2020 Dünya İncelemesini İşe Al – Neden En İyi Bahis?

kiralama-dünya-bakış


Dünyayı İşe Alın ve Hayal kırıklığına uğramayacaksınız

Hire The World, logonuzu farklı grafik tasarımcıları tarafından tasarlayabileceğiniz ve en sevdiğiniz sürümü seçebileceğiniz bir logo tasarım topluluğudur. Hazır olduğunuzda, logonuzu seçilen tasarımcıdan satın alabilirsiniz.

Hire the World’ün web sitesi iyi bir ilk izlenim bırakıyor. Giriş yaptıktan sonra, nefes kesici tasarım şablonları, web tasarım hizmetleri ve grafik tasarım hizmetleri arasından parmak uçlarınızda denemek için birçok harika özellik var. Bununla birlikte, Hire the World’ün tasarımcılarına nasıl davrandığı konusunda çok fazla eleştiri var gibi görünüyor, bu yüzden bir logo oluşturmak isteyen biri için iyi bir çözüm olabilir, ancak bir tasarımcı olarak siteye katılmak daha az tavsiye edilir.

Neden Dünyayı Kirala’yı seçmelisiniz??

 • Eğlenceli ve kullanıcı dostu
 • İyi ve ayrıntılı bir tasarım özeti
 • Benzersiz özellikler

Yapmanız gerekip gerekmediğini bilmek ister misiniz… Dünyayı Kiralama? İncelememizi okuyun!

Dünyayı KiralaHire the World özeti hem ayrıntılı hem de özelleştirilebilir, size uygun gördüğünüz gibi çeşitli hükümler eklemenizi sağlar.

Topluluk Hissi

Dünyayı sosyal medya hissi olarak kullanmak sadece bir cephe değildir – web sitesinin temel özelliklerine baktığınızda bunun vizyonunun önemli bir parçası olduğu anlaşılmaktadır. Her bir tasarımcının derecelendirmesini, kazançlarını, portföyünü ve müşteri geri bildirimlerini içeren kapsamlı tasarımcı profilleri ile başlar. Sonra Twitter yayın gibi benzersiz bir yarışma yükseltmeleri var, bu da yarışmanızı bir tweet ile tanıtıyor. Sonunda kişisel favori özelliğim var: En sevdiğiniz tasarımları tercihlerine göre derecelendirebilecek arkadaşlarınızla paylaşmanıza izin veren bir freebie olan Tasarım Jürisi.
işe-kolaylığını kullanım

Logo Tasarımı Eğlence Yaptı

Hire the World, bir sosyal medya platformu görünümü ve hissine sahiptir ve bazılarına bağımlılık yapabilir.

Düzen, bir yarışmadan diğerine atlamanızı ve daha fazla tasarım görmenizi teşvik eder, böylece kendi projenize başladığınızda, mevcut stil türleri ve tasarımcılara en iyi nasıl rehberlik edebileceğiniz konusunda iyi bir fikre sahip olursunuz. istediğiniz yön.

Bir yarışma düzenlemeye hazır olduğunuzda, sipariş sürecinin web sitesinin geri kalanında olduğu gibi çalıştığını görürsünüz. Basit, sezgisel ve çok iyi tasarlanmış, hatta eğlenceli hale geliyor. Sipariş formu, istediğiniz yarışma türünden tasarım özetine, kredi kartı veya Paypal ile ödeme yapabileceğiniz kasaya götürür..

Yarışma aşamasında geri bildirimler yoluyla sürece aktif olarak katılmanız teşvik edilir, bu da biraz zaman alabilir. Son olarak, bir kazanan seçmek için 7 gününüz olacak ve ardından onaylamanız ve indirmeniz için dosyaları web sitesine yükleyecek.

Dünyayı Kirala

Her Zaman Bağlı (Neredeyse)

Hire the World, bir telefona, çevrimiçi bir forma ve bir destek merkezine sahip olmanın yanı sıra, onlarla iletişim kurmak için kullanılabilecek bir dizi sosyal medya hesabına da sahiptir..

Bu harika bir bağlanabilirlik seviyesidir – aslında o kadar harika ki, canlı sohbet servisi de eklemelerini isterim. Yine de, Hire the World’ün size ihtiyacınız olan hızlı ve bilgilendirici yanıtı sağlayacağına güvenebilirsiniz.

 • E-posta desteği
 • Destek Merkezi
 • Telefon Desteği
 • Canlı sohbet
 • SSS

Kaliteyi Öde

En ucuza bile, Hire the World orta düzeyde bir yarışma hizmetidir. Neyse ki, tasarımcıların çoğu, onlara iyi geribildirim verdiğinizde bütçe fiyatı için çalışmaktan mutluluk duyacaktır, bu nedenle maliyeti daha da yükseltmek hiç gerekli değildir.

Tüm planlar, logonuzun yasal mülkiyetine ve en iyi tasarımı seçmenize yardımcı olacak bir tasarım jürisine hak verir..

Sonuçtan memnun değilseniz, Hire the World size tam olarak geri ödeme sözü verir. Para iade garantisi zaman sınırlı değildir, ancak proje bazında çalışır.

Tüm paketlerin bir yarışma listeleme ücreti içerdiğini not etmelisiniz: Bütçe $ 40, Profesyonel $ 45, Elit $ 95 ve genel faturalandırmanıza oldukça fazla para kazandırabilecek bir dizi ekstra hizmet.

Hire the World yarışmaya nasıl uyuyor??

PRO’S

 • Müthiş kullanılabilirlik
 • Büyük Özet
 • Mükemmel viral özellikler
 • İyi destek

EKSİLERİ

 • Orta fiyat aralığı
 • Fiyata ek bir sürü ekstra

Hire World’ün tasarımı, kullanılabilirliği ve sosyal özellikleri bu süreci mümkün olduğunca ilgi çekici kılmakla ilgilidir. Yorum yapmak, derecelendirmek ve paylaşmak için zamanınız varsa, seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler ve çok iyi bir logo ile karşılaşma şansınız var.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map