PeoplePerHour Review 2020 – Stojí tento webový host za svoje peniaze?

peopleperhour-prehľad


Nielen internet na voľnej nohe

PeoplePerHour odlišuje od ostatných nezávislých webov funkcia zacielenia podľa polohy. Toto umožňuje kupujúcim najímať ľudí z ich miestnej oblasti na konkrétne regionálne pracovné miesta; na voľnej nohe, ktorí hľadajú prácu na miestnej úrovni, sa môžu osloviť kupujúci vo svojej oblasti.

PeoplePerHour predstavuje obrovskú platformu pre nezávislých pracovníkov, ktorí sa snažia pracovať online. Ako je však v dnešnej dobe obvyklé, nepodarilo sa im vyhnúť problému s nevyžiadanou poštou, ktorý sa vyskytuje na mnohých ďalších nezávislých webových stránkach. To negatívne ovplyvňuje kupujúcich aj predávajúcich. Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že na jednej streche môžete spravovať nezávislý pracovník aj účet zamestnávateľa. Jednoducho prepínajte medzi nimi a zaregistrujte jednu kreditnú kartu! Toto je vynikajúca funkcia šetriaca čas, ktorá prospieva obom stranám.

Prečo si vybrať PeoplePerHour?

 • Prístup k nezávislým pracovníkom na celom svete, ako aj k pracovníkom vo vašej oblasti
 • Spravujte jeden účet pre predaj a nákup služieb
 • Platby sú zabezpečené prostredníctvom systému úschovy a peňaženky PeoplePerHour

Zaujíma vás, či je PeoplePerHour tou najlepšou voľbou na to, aby sa váš projekt odrazil od zeme?

Povedzme vám o tom!

Novšie ako väčšina, ale rovnako dobré

Spoločnosť PeoplePerHour, ktorá bola založená v roku 2007, predstavuje ľuďom na celom svete pracovné miesta a pracovné príležitosti. Napriek možnosti kupujúcich si najímať nezávislých pracovníkov na základe polohy, môžete si zvoliť, že si ich môžete zapožičať odkiaľkoľvek. S viac ako 330 000 nezávislých pracovníkov na tejto platforme sa môžu ľudia najať na zadanie zákazky alebo ponúknuť svoje služby prostredníctvom propagačných príspevkov. Mnoho kandidátov, najmä z Indie a Číny, posielajú pracovné miesta za veľmi nízky poplatok, aby sa zabezpečilo pridelenie, takže konkurencia je pre slobodných povolaní tvrdá.

Napriek demografickej rozmanitosti populácie PeoplePerHour je väčšina pracovných miest a mini-portfóliá písaná v dobrej angličtine, čo je v týchto dňoch čoraz zriedkavejšie. Niektorí nezávislí pracovníci inzerujú samostatne propagujúce príspevky, ktoré však bránia celkovému dojmu z webových stránok, pričom sa riadia pravidlami stránky. Zdá sa však, že PeoplePerHour neodrádza túto nehanebnú konkurenciu.

Kvalita služieb poskytovaných prostredníctvom PeoplePerHour sa veľmi líši v závislosti od druhu úlohy, ktorú chcete zadať externe. Trvalé sadzby spoločnosti PeoplePerHour medzi lacnými a ľahko dostupnými ponukami z lokalít ako Fiverr a outsourcingových gigantov ako Guru alebo UpWork. Pred prijatím na túto stránku by ste mali zvážiť, či je to správne miesto pre vás. Jedna vec, ktorá skutočne robí PeoplePerHour vyniknúť, je, že na rozdiel od iných podobných stránok, ktoré prísne zakazujú akúkoľvek priamu komunikáciu medzi zamestnávateľom a dodávateľom, PeoplePerHour podporuje osobný kontakt. Rozsah pracovných miest a profesionálov dostupných na tejto stránke sa líši od štandardných kategórií IT, multimédiá, písanie a dizajn po niektoré úplne bizarné veci, ako je napríklad pracovná ponuka pre ľudí, ktorí vlastnia brúsky..
peopleperhour-funkciePeoplePerHour bol známou nezávislou platformou, ktorá sa mnohým ľuďom páčila. Ako však môžete vidieť z recenzií používateľov, už to nie je také skvelé. Odporúčame Fiverr – na voľnej nohe si môžete najať len 5 dolárov.

Ak ste sa zaoberali inými nezávislými webovými stránkami ešte pred rokom 2007, keď spoločnosť PeoplePerHour uviedla na trh svoju platformu, pravdepodobne ste to už videli všetko. Schéma porovnávania zamestnávateľov a zamestnancov je stará klasika. Zamestnávateľ vytvorí ponuku; Potenciálni pracovníci sa uchádzajú prostredníctvom sprievodného listu. Zamestnávateľ prečíta sprievodný list av prípade záujmu lyže prostredníctvom portfólia potenciálneho dodávateľa. Ak je dohodnuté všetko, obidve strany uzatvoria dohodu o úschove a zložia záruku. Po dokončení zadania a uspokojení kupujúceho sa zamestnancovi vyplatí platba. Stránky prežívajú účtovaním poplatkov za služby. Táto schéma je stará ako samotný svet na voľnej nohe.

Hlavnou črtou aplikácie PeoplePerHour je možnosť vyhľadávať miestnych dodávateľov. Integrácia sociálnych médií uľahčuje predchádzanie podvodom a podvodom. To však komplikuje život osôb pracujúcich pod prezývkami a menami. Možno budete tiež chcieť rozmýšľať pred tým, ako svoj účet Facebook integrujete s kompromitujúcimi obrázkami a trápnymi príspevkami na stene do svojho používateľského profilu. Premýšľajte o tom.
peopleperhour-jednoduchosť používania

Povedali sme vám, že sme boli SPAM

PeoplePerHour počas procesu registrácie urobil čestné vyhlásenie. Ich registračný list sa s najväčšou pravdepodobnosťou považuje za SPAM a je to presne priečinok, v ktorom sme našli registračný list o niekoľko hodín neskôr, potom, čo sme asi desaťkrát stlačili tlačidlo „znova odoslať“. Toto diskvalifikovalo ľudí do určitej miery.

Rozhranie dashboardu vyzerá ako odporné kríženie medzi steroidmi medzi LinkedIn a Twitterom. Početné „Ja! Me! Najať ma! Môžem to urobiť a za to a tak! “Pripomenula nám trh plný svižných predajcov, kričiaci na teba, aby si kúpil ich tovar. Toto je okamžité odloženie pre každého vážneho potenciálneho zamestnávateľa. Preto náš verdikt znie: proces registrácie je plný chýb a rozhranie je neatraktívne.

peopleperhour-supportNúdzové situácie sa môžu vyskytnúť iba počas pracovnej doby, správne?

Napriek tomu, že PeoplePerHour sa zaoberajú našimi peniazmi priamo, nevyvinuli si problémy s poskytovaním podpory naživo. Existujú e-mailové formuláre na vyplnenie, ktoré popisujú váš problém, a nemusíte mať inú možnosť, ako sa modliť za rýchlu odpoveď. V skutočnosti je ich čas odozvy pomerne rýchly a zvyčajne trvá iba niekoľko hodín. K dispozícii je fórum a telefónna linka. Prístup k nim je však prístupný iba počas pracovných hodín špecifických pre dané miesto a je veľmi drahý. Ak začínate s obmedzeným rozpočtom, odporúčame vám zvoliť si možnosť e-mailu a precvičiť si trpezlivosť!

Teraz lietajte, neskôr vám budeme účtovať poplatok

Za počiatočnú bezplatnú službu má PeoplePerHour tendenciu účtovať prehnané poplatky, akonáhle sa úlohy začnú. Poplatok za províziu za každú transakciu je 3,5% – čo znie rozumne, hoci v závislosti od dátumu otvorenia účtu môže ísť až o 5% (bez DPH). V každom prípade sa poplatok uplatňuje až po tom, ako ste v mesiaci investovali alebo získali prvých 175 GBP (ekvivalent 280 USD). PeoplePerHour naďalej zobrazuje všetky poplatky, poplatky a ceny v librách. To je nielen nepohodlné pre kupujúcich aj predávajúcich, ale to tiež spôsobuje obom stranám ďalšie bankové poplatky za výmenu meny..

 • Platobný systém – Viazajte sa na svoju kreditnú kartu a vstavanú peňaženku PeoplePerHour.
 • Ochrana platieb – Úschova chráni peniaze oboch účastníkov dohody.
 • Po zaregistrovaní svojej kreditnej karty v systéme sú vaše peniaze v peňaženke PeoplePerHour v bezpečí. Potom môžete na webe rýchlo vložiť a vybrať prostriedky. Vďaka úschove si môžete byť istí, že vaše peniaze nezmiznú bez stopy. Znamená to však, že bez počiatočného vkladu na váš účet PeoplePerHour vám bude zablokovaný prístup do zamestnania alebo práce.

Ako sa PeoplePerHour prispôsobuje konkurencii?

PeoplePerHour je dobrý a spoľahlivý web na voľnej nohe, kde vo svojom rodnom meste nájdete vzdialených outsourcingov a pracovníkov. Ak sa rozhodnete uplatniť niektoré z vašich zručností v mnohých uvedených kategóriách, môžete si najať dodávateľov a tiež použiť stránku ako zdroj vedľajšieho príjmu. PeoplePerHour zďaleka nie je miláčikom na vysokej úrovni, hoci má veľa ľahko dostupných a nadšených pracovných síl. Možno však budete musieť premýšľať pred tým, ako začnete s touto stránkou, kvôli vysokým poplatkom za províziu.

PRO’S

 • Veľký počet kvalifikovaných nezávislých pracovníkov
 • Nájdite a najmite miestnych pracovníkov
 • Zabezpečené transakcie prostredníctvom úschovy
 • kúpiť & Predaj služieb na jeden účet

ZÁPORY

 • Veľmi vysoké provízne poplatky
 • Otravné rozhranie
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me