при завантаженні логотипа він включав нескінченно масштабовані формати, такі як SVG чи EPS, але…

Безкоштовно.

Права користування

Квадратний простір насправді не турбується про права на ці абсолютно безкоштовні логотипи. Ваші права будуть диктуватися ліцензуванням окремих ікон у вищезгаданому проекті іменників. Щоб дізнатися, яку ліцензію має логотип, і що ви можете зробити з ним, вам доведеться буквально зайти на веб-сайт проекту Noun, знайти той самий значок і перевірити ліцензію.

Яким чином виробник логотипів Squarespace підходить до змагань?

Більшість платних альтернатив цьому додатку набагато перевершили те, що може запропонувати виробник логотипів Squarespace; але потім вони коштують грошей. Якщо у вас буквально немає бюджету, про який можна говорити, і все гаразд з пристойним, але неоригінальним логотипом, це саме той виробник логотипу, який вам потрібен.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map