Posúditeľné hodnotenie 2020 – je to rozumná investícia?

sendible-overview1


Bohaté na funkcie funkcie Sendible, ale je správna cena?

Odosielané je skvelý nástroj, ale ak chcete zostať na vrchole svojej marketingovej hry, musíte mať silnú stratégiu sociálnych médií. Ako SMB možno nemáte čas ani zručnosti na to, aby ste si ich postavili sami, ale za cenu obchodného obeda môžete najať odborníka na sociálne médiá na serveri Fiverr ktoré posunú vaše podnikanie na ďalšiu úroveň.

Keď hovoríte o najlepších nástrojoch na správu sociálnych médií, Sendible je jednou zo služieb, ktoré ľudia najviac spomínajú. Sendable začala v roku 2009 a propaguje sa ako dobrá alternatíva k nástroje na správu sociálnych médií ako Hootsuite a Buffer.

Sendable podporuje všetky hlavné sociálne mediálne siete, vrátane stránok a skupín na Facebooku, Twitteru, firemných profilov na Instagrame, reklám na Facebooku, profilov a stránok na LinkedIn, Moja firma na Googli, YouTube a Pinterest.

To znamená, že má potenciál byť všestranný panel sociálnych médií pre malé podniky a značky. (Alebo ich môžete jednoducho použiť na svoje obľúbené stránky sociálnych médií ako plánovač tweetu, plánovač Facebooku, plánovač Instagramu, plánovač Pinterestu – dobre, získate predstavu.)

Odosielateľka sa trochu odlišuje od prístupu HootSuite a nárazník na prácu so sociálnymi sieťami. Každá interakcia so sieťou sa nazýva „služba“, takže ak uverejňujete príspevky na Twitteri a streamujete na Twitter, počíta sa to ako dve služby.

Plán Starter poskytuje jedinému užívateľovi prístup k 12 službám. Môžete mať troch používateľov a 48 služieb s plánom prepravy, sedem používateľov a 105 služieb s plánom rastu a 12 používateľov a 192 služieb s plánom mierky. Všetky programy ponúkajú 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu (nevyžaduje sa žiadna kreditná karta), aby ste pred odoslaním dlhodobého finančného záväzku mohli testovať odosielateľné množstvo času.

Zatiaľ čo recenzie, ktoré sa dajú odosielať, nadchli na vlastnosti priateľské k značke a vynikajúce správy, zostáva však otázka: Stojí to za statnú cenovú značku? Naša podrobná kontrola, ktorú bude možné odoslať, sa čoskoro zistí.  Budeme testovať trakčný plán, čítajte ďalej a zistite, či je funkcia Sendible pre vás tou pravou hlavnou doskou sociálnych médií a či vyhovuje osobitným potrebám vašej firmy.

Tento nástroj sme testovali ako súčasť väčšieho hodnotenia všetkých projektov špičkové nástroje na správu sociálnych médií.

Robustný informačný panel sociálnych médií typu všetko v jednom

Sendable má množstvo funkcií, vďaka ktorým je powerhouse. Medzi ne patrí tlačidlo zdieľania, ktoré pomáha klientom agentúry a členom tímu zdieľať obsah rýchlo a ľahko, a mobilná aplikácia, ktorá umožňuje priamy prístup k výkonnému monitorovaniu, interakcii, analýze a ďalším informáciám..

Sociálna schránka a zapojenie

zamestnať karta je jadrom odosielateľnej správy. Je to ako nástroj na sledovanie sociálnych médií, ktorý vám umožňuje sledovať aktivitu sociálnych médií na všetkých kanáloch, ktoré ste pridali. Okrem toho môžete kliknúť na jednotlivé prúdy pomocou Prioritná pošta napravo od stránky, aby ste videli, na čo spoločnosť Sendible odporúča venovať pozornosť.

sendible-Features1

Správy sú usporiadané podľa dátumu, takže môžete ľahko vidieť, čo je najnovšie, alebo sledovať všetko, čo ste vynechali. Na správy môžete odpovedať priamo z tohto rozhrania. Napríklad kliknutím na tlačidlo odpovede v správe Twitter sa automaticky otvorí okno na vytvorenie správy s osobou, na ktorú odpovedáte, aby sa automaticky označila. K dispozícii je tiež praktické tlačidlo náhľadu (ikona oka), takže môžete skontrolovať, ako bude vaša správa vyzerať.

sendible-features2

Môžete tiež dokončiť mnoho akcií, ktoré by ste mohli robiť v skutočných aplikáciách, ako je napríklad páčenie, zdieľanie, zdieľanie, komentovanie atď. Peknou funkciou je schopnosť zobrazte podrobné informácie o profile pre používateľov služby Twitter jednoducho kliknutím na meno používateľa.

sendible-features3

Pre túto funkciu sa Sendible tiež integroval do Majestic, aby poskytoval skóre dôveryhodnosti a metriky. Je to skvelé pre podniky, ktoré potrebujú viac podrobností o svojich fanúšikoch.

Sociálne počúvanie

Nástroje na monitorovanie sociálnych médií sú rozhodujúce pre každú firmu a spoločnosť Sendible má práve jednu pečenú. Použite internetovú adresu monitor kartu venujte pozornosť tomu, čo sa hovorí o vašej značke online.

Jedna super vec je, že Sendible ťa začína automatické vytváranie monitorov kľúčových slov na základe vašich webových stránok a záujmov (tieto informácie poskytujete počas nastavovania). Môžete tiež pridať svoje vlastné, čo je užitočné, ak potrebujete mať karty na viacerých webových stránkach alebo témach.

Môžete tiež jednoducho vyhľadať web alebo značku, ktorú chcete sledovať, ako som to urobil nižšie. Posledné vyhľadávania sa objavia v hľadá podponuka monitor pútko.

sendible-features4

Monitory kľúčových slov zahŕňajú aj analýzu sentimentu, takže môžete posúdiť, ako sa ľudia cítia vo vašom podnikaní a môže zodpovedajúcim spôsobom reagovať. Ak sa chcete obrátiť na negatívny sentiment, je to užitočný nástroj. Obsah na tejto karte môžete filtrovať podľa zdroja, ako aj podľa sentimentu, aby ste sa skutočne dozvedeli, čo sa deje s povesťou vašej značky..

sendible-features5

Monitorovanie funguje iba pre Facebook a Twitter, čo je síce škoda, ale stále užitočné. Túto sekciu odosielateľného môžete použiť aj ako sledovanie hashtagov, takže vy zostaňte v obraze s aktuálnymi témami a problémami pre vaše podnikanie. To vám umožní rýchlo skočiť na trendy, aby ste sa viac zapojili do vášho obsahu sociálnych médií.

Publikovanie a plánovanie príspevkov

Keď ste pripravení vytvoriť obsah, kliknite na ikonu Compose sa zobrazí kontextové okno. Tu môžete vložiť odkaz alebo vytvoriť správu v sociálnych médiách. Okno na písanie správy obsahuje množstvo užitočných nástrojov, ako sú napríklad skrátovače odkazov, prílohy (napríklad na pridávanie ďalších obrázkov) a emoji.

Môžete tiež kliknúť na kalendár a odoslať alebo naplánovať aktualizáciu a uložiť koncept alebo ho skopírovať do svojej knižnice obsahu, aby ste ho mohli jednoducho zdieľať viackrát..

sendible-features6

Po vytvorení pôvodnej správy vyberte siete, do ktorých chcete uverejniť príspevok. Odosielané automaticky formátuje príspevky primerane pre každú sieť. Získate tiež prístup k ďalším možnostiam, ako napríklad ikona oka na zobrazenie ukážky a tlačidlá na odoslanie alebo naplánovanie vášho príspevku.

sendible-features7

Medzi ďalšie funkcie publikovania patrí možnosť vytvárať viac príspevkov naraz, hromadne ich nahrávať prostredníctvom CSV a vytvárať kampane so sociálnymi médiami s individuálnym načasovaním..

Môžeš zobraziť všetok naplánovaný a zverejnený obsah v rozhraní kalendára spoločnosti Sendible, ktoré slúži ako užitočný plánovač príspevkov. Je tiež jednoduché usporiadať obsah pomocou drag and drop. Na rozdiel od Bufferu, uvidíte iba obsah, ktorý ste uverejnili prostredníctvom možnosti Odoslať, takže ak používate viac ako jeden nástroj sociálnych médií, je to nevýhoda.

Funkcie tímu

Pri používaní nástrojov na plánovanie sociálnych médií, ako je Sendible, je dôležité, aby tímy mohli efektívne pracovať. Zdá sa, že odosielateľ má toto právo a má úlohy oblasť, kde môžete vidieť úlohy pridelené vám, ostatným a tým, ktoré už boli dokončené. Je to jednoduché, ale efektívne.

sendible-features8

Až budete pripravení rozšíriť svoj tím, nových členov tímu môžete pridať jediným kliknutím.  A keď uverejňujete akýkoľvek obsah, je celkom jednoduché poslať ho na kontrolu skôr, ako sa zverejní, ako je uvedené vyššie.

Navrhovaný obsah

Funkcia Sendible pre vás automaticky vytvorí knižnicu obsahu, ale môžete tiež pridať svoju vlastnú. Je to vynikajúce miesto na vytváranie príspevkov v sociálnych médiách pre vždyzelený obsah, takže ich môžete ľahko zdieľať znova bez toho, aby ste museli písať príspevky od nuly..

Môžete si tiež zobraziť odporúčania týkajúce sa obsahu na základe toho, čo ste uverejnili na Twitteri, a od spoločnosti Sendible sú kurátorské skupiny, ktoré môžete zdieľať. Je to skvelý spôsob, ako vyriešiť problém zistenia, čo uverejniť.

sendible-features9

Vonkajšie integrácie

Posielané sa netýka iba nástrojov na plánovanie sociálnych médií – podporuje aj niekoľko platforiem blogov. Medzi ne patria WordPress.org a WordPress.com, Medium, Blogger, Tumblr, ako aj menej známe platformy ako Movable Type a MetaWeblog..

Má tiež veľa ďalších externé integrácie na zefektívnenie správy obsahu sociálnych médií ešte viac. Existujú integrácie na moderovanie komentárov na Facebooku, aktualizáciu vašej titulnej fotografie na Facebooku, vytváranie grafiky s programom Canva, pripájanie obrázkov z Dropboxu alebo Disku Google, monitorovanie dopadu sociálnych médií na prenos pomocou služby Google Analytics a získavanie upozornení na sociálne médiá v programe Slack. Aj keď Sendible nemá toľko integrácií ako Hootsuite, sústreďuje sa na tie, ktoré jeho hlavní používatelia s najväčšou pravdepodobnosťou použijú.

sendible-features10

Ľahko nastaviteľné a použiteľné od spoločnosti Sendible, s niekoľkými drobnými problémami

Nastavenie funkcie Sendible netrvá dlho a má niekoľko pekných funkcií. Aj keď to nechápete prvýkrát, môžete ľahko pridať a odstrániť služby pomocou praktického tlačidla ponuky.

Bezproblémové nastavenie

Registrácia do služby Sendible bol bezproblémový proces, ktorý trval menej ako minútu.  Jednou z vecí, ktoré som ocenil najviac, je to, že mi to hneď na konci registračnej stránky oznámilo, keď sa moja bezplatná skúšobná verzia skončí.

sendible-jednoduchosť použitie1

Po prihlásení získate okamžite možnosť pridať účty, počnúc najbežnejšími podnikmi: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram a Moja firma na Googli. znovu, pridávanie účtov sociálnych médií je bezproblémové – jeden z najrýchlejších procesov, ktoré som kedy videl. Služba Sendible navyše vás informuje o počte účtov a služieb, ktoré ste pridali a odišli.

sendible-jednoduchosť Použitie2

Vyskytlo sa však niekoľko menších problémov. Po pridaní účtu nebolo vždy jasné, že HAD sa skutočne pridal, keď som sa presťahoval do iných sekcií informačného panela. Napríklad sa zdá, že boli pridané profily LinkedIn aj Instagram, ale obsah sa po kontrole nezobrazil.

Pre Twitter a Facebook to však fungovalo dobre a ja som sa dokázal dostať priamo do tvorby obsahu.

Automatické uverejňovanie obsahu

Jednou z najlepších funkcií spoločnosti Sendible je možnosť monitorovať informačné kanály RSS alebo webové stránky a automaticky uverejňovať tento obsah na vašich sociálnych stránkach. Ak to chcete urobiť, choďte na obsah, potom zdroje, a vyberte Nový automatický príspevok. Vyhľadajte zdroj, ktorý chcete pridať, podľa názvu alebo adresy URL. Potom nastavte možnosti, ako sú frekvencia aktualizácií, počet záznamov atď.

sendible-jednoduchosť use3

Môžete sa rozhodnúť, či tento obsah pridáte do svojich konceptov alebo do svojho kalendára ako plánovaný príspevok. Je to vynikajúci spôsob, ako udržať kalendár obsahu plný. Túto funkciu som použil na uverejňovanie príspevkov na LinkedIn, aj keď automatizované uverejňovanie na Facebooku by tiež fungovalo dobre. Toto je obrovský šetrič času pre zaneprázdnených manažérov sociálnych médií.

Keď dostanete správu, môžete dostať upozornenie e-mailom, aj keď tí, ktorí majú rušné účty sociálnych médií, to môžu chcieť vypnúť.

Zoskupovanie sociálnych účtov

Ak ste agentúra alebo manažér sociálnych médií, ktorý so sociálnymi médiami manipuluje pre viacerých klientov, Zariadenie na zoskupovanie účtov spoločnosti Sendible je vynikajúci spôsob, ako zostať usporiadaní. Klientov môžete pridávať rovnakým spôsobom, ako pridávate nových používateľov do tímu, a všetci klienti dostanú individuálne informačné panely. Prepínaním medzi nimi môžete pridať účty sociálnych médií pre každého klienta, takže ich môžete spravovať jednotlivo.

Automaticky generované prehľady poskytujú užitočný prehľad metrík sociálnych médií

Analýza sociálnych médií je k dispozícii prostredníctvom internetu opatrenia na ovládacom paneli. Získate tak prehľad o dianí vo vašich profiloch. Či už spravujete svoje vlastné sociálne médiá alebo prevádzkujete viac účtov ako agentúra, pre vás to bude jednoduché.

analytika

Analytický panel má čisté a jasné rozhranie. Obsahuje tlačidlá pre hlavné účty sociálnych médií, pre ktoré spoločnosť Sendible zhromažďuje údaje. Kliknutím na ktorékoľvek tlačidlo prejdete na aktuálny prehľad alebo nastavíte analytiku pre túto platformu. Ľahko sa používa a funguje veľmi rýchlo.

sendible-analytics1

Ak sa chcete dozvedieť, ako využiť analytiku spoločnosti Sendible na zlepšenie vašej stratégie sociálnych médií, prečítajte si viac tu.

hlásenie

Sendible automaticky vytvára prehľady pre platformy, ktoré pridáte, a tieto poskytujú užitočný prehľad.

sendible-analytics2

Môžete však vytvárať aj vlastné prehľady, ktoré vychádzajú z množstva štatistík a grafov. Tvorba prehľadov spoločnosti Sendible je v skutočnosti úžasná, pretože všetky prehľady majú rovnaké krásne používateľské rozhranie a množstvo údajov o všetkých aspektoch výkonnosti vašich sociálnych médií..

Aplikácie a integrácie

Odosielateľ má iba jednu ďalšiu analytickú integráciu: Google Analytics. Najprv to bolo trochu buggy, ale o pár dní neskôr to poskytlo užitočný prehľad o výkonnosti webových stránok. To je dobrý spôsob prineste všetku svoju sociálnu a webovú analýzu pod jednu strechu, a ušetrí čas pre rušných obchodníkov.

Sendable má rozsiahlu databázu znalostí, ale môže reagovať pomaly

Funkcia Sendible podporuje používateľov prostredníctvom podrobnej databázy poznatkov a tiež vás informuje o známych problémoch na informačnom paneli. V USA, Veľkej Británii a Austrálii existuje telefonická podpora pre zákazníkov.

Okrem toho musíte otvoriť podporný lístok. Je potrebné vyplniť veľa podrobností, plus recaptcha, ktorá nefungovala tak dobre. Musel som sa o to pokúsiť štyrikrát, kým mi to nevyšlo.

sendible-opěrka1

Zaujímavé je, že funkcia Sendible vám umožňuje rozhodnúť sa, aký dôležitý je váš dotaz. Svoj dotaz som označil skôr ako „dôležitý“ ako „naliehavý“ a o pár dní neskôr som stále čakal na odpoveď.

Odosielateľské ciele pre 48-hodinový čas odozvy, s zákazníckym servisom k dispozícii od pondelka do piatka 9:00 – 19:00 UTC. Podľa môjho názoru je to nedostatočné, pretože mnoho iných nástrojov sociálnych médií ponúka rýchlejšie možnosti podpory.

Nezdalo sa, že by sa na mojom mieste vyskytol živý rozhovor, ale po vyhľadávaní Google som mal prístup k e-mailovej adrese podpory. Poslal som e-mail s otázkou, ako naplánovať tú istú správu v rôznom čase na rôzne účty sociálnych médií a čakať na odpoveď.

Keďže som v piatok poslal tento e-mail po ukončení práce, myslel som si, že odpoveď v pondelok ráno bola dosť rýchla. Odpoveď bola užitočná a podrobná, vrátane videoprechodu o tom, ako vyriešiť môj dotaz.

sendible-support2

Celkovo som si myslel, že zákaznícka podpora spoločnosti Sendible môže byť lepšia. Nikdy som nedostal odpoveď na svoj podporný lístok, hoci e-mailová podpora fungovala dobre.

Dotazník o podpore

Typ podporyOtázka:Hodiny dostupnostiDoba odozvyOdpoveď na otázku?

Áno / Nie / Skôr

služba
Skóre (1-5)
vstupenkaAko nájdem údaje pre profil LinkedIn, ktorý som pridalPondelok až piatok od 9:00 do 19:00 UTC48 hodín+žiadny1
e-mailSom zmätený, ako naplánovať tú istú správu v rôznych časoch na rôznych účtoch sociálnych médií.Pondelok až piatok od 9:00 do 19:00 UTC48 hodín+žiadny1
telefónNepoužíva sa (iba USA, Veľká Británia, Austrália)Pondelok až piatok od 9:00 do 19:00 UTCNANANA

Dostupné ceny sú vysoké, ale sú bohaté na funkcie

V porovnaní s nástrojmi ako nárazník a HootSuite, ktoré ponúkajú bezplatné programy, Sendable vyzerá draho. Tento nástroj je však neuveriteľne bohatý na funkcie, takže by to malo stáť za to.

Avšak, ak chcete budete musieť inovovať viac ako základné prehľady metrík sociálnych médií podľa plánu trakcie, ktorého cena je podobná ako pri obchodnom pláne tímu Hootsuite a obchodného tlmivého roztoku. Vytváranie prehľadov spoločnosti Sendible je však omnoho lepšie a mohlo by to urobiť atraktívnejšie, najmä teraz, keď služba Buffer presunula najlepšiu analýzu do samostatného nástroja, Analýza pufrov.

Odosielateľ prijíma všetky hlavné kreditné karty a pri ročných nákupoch uplatňuje zľavu 15%. Neziskové organizácie tiež dostanú zľavu 15% alebo 25% pri ročných platbách.

Môžete si tiež kúpiť ďalšie služby pre akýkoľvek plán. Cena je k dispozícii na požiadanie.

 Počet sociálnych profilovPočet používateľovNaplánovať dostupné príspevkyCena za mesiac
štartér121Áno$ 29
trakcie483Áno$ 99
rast1057Áno$ 199
mierka19212Áno$ 299

zrušenie rezervácie & náhrady

Chytil som bezplatnú skúšobnú verziu zariadenia Sendible bez potreby podrobností o kreditnej karte. Zrušil som ju pred vypršaním skúšobnej doby, takže som nepotreboval vrátenie prostriedkov. Zrušenie bolo priame, nebolo potrebné získať ďalšiu pomoc. Prečítajte si viac informácií o zrušení vášho účtu, ktorý je možné odoslať.

Ako sa hodí odosielateľné do konkurencie?

Sendable je nástroj na správu sociálnych médií bohatý na funkcie, ktorý je zvlášť dobré pre agentúry, tímy alebo nezávislých pracovníkov Správa účtov sociálnych médií klientov.

V pláne Starter je síce veľa funkcií, ale kvôli lepšiemu prehľadu budete musieť upgradovať. To hovorí, správy sú vynikajúce a veľmi prispôsobiteľné. Odosielateľ tiež ťaží z fantastických integrácií pre podnikových používateľov.

Nevýhodou je ich zákaznícka podpora, ktorá je pomalá. Ich vedomostná základňa je však podrobne opísaná a poskytujú aj užitočné ukážky a webové semináre, ktoré pomôžu novým zákazníkom rýchlo začať..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me