Recenzia EClincher 2020 – je podhodnotená?

eclincher-overview1


Je eClincher HootSuite Beater?

eClincher je skvelý nástroj, ale ak chcete zostať na vrchole svojej marketingovej hry, musíte mať silnú stratégiu sociálnych médií. Ako SMB možno nemáte čas ani zručnosti na to, aby ste si ich postavili sami, ale za cenu obchodného obeda môžete najať odborníka na sociálne médiá na serveri Fiverr ktoré posunú vaše podnikanie na ďalšiu úroveň.

EClincher so sídlom v Kalifornii je menej známy ako elektrárne ako Hootsuite alebo Buffer, ale stále má veľa fanúšikov. Je tu už niekoľko rokov a rastie v popularite. Mnohé recenzie eClincher v skutočnosti porovnávajú priaznivo s niektorými z týchto lepšie známych nástrojov na monitorovanie sociálnych médií.

Tento informačný panel so zameraním na podnikateľov a agentúry podporuje sociálne kanály Facebook (profily, stránky a reklamy), Instagram (osobné a obchodné), LinkedIn, Twitter, Pinterest, YouTube, Moje podnikanie na Googli, Google Analytics, Blogger a RSS..

Zatiaľ čo základná verzia eClincher podporuje desať profilov sociálnych médií a jedného používateľa, s ostatnými plánmi sa to zvyšuje. Plán Premier umožňuje až trom používateľom spravovať 20 profilov a plán agentúry umožňuje až šiestim používateľom spravovať 40 profilov.

Naše hodnotenie eClincher sa zameria na základný plán, čoskoro uvidíte, či je tento nástroj na správu sociálnych médií vhodný pre vaše podnikanie alebo agentúru. A všetky plány eClincher zahŕňajú 14-dňová bezplatná skúšobná verzia, takže si môžete ľahko vyskúšať celú škálu funkcií.

Celý rad nástrojov podnikových sociálnych médií

Ako ste očakávali, eClincher obsahuje celý rad nástrojov sociálnych médií, ktoré firmám pomáhajú získať viac z ich prítomnosti na sociálnych sieťach.

Existuje aj niekoľko užitočných doplnkov. Napríklad tí, ktorí majú v pláne premiéra a agentúry, môžu mať úžitok z a vstavaná knižnica médií uľahčiť ukladanie a prístup k obrázkom na zdieľanie na sociálnych sieťach.

K dispozícii je tiež integrácia Zendesk pre správu zákazníkov a konkurenčné spravodajské správy za rok 2007 Twitter, Facebook a Instagram. Tieto vám pomôžu posúdiť, ako si konkurenti vedú, takže v prípade potreby môžete vyladiť svoju stratégiu. Navyše existuje integrácia s Feedly, Sniply, Yelp, Disk Google a Pocket.

Samozrejme, na všetkých bonusoch nebude záležať, pokiaľ eClincher nezaobíde dobre, pokiaľ ide o základy, to je to, čo bude nasledovať naše hodnotenie eClincher..

Sociálna schránka a zapojenie

Ak používate eClincher, môžete si jednoducho udržiavať karty o prichádzajúcich správach prostredníctvom zjednotenej doručenej pošty. Ukazuje vám prichádzajúce správy zo všetkých účtov sociálnych médií.

eclincher-Features1

Môžete odpovedať na správy zvnútra eClincher, rovnako ako zvládnuť všetky interakcie (páči sa mi, retweeting, spomínanie atď.). To znamená, že manažéri sociálnych médií môžu Ušetrite čas spravovaním všetkých sociálnych účtov z jedného hlavného panela.

Existujú aj niektoré elegantné nástroje na filtrovanie, takže si môžete prezerať správy podľa typu alebo sociálneho účtu. To vám umožní zamerať sa na to, čo je pre vás najdôležitejšie.

eclincher-features2

Sociálne počúvanie

Okrem sledovania vašich vlastných prúdov sociálnych médií vám program eClincher umožňuje udržiavať si prehľad o záujmových témach. Funguje ako nástroj na sledovanie sociálnych médií a umožňuje sledovať kľúčové slová, značky hash, zmienky, názvy spoločností atď..

Pomôže vám to udržať si prehľad o novinkách vo svojom výklenku, aby ste mohli naplniť svoje sociálne prúdy relevantným a aktuálnym obsahom. A je to tiež užitočné pomôžu vám analyzovať, čo robia konkurenti a uvidíte, ako sa ľudia cítia o vašej značke.

Ak to chcete nastaviť, prejdite na časť Zdroje – Kľúčové slová pre monitorovanie & Hashtag Feeds. Vyberte účet sociálnych médií, ktorý chcete použiť, a potom podľa pokynov na obrazovke prispôsobte svoj monitor.

Pred uložením si môžete zobraziť ukážku informačného kanála. Opakujte podľa potreby a nastavte ľubovoľný počet monitorov kľúčových slov a sledovačov značiek hash.

eclincher-features3

Publikovanie a plánovanie príspevkov

S programom eClincher môžete vytvárať príspevky sociálnych médií pre všetky svoje účty naraz. Napíšte svoj príspevok alebo pridajte odkaz a získate okamžitý náhľad, ako bude vyzerať na každej stránke sociálnych médií.

Užitočnou funkciou je, že ak plánujete označiť používateľa, môžete začať písať jeho užívateľské meno a eClincher vygeneruje navrhované zmienky..

eclincher-features4

Súčasťou eClincher je skrátený URL, ale ak chcete, môžete použiť aj jeho bitovú integráciu. V závislosti od obsahu vášho príspevku, Program eClincher môže tiež navrhnúť, aby sa zahrnuli príslušné značky hash, čo vám ušetrí čas na vyhľadanie týchto informácií.

Keď budete so svojím príspevkom spokojní, môžete si vybrať, či chcete príspevok uverejniť okamžite, alebo ho naplánovať na neskôr. Plánovací nástroj má užitočnú funkciu, ktorá vám umožní naplánujte, aby sa váš obsah zobrazoval viackrát za deň, týždeň alebo mesiac.eclincher-features5

Tieto sa zobrazia v oblasti plánovania pod vaším príspevkom a potom kliknutím na Hotovo pridáte príspevok do svojho kalendára. Zobrazenie kalendára ukazuje, kde máte naplánovaný obsah a koľko príspevkov je naplánovaných každý deň.

Automatizácia RSS

Je potrebné zabezpečiť, aby sa obsah vášho vlastného blogu sťahoval automaticky? Spoločnosť eClincher vás pokryla nástrojom na automatizáciu RSS. Stačí pridať web alebo informačný kanál a uvidíte snímku najnovšieho obsahu. Môžete naplánovať ľubovoľnú položku alebo ju pridať do frontu na automatické publikovanie. Viac informácií o automatických radoch nájdete v časti Jednoduché použitie.

To je vynikajúca funkcia, ktorú môžete tiež použiť naplňte svoje sociálne prúdy obsahom z dôveryhodných zdrojov. Nefungovalo to však bez problémov a nedokázalo sa načítať obsah z niektorých obľúbených stránok.

Navrhovaný obsah

Toto je ďalšia užitočná funkcia pre manažérov sociálnych médií, ktorí hľadajú viac obsahu pre svoje sociálne prúdy: zdroj navrhovaného obsahu. Stačí zadať tému vyhľadávania, filtrovať podľa polohy, relevantnosti, dátumu a videoobsahu a rýchlo nájsť relevantný a populárny obsah.

eclincher-features6

Potom ho môžete naplánovať alebo pridať do frontu podľa potreby. Ako bonus môžete tiež vidieť, koľko ovplyvňovačov obsah zdieľalo.

Funkcie tímu

Ak prevádzkujete tím sociálnych médií, môžete ľahko priradiť úlohy v prístrojovej doske eClincher. Členovia tímu majú svoje vlastné prihlasovacie údaje a budú môcť pracovať iba na účtoch alebo značkách sociálnych médií.

Je tu tiež zabudovaný workflow schvaľovania a pre tých, ktorí potrebujú vidieť a komentovať príspevky, existuje určitá rola (schvaľuje), ale nepotrebujú prístup k aplikácii eClincher..

Nastavenie eClincher je jednoduché a užívateľské rozhranie je jednoduché

Rovnako ako mnoho iných nástrojov na správu sociálnych médií je eClincher ľahko nastaviteľný. Stačí zadať svoje meno, e-mailovú adresu a heslo a účet budete mať za pár sekúnd.

eclincher-jednoduchosť použitie1

Ako je však ľahké pridať účty sociálnych médií, nastaviť rozvrh vysielania sociálnych médií a zvládnuť ďalšie kľúčové úlohy v oblasti sociálnych médií? Pozrime sa.

Pridávanie účtov sociálnych médií

Po registrácii získate možnosť pridať účty sociálnych médií. Objaví sa aj pomoc na obrazovke. Aj keď to robí obrazovku trochu zaneprázdnenou, je užitočné, ak máte nejaké problémy so začiatkom.

eclincher-jednoduchosť Použitie2

S najväčšou pravdepodobnosťou však nebudete potrebovať pomoc, pretože pridávanie stránok sociálnych médií je jednoduché. Stačí kliknúť na ikonu, autorizovať aplikáciu eClincher a ste na dobrej ceste k jej použitiu ako plánovača tweetu, plánovača Facebooku, plánovača Instagramu alebo plánovača Pinterestu..

eclincher-jednoduchosť use3

Je zvláštne, že aj po pridaní sociálnych profilov do eClincher ich musíte označiť zaškrtávacím políčkom skôr, ako budete mať možnosť uverejniť v nich príspevky. Je to veľmi odlišné od väčšiny ostatných nástrojov plánovania sociálnych médií a zdá sa, že je to zbytočný ďalší krok.

Navigácia v informačnom paneli používateľa

Po nastavení účtu sa dostanete do rozhrania na publikovanie. Je to ľahké pochopiť. Sociálne účty, ktoré ste pridali, sú naľavo, takže medzi nimi môžete ľahko prepínať.

eclincher-jednoduchosť use4

Uprostred je časť na vytváranie a prezeranie príspevkov. Napravo sa zobrazuje kalendár s ľubovoľným predtým naplánovaným obsahom. Môžete ľahko prepínať medzi týždennými a mesačnými zobrazeniami kalendára alebo zobraziť ukážky príspevkov vo vizuálnom kalendári.

eclincher-jednoduchosť využití5

Nastavenie rozvrhu vysielania sociálnych médií

Ak máte v úmysle použiť program eClincher ako plánovač sociálnych médií, nie je to tak intuitívne ako iné nástroje. Na rozdiel od služby Sprout Social, ktorá pre vás automaticky nastavuje rozvrh, nebol jednoduchý spôsob, ako zistiť, ako nastaviť publikačné priestory vopred..

EClincher má funkciu s názvom „autopost s frontami“. To je miesto, kde môžete nastaviť vydavateľské priestory a automaticky uverejňovať obsah.

eclincher-jednoduchosť use6

V predvolenom nastavení je vybratá položka Kôš. To znamená, že obsah vo fronte sa bude zverejňovať znova a znova, kým ho nevypnete. Je to skvelý spôsob, ako môžu podniky a agentúry zdieľať vždyzelený obsah po celý rok.

Správny nástroj pre analýzu

Predvolený informačný panel eClincher pre sociálne médiá je celkom jasný. Ale kopať trochu hlbšie, a má niekoľko vynikajúcich analytických funkcií a funkcií prehľadov.

Ako sa teda môže porovnávať s inými nástrojmi na meranie sociálnych médií? Celkom dobre.

analytika

eclincher-analytics1

eClincher poskytuje analytické údaje o:

  • Stránky a príspevky na Facebooku
  • Profily a príspevky na Twitteri
  • Instagram Obchodné profily a príspevky
  • Stránky spoločnosti LinkedIn a príspevky
  • A oveľa viac

Rovnako ako analýza fanúšikov a sledovateľov, existujú informácie o angažovanosti a najvyššom obsahu pre rôzne platformy sociálnych médií. Poskytuje užitočný prehľad o tom, ako funguje vaša stratégia v oblasti sociálnych médií.

Viac informácií o tom, ako môže program eClincher pomôcť zlepšiť vašu stratégiu, nájdete v mojej analytickej recenzii eClincher.

hlásenie

Vytvorenie prehľadu o eClincheri je jednoduché. Rovnako ako správy o jednotlivých platformách sociálnych médií, existuje užitočný prehľad naprieč kanálmi. Prehľady môžete tiež prispôsobiť pridaním loga a jedným kliknutím ich exportovať ako súbory PDF.

aplikácie & integrácia

Získajte viac zo správ eClincher, môžete prepojiť svoj účet Google Analytics s aplikáciou. To vám umožní zobraziť analytické údaje na rovnakom informačnom paneli. Môže vám tiež poskytnúť lepší prehľad o vzťahu medzi vašimi príspevkami na sociálnych sieťach a webovým prenosom.

Rýchla podpora prostredníctvom živého chatu

eClincher ponúka nepretržitú podporu live chatu. V rámci aplikácie máte tiež prístup k databáze znalostí s viac ako 40 článkami. K dispozícii sú tiež videonávody, ktoré pokrývajú niektoré z hlavných funkcií.

Čo sa stalo, keď som sa pokúsil získať podporu od eClincher.

Live chat

Pokiaľ ide o podporu, Spoločnosť eClincher propaguje svoje live chatové riešenie a sľubuje reagovať do piatich minút. Spýtal som sa otázku, ako nastaviť kalendár sociálnych médií.

eclincher-opěrka1

Netrvalo im vôbec čas, aby sa ku mne vrátili. Dostal som odpoveď a súvisiaci odkaz. Odkaz však nepomohol úplne vyriešiť problém.

eclincher-support2
Moja druhá interakcia s tímom podpory pri live rozhovore bola ešte lepšia. Tentoraz som dostal odpoveď asi za dve minúty, s užitočnými odkazmi a videami, a člen tímu bol veľmi príjemný.

Facebook

Aj keď vás eClincher nasmeruje k podpore živého chatu, myslel som si, že aj tak vyskúšam Facebook Messenger.

Spýtal som sa súvisiacu otázku o funkcii autopostingu. Okamžite som dostal automatickú odpoveď naznačujúcu, že používam live chat. O deň neskôr človek stále neodpovedal. Keďže eClincher nenabízí podporu Facebooku, bolo by nespravodlivé zahrnúť to do posúdenia.

Dotazník o podpore
Typ podporyOtázka:Hodiny dostupnostiDoba odozvyOdpoveď na otázku?

Áno / Nie / Skôr

služba
Skóre (1-5)
Live chatExistuje spôsob, ako vopred nastaviť zverejnenie prevádzkových intervalov24/7Do 5 minútTrochu4.8
Facebookexistuje spôsob, ako nastaviť časové úseky vopred pre pravidelné publikovanie, takže nový obsah automaticky prejde na nasledujúci? Alebo to funguje iba s funkciou frontov?Spoločnosť eClincher neodporúčaAutomatická odpoveďžiadny
Live chatExistujú nejaké základné prvky spolupráce v základnom pláne?24/72 minútyÁno5

eClincher nie je lacný, ale ponúka hodnotu

V porovnaní s nástrojmi ako Buffer a Hootsuite, ktoré ponúkajú bezplatné programy, sa cena eClincher môže zdať trochu vysoká. Ale tam, kde má Buffer limit počtu sociálnych médií, ktoré môžete naplánovať, všetky plány eClincher zahŕňajú neobmedzené plánovanie.

Cena eClincher sa tiež dobre porovnáva s inými nástrojmi podnikových sociálnych médií, ako je Sprout Social. Ale to môže byť drahý rýchlo, ako môžete pridať na účty sociálnych médií alebo používateľov, plus služby sledovania Twitteru a marketingu ovplyvňujúcich služieb za príplatok.

Za svoj účet eClincher môžete platiť prostredníctvom systémov Visa, Mastercard, Discover, American Express a PayPal. K dispozícii je tiež 15% zľava na overené neziskové organizácie.

Majitelia malých podnikov to zistia Základný plán ponúka veľa funkcií. Budete však musieť upgradovať na plán Premier alebo Agency, aby ste mohli profitovať z neobmedzeného RSS autopostingu, konkurenčného spravodajstva, tímových nástrojov a integrácie zákazníckych služieb. Agentúry budú potrebovať plán agentúry, aby mohli spravovať neobmedzené značky.

zrušenie rezervácie & náhrady

Keďže eClincher obsahuje 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu pre všetky programy, môžete ju ľahko zrušiť bez sankcie v oblasti Nastavenia účtu. A ak platíte mesačne, kedykoľvek je to ľahké zrušiť a do konca fakturačného obdobia si zachováte prístup k svojmu účtu..

Za zmienku stojí Spoločnosť eClincher má politiku bez vrátenia peňazí. Napriek tomu sa nášmu recenzentovi podarilo získať plnú náhradu. Prečítajte si o svojom zážitku zo zrušenia služby eClincher.

Je teda eClincher skrytým klenotom, ktorý všetci prehliadajú? Mohlo by to tak byť. Aj keď to môže stáť o niečo viac ako niektoré nástroje sociálnych médií, nie je to ani najdrahšie, a ponúka množstvo funkcií za cenu.

To znamená, že existuje niekoľko vylepšení používateľskej skúsenosti, ktoré by nástroj vylepšili. Napríklad by som rád videl ľahší spôsob, ako vopred nastaviť vysielacie automaty. Sociálna schránka však funguje skvele a podpora je rýchla a užitočná, takže celkový eClincher stojí za vyskúšanie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me