Огляд логотипу Jimdo Logo Creator 2020 – безкоштовно, але чи це найкращий варіант?

Безкоштовний виробник логотипів від Builder веб-сайтів Jimdo

Скріншот логотипу Jimdo Logo Creator - домашня сторінка


Джимдо добре відомий своїм простим у використанні Веб-сайт та безпроблемні хостингові послуги, тож не дивно, що логотип Jimdo Logo Creator простий та сприятливий для початківців. Але чи хороший цей новий виробник логотипів, як основні сервіси Jimdo? І чи “безкоштовно” насправді безкоштовно? Прочитайте, щоб дізнатися.

Інтерфейс веб-сайту Jimdo доступний на семи мовах:

 • Англійська
 • Німецька
 • Іспанська
 • Французький
 • Італійська
 • Японці
 • Голландська

На жаль, ви не можете створити логотип усіма цими мовами. Ви не можете використовувати більшість “спеціальних символів” у своєму логотипі, так що японська мова, безумовно, поряд з іншими мовами з не латинськими алфавітами. Навіть деякі спеціальні символи на основі латині не працюють. Наприклад, я виявив, що ç і ñ чудово працювали, але ă і ę не працювали. Може знадобитися певна спроба та помилка, щоб з’ясувати, чи можете ви використовувати потрібні символи.

Цей огляд є частиною великого проекту на веб-сайті Планета, де ми протестуємо всі послуги з дизайну логотипів. Я можу вам сказати зараз – якщо ви не хочете експериментувати, а скоріше отримаєте спеціальний логотип, розроблений спеціально для вас, слід перевірити Фіверр. Ви можете найняти там професійного дизайнера логотипу всього за 5 доларів – не безкоштовно, але майже.

Особливості та простота використання

Сучасний, зручний для користувача інтерфейс, але обмежений дизайн логотипу

Так само, як і розробник веб-сайтів, Jimdo Logo Creator має чистий сучасний інтерфейс, який радує око. Естетика веб-сайту, однак, справжнє питання: чи логотипи можна створити привабливі та унікальні?

Скріншот логотипу Jimdo Logo Creator - шаблони логотипів

Ви отримаєте лише 12 шаблонів логотипів на вибір

На відміну від багатьох інших найкращих виробників логотипів DIY, у Jimdo Logo Creator немає майстра запуску. Ви просто введете ім’я компанії, щоб переглянути всі наявні шаблони логотипів. І під “всім” я маю на увазі … 12. Хороша новина в тому всі ці шаблони виглядають досить непогано; погана новина полягає в тому, що їх ледве вистачає для створення футбольної команди. Я сподіваюся, що Джимдо буде мати що більше запропонувати в майбутньому.

З іншого боку, якщо ви поспішаєте і не дуже прискіпливі, наявність такого обмеженого вибору дозволяє створити супершвидкі логотипи. Але якщо ви віддаєте перевагу набагато більше шаблонів логотипів на вибір (з більш персоналізованими конструкціями), ви будете щасливішими з таким інструментом, як Виробник логотипів Wix або Пошиття брендів. З будь-яким із них, якщо вам потрібно лише кілька хвилин, щоб відповісти на запитання майстра запуску, ви отримаєте 100+ початкових дизайнів логотипів, створених саме для вас.

Говорячи про інших виробників логотипів, мій колега прагнув перевірити всі основні послуги з дизайну логотипів та створити абсолютно новий логотип веб-сайту Planet у процесі. Натисніть тут щоб побачити, як складаються найбільші імена та яка платформа заробила перше місце!

Налаштування логотипу прості, але творчі

Незважаючи на те, що варіанти шаблонів дуже обмежені, ви знайдете це Варіанти налаштування логотипу Jimdo Logo Creator досить різноманітні. Для початку ви можете швидко змінити колір і шрифт вашого логотипу. Ви також можете переглядати свій логотип на різних макетах комп’ютерних екранів та товарів, щоб ви знали, як він буде виглядати в реальному світі.

Виділяється кілька функцій налаштування, що дає вам справжню свободу зробити логотип власним:

 • Бібліотека іконок має багато варіантів у різних кольорах та стилях.
 • Ви можете створити власну кольорову схему або спробувати одну з запропонованих кольорових комбінацій.
 • Ви можете вибрати 40+ привабливих шрифтів, які корисно класифікуються на стилі, такі як Vintage та Playful.
 • Ви можете прослухати 12 різних макетів одного логотипу лише одним клацанням миші.

Скріншот логотипу Jimdo Logo Creator - варіації логотипу

Один невеликий мінус – це те, що назва компанії має містити 20 символів або менше.

Ви отримаєте прозорий PNG з високою роздільною здатністю

Після налаштування вашого логотипу натисніть Продовжити, щоб завантажити. Вам доведеться або ввійти за допомогою облікового запису в соціальних мережах, або створити безкоштовний акаунт Jimdo. Тоді ви можете миттєво завантажити один файл PNG з високою роздільною здатністю.

Цей файл особливо добре працює для веб-відображення, оскільки він має прозорий фон. Це означає ви можете легко відображати свій логотип над фотографією, анімацією чи суцільним кольором, не отримуючи дивної або відволікаючої фонової форми.

Однак, оскільки це не векторний файл, який можна нескінченно масштабувати, ви справді не можете використовувати цей файл для друку – звичайно, не для нічого іншого, крім дуже маленького розміру.

Ціноутворення та підтримка

Ваш логотип безкоштовний

Платних планів, пов’язаних з логотипом Jimdo, немає. Поки ви підписуєтеся на безкоштовний рахунок, ви можете створити та завантажити будь-яку кількість логотипів безкоштовно. Оскільки ваші логотипи зберігаються на інформаційній панелі Jimdo, ви також можете редагувати та перезавантажувати їх безкоштовно, скільки завгодно разів.

Скріншот логотипу Jimdo Logo Creator - панель приладів логотипу

Це чудово, але проблема в тому ви не можете заплатити за завантаження кращих файлів. Ми з нетерпінням чекаємо, коли Jimdo додасть більше функціональних можливостей для свого виробника логотипів, але поки що вам залишиться лише один файл PNG, придатний для веб-відображення.

А може НЕ безкоштовно – будьте уважні до комерційних прав!

Хоча ваш логотип можна безкоштовно завантажити, Jimdo не гарантує, що ви отримаєте права комерційного використання. Це означає, що ви не зможете використовувати логотип для більшості ділових цілей. Творець логотипу Jimdo використовує іконки з проекту Noun, і якщо ви використовуєте піктограму, ви несете відповідальність за дотримання умов та умов проекту Noun.

Більшість іконок проекту «Іменник» вимагають придбання ліцензії для комерційного використання, тому ваш логотип може бути вільним. Суть? Якщо вам потрібні формати файлів для друку або ви хочете гарантувати права на комерційне використання, вам потрібно буде використовувати інший виробник логотипів, наприклад Пошиття брендів, а ще краще – найміть дешевого дизайнера Фіверр.

Мінімальна підтримка клієнтів для логотипів

Скріншот логотипу Jimdo Logo Creator - екран підтримки

У Jimdo є детальний довідковий центр, але питань, пов’язаних із виробником логотипів, немає – можливо, тому, що цей інструмент все ще такий новий. Оскільки компанія не надає телефонну підтримку, вам доведеться надсилати свої запитання електронною поштою або контактною формою “Залиште нам повідомлення”..

На жаль, я не можу дати осяйного огляду свого досвіду тут. Я надіслав електронний лист із запитом про права комерційного використання та знадобилося сім днів, щоб отримати відповідь від служби підтримки. Все, що перевищує 24 години, повільно. Якщо я буду чекати тиждень на відповідь, він повинен бути у вигляді красиво написаного від руки листа.

Як поєднується творець логотипу Jimdo з конкуренцією?

Дуже добре для безкоштовного виробника логотипів

Для (в основному) безкоштовного виробника логотипів, Jimdo Logo Creator – це непогано. Відсутність шаблонів логотипів в основному врівноважується варіантами налаштування, і важко перемогти завантаження логотипа з високою роздільною здатністю з прозорим фоном. Тим не менш, якщо вам потрібні більш універсальні та масштабовані формати файлів або гарантовані права використання для ділових цілей, то навіть заклик отримати щось безкоштовно не зробить цей інструмент вашим потрібним часом.

Плюси

 • Надшвидкий процес розробки логотипу
 • Зручна інформаційна панель з творчими налаштуваннями
 • Файл логотипу з високою роздільною здатністю безкоштовно
 • Безлімітні безкоштовні логотипи, редагування та завантаження

Мінуси

 • Обмежена підтримка мови
 • Доступні лише файли PNG
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map