Огляд паперової форми 2020 року: чи доживає до шуму?

Скріншот паперової форми - домашня сторінка


Один із моїх улюблених будівельників форм, але є спійманий

Paperform – це повнофункціональний конструктор форм, який простий – і приємний – у використанні. За допомогою нього ви можете створювати форми, схожі на цільові сторінки, які чудово працюватимуть на мобільних та настільних пристроях.

Великі компанії, такі як AppSumo, eCoach та Zapier, використовують Paperform, і якщо ви хочете створити свій бізнес, залучити нових клієнтів або просто хочете чогось іншого, ніж традиційні макети форм, Paperform може підійти і для вас..

Однак це не ідеально. Немає безкоштовного плану, який може бути порушником угод, якщо у вас бюджет. Інші форми будівельників, такі як JotForm і Когніто форми мати вільні (хоча дещо обмежені) плани.

Ви можете використовувати Paperform із 14-денним пробним періодом без ризику щоб побачити, чи правильно це для вас.

Форма паперу підтримує декілька мов, але ви повинні забезпечити переклади самостійно, а сам конструктор доступний лише англійською мовою.

Чи формує форму паперу формуляр форми, якого ви шукали? Чи він має всі функції, необхідні для вашого бізнесу? Продовжуйте читати, щоб дізнатися!
Скріншот паперової форми - Шаблони

130+ чуйних та настроюваних шаблонів

Форма паперу доклала багато зусиль до своїх шаблонів – що відрізняє її від інших будівельників форм. Усі шаблони реагують на мобільний мобільний телефон, тому що у кожної форми є своя URL-адреса, вони розроблені так, щоб виглядати більше як цільові сторінки, ніж форми.

Існує більше 130 шаблонів форм на вибір, і вони розташовані в такі категорії, як заявка, бронювання, оцінка, створення потенційних клієнтів, членство, оплата, форми реєстрації – та багато іншого.

А також шаблони, орієнтовані на бізнес, У формі паперу є кілька особистих шаблонів, на зразок вікторини “Ім’я вашого дракона”, вікторини особистості та шаблони запрошень на весілля.

Ви можете шукати конкретні шаблони форм і переглянути попередній шаблон, натиснувши ім’я, перш ніж ви вирішите його використовувати. Усі шаблони форм дуже легко налаштувати, тож ви можете додавати / видаляти поля форми, редагувати текст та змінювати зовнішній вигляд форми в редакторі.
Скріншот паперової форми - Особливості

Особливості форми паперу не розчаровуйтесь

На всіх планах ви можете створювати необмежену кількість форм, і Paperform пропонує понад 20 типів питань (або, як їх називають інші розробники форм, поля форм). До них належать:

 • Ваги – ви можете задавати своїм клієнтам питання про те, наскільки ймовірні вони рекомендувати вас іншим
 • Підпис – збирати підпис, не вимагаючи паперової форми
 • Підписка – щоб отримати електронні адреси для надсилання розсилок, купонів чи інших пропозицій
 • Завантаження файлів – щоб відвідувачі могли надати більше інформації, ніж вони можуть розмістити форму

Paperform пропонує різні способи обміну вашими формами. Ви можете використовувати піддомен (наприклад, yourbusiness.paperform.co), щоб поділитися своєю формою електронною поштою або соціальними мережами або вбудувати свою форму на існуючий веб-сайт, використовуючи код, який створює Paperform для вас. Просто скопіюйте та вставте код на свій веб-сайт.

Умовна логіка

Скріншот форми паперу - Умовна логіка

Умовна логіка – це функція, яка може допомогти покращити досвід Ваших клієнтів при заповненні форм. Форма паперу називає цю функцію “логікою видимості питання”, і вона знаходиться в спливаючому вікні Налаштувати для кожного питання. Встановлюючи умови, коли певні запитання не відображатимуться / не відображатимуться, клієнтам не доведеться відповідати на питання, які їм не відповідають..

Платежі та підписки

Скріншот паперової форми - Налаштування платежів

У багатьох розробників форм є інтеграція платежів – але Paperform робить це на крок далі і дозволяє пропонувати підписні пакети (наприклад, надзвичайно популярні коробки підписки) через свої форми. Ви також можете приймати пожертви через свої форми. Paperform підтримує декілька варіантів оплати, включаючи Stripe, PayPal Business, Square та Braintree.

Інтеграції

Скріншот паперової форми - прямі інтеграції

Усі плани Paperform дозволяють використовувати інтеграцію напрямків, Webhooks, Zapier та багато іншого для впорядкування вашого бізнесу. Завдяки Zapier ви можете підключитися до понад 1000 сторонніх програм для створення автоматичних дій.

Прямі інтеграції дозволяють підключити свій обліковий запис Paperform до сторонніх програм та програмного забезпечення, таких як Asana, Google Sheets і ConvertKit, щоб виконувати автоматичні функції при надсиланні форми. Наприклад, коли ви подаєте певну форму, ви можете встановити пряму інтеграцію з Google Таблицями, щоб створити новий рядок у вашій електронній таблиці клієнтів..

Що стосується прямих інтеграцій, існують обмеження, незалежно від того, на якому плані ви працюєте. Перші 100 дій на місяць є безкоштовними (дія є єдиним завданням; наприклад, створення нового рядка в електронній таблиці класифікується як дія), але дії, що перевищують обмеження, стягуватимуть стягнення (10 доларів на 1000 дій). Платежі, Zapier і веб-кукі не класифікуються як прямі інтеграції.
Скріншот паперової форми - простота використання

Простий редактор, який працює як Word Doc

Форму паперу не може бути простішою у використанні. Він такий же зручний, як і його найбільший конкурент JotForm, і якщо ви новачок, у вас не буде проблем зі створенням першої форми. Мінус полягає в тому, що якщо ви не новачок, ви можете знайти форму паперу занадто проста! Наприклад, якщо ви звикли мати багато налаштувань для кожного поля форми або віддаєте перевагу редактору із бічними панелями для різних варіантів, використання Paperform може насправді стати неприємним.

Інтерактивна інструкція

Скріншот паперової форми - інтерактивна інструкція

Одне, що мені подобається в Paperform, – це її керована, інтерактивна інформація. Коли ви створюєте свою першу форму, ви побачите спливаюче вікно, яке вітає вас у редакторі та пропонує посібник. Можна, звичайно, пропустити його, але це прекрасний спосіб познайомитися з редактором Paperform – особливо якщо ви новачок.

Суперпростий редактор

Скріншот паперової форми - редактор форм

Paperform створив редактор, який працює як документ із текстовим процесором. Насправді це більше схоже на новий редактор WordPress Gutenberg, тож це навіть простіше, ніж вводити документ у текстовому редакторі.

По суті, ви можете просто натиснути та ввести, щоб створити нове запитання – яке практично не захищене від дурня. Тип питання можна змінити, використовуючи спадне меню праворуч від поля, яке ви вводите. Зрештою, Форма паперу настільки проста у використанні, що моя 76-річна мама могла побудувати з нею форму!

Легкі вмикання / вимкнення Перемикання параметрів

Скріншот паперової форми - налаштування поведінки форми

Форма паперу викликає область налаштувань Налаштувати. Тут ви можете налаштувати такі речі, як платежі та поведінка форми та зв’язати свою форму з Google Analytics. Те, що робить екрани конфігурації настільки простими, що це в основному тумблери. Просто натисніть перемикач перемикача, щоб увімкнути або вимкнути налаштування. Зміни зберігаються автоматично, тому вам навіть не потрібно натискати кнопку “Зберегти” або “Застосувати”.

Побудова форми з паперовою формою

Як я вже говорив у вступі, Paperform неймовірно зручний для користувачів. В редакторі, немає панелей інструментів або бічних панелей, де потрібно вибрати поля форми. Натомість ви просто набираєте білий простір. Потім ви вибираєте тип питання.

Після натискання білого пробілу на формі та початку введення тексту, ви побачите маленькі сірі значки зліва на новому абзаці – вони дозволяють додавати відео, зображення, розрив сторінки та нові запитання.. Немає складних меню навігації. Немає пошуку налаштувань. Якщо ви хочете налаштувати питання на формі, натисніть сіру піктограму шестерні праворуч.

Перебуваючи в розділах Налаштування, ви знайдете підказки, які допоможуть вам зрозуміти різні функції, тому вам навіть не потрібно знати, що ви робите, щоб мати змогу створювати форми за допомогою форми паперу.
Форма паперу базується в Сіднеї, Австралія, тому години її підтримки можуть бути дещо складними через відмінності в часових поясах. Якщо ви в США, Paperform зазначає, що ви повинні мати можливість спілкуватися в чаті або електронною поштою, підтримуючи між 8:00 та 13:00. (хоча в ньому не вказано, для якого часового поясу в США). Живий чат має функцію бота, тому він все ще доступний, коли команда підтримки Paperform відсутня.

Під час використання чату в реальному часі поза робочим часом Paperform ви отримаєте автоматичне повідомлення, і вам доведеться чекати відповіді електронною поштою.. Форма паперу має на меті відповісти протягом 24 годин.

Скріншот паперової форми - Підтримка в прямому чаті
Paperform має три плани ціноутворення – Essentials, Pro та Agency. Як я вже згадував в огляді, немає безкоштовного плану, лише 14-денна безкоштовна пробна версія (не потрібна кредитна картка). Ви можете платити за підписку Paperform щомісяця або щорічно, і всі основні кредитні картки приймаються.

Якщо вам потрібно перейти на більш високий план або перейти на нижчий план, ви можете це зробити легко, і ви також можете будь-коли скасувати свій рахунок за допомогою панелі інструментів (за рахунок виставлення рахунків). Форма паперу не пропонує гарантії повернення грошей.

Усі плани, за винятком Essentials, пропонують необмежену кількість переглядів та подань форм на місяць і дозволяють видалити брендинг Paperform із форм. Порівняно з іншими планами, план Essentials порівняно обмежений – але це хороше місце для початку, і ви можете оновити пізніше.

Paperform – це бізнес-орієнтований конструктор форм, який є призначений для зняття напруги з будівельних форм. Це для початківців – але не настільки чудово, якщо ви шукаєте вдосконаленіші функції (наприклад, ті, які пропонує SurveyMonkey). Її численні шаблони добре розроблені, але далеко не всі шаблони доступні за планом з найнижчою ціною.

В цілому, Paperform – це чудовий вибір, якщо ви хочете нехитрий спосіб створення форм для вашого бізнесу – а з 14-денною безкоштовною пробною версією ви нічого втрачати, спробувавши її!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map