Preskúmanie zmien v roku 2020 – je minulosť?

UpWork-prehľad


Údržba už nie je taká, aká bývala

Upwork je dnes jedným z najväčších nezávislých webov online, ale väčšie nie vždy znamenajú lepšie. Preto bol v skutočnosti znížený. Ak potrebujete nezávislého pracovníka, odporúčame vám prejsť na Fiverr – na voľnej nohe si môžete najať len 5 dolárov.

Upwork ponúka okrem svojej veľkosti aj niekoľko ďalších výhod. Filtre rozšíreného vyhľadávania uľahčujú vyhľadávanie toho, čo hľadáte. Môžete si pozrieť minulosť práce a spätnú väzbu na voľnej nohe, aby ste získali predstavu o ich profesionalite a systém správ uľahčuje komunikáciu s potenciálnymi kandidátmi. K dispozícii je tiež praktická aplikácia na sledovanie času mobilnej aplikácie a počítača.

To znamená, že práca nemusí byť taká, ako sa zdá. V posledných rokoch, kvalita práce klesla. V mnohých prípadoch, pozitívna spätná väzba, ktorú ste si prečítali v profiloch nezávislých osôb, nie je v skutočnosti pravdou – minulí klienti nechávajú vysoké hodnotenia a žiarivé recenzie len preto, že sa boja odvetných opatrení.

Dokonca som narazil na niekoľko nezávislých profilov, ktoré boli falošné. Zamestnávate niekoho na prácu, pretože si myslia, že sú z Londýna alebo Los Angeles, ako je uvedené v ich profile, až neskôr zistíte, že sú z inej časti sveta a sotva sa kvalifikujú pre danú prácu. To môže byť neuveriteľne frustrujúce, nehovoriac o mrhaní časom a peniazmi.

Vďaka novému oceňovaniu už pre vás Upwork nie je vhodná, ak nie ste veľká spoločnosť, ktorá sa snaží najať desiatky ľudí. Obmedzujú vás pozvaním až 15 ľudí a ak chcete pozvať viac (a samozrejme aj to, pretože mnohí pozvánku neprijmú a chcete získať niekoľko ponúk pre svoj projekt), musíte zaplatiť 500 dolárov mesiac za drahý plán alebo trik Upwork a otvorenie viacerých identických projektov, čo je nepríjemné. Fiverr je pre začiatočníkov oveľa lepšou možnosťou.
UpWork-templates

Vedenie rýchlo sa rozvíjajúceho trhu

Úpravy nie sú pre túto scénu nové. Rastú však zrýchleným tempom, najmä kvôli rôznorodosti ponúkaných koncertov, kvalite prehliadaných nezávislých pracovníkov a ich užívateľskej prívetivosti..

Jedným z problémov, ktorým čelia všetky stránky na voľnej nohe, sú spammeri a zatiaľ čo služba Upwork ich robí vynikajúcou prácou, jej popularita vystavuje prácu Spamu technikám spamu, ktoré poškodili iné stránky.

Napriek tomu, že sa nezávislí pracovníci musia skutočne prihlásiť, skôr ako dosiahnu najvyššiu úroveň overovania v Upwork, na túto stránku zaplavuje mnoho pretrvávajúcich nekvalifikovaných nováčikov z krajín tretieho sveta. Dúfajme, že spoločnosť Upwork vyrieši problém nekvalifikovanej pracovnej sily a zostane bezpečným prístavom rešpektovania zručností, nie lacných ponúk. Našou radou je najímať nezávislých pracovníkov s úplnými overenými profilmi, pozitívnou spätnou väzbou a aspoň niektorými odznakmi testu na prácu. Ak ste ochotní vyskúšať začiatočníka na voľnej nohe, odporúčame mu, aby ste mu ponúkli skúšobné zadanie a ak ste s kvalitou spokojní, potom choďte na to.

Kvalita práce v Upwork je rôznorodá. Všeobecné štatistiky sú však za kvalitnú prácu za primeranú cenu. Toto nie je stránka, kde profesionáli na voľnej nohe zoznamu A zarábajú peniaze na strane. Možné sú však nejaké šťastné nálezy pre vaše projekty. Demografia upworkovej populácie je dosť naklonená smerom k rôznym stránkam planéty. Najtradičnejšie programy v oblasti Upwork sú zamestnávatelia z USA alebo Veľkej Británie, ktorí si najímajú nezávislých pracovníkov z Európy alebo východnej Európy.

UpWork-funkcie

Všetko, čo by ste si želali a viac

Tím Upwork neobmedzuje svoje vývojové funkcie. Môžete nájsť čokoľvek, od propagačných značiek pre svoju súkromnú webovú stránku, po pokročilý softvér na sledovanie času a kartu Master Card vydanú spoločnosťou Upwork špeciálne určenú pre zahraničných pracovníkov..

Systém prijímania do zamestnania v službe Upwork sa mierne líši od iných stránok a vy môžete najať alebo osloviť nezávislého pracovníka, aby ste prediskutovali podrobnosti projektu. Majte na pamäti, že spoločnosť Upwork zrejme zakryje vaše e-mailové údaje odoslané prostredníctvom súkromných masáží, a to vďaka politike priameho kontaktu s mlčanlivosťou. Adresa účtu Skype však nebude rozpoznaná. Nezávislí pracovníci aj výkonnosť zamestnávateľov sa hodnotí pomocou systému 5-hviezdičkovej spätnej väzby. Spätnú väzbu môžu získať iba dokončené a platené projekty.

Ak sa zaregistrujete ako nezávislý pracovník, je potrebné urobiť veľa, aby ste si nastavili viditeľný profil, napríklad odovzdali položky portfólia, vykonali testy zručností, ktoré potvrdia vaše schopnosti, overia vašu totožnosť a pridajú osobné informácie. Aj keď vám to môže chvíľu trvať, služba Upwork vám celý proces uľahčí odoslaním e-mailu s upozornením a upozornením na chýbajúce prvky profilu..

Zmluva sa môže uzavrieť na základe projektu alebo hodiny. Hodinové zmluvy vyžadujú, aby si nezávislí pracovníci stiahli softvér na sledovanie času, ktorý zamestnávateľom umožňuje zistiť, na čom nezávislí pracujú v reálnom čase. Aj keď je to trochu kontroverzné, pomáha budovať dôveru medzi dvoma stranami dohody, takže sa nemusíte báť, že budete podvedení..
UpWork-jednoduchosť používania

Čerstvé a leštené

Vizuály spoločnosti Upwork sú lesklé, farebné a štýlové. Tím aktívnych dizajnérov zmenil rozloženie stránky 3 alebo 4 krát za niekoľko mesiacov.

Navigácia je úplne intuitívna, s výnimkou „Zobraziť môj profil, ako to robia ostatní“. Pri každej zmene dizajnu na serveri UpWork neustále migruje. Úhľadný box súkromných správ je tiež výhodou, ktorú má UpWork oproti iným nezávislým webom. Počiatočný registračný proces nevyžaduje nič iné ako váš e-mail, heslo a požadované používateľské meno, ktoré môžete kedykoľvek zmeniť ako zamestnávateľa. Dajte si však pozor, aby ste pri registrácii profilu nezávislého pracovníka urobili túto chybu. Na registráciu musíte použiť meno, ktoré je uvedené vo vašom pase.

UpWork-support

Naozaj sú tu pre vás

Zákaznícka podpora je miesto, kde spoločnosť Upwork skutočne poskytuje – môžete získať pomoc 24/7 pomocou ktoréhokoľvek z mnohých dostupných kontaktných prostriedkov. K dispozícii je tiež rozšírená a dobre napísaná sekcia FAQ, kde nájdete odpovede na takmer čokoľvek.

 • 24/7 Live-chat
 • Podpora lístkového systému
 • Komplexné časté otázky
 • Linka telefonickej podpory
 • Priame telefónne hovory môžu byť drahšie

Krása jednoduchosti

Na rozdiel od niektorých iných webov s nerozluštiteľnými platobnými politikami a niekoľkými zľavami na základe členstva má Upwork stanovené pravidlo – klientovi sa účtuje 20% – 5% z platu nezávislého pracovníka. Dodatočné poplatky sa účtujú, keď nezávislí podnikatelia vyberajú prostriedky zo služby Upwork. Poplatky za výber prostriedkov na spracovanie predstavujú 2,50 USD. Nezávislí pracovníci môžu vyberať sumy nie nižšie ako 20 USD + poplatok za výber).

Na Upwork nie sú žiadne prémiové účty, vzhľadom na ich pokročilý postup overenia pred podvodmi, ktorý zvyšuje atraktivitu profilov nezávislých pracovníkov na webe..

Platobný systém je jednoduchý – vložíte peniaze zo služby PayPal alebo kreditnej karty na svoj účet služby Upwork a začnete proces prijímania. Upwork poskytuje arbitráž a riešenie sporov iba pre hodinové projekty, ktoré boli sledované prostredníctvom aplikácie Upwork Team na voľnej nohe. Úpravy nevyriešia spory týkajúce sa projektov s pevnou cenou.

Pre klientov využívajúcich plán podnikových úprav sa ceny líšia podľa potrieb.

 • Platobný systém – Kreditná karta alebo PayPal
 • Ochrana platieb – Za zabezpečenie projektu a peňazí je zodpovedný softvér na sledovanie času a výkonu tímu.
 • Spory o platbu – K dispozícii iba pre hodinové projekty sledované prostredníctvom aplikácie UpworkTeam

Ako sa Upwork prispôsobuje konkurencii?

Bola som požiadaná, aby som porovnala freelancer s upworkom. Požiadal som svojho editora, aby mi umožnil povedať užívateľovi, aby ich ignoroval a jednoducho použil Fiverr čo je omnoho lepšie, ale trval na nich viac informácií nájdete tu.

Upwork je najlepší nezávislý web, ktorý je dnes k dispozícii a slúži zamestnávateľom aj nezávislým pracovníkom. Je to úplne intuitívne a bezplatné a vyniká medzi ostatnými platformami, ktoré účtujú ďalšie peniaze za každú akciu, ktorú na webe vykonáte. Mottom stránky je: Zmena sveta práce. Je to skutočná zmena, na ktorú sa tešíme a želáme všetkým ostatným nezávislým webovým stránkam, aby prijali tento stabilný, kompetentný a pracovný prístup. Upwork je významnou východiskovou platformou pre prijímanie nezávislých pracovníkov, ako aj príjemným prekvapením pre ľudí, ktorí sa v minulosti zaoberali inými nezávislými webovými stránkami..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map