Alerti Review 2020 – lacné, ale aká je skutočná cena?

Najlepší spôsob, ako byť upozornený

Spoločnosť Alerti ponúka platformu pre správu sociálnych médií, ktorá je venovaná tomu, aby vám upozornenie na značky a kľúčové slová priniesla priamo na váš informačný panel, aby ste mohli reagovať, zapojiť sa a oživiť svoje sociálne kampane. Tým, že máte všetko v jednej hlavnej oblasti, môžete skutočne prevziať kontrolu nad svojimi sieťami sociálnych médií a pomôcť zvýšiť zákaznícky servis a predaj.


analýza sentimentu funkcia umožňuje zistiť, či sa vaša značka zobrazuje v pozitívnom alebo negatívnom svetle, alebo monitorovať viacero značiek pod jednou strechou.

Majte na pamäti, že tento nástroj je veľmi nástrojom na základnej úrovni, takže sa nemusíte príliš diviť, keď zistíte, že mu chýba hĺbka, keď ho začnete používať..

Spoločnosť Alerti má primeranú cenu a ponúka výber konkurenčných platených balíkov, ktoré môžu skvelý začiatok účtov sociálnych médií malých firiem..

Domovská stránka výstrahy

Prečo zvoliť Alerti?

 • Jediné rozhranie pre správu a zdieľanie informácií
 • Prístup k údajom, ktoré zlepšujú povedomie o vašej značke
 • Bezplatný účet na vyskúšanie programu

Zaujíma vás, či je Alerti najlepšou voľbou pre vašu stratégiu v oblasti sociálnych médií?
Povedzme vám o tom!

alertZáklady sú pokryté
Rovnako ako každý iný nástroj na správu sociálnych médií, aj Alerti pokrýva všetky základné princípy, ako sú monitorovanie, správy, e-mailové upozornenia a plánovanie zasielania správ. Ako však uvidíte ďalej v tomto prehľade, väčšina pokročilejších funkcií (napr. Správa stránky fanúšikov Facebooku a pokročilá štatistika služby Twitter) sú dostupné iba v drahších platených programoch..

Jednou zo skvelých vecí na systéme Alerti je možnosť exportovať správy a grafy upozornení, ktoré ste nastavili, čo naznačuje, ktoré kanály sociálnych médií majú najlepšiu výkonnosť.
alerti2

Spoločnosť Alerti však zaostáva s nedostatkom integrácie služby Google Analytics a so skutočnosťou, že jej chýba služba na skrátenie adresy URL, ktorá by pomohla sledovať odkazy. Na tento účel môžete použiť Bit.ly, takže to nie je masívny problém, hoci by ste očakávali, že to uvidíte za cenu, ktorú platíte.

Jednou z veľkých oblastí, ktorá Alerti vracia späť do dobrého svetla, sú možnosti spolupráce, ktoré ponúka. Je veľmi ľahké organizovať tímy, zdieľať s nimi výstrahy a udržiavať krok s ich vývojom.

Vďaka aplikácii pre iPhone, ktorá je k dispozícii na stiahnutie, môžete spravovať všetko na cestách. Používatelia systému Android budú musieť používať stolné počítače.
alert-jednoduchosť-of-use-2

Majte karty na svojich sociálnych médiách aj na cestách

Na prvý pohľad by desktopová verzia Alerti mohla byť o niečo ľahšia.

Pokiaľ ide o rozhranie, máte jasnú a spravovateľnú oblasť na ovládanie účtov sociálnych médií, pričom hlavná navigácia beží hore a pod navigácia sa zobrazuje v ľavom stĺpci. V strede sekcie sú výsledky a grafika, z ktorých môžete čerpať informácie.

Ak hľadáte nástroj, ktorý kladie dôraz na varovania, potom Alerti rozhodne splní svoj názov.

alert-supportDrobná vedomostná základňa a obmedzená podpora 

Pri pohľade na webovú stránku Alerti existuje len veľmi málo zdrojov, ktoré vás prevedú softvérom.

Sekcia FAQ obsahuje iba asi 2 desiatky záznamov a odpovede nie sú veľmi podrobné.

Na webe sa nenachádza žiadny systém na podporu vstupeniek, žiadne videonávody, diskusné skupiny v komunite ani telefónne číslo.

Jediná podpora, ktorú dostanete, je prostredníctvom e-mailu, ale nie je jasné, ako dlho by im trvala odpoveď.

 • E-mailová podpora
 • FAQ

Môžete začať s plánom zadarmo, ale nemusí to stačiť

Alerti ponúka bezplatnú verziu, čo je obrovský plus, ale táto bezplatná verzia obmedzuje to, čo môžete získať a ovládať, aby ste to naozaj dali zmysel, budete si musieť vziať jeden z prémiových balíkov.

Počet sociálnych účtov, ktoré môžete pridať, je obmedzený na všetky plány, pričom Pro začína na 2 sociálnych účtoch a Enterprise na 15 účtoch – určite nie je dosť pre veľké podniky. K tomu všetkému patrí to, že zatiaľ čo spoločnosť Alerti poskytuje tovar (štatistiky Twitter, správa fanpage na Facebooku); to vás návnady zaplatiť maximálnu cenu, aby si ich.

Každoročné predplatné vopred vás oprávňuje na zľavu a svoj plán môžete kedykoľvek upgradovať alebo znížiť.

Ako sa Alerti vyrovná konkurencii?

Alerti je nástroj na správu sociálnych médií, ktorý je založený na výstražnom systéme, ktorý je schopný sledovať konkrétne kľúčové slová a frázy v blogoch, obrázkoch a na stránkach sociálnych sietí, ktoré chcete sledovať, či už ide o všeobecné alebo značkové kľúčové výrazy..

Program má k dispozícii množstvo užitočných funkcií a ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu pre jednotlivcov, ktorí chcú vyskúšať vodu skôr, ako sa zaviažu k platenému balíku..

Mať mobilnú aplikáciu, ktorá vám umožní sledovať na cestách vo voľnej verzii, je veľkým plusom, ktorý je v súčasnosti k dispozícii iba pre používateľov iOS..

Alerti však má svoje nedostatky, prvá je, že balíčky sú o niečo drahšie ako iné nástroje na správu sociálnych médií.

PRO’S

 • Bezplatná 14-dňová skúšobná verzia
 • Základná bezplatná verzia
 • Mobilná aplikácia pre iOS
 • E-mailové upozornenia

ZÁPORY

 • Správa Facebooku a Twitteru je spojená s cenou
 • Nedostatok hĺbkovej analýzy sociálnych médií
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me