TweetDeck Review 2020 – Môžete tomu naozaj veriť?

Ideálne riešenie pre správu Twitter

TweetDeck je platforma špeciálne navrhnutá na správu viacerých účtov Twitter pod jednou strechou. Je to určite jedna z etablovaných platforiem sociálnych médií na našom zozname a v priebehu rokov sa rozrástla, najmä vďaka výkupu vo výške 40 miliónov dolárov, ktorý prišiel zo služby Twitter sám v roku 2011..


TweetDeck je zameraný na široké publikum, ktoré prevádzkuje výber účtov Twitter a chce ich život uľahčiť kombinovaním na jednom mieste. Krása TweetDeck je v efektívnej dashboarde, kde môžete monitorovať konverzácie, používateľov alebo kľúčové slová, komunikovať a oslovovať potenciálnych nových zákazníkov a uverejňovať príspevky priamo z platformy TweetDeck na viacero účtov Twitter súčasne..

Najlepšie zo všetkého je, že za používanie tohto programu nemusíte platiť, je úplne zadarmo a bez úlovkov!

Domovská stránka tweetdeck

Prečo zvoliť TweetDeck?

 • Môžete ho použiť na telefóne
 • Prispôsobiteľné stĺpce, ktoré vám pomôžu osloviť nových používateľov
 • Aktualizácia v reálnom čase
 • 100% bezplatná služba

Zaujíma vás, či je TweetDeck tou najlepšou voľbou pre vašu stratégiu v oblasti sociálnych médií?
Povedzme vám o tom!

TweetDeck-funkcie

Má všetky základné funkcie, ktoré vás môžu začať

Pri registrácii na TweetDeck neočakávajte, že uvidíte množstvo neuveriteľných funkcií, ktoré menia spôsob vašej stratégie sociálnych médií, pretože toto je oblasť, ktorej platforma na platforme vážne chýba.

Nie je k dispozícii žiadne riadenie tímu, sledovanie, analýza ani hromadné plánovanie správ, ako ponúkajú niektoré platené programy.

Niektorí však môžu povedať, že ich udržiavanie jednoduchosti funguje dobre, a ak potrebujete vytvoriť flexibilné toky založené na vyhľadávaniach, kľúčových slovách a zmienkach, TweetDeck vám to umožní ľahko urobiť. Okrem toho sa tiež môžete zapojiť v reálnom čase s potenciálnymi zákazníkmi a súčasnými zákazníkmi a držať prst pevne na pulze.

Publikovanie príspevkov prostredníctvom rozhrania TweetDeck je veľmi jednoduché: Jednoducho napíšte svoj príspevok, pridajte svoje hashtagy, obrázky, videá a odkazy. TweetDeck vás upozorní, ak prekročíte limit 140 znakov, aby sa váš príspevok na Twitteri zobrazoval správne. Ak máte viac účtov Twitter, môžete si vybrať, z ktorých profilov chcete príspevky uverejňovať, a podľa potreby ich naplánovať individuálne. Aj keď nemôžete hromadne rozvrhovať príspevky, máte radosť z plánovania viacerých príspevkov, čo je hlavný spôsob šetrenia času.

Naplánované príspevky sú tiež zjednodušené, takže môžete presne vidieť, kedy je potrebné uverejniť každý z vašich príspevkov a na ktorých profiloch Twitter.
TweetDeck-jednoduchosť používania

Teraz môžete vstúpiť do svetla

Existuje niekoľko dôvodov, prečo TweetDeck získa dokonalé skóre použiteľnosti.

Po prvé, je k dispozícii na všetkých zariadeniach. Majú webovú aplikáciu pre stolné počítače, mobilnú aplikáciu pre systémy iOS a Android a aplikáciu Google Chrome. Všetci traja sa navzájom dokonale zosynchronizujú a uľahčujú uverejňovanie príspevkov na Twitteri, nech ste kdekoľvek.

Na karte nastavení je možné zmeniť šírku každého stĺpca, čo vám umožní zobraziť viac stĺpcov a zároveň zachovať miesto. Ak však nechcete zobraziť viac stĺpcov, môžete použiť rozbaľovaciu ponuku Navigátor stĺpcov v hornej časti a jednoducho prepínať medzi vytvorenými stĺpcami..

A nakoniec, s TweetDeckom nie sú žiadne zámeny ani zbytočné tlačidlá, ktoré nikdy nepoužijete. Rozhranie je jednoduché, čisté a neuveriteľne čisté.

TweetDeck-support

Zdá sa, že sa skrývajú!

TweetDeck je v tom čo najzákladnejší, nie je potrebná žiadna podpora, ale podpora, ktorú získate, je iba jedným odkazom v dolnej časti stránky TweetDeck a prevedie vás do sekcie pomocníka v hlavná webová stránka Twitter.com.

Tu nájdete niekoľko písomných príručiek o tom, ako čo najlepšie využiť funkcie, ktoré TweetDeck ponúka, a ako nastaviť svoj účet.

Konverzia z človeka na človeka prostredníctvom živého rozhovoru alebo e-mailu nie je v službe TweetDeck k dispozícii.

 • Vedomostná základňa
 • Žiadna e-mailová podpora
 • Žiadny live chat
 • Žiadna telefonická podpora

Čo môžeme povedať, je to zadarmo!

Zatiaľ tu nie je o čom veľa hovoriť, TweetDeck neponúka pre svoje služby žiadny rozsah platených balíkov ani funkcie inovácie..

Zjednodušene povedané, stačí sa zaregistrovať k účtu a všetko, čo vidíte, je len na vás, aby ste ho preskúmali.

Neexistujú žiadne obmedzenia; Za ďalšie služby nie je potrebné kupovať kredity. Je to zadarmo pre všetkých, kdekoľvek a dokonca máte funkciu na pridávanie neobmedzených účtov!

Ako sa TweetDeck zhoduje s konkurenciou?

PRO’S

 • Spravujte neobmedzený počet účtov Twitter z jedného miesta
 • Vynikajúce vyhľadávacie funkcie, ktoré pomáhajú filtrovať výsledky
 • Prijíma bit.ly na sledovanie
 • 100% zadarmo

ZÁPORY

 • Funkcie sú veľmi základné
 • Žiadna analytika
 • Žiadne hromadné plánovanie
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me