Fiverrova recenzia – Prečo existuje toľko zmiešaných recenzií [2020]

Fiverr-overview1


Je Fiverr Legit?

Fiverr je hostiteľom tých najlepších ponúk pre prácu na voľnej nohe vo väčšine priemyselných odvetví, od copywritingu až po návrh loga, niektoré už za 5 dolárov! Ale pri zmiešaných recenziách a bez procesu nezávislého skríningu je pochopiteľné, že máte nejaké pochybnosti.

Pretože vieme, aké ťažké môže byť nájsť profesionálnych nezávislých pracovníkov a aké frustrujúce je najať niekoho, kto nedokáže splniť svoje sľuby., testovali sme Fiverra. Analyzovali sme jeho vlastnosti, jednoduchosť použitia, zákaznícku podporu a ďalšie.

Predtým, ako dáte čas a peniaze na linku, prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu, aby ste ju mohli vedieť raz a navždy – je Fiverr bezpečná voľba pre vaše projekty?

Hľadáte predať svoje služby na Fiverri? Táto recenzia je pre kupujúcich, ale ak chcete získať viac informácií, prejdite na našu recenziu o tom, že ste na voľnej nohe spoločnosti Fiverr!

Ako Fiverr účinkuje?

Fiverr zjednodušuje kontaktovanie a prenájom nezávislých pracovníkov. Zatiaľ čo masívny fond talentov sa môže cítiť ohromujúci, funkcia vyhľadávania rozhodne tento proces zjednodušuje (viac o tom neskôr). A kontrolný systém pomáha odstrániť akékoľvek pochybnosti o ich schopnosti vykonávať.

Potom, čo sme napísali túto recenziu, sa stalo niečo zábavné, spoločnosť Fiverr sme začali viac a viac využívať pre našu vlastnú firmu. Uvedomili sme si, že na Fiverri nájdete nezávislých pre čokoľvek, na čo by ste mohli myslieť (toto je podľa môjho názoru jeden z najbláznivejších), a to vám môže ušetriť veľa času a peňazí.

Minimalizujte riziko pomocou ľahko čitateľných úrovní predajcu

Na Fiverr, môžete okamžite zvýšiť výkon nezávislého pracovníka. Jediné, čo musíte urobiť, je skontrolovať úroveň predajcu, ktorá sa zobrazuje blízko jeho používateľského mena. To vám môže ušetriť čas tým, že vám pomôže rýchlo vylúčiť každého, kto sa na platforme nepreukázal. Úroveň predajcu je založená na dodacej lehote, spokojnosti zákazníka a kvalite služieb.

Toto sú štyri úrovne predajcu:

  • Nový predajca – Tu začína každý nezávislý pracovník. Je to znamenie, že predajca je relatívne neskúsený.
  • Predajca úrovne jedna – Predajca môže dosiahnuť prvú úroveň po 60 dňoch, ale iba vtedy, ak dokončil aspoň 10 koncertov s vysokou úrovňou spokojnosti.
  • Predajca úrovne dva – Túto úroveň dosiahnu iba predajcovia, ktorí boli na Fiverri 120 dní a dodali 50 vysoko hodnotených a včasných objednávok..
  • Najlepšie hodnotený predávajúci – Ak je predajca ohodnotený najlepšie, je to vynikajúce znamenie, že bude spoľahlivý. Títo nezávislí pracovníci sú na Fiverri najmenej 180 dní a dodali viac ako 100 objednávok (zarobili najmenej 20 000 dolárov), pričom všetci udržali spokojnosť svojich kupujúcich..

Zručnosti, ktoré pokrývajú každú výklenok

Fiverr-features2

Pokiaľ ide o rôzne zručnosti a služby, Fiverr je ťažké poraziť. Nájdete predajcov, ktorí pre vás navrhnú webovú stránku WordPress, spravujú marketingovú kampaň v oblasti sociálnych médií, upravujú propagačné video alebo dokonca vyrezávajú vaše meno do stromu. Ak je niekto ochotný za to zaplatiť, pravdepodobne je k dispozícii tu – pokiaľ je to legálne, samozrejme.

Ak sú veci zlé, máte veľa možností

Aj keď je Fiverr nabitý talentovanými nezávislými freelancermi, ktorí vás nezklamú, z času na čas sa môžete stretnúť s tými, ktorí nedokážu splniť svoje sľuby. Našťastie, ak zaplatíte za koncert a predajca sa ukáže byť nespoľahlivý, máte niekoľko rôznych spôsobov, ako sa s tým vysporiadať.

najprv, Ak predajca mešká a nereaguje 24 hodín, môžete objednávku zrušiť a získať vrátenie platby. Ak váš nezávislý pracovník dodáva prácu, ktorá nespĺňa podmienky, na ktorých ste sa dohodli, môžete sa obrátiť na stredisko pre riešenie krízových situácií spoločnosti Fiverr a pokúsiť sa veci vyriešiť. Ak sa nemôžete dohodnúť s predajcom, vždy sa môžete obrátiť na tím zákazníckej podpory a vyriešiť veci.

Pracujte rýchlo

Fiverr-features3

Ak potrebujete urobiť prácu rýchlo, Fiverr by mohol byť perfektným riešením. Väčšina nezávislých pracovníkov má časy obratu 48 hodín alebo menej. Spravidla máte tiež možnosť zaplatiť o niečo viac, aby ste svoju prácu vykonali ešte rýchlejšie. Ak skutočne potrebujete začať projekt čo najskôr, môžete vyhľadať nezávislých pracovníkov, ktorí sú momentálne online, a okamžite začať konverzáciu..

Nájdite nezávislých na cestách

Fiverr-features4

Fiverr ponúka skvelú aplikáciu, ktorá je k dispozícii pre iOS a Android, takže môžete nájsť kvalitnú pomoc bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Aplikácie sú dobre navrhnuté a ľahko použiteľné.

Neporušujte banku

Fiverr-features5Ako vyzerá cenová tabuľka pre predajcu Fiverr

Zatiaľ čo niektoré služby môžu byť drahé, je úplne možné dosiahnuť profesionálnu prácu už za 5 dolárov. Jedným zo spôsobov, ako získať lacné ceny, je najať nového predajcu. Aj keď je tu o niečo väčšie riziko, noví predajcovia často podceňujú svoje služby a pokúšajú sa etablovať.

Predtým, ako sa k čomukoľvek z nich zaviazáte, môžete sa tiež skontaktovať s akýmkoľvek potenciálnym nezávislým pracovníkom. Týmto spôsobom môžete získať pocit profesionality a ubezpečiť sa, že ste obaja spokojní s rozsahom projektu.
Fiverr je neuveriteľne užívateľsky prívetivá platforma. Táto stránka je super intuitívna a ponúka niekoľko vynikajúcich nástrojov, ktoré vám pomôžu burinu v obrovskom množstve talentov. Nižšie nájdete niektoré z pozoruhodnejších funkcií, vďaka ktorým je prenájom Fiverra hračkou.

Ak sa chcete stať predajcom spoločnosti Fiverr, je skutočne ľahké začať.

Odfiltrujte nežiaduce

Fiverr

Na rozdiel od iných platforiem, napríklad Upwork alebo Freelancer.com, Fiverr ponúka prispôsobené vyhľadávacie filtre v závislosti od typu práce, ktorú potrebujete.

Napríklad, ak hľadáte spisovateľa, filtre budú obsahovať časť pre tón, typ a tému časti, ktorú potrebujete. Ak potrebujete návrhára loga, filtre vám umožnia zvoliť formát súboru, štýl, ktorý hľadáte, a ďalšie.

Pri hľadaní loga som testoval Fiverrove filtre. Jednoduchým obmedzením výsledkov na predajcov, ktorí boli momentálne online, pracujú v 3D a dokážu poskytnúť JPEG, som dokázal znížiť počet nezávislých pracovníkov z 3 400+ na oveľa lepšie zvládnuteľných 71..

Ale za to neberte naše slovo. Sledujte, ako sa jeden z našich recenzentov pokúsil kúpiť logo Fiverr za rôzne ceny. Ktorý z nich sa mu najviac páčil? Sledujte to a zistite to.

Viaceré spôsoby prehľadávania stránok

Fiverr

Na serveri Fiverr môžete vyhľadávať dostupné koncerty alebo uverejňovať vlastné úlohy, aby k vám prišli nezávislí. Stačí kliknúť na tlačidlo Poslať požiadavku a vytvoriť zoznam, na ktorý môžu uchádzači na voľnej nohe ponúkať ponuky. Potom stačí vybrať predajcu s najlepším návrhom a cenou.

Toto je ideálne riešenie, ak potrebujete niečo mimoriadne špecifické a snažíte sa nájsť tú najlepšiu ponuku na koncerty. Zverejnenie práce nič nestojí a platíte len vtedy, keď ste boli zamestnaní na voľnej nohe.

Profily, ktoré vás nenechali prekvapiť

Fiverr

Vďaka ľahko čitateľnému profilovému systému môžete rýchlo eliminovať nedostatočné výkony. Profily spoločnosti Fiverr sú zaťažené užitočnými informáciami, ako sú recenzie od predchádzajúcich klientov, priemerná doba odozvy a portfólio minulých prác. Ak máte radi konkrétneho nezávislého pracovníka, môžete si tiež pozrieť, aké ďalšie koncerty majú.

Zle napísaný profil je veľká červená vlajka. Tým, že dávate pozor na zvlášť zlý pravopis alebo nedostatok detailov, môžete eliminovať veľa hlupákov. Je tiež dobré komunikovať so svojím potenciálnym nezávislým pracovníkom ešte pred uzavretím zmluvy. Mnoho negatívnych hodnotení klientov je jednoducho výsledkom zlej komunikácie a nepochopenia očakávaní.

Slušná podpora a úžasné centrum pomoci

Aby som zistil, aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Fiverr, podrobil som sa jej skúške. Fiverr vám ponúka iba dve možnosti kontaktovania podpory:

  1. e-mail
  2. Odoslanie žiadosti o lístok prostredníctvom Centra pomoci pre kupujúcich

Prostredníctvom oboch dostupných kanálov som predložil niekoľko rôznych otázok. Aj keď odpovede boli dosť rýchle, nie vždy boli užitočné. Niektorí zástupcovia zákazníckeho servisu šli zo svojej cesty odpovedať na moje otázky, iní ma však celkom ignorovali.

Nižšie sú uvedené dve odpovede, jedna, ktorá bola užitočná a druhá, ktorá bola úplne zbytočná:

Fiverr-support2

Dobrá reakcia od Fiverra

Fiverr-support3

Fiverr neodpovedal

Zo všetkých otázok, ktoré som položil, podporný tím odpovedal iba na polovicu. Nezdalo sa, že je jedno, aký spôsob kontaktu bol použitý. Našťastie, ak vás zástupcovia spoločnosti Fiverr sklamú, stále máte na výber.

Nájdete tam celkom úžasné Centrum pomoci blogy, návody krok za krokom, rady a inštruktážne videá. Tieto zdroje ponúkajú hĺbkové odpovede na otázky, ktoré máte najpravdepodobnejšie. Existuje aj fórum, kde môžete položiť svoju otázku iným používateľom, alebo hľadať, či už bolo zodpovedané.

Je dobré najskôr skontrolovať tieto zdroje. Určite to bude rýchlejšie a ak nenájdete odpoveď na svoju otázku, vždy sa môžete pokúsiť skontaktovať so zákazníckou podporou ako poslednou možnosťou..

Vytvorenie účtu a odosielanie žiadostí o zamestnanie nezávislých pracovníkov je úplne zadarmo. Jediný čas, kedy zaplatíte akékoľvek poplatky spoločnosti Fiverr, je zakúpenie služby. Poplatok je celkom primeraný a je založený na percente z celkových nákladov na prácu. Zriedka zaplatíte viac ako niekoľko dolárov.

Zobrazené náklady na každý koncert sa automaticky upravujú tak, aby sa zhodovali s menou vašej polohy, a preto sa nejedná o matematiku. Fiverr vám tiež ponúka rôzne spôsoby platby. Patria sem všetky hlavné kreditné karty, PayPal a Apple Pay (prostredníctvom mobilnej aplikácie).

Všetky platby sa uskutočňujú vopred a držia sa v úschove. Spoločnosť Fiverr neuvoľní prostriedky predajcovi, kým neschválite prácu. Ak práca nespĺňa vaše štandardy, môžete svojmu nezávislému pracovníkovi dať šancu na opätovné odoslanie alebo zrušenie objednávky. A ak narazíte na nejaké problémy, vždy sa môžete obrátiť na zákaznícky servis, ktorý vám pomôže sprostredkovať.

Nezabudnite, že akonáhle predajca doručí vašu prácu, máte iba tri dni (alebo 14 dní na objednávky, ktoré je potrebné odoslať), aby ste ich mohli prijať alebo odmietnuť. Ak neodpovedáte po treťom dni, vaše peniaze budú automaticky uvoľnené.

Celkovo je Fiverr vynikajúcou platformou na nájdenie profesionálnych nezávislých pracovníkov, najmä ak sledujete rozpočet. Zatiaľ čo recenzie Fiverr sú všade, väčšina sťažností na webovú stránku pochádza od predajcov. Na druhej strane sa kupujúci nemusia obávať.

Aj keď existuje niekoľko nespoľahlivých a nekvalifikovaných predajcov, spoločnosť Fiverr vám ponúka veľa spôsobov, ako ich identifikovať, napríklad recenzie od predchádzajúcich klientov a hodnotenia predajcov..

Fiverr je bezpečné a ľahké miesto na nájdenie nezávislého pracovníka. Ak potrebujete ďalšiu ruku, určite by ste to mali skúsiť. Osobne som nemal pri prijímaní prostredníctvom tejto populárnej platformy nič iné ako pozitívne skúsenosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me