Огляд LogoNerds 2020 – чому дешеві логотипи не завжди найкращі

Contents

Обіцянка: “Професійний логотип на замовлення” за неперевершеною ціною

LogoNerds Review - скріншот домашньої сторінки


LogoNerds – це недороге агентство дизайну логотипів із досить сміливою заявою: Ви отримаєте гарний логотип, розроблений на замовлення для вашого малого бізнесу, доставлений за три-п’ять робочих днів за ціною, яка не може бути бити ». (Їх слова, не мої.)

Коли дизайн логотипу ціни на Fiverr починаються від 5 доларів, Я досить скептично налаштований, що ціни на LogoNerds насправді неможливо побити. Але ціни вбік, а як щодо якості? Чи будуть дизайнери LogoNerds насправді надавати вашому бізнесу унікальний, незабутні та професійний логотип?

Мені теж було цікаво, тому я найняв компанію, щоб це дізнатися.

У рамках нашого прагнення увімкнути найкращу послугу з дизайну логотипів у світі (дізнайтеся, хто тут переміг), я підписався на пакет професійних логотипів LogoNerds Professional., що є середнім рівнем трьох пропонованих пакетів. Всі пакети вимагають одноразових платежів та обіцяють оригінальні дизайни, пристосовані до вашого малого бізнесу.

Хоча веб-сайт доступний лише англійською мовою, дизайнери LogoNerds, імовірно, можуть створювати ваш логотип будь-якою мовою, що має цифрові шрифти. І якщо ваш новий логотип настільки фантастичний, що ви хочете поширити його по всьому світу (і всесвітній павутині), ви можете найняти компанію також для інших послуг брендингу.

Це все-таки велике “якщо”. По-перше, вам потрібно розібратися, чи LogoNerds – це правильна послуга дизайну логотипів для вас. Чи буде ваш логотип для бюджету хорошим хорошим способом – або дешевим поганим чином?

Пристойні особливості … Але не зовсім ботанік, на який я сподівався

У світі послуг з дизайну логотипів дешевих логотипів LogoNerds підходить правильно. Залежно від обраного пакету, ви можете отримати корисні формати файлів на швидкій часовій шкалі, покриті розумною гарантією задоволення.

В той же час, однак, Ви повинні підготуватися до деяких, скажемо так, “цікавих” примх на шляху – як-от таємничий керівник проекту «Філ Нерд» або дивно короткий проміжок часу, за який ви можете фактично завантажити свої логотипи (до того, як вони будуть видалені назавжди).

Скріншот LogoNerds - Категорії логотипів

Будемо сподіватися, що логотипи виглядають краще, ніж веб-сайт

Я просто не можу піти далі з цим оглядом, не сказавши, що на думку всіх: Веб-сайт LogoNerds виглядає прямо з 2002 року. Перший iPod вийшов, круті діти на Friendster, і всі компанії ЛЮБИТЬ блискучі градієнти та фотографії.

Але чи даний веб-сайт відображає датовані функції? Або компанія просто настільки добра в логотипах, що їй не потрібен хороший веб-сайт? Давайте дізнаємось, чи дійсно ви можете судити про книгу за її обкладинкою.

Ви отримаєте логотипи від одного дизайнера (якщо ви не заплатите більше)

За допомогою LogoNerds ви наймаєте компанію в цілому, її керівна команда вибирає дизайнерів, потім ви отримуєте логотип для огляду. Ви отримаєте декілька логотипів, які можна вибрати (три або шість, залежно від упаковки), але не вибираєте дизайнера (и).

Мені було цікаво, скільки дизайнерів працює над кожним проектом, тому я запитав. Філ Нерд, про який ви почуєте більше пізніше, сказав мені, що зазвичай це один дизайнер на проект, але ви можете заплатити “мінімальний збір за оновлення”, щоб отримати роботу від декількох дизайнерів. (Не впевнений, я б закликав цей мінімальний, оскільки це половина ціни від загальної вартості, але гаразд.)

Отже, підсумовуючи: Не існує жодного конкурсу дизайну, як на 99 дизайнів, і не наймайте індивідуального дизайнера, як на Fiverr. Натомість ви наймаєте LogoNerds в цілому і потім сподіваєтесь на краще.

Я радий повідомити про це LogoNerds працює з власними дизайнерами, тому компанія не є просто посередником, який передає свій логотип дизайну найдешевшим заявникам. Ви можете переглянути портфоліо дизайнерів в Інтернеті, якщо у вас є час переглядати 31 сторінку логотипів, чотири одночасно.

Скріншот LogoNerds - Портфоліо логотипів

Як ви можете помітити на цьому скріншоті, портфоліо LogoNerds не одразу викликає враження. Багато логотипів вважаються такими ж датованими, як і сам веб-сайт. Але до якості дизайну логотипів ми дійдемо лише трохи.

Часова шкала, поняття та формати файлів залежать від $$$

Послуги LogoNerds є досить простими: платите одноразово, отримаєте новий логотип. Більш дрібні деталі залежать від обраного із трьох пакетів дизайну логотипів. (Строго кажучи, насправді є лише два пакети логотипів, оскільки найдорожчий варіант – це дизайн талісмана символів. Деякі називають це логотипом, а деякі ні.)

Скріншот LogoNerds - Цінові плани

З обраним нами пакетом середнього рівня (логотип для професійного бізнесу) мені було гарантовано:

 • Шість концепцій логотипу
 • Доставка початкових концепцій логотипу протягом трьох-п’яти робочих днів
 • Файли, готові до Інтернету: JPG, GIF та прозорі PNG
 • Файли, готові до друку: AI (можна редагувати), PSD, EPS, TIFF, JPG з високою роздільною здатністю

Цей пакет дає мені все необхідне, включаючи прозорі файли для універсального відображення та векторні файли, які чудово підходять для друку. Більш дешевий пакет пропонує лише три концепції логотипу та відсутність готових до друку форматів файлів.

Ви можете надати власні зображення

За допомогою будь-якого пакету ви можете надіслати власні зображення команді LogoNerds. Наприклад, якщо у вас вже є улюблена ікона, ви можете прикріпити файл до рекламного запису та попросити його використовувати в остаточному дизайні.

Зроби цю ідею ще на крок, Ви навіть можете відправити весь логотип і запитати те, що LogoNerds називає “ремонт логотипу”. Можливо, ваша концепція логотипу є надійною, але дизайн виглядає застарілим, або, можливо, ви втратили оригінальні векторні файли і вам потрібно відтворити ваш логотип у друкованому файлі. У подібних випадках ви могли заощадити гроші, вибравши послугу ремонту логотипу, що становить приблизно половину ціни вибраного нами дизайнерського пакету.

Ви завжди отримаєте безкоштовні зміни

Кожен пакет дизайну логотипу включає безкоштовні оновлення, хоча компанія не вказує, скільки ревізій ви можете отримати. Імовірно, запит 20-го, 30-го чи 40-го, щоб налаштувати ваш логотип, врешті-решт буде задоволений “ні”, але у мене ніколи не склалося враження, що дизайнери вагалися виконати мої запити на перегляд.

LogoNerds каже, що зміни будуть доставлені через один-три робочі дні, і мої запитувані зміни (обидва раунди) вписуються в цей часовий проміжок, якщо тільки на волосся.

Не задоволений? Ви можете замовити безкоштовну перемальовку

Незалежно від обраного вами пакета логотипів, LogoNerds обіцяє “задоволення гарантоване”. Якщо ви попросили зміни, і вони просто не виглядають досить добре (або якщо вам не подобається жодна з запропонованих вам початкових концепцій логотипу), Ви маєте право на безкоштовну перемальовку, без запитань.

Ну, вам будуть задані питання (я сподіваюся), але лише для того, щоб переконатися, що ваш перероблений логотип – те, що ви хочете. Вас не турбуватимуть, перш за все, просити перемальовувати.

Я особисто не користувався цією послугою, але решта мого досвіду була безпроблемною, і мені зручно припускати, що це теж буде.

Інші послуги з брендингу доступні

Як я вже згадував вище, Ви також можете придбати інші послуги з брендингу у LogoNerds. Деякі з них можна додати спочатку, як показано на скріншоті форми замовлення нижче. Інші, як розробка веб-сайтів, вимагають абсолютно окремого проекту.

Скріншот LogoNerds - Додаткові послуги

Як ніби нам справді потрібно більше причин, щоб відчути, що нас телепортували в минулому, однією з додаткових служб є отримання ваших логотипів на компакт-диску. Принаймні, це не дискета, я думаю.

Пізніше я з’ясував, чому існує ця служба резервного копіювання: Як тільки LogoNerds надсилає остаточні файли логотипів, у вас є лише два тижні для їх завантаження. Після цього їх буде остаточно (!) Видалено зі своєї системи. Але я б краще створив резервну копію файлів, ніж придбати компакт-диск за 14 доларів.

Мій досвід роботи з LogoNerds

Дещо застаріле зберігання файлів убік, як знизився мій особистий досвід?

Ну, після того, як я перебрав датований естетичний веб-сайт, все стало досить плавним плаванням. Я натиснув на логотип, який я хотів, заповнив креатив, і заплатив, щоб розпочати роботу. Тоді я чекав, коли станеться чарівництво.

Мені теж не довелося довго чекати, коли LogoNerds доставляв за своїм графіком три-п’ять робочих днів. Фактично, Я отримав свої шість концепцій логотипу протягом 36 годин після замовлення.

Логотипи були надіслані через адміністративний портал єдиним Філом Нердом, і ось як вони виглядали.

Концепції логотипу для веб-сайту Планета від LogoNerds

Одразу біля кажана я помітив, що дизайнер дотримувався мого короткого з точки зору макета (я попросив горизонтальний логотип, який би гарно вписувався в тонкий заголовок веб-сайту). Крім того, я не був фанатом монограм – вони виглядають неврівноваженими, і вони насправді не говорять “молоді” чи “доброзичливі” два прикметники, які я використовував для опису нашого бренду.

У поняттях 1 і 2 було просто, а в Концепції 6 було трохи застаріло, тому я попросив переглянути кілька ітерацій Concept 3, коли піктограма переміщена вліво та з різними кольорами. Я також запитав, чи є якийсь спосіб поєднати мотиви планети та лупи, сподіваючись побачити щось трохи більш креативне.

Я отримав переглянуті логотипи (цього разу від “Helena Nerd”) наприкінці обіцяних трьох робочих днів.

Переглянуті концепції логотипу веб-сайту Планета від LogoNerds

Перший логотип – це саме те, про що я попросив, і не більше: піктограма зліва та нові кольори. Мені більше подобається другий, оскільки він виглядає трохи неповторніше. Я не збожеволів від сірого, тому попросив побачити його в синьому кольорі Concept 1.

Приблизно через 12 годин Філ Нерд надіслав мені ці три кольорові комбінації.

Варіації кольорів логотипу веб-сайту Planet від LogoNerds

Я ціную, що він надіслав більше кольорових комбінацій, ніж я просив, але інші два відтінки виглядають занадто схоже на фіолетовий, що робить логотип важким для читання.

Врешті-решт я схвалив Concept 1 з оригінальним відтінком синього. Я міг би попросити ще доопрацювати (і впевнений, що дістав би їх без проблем), але я був щасливий, щоб зателефонувати в день. Я отримав остаточні файли за трохи більше доби.

Soooo, барабанний рулон, будь ласка! Ось остаточний логотип веб-сайту Planet від LogoNerds.

Логотип веб-сайту планети, створений LogoNerds

Остання остання примітка перед поїздкою: Процес роботи з LogoNerds почувався дуже безособовим. Ніхто не задавав запитань щодо моєї творчої брифінгу, і ніхто не повідомляв мені, щоб сказати: “Дякую за реєстрацію!” або “Ми працюємо над вашим логотипом!”

Все було автоматизовано, і багато відповідей LogoNerds були чітко скопійовані та вставлені. Наприклад, я отримував ці ж самі абзаци, виділені нижче, три рази.

Скріншот LogoNerds - автоматизована відповідь

Сам по собі такий безособовий підхід не обов’язково є добрим чи поганим. Просто слово попередження про це якщо ви дбаєте про особисту взаємодію, ви, ймовірно, не повинні наймати LogoNerds.

Це не дуже приємно, але це легко

Проникливий читач, який ви є, ви напевно вже помітили тенденцію. Практично все про LogoNerds є справним, але, безумовно, не найновішим, найсучаснішим, найсучаснішим видом шкарпеток. І те саме стосується загальної зручності використання.

Все на веб-сайті технічно просте у використанні (адже у вас є дуже мало функцій), і весь процес розробки логотипу простий. Але як ви швидко дізнаєтесь, “легкий” не обов’язково означає “приємне”.
Скріншот LogoNerds - Замовлення логотипу

Внутрішнє управління проектами: Голі кістки, але справні

На відміну від багатьох масштабних (і дорожчих) дизайнерських агентств, LogoNerds не використовує сторонній інструмент управління проектами, як Basecamp або Asana. Натомість він обробляє завдання через власну систему порталу клієнтів.

Як і все інше, система виглядає досить застарілою. Найкраще, що я можу сказати про це, це те, що воно працює.

Створення акаунта

Купуючи ваш логотип, ви також створите обліковий запис для доступу до порталу клієнтів. Ви можете не спілкуватися безпосередньо з дизайнерами вашого логотипу, а натомість менеджером проектів – зазвичай Філ Нерд.

Портал клієнтів має дуже обмежений функціонал, але він реєструє ваші творчі короткі та попередні повідомлення, і він дозволяє вам надсилати повідомлення керівнику проекту. Щойно ви отримаєте свої логотипи, ви скористаєтеся цією інформаційною панеллю, щоб вимагати змін та затвердити остаточний дизайн логотипу.

Творчий короткий висновок може бути кращим для Ваааая

Перш ніж потрапити на портал клієнтів, вам доведеться заповнити форму замовлення LogoNerds. Форма на одній сторінці також містить рекламний короткий опис, де ви поясните, що вам потрібно для нового логотипу.

Попередження: Якщо ви боїтесь порожньої сторінки, заповнення цієї форми може бути найстрашнішою справою, яку ви робили протягом року. Це виглядає приблизно так (і це лише верхня половина!).
Скріншот LogoNerds - Короткий дизайн логотипу

Трохи непросто, правда?

Дизайн прямо з самих ранніх днів в Інтернеті, без нічого, крім простих текстових полів. Ніщо не допоможе вам, як клієнту, краще висловити те, що ви хочете для свого логотипу:

 • Немає прикладів логотипів, які допомогли б вибрати правильний стиль чи макет
 • Немає прикладів прикметників, які б допомогли вам описати свою марку чи бажаний дизайн логотипу
 • Немає прикладів того, що означають різні стилі логотипу (наприклад, мінімальний, сучасний чи вінтажний)
 • Немає випадаючих меню або запитань з декількома варіантами, які допоможуть вам дати чіткіші відповіді
 • Немає визначення чи пояснення “стилю шрифту”

Навіть у професійних дизайнерів можуть виникнути проблеми з описом того, що вони шукають вгорі голови, тому я впевнений у цьому більшість власників бізнесу не вважають цю форму корисною чи простою.

Багато виробників логотипів “Зробіть самі” і платформи найманих дизайнерів пропонують набагато більше рекомендацій, ніж LogoNerds. 99 дизайнів, наприклад, використовує повзунки, щоб допомогти вам описати свою марку конкретними, зрозумілими термінами.
Скріншот 99 дизайнів - Стилі бренду

Аналогічно, Фіверр використовує зображення, щоб допомогти вам вибрати стиль, який вам подобається, зробивши набагато більш імовірним, що ваші ідеї та сподівання відповідатимуть вашим дизайнером логотипу.

Оскільки творчий брифінг настільки важливий для створення персоналізованого та релевантного логотипу для вашого бізнесу, розчаровує, що LogoNerds має таку основну форму. Додавання невеликих дотиків, як і багато інших компаній, призвело б до величезних змін.

Обмежений вибір Зробити Портал Замовника непроникним

Після того, як ви переглянете форму замовлення та креатив, решта клієнтського порталу проста та зрозуміла – здебільшого тому, що там можна не дуже багато зробити. Натискаючи кнопки у верхній частині екрана, ви можете зробити три речі: надіслати повідомлення, вимагати оновлення або прийняти остаточний дизайн логотипу.
Скріншот LogoNerds - Портал клієнтів

В цілому система робить все, що потрібно робити, і більше нічого. Не вистачає додаткових функцій, щоб зробити інтерфейс більш привабливим і / або більш корисним для вас. Ви не можете встановлювати завдання, бачити календар або навіть безпосередньо повідомляти певну особу.

Для агентства, яке спеціалізується на дизайні (навіть дешевий дизайн), я хотів би побачити щось більш відшліфоване. Щоправда, компанія обіцяє дешевий, але професійний логотип – не найкрасивіший у світі користувальницький інтерфейс (UI) або найзручніший користувацький досвід (UX).

Підтримка досить повільна і обмежена

Скріншот LogoNerds - екран підтримки

LogoNerds пропонує декілька способів підтримки клієнтів. Все повинно бути виконано в письмовій формі через портал клієнтів або через форму публічного контакту веб-сайту. Немає номера телефону, немає функції чату та не підтримується електронною поштою.

LogoNerds доступний з понеділка по п’ятницю

LogoNerds закритий у вихідні та основні свята. Якщо у вас є актуальне питання щодо вашого проекту, вам доведеться почекати, поки розпочнеться звичайний робочий тиждень (у Канаді, де базується компанія). Навіть тоді вам доведеться схрестити пальці для швидкої реакції, оскільки ви не можете забрати телефон і дошкулити їх самостійно.

Повідомлення через портал клієнтів

Якщо ви вже є клієнтом, найшвидший спосіб отримати відповідь, згідно з LogoNerds, – це надіслати повідомлення через портал клієнта..

На жаль,, Я не можу викликати їх швидку відповідь. Я використовував портал клієнтів, щоб задати питання у п’ятницю, але до наступного вівторка я все ще не отримав відповіді (навіть якщо хтось повідомляв мені, щоб надіслати мені переглянуті логотипи). Лише одного разу я запитав знову, чи отримав я відповідь наступного ранку.

Скріншот підтримки клієнтів LogoNerds

Врешті-решт, отримання відповіді через портал клієнтів фактично закінчилося приблизно так довго, як використання форми загальнодоступних контактів.

Надсилання повідомлення через контактну форму

Хоча в цей момент я вже був замовником, я хотів побачити, як швидко LogoNerds відповідає на загальні запити. Щоб залишити себе анонімним, я заповнив контактну форму, використовуючи свою іншу адресу електронної пошти. (Не зовсім рівень схованості Джеймса Бонда, але ей, це досить добре.)

Контактна форма LogoNerds – це те, що я б назвав “агресивно недоброзичливим”. Перш ніж ви можете перейти на екран, щоб набрати своє повідомлення, сторінка спрямовує вас до поширених запитань – просто для того, щоб переконатися, що ви не можете допомогти собі. Після того, як ви заповнили форму та натиснули Надіслати повідомлення, ви знову будете спрямовані на те, щоб спочатку перевірити поширені запитання.

Скріншот LogoNerds - Зона поширених запитань

Я розумію, що вони не хочуть витрачати час на відповіді на ті самі запитання знову і знову, але їм може бути трохи приємніше.

Минувши саму контактну форму, взаємодія була набагато приємнішою. Доброзичливий Філ Нерд відповів на мій запит, хоча прослухати минуло майже тиждень. Дуже схоже на питання, яке я надіслав через портал клієнтів, відповідь, яку я отримав тут, була чіткою, прямою та корисною. Просто не особливо швидко.

Скріншот підтримки електронної пошти LogoNerds

Інші параметри підтримки?

Існує коротка сторінка поширених питань, що містить близько 20 запитань та відповідей, в основному стосується різних форматів файлів, тривалості проектів та інших основних питань щодо роботи з LogoNerds. В іншому випадку немає справжніх дизайнерських ресурсів, про які можна говорити: немає блогу, центру знань, відеоуроків тощо.

Загалом ціни на LogoNerds – це приблизно те, що ви очікували від послуги з дизайну з низькими витратами. Вони навіть не найдешевші, але навіть не близькі до найдорожчих. Незалежно від обраного вами пакета дизайну логотипу, ви сплатите просту разову плату без повторних витрат.

Гарантії повернення грошей немає, але якщо ви не задоволені будь-яким вашим логотипом, ви можете подати запит на одну безкоштовну перемальовку, як я вже згадував вище.

Ви можете платити кредитною карткою (Visa, Mastercard, American Express або Discover), PayPal або Amazon Pay.

Права користування

Купуючи будь-який пакет дизайну логотипу, ви отримаєте повні комерційні права на використання логотипу. Ви можете використовувати його на своєму веб-сайті, в соціальних мережах, у друкованих товарах – у всіх місцях, де ви хочете, щоб ваш бізнес був переглянутий, в Інтернеті та поза ним. Це належить вам, і ви можете робити з ним все, що завгодно.

Як LogoNerds підходить до змагань?

Щоб відповісти на моє власне запитання: Так, логотипи LogoNerds виглядають краще, ніж веб-сайт 2000-х років. Логотип, який я отримав для веб-сайту Планета, – це не самий креативний дизайн у світі, але він перевіряє найважливіші поля. Він простий і розбірливий, професійно виглядає та добре масштабується для відображення в різних розмірах.

Тож справжня розмова: чи варто того LogoNerds? Мій досвід говорить: “Так, але …” Звичайно, ви отримаєте пристойний логотип та корисні формати файлів за досить низьку ціну, але процес не особливо приємний. Зрештою, застарілого інтерфейсу веб-сайту, обмеженого порталу клієнтів та безособових взаємодій достатньо, щоб надіслати мені упаковку.

Можливо, я пройдуся до Фіверра, де я можу заплатити ту саму ціну, щоб працювати з дизайнером логотипів, який відчуває себе справжньою людиною, яка справді інвестує в мій бізнес. Прочитайте наш глибокий огляд Fiverr щоб дізнатися, чому це моя краща платформа.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map