Vistaprint Logo Maker Review 2020 – BIG Catch ile Ücretsiz

İyi ama şaşırtıcı değil (ve mutlaka ücretsiz değil)

Vistaprint Logo Maker incelemesi - ana ekran görüntüsü


Neredeyse internet olduğu sürece, Vistaprint her türlü pazarlama ve promosyon ürünü için isteğe bağlı baskıda lider olmuştur. Vistaprint’in ücretsiz logo yapımcısıyla, aynı ekrandan yeni bir logo tasarlayabilir ve basılı ürünler sipariş edebilirsiniz. Şirket ayrıca bir Web Sitesi Oluşturucu.

Hollanda merkezli, Vistaprint’in web sitesi 15’ten fazla dilde kullanılabilir, dahil olmak üzere:

 • ingilizce
 • İspanyol
 • Almanca
 • Flemenkçe
 • Fince
 • İsveççe
 • Japonca
 • İtalyan

Daha ileri gitmeden önce, yakalamayı açıklayayım: logonuz yalnızca Vistaprint aracılığıyla basılı mal satın alırsanız ücretsiz olacaktır. Logo dosyalarınızı gerçekten indirmek ve kendiniz kullanmak için her zaman ödeme yapmanız gerekecektir (daha sonra daha fazlası).

Yine de ödeyecek olursanız, muhtemelen profesyonel bir tasarımcı işe fiverr, 5 $ gibi kısa bir sürede sizin için oluşturulmuş özel bir logo alabilirsiniz. Veya diğer bazılarımıza göz atmak isteyebilirsiniz en iyi logo tasarım hizmetleri.

ne yazık ki, Logo tasarımlarımda özel karakterler kullanamadım, hatta ñ ve ć gibi Latin tabanlı karakterler bile kullanamadım. Romen, İspanyolca, Japonca ve Almanca’yı test ettim … ve her özel karakter bana bir hata verdi. Bir Vistaprint destek temsilcisi bana özel karakterlerin kullanılabileceğini söyledi, ancak bu dil için özel bir klavyeye girilmesi gerekiyor. Bu doğruysa çok garip, ama her durumda, iddiasını test etmenin bir yolu yoktu.

Editörün Notu: Yapıyorum ve bu doğru değil. Özel karakterler logoda soru işaretleri olarak görünür.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Oldukça İyi Özelleştirmelere Sahip So-So Logo Şablonları

Vistaprint’in logo üreticisi stok logosu şablonları kitaplığı sunuyor. Herkes aynı şablonları görür, bu nedenle platform işletmenizin ne hakkında olduğunu gerçekten anlamaya çalışmaz. Artı tarafta, bu başlamak için çok hızlı olduğu anlamına gelir – isterseniz, işletme adınızı ve bir sloganı (İkincil Metin alanına) girebilir ve tüm seçenekleri görebilirsiniz. Ayrıca, “Geleneksel”, “Zarif”, “Retro” vb. Seçeneklerden belirli bir logo stiline filtre uygulayabilirsiniz..

Aşağı yönde, gerçekten alakasız sonuçlar elde edeceksiniz. Haşere kontrol servisi için piyano klavyesi logosu? Evet, oldu. İşleri daha fazla tutmak için belirli bir simgeyi arama seçeneğini kullanmanızı öneririm.

Vistaprint logo maker ekran görüntüsü - Arama simgeleri

Ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, logo şablonları iyidir. Korkunç değiller, ama oldukça genel ve hatta tarihli görünüyorlar. Toplamda yaklaşık 120 şablon var, bu yüzden seçim harika değil.

Daha akılda kalıcı ve benzersiz bir logo elde etmek için aşağıdaki gibi daha kaliteli bir araçla gidin: Wix Logo Oluşturucu, Sektörünüze ve stil tercihlerinize göre kişiselleştirilmiş logolar oluşturan veya kendinize biraz zaman kazandırarak profesyonel bir tasarımcı işe alan fiverr.

Bunların ve diğer birçok logo tasarım hizmetinin nasıl karşılaştırıldığını görmek için iş arkadaşımın harika logo tasarım projesine göz atın. En büyük hizmetleri değer, kalite ve kullanım kolaylığı açısından test etti. Ve riskler yüksekti – sadece bir makale yazmak için değildi, Website Planet’in yeni resmi logosunu arıyor! Onun deneyimleri hakkında her şeyi kendi En iyi logo tasarım hizmetlerinin derinlemesine karşılaştırılması.

Logonuzu Yaratıcı Bir Şekilde Özelleştirebilirsiniz

Birlikte yaşayabileceğiniz bir logo şablonu seçtikten sonra basit bir düzenleme ekranına girersiniz. Sürükle ve bırak arayüzü sezgiseldir ve anlaşılması çok kolaydır. Nesneleri taşıma, yeniden boyutlandırma ve döndürme konusunda sorun yaşamayacaksınız.

Sürükle ve bırak düzenleyicisinin yanı sıra, Vistaprint logo üreticisinin iki önemli özelliği daha vardır:

 • Tek bir logoya sınırsız sayıda simge ekleyebilirsiniz. (Yapacak daha iyi işlerim olabileceğine karar vermeden önce on tane ekledim.)
 • Yalnızca şirket adınız ve metin sloganınızla sınırlı değilsiniz. Logonuzda en fazla dört metin kutusu olabilir.

Tabii ki, renkleri ve yazı tiplerini değiştirmek gibi standart logo özelleştirmelerini de yapabilirsiniz. Her ikisi için de menüler ve seçim süreci oldukça normal – ne büyük ne de korkunç.

Vistaprint logo maker ekran görüntüsü - Logo editörü

Baskı Ürününü Anında Sipariş Verebilirsiniz

Yazdırma Vistaprint’in temel hizmeti olduğundan, yazdırma seçeneklerinin logo üreticisi ile sorunsuz bir şekilde bütünleştirilmesi şaşırtıcı değildir. Logonuzu tasarlamayı bitirdiğinizde, hemen hemen her tür basılı ürüne ekleyebilirsiniz:

 • Kartpostallar
 • T-shirt
 • Afişler
 • Kupalar
 • Kalemler
 • Kartvizitler
 • Çıkartma
 • Ürün etiketleri

Logonuzu Vistaprint ürünlerine yazdırdığınız sürece, logonun kendisi için hiçbir şey ödemeniz gerekmez. Tabii ki, ürünler için ödeme yapacaksınız. Daha da önemlisi, logo dosyalarınız (PNG, JPG vb.) Satın alma işleminize dahil değildir. Dolayısıyla, teknik olarak logonuz için ödeme yapmazken, logonuzu gerçekten almıyorsunuz.

Yararlı Dosyalar İndirebilirsiniz (Ödeme Yaparsanız)

Vistaprint ürünlerine yazdırmak istemiyorsanız (veya logonuzu başka bir yerde kullanmak istiyorsanız), ücretsiz bir Vistaprint hesabı oluşturabilir ve logonuzu indirmek için bir defalık ücret ödeyebilirsiniz. Alacaksınız:

 • Farklı boyutlarda 3 PNG
 • 1 vektör formatında PDF

PDF bir vektör dosyası olduğundan, kalitenizi kaybetmeden logonuzu sonsuza dek büyütebilirsiniz.. Bu, logonuzu istediğiniz boyutta yazdırabileceğiniz anlamına gelir. Logoyu, kişisel ve ticari olarak herhangi bir kısıtlama olmaksızın da kullanabilirsiniz. (Ancak, diğer Vistaprint müşterileri aynı şablonu ve simgeleri kullanarak benzer tasarımlar oluşturabildiğinden, logonuz için genellikle bir ticari marka veya telif hakkı talep edemeyeceğinizi unutmayın.)

Fiyatlandırma ve Destek

Logonuz Uygun Ama Ücretsiz Değil

Yine Vistaprint’in “ücretsiz” logo üreticisi ile en büyük yakalama logonuz asla gerçekten özgür değil. Basılı ürünler için ödeme yaparsınız veya logo dosyalarınızı indirmek için ödeme yaparsınız veya her ikisini birden yaparsınız. Her iki seçenek de makul bir şekilde fiyatlandırılır, ancak kesinlikle ücretsiz değildir.

Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diners Card International veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. ABD’deyseniz ve ultra-retro gitmek istiyorsanız, fiziksel bir çek veya havale ile posta bile gönderebilirsiniz.

Vistaprint’in logo üreticisi ile bir başka potansiyel maliyet “yakaladım”. Logonuzu satın aldıktan sonra düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak yeni sürümü indirmek için tekrar ödeme yapmanız gerekir.

Müşteri Desteği için Birçok Seçenek

Vistaprint logo maker ekran görüntüsü - Bize ulaşın

Gördüğün gibi, Vistaprint müşteri desteğine ulaşmak için birçok yol sunar. Telefon ve canlı sohbet çok çeşitli (ancak 24 saatte değil) saatte sunulmaktadır ve e-posta desteği 7/24 sunulmaktadır. Özel karakterler ve logo düzenleme ile ilgili sorularımla destek ekibine e-posta gönderdim ve söz verdiğim gibi 24 saat içinde bir yanıt aldığımı onaylayabilirim.

Vistaprint logo maker ekran görüntüsü - Destek e-postası

Ayrıca bir Vistaprint Müşteri Hizmetleri Merkezi (temel olarak bir SSS sayfası) vardır, ancak listelenen soruların hiçbiri logo üreticisi ile ilgili değildir. Bu nedenle logonuz hakkında sorularınız varsa, muhtemelen destek hizmetlerine başvurmanız gerekir.

Vistaprint Logo Maker, rekabete nasıl uyuyor??

Vistaprint Ürünleri İstiyorsanız Kötü Değil, Aksi takdirde…

Tamamen ücretsiz bir logo yapımcısı istiyorsanız, Vistaprint sizin için doğru araç değildir. Basılı ürünler için ya da logo dosyalarınız için ödeme yapmanız gerekecek – gerçekten ücretsiz bir seçenek yok. Baskı gereksinimleriniz için Vistaprint’i% 100 kullanmayı taahhüt etmedikçe, benzer veya daha düşük fiyatlar için daha iyi ve daha yaratıcı logo üreticileri bulabilirsiniz. Terzi Markaları veya Looka.

Ya da sadece fiverr Vistaprint’ten logo indirmek için harcayacağınızdan daha az parayla logonuzun bir tasarım uzmanı tarafından yapılmasını sağlayın.

Artıları

 • Logo özelleştirme için uygun seçenekler
 • Çok başlangıç ​​dostu bir editör
 • Baskı ile sorunsuz entegrasyon
 • Ölçeklenebilir vektör dosyaları dahil (logonuzu indirmek için ödeme yaparsanız)

Eksileri

 • Genel görünümlü logo şablonları
 • Sadece baskı ürünleri sipariş ederseniz ücretsiz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map