Guru Review 2020 – Kötü Değil, Ama Daha İyi Gördük

guru


Guru’nun Yüksek Ücretleri Gerçekten Buna Değer mi?

Guru, giriş seviyesi serbest çalışanlardan ziyade profesyonelleri hedefleyen serbest çalışanlar için muazzam bir platformdur. Bir ödevin tamamlanmasını kolaylaştırmak ve görevlendirdiğiniz işin en yüksek kalitesini sağlamak için her aracı ve özelliği sunar. Geniş serbest çalışan seçeneği ve platformun kolay arama işlevselliği, projenizi en nitelikli serbest çalışanla eşleştirmenize olanak tanır.

Ancak şunu fark edebilirsiniz: Guru’nun hizmet ücretleri pazarın geri kalanına kıyasla oldukça yüksektir. Endişelenme – Guru, tek serbest platform değil.

Bir profesyonel kiralamanız gerekiyorsa, ancak büyük bir bütçeniz yoksa, kesinlikle Fiverr’i denemelisin. Basit işlerin maliyeti 5 $ kadar az, ve dünyanın her yerinden çok çeşitli serbest çalışanlar arasından seçim yapabilirsiniz.
guru-şablonlar

Sınır Tanıyanlar

Guru, İngiltere’den Avustralya’ya üyeleri dahil etmek için tüm dünyaya ulaşıyor. Tek dezavantajı, bu etkileyici girişime üye olmak için gereken ağır ücretler ve ücretlerdir. Hizmetlerden memnun olup olmamanız fark etmez: bu nedenle, bu sitede iş yapmaya çalışan düşük seviyeli kullanıcılar için bir dezavantajdır.

Guru, dünyanın her yerinden insanları içerir. ABD, Avrupa, Asya ve dünyanın geri kalanından serbest çalışanlar seçebilirsiniz. Bununla birlikte, Çin, Hindistan veya Filipinler’den bazı başvuru sahipleri yetersiz kalifiye ve aşırı derecede saldırgan. Bu, fiyatları piyasada çok rekabetçi olmasına rağmen, bu ülkelerden serbest çalışan işe almaktan kaçınan birçok işvereni ağırlaştırdı. Projeniz için yapılan her yeni başvuru, uzun ve verimli bir işbirliğinin başlangıcı olmayabilir.

Guru, serbest çalışan-işveren anlaşmasının her iki tarafı için de yüksek kalite sağlayan, iyi yürütülen bir araçtır. Guru, 10 yılı aşkın bir süredir piyasadadır ve bir dizi serbest hizmet sunmada ve müşteriler ve çalışanlar arasında sorumlu arabulucu olarak hareket ettiklerinde ispatladılar..

guru-özellikler

İşte Büyünün Olduğu Yer

Guru, yarışmalar yürüten ve karmaşık deneyim puanlarına dayalı derecelendirme sistemleri içeren diğer serbest çalışan web sitelerini takip etmez. Geri bildirim puanı hem işverenler hem de serbest çalışanlar için kritik öneme sahiptir. Sizden iş kabul eden veya düşük geri bildirim puanlarınız varsa sizi işe alan birçok kişi bulamazsınız.

Çalışan projeleri seçtiğiniz herhangi bir terimle tanımlayabilirsiniz, ancak doğrudan iletişim bilgilerinin açıklanmasının Guru’da büyük bir hayır olduğunu ve hesabınızın askıya alınmasını veya feshedileceğini aklınızda bulundurun.

Diğer tartışmalı Guru özelliklerinin yanı sıra, müşterilerin saatlik sözleşmelerde serbest çalışan faaliyetlerini izlemelerini sağlayan özel zaman izleme yazılımı.
guru kolaylığı kullanımı

Sizi Görmek İçin Mizah ve Kişilik Dokunuşu

Guru düzeni cilalanmış ve gezinme sezgiseldir, siz bloglarına rastlayana kadar. Bu alanda, Guru biraz plastik cerrahi ve biraz daha yapı ve etiketleme kullanabilir. Bu kritik paha biçilmez bilgi kaynağında gezinmek kolay değildir.

Arama işlevleri basittir, iş ilanlarına ve serbest çalışan profillerine kolayca göz atmanızı ve filtrelemenizi sağlar.

Guru kesinlikle tüm deneyime mizah ve eğlenceli bir dokunuş sunuyor. İkincisi, her işlemde ağır komisyonlar ödediğiniz noktaya kadar hoştur. Kayıt formlarını doldururken açılan mutlu gülen yüzler zaman zaman yanlış görünebilir, ancak zararsızdır.

guru destek

Sizinle konuşmak istemiyoruz

Guru Yardım Merkezi canlı sohbet veya telefon hattı içermez, ancak “Yanıtlar” mesaj panosu ve kapsamlı SSS bölümü + e-posta tabanlı bilet sistemi sorularınızı çözmenize yardımcı olmalıdır. Mesele şu ki, SSS’leri ve blog’ları bir araya geldiğinde, Web’de ikinci kez olsanız bile, her şeyde size gerçekten yardımcı olabilecek çok ayrıntılı bir araçtır. Eğer ilk on-line deneyiminiz ise “Cevaplar” size yardımcı olacaktır. Hayır, cidden – bir uzaylı olsan bile. Belki de Guru’nun başlangıç ​​noktanızı “Dünya” olarak belirtmesinin nedeni budur?

 • Mükemmel SSS, müşteriye özel bölümlere ayrılmıştır
 • E-posta desteği
 • Canlı sohbet yok
 • Telefon yardım hattı yok

Hepsi Çok Karmaşıklaşıyor

Uzman bir matematikçi veya istatistikçi değilseniz, her ödeme yapıldığında işverenin ödemesinden düşülen hizmet ve üyelik ücretlerini sıralamakta zorluk çekebilirsiniz. Çalışmakta olduğunuz sektöre bağlı olarak aylık ücretli üç tür hesap vardır. Toplu ödeme yaparsanız% 20 indirim alırsınız.

 • Ödeme Sistemi – Onaylı kredi kartı hesabı veya PayPal
 • Ödeme Koruması – Ek kayıt ve doğrulama gerektiren Guru’ya özgü SafePay sistemi
 • Ödeme Uyuşmazlıkları – Arabuluculuk ve Tahkim, yalnızca anlaşmazlığı başlangıçta çözmeyi deneyen kayıtlı SafePay kullanıcıları tarafından + yalnızca söz konusu tutar 25 ABD dolarından az değilse kullanılabilir

Üyelik türünüze ve Guru’daki etkinlik geri bildirimi düzeyine bağlı olarak, her işlem için% 2,95 + parasal işlem başına% 4,5 -% 11,95 ödersiniz. Bu yüzde sistemi anlaşılması biraz karmaşık olabilir, ancak SSS bölümü çoğu soruya derinlemesine cevaplar sağlar.

Guru, serbest çalışanların işe alınması için birçok avantaj ve güvenlik ağı sunan serbest bir web sitesidir. En büyük dezavantajlarından biri yüksek aylık ücretler ve işlem komisyonlarıdır. Yüzde hesaplama sisteminin de ilk başta deşifre edilmesi zordur. Bununla birlikte, sitenin araçlarından elde edilen serbest çalışan yetkinliği ve kullanıcı deneyimi düzeyi oldukça tatmin edicidir. Bu gerçekten önerilen bir platform.

PRO’S

 • Yüksek vasıflı serbest çalışanlar
 • Eğlenceli ve sezgisel arayüz
 • Zaman izleme yazılımı
 • Abone olan üyeler için büyük hizmet ücreti indirimleri

EKSİLERİ

 • Yüksek aylık ve işlem ücretleri
 • Karmaşık faturalandırma sistemi
 • Canlı sohbet yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me