Огляд Anyplace Review 2020: це мудрі інвестиції?

Super Form Builder для опитувань, але вам доведеться платити

Огляд Anyplace review - скріншот домашньої сторінки


Як випливає з назви, Survey Anyplace – це конструктор форм, створений спеціально для створення опитувань. Він чудово підходить для дослідження ринку, оцінки задоволеності клієнтів та HR (людських ресурсів) – але ви не знайдете тут жодних варіантів для створення звітів та форм контактів.

Сама компанія базується в Бельгії, яка обслуговує користувачів у всьому світі. Довідкові статті доступні англійською, французькою та голландською мовами, тому є чітка європейська спрямованість.

Поки немає жодної безкоштовної версії конструктора форм, ви можете зареєструватися на 7-денну безкоштовну пробну версію.

Чи варто анкетування будь-де заплатити, чи ви краще спробуєте розробника опитування з вільним планом, наприклад SurveyMonkey? Чи буде він відповідати вашим потребам формального будівництва? Прочитайте мою експертну думку щодо того, що може запропонувати опитування Anyplace.

Красиві шаблони, але вони занадто специфічні?

Скріншот огляду Anyplace - Бібліотека шаблонів

Завдяки Survey Anyplace ви можете почати з чистого полотна або вибрати один із 20 попередньо розроблених шаблонів. Без сумніву, Огляд Anyplace пропонує кілька привабливих шаблонів – і ви можете легко переглянути їх, щоб вирішити, чи підходить форма саме для вас.

Скріншот огляду Anyplace - Режим попереднього перегляду

Усі шаблони доступні незалежно від того, який ви плануєте – і ви маєте повний доступ до шаблонів під час безкоштовної пробної версії. Для шаблонів немає конкретних категорій, і ви не можете їх сортувати чи фільтрувати.

Типи доступних шаблонів включають форми згоди, форми оцінювання, форми оцінювання, опитування роздрібної торгівлі, збір даних, вікторини та форми тесту на знання кваліфікації. Деякі шаблони здаються трохи надто конкретними – наприклад, існують шаблони для “оцінки диска” та “тесту на знання мови”, які, очевидно, є для нішевої аудиторії. Однак ви можете легко налаштувати опитування відповідно до власних потреб.

Усі шаблони Survey Anyplace повністю реагують – і, власне, розроблені з урахуванням мобільних пристроїв.

Покращені можливості для інтерактивних опитувань

Огляд скріншоту Anywhere - Особливості

Функції опитування Anyplace створені для того, щоб допомогти вам створити опитування, які ваші цільові аудиторії, клієнти чи персонал дійсно отримають задоволення від заповнення – за допомогою включення інтерактивних стимулів та функцій анімованого балування, таймерів вікторини та рейтингів, подібних до смайлів..

Коли ви реєструєтеся в Survey Anyplace, ви можете додати свій логотип і використовувати його як фон для ваших форм, або ви можете вибрати один з 40 високоякісних фонів, доступних у будівельнику.

На вкладці додаткових опцій у конструкторі є додаткові функції, такі як параметри вікторини (включаючи таблицю лідерів та таймер вікторини), параметри спільного використання соціальних медіа та інтеграції з програмами через Zapier. Точні функції, до яких у вас є доступ, залежать від плану.

Ви можете створювати необмежені форми з необмеженими питаннями – плани обмежуються лише кількістю відповідей, які ви можете отримати. Щомісячні обмеження застосовуються на рахунок, а не на форму, тому якщо у вас буде кілька опитувань, ви можете досягти цього обмеження досить швидко.

Якісні питання питань

Скріншот опитування в будь-якому місці - типи питань

Незалежно від того, ви вибрали шаблон або вирішили створити форму з нуля, легко додати запитання до опитування.

Ви можете вибирати різноманітні інтерактивні та текстові типи питань, включаючи вибір тексту, відкритий, рейтинговий, NPS (чистий показник промоутера) та автоматичну пропозицію. Усі типи питань можна редагувати. Ви навіть можете додати відео YouTube до своїх питань:

Скріншот огляду Anyplace - Додавання відео YouTube

Інтерактивна вікторина

Опитування можуть легко стати вікторинами з конкретними «правильними» відповідями, які ви можете використовувати для оцінки знань відвідувачів та створення більш корисного контенту. Опитування Anyplace має шаблони вікторини, але якщо ви хочете, ви можете створити свій власний з порожнього шаблону.

Функції, орієнтовані на вікторину в Survey Anyplace, включають пул запитань (банки попередньо написаних питань, які ви можете легко додати), таймер вікторини та анімований показник, який може перевірити відповіді та відображати остаточну оцінку.

Скріншот опитування в будь-якому місці - підсумковий результат

Заохочувальні віджети

Скріншот огляду Anyplace - віджет відключення

Ви можете додати трохи задоволення для своїх опитувань за допомогою стимулюючих віджетів Survey Anyplace. Вони ідеально підходять для того, щоб запропонувати вашим клієнтам виграти призи або знижки, і вони мають невеликі забавні нуля (видно на скріншоті вище). Розмістіть їх у кінці своїх опитувань як стимул для завершення всього опитування.

Простий, але не найпростіший у використанні конструктор форм

Огляд скріншоту Anyplace - початок роботи

Якщо ви ніколи раніше не створювали онлайн-форму чи опитування, ви можете боротися з редактором Survey Anyplace. Це не редактор перетягування, як у деяких інших конструкторів форм (наприклад, JotForm і SurveyMonkey), що робить його менш сприятливим для початківців, але навчитися це неможливо.

Вкладка, простий у навігації редактор

Скріншот обстеження Anyplace - редактор опитування

Незважаючи на відсутність інтерфейсу перетягування, у Survey Anyplace є редактор з вкладками, що робить правильні налаштування для вашого опитування порівняно просто. Вкладки вгорі працюють як поетапний підхід до побудови опитування, так спершу ви задаєте свої питання, переходите до дизайну, перевіряєте додаткові варіанти, а потім ділитесь опитуванням із цільовою аудиторією.

Налаштування інтуїтивного запитання

Скріншот будь-якого місця - Опитування

Запитання, звичайно, є найважливішою частиною вашого опитування, тому це частина редактора, яку ви, ймовірно, використовуєте найбільше. Ви можете легко змінити тип питання, використовуючи спадне поле, і текст питання також легко редагувати.

Додавання відповідей на запитання щодо вибору тексту – це питання введення у поле – хоча для типу питань щодо автоматичної пропозиції вам знадобиться створити основну електронну таблицю (.csv-файл), щоб завантажити свої пропозиції.. Інші налаштування в редакторі питань – це прості перемикачі, які можна вмикати або вимикати.

Просте редагування дизайну

Скріншот огляду Anyplace - Редактор дизайну

Якщо ви хочете налаштувати опитування – використовувати, наприклад, кольори бренду, а не кольори за замовчуванням Survey Anyplace – на вкладці «дизайн» пропонуються прості варіанти вибору для зміни зовнішнього вигляду опитування.

Ви можете змінити фон, макет та логотип, а також основний колір, колір тла, розмір та колір шрифту та кольори кнопок. Ви також можете налаштувати панель прогресу, додати піктограму та зберегти дизайн як шаблон для подальшого використання.

Єдина проблема, з якою я стикався, – це намагатися зрозуміти, як рухати питання вгору і вниз. У редакторі немає підказок чи «турів». Ви можете перемістити запитання, натиснувши стрілку спадного меню поруч із номером питання та вибравши інший номер, щоб змінити позицію.

Скріншот огляду Anyplace - текстовий редактор

Опитування Anyplace говорить, що ви можете скласти опитування за лічені хвилини, але, на мій досвід, ви дивитесь на годину і більше. Тобто, якщо ви не використовуєте заздалегідь розроблений шаблон і не змінюєте жодного питання чи налаштування дизайну. Опитування найближчого суперника будь-якого місця, SurveyMonkey, значно полегшує процес, щоб ви могли швидше створювати опитування.
Отримати підтримку від Survey Anyplace складно. Існує досить детальний довідковий центр, який містить відповіді на деякі найпоширеніші запитання, а деякі відповіді мають покрокові інструкції.

Однак фактичну підтримку людини важче отримати, оскільки на головному веб-сайті чи на сторінках довідкового центру немає інформації про те, як звернутися до служби підтримки. Врешті-решт я набрав „підтримку” у поле пошуку в довідковому центрі та знайшов адресу електронної пошти, яка (теоретично) надходить до групи підтримки. Часи відповідей та доступність підтримки людини невідомі, оскільки я не отримав відповіді на електронний лист.

Скриншот опитування в будь-якому місці - розділ FAQ
На відміну від багатьох розробників форм, Survey Anyplace не пропонує безкоштовний план, але ви можете скористатися безкоштовною пробною версією на Основному або Професійному плані, яка дає вам сім днів, щоб вирішити, чи варто інвестувати в щомісячний або річний план. Для реєстрації не потрібно вводити дані кредитної картки, тож це безризиковий спосіб дізнатися, чи працює Survey Anyplace для вас.

Існує чотири плани ціноутворення, при цьому ціни змінюються залежно від того, платите ви щомісяця або щорічно. Основний план включає лише 400 щомісячних відповідей на опитування – це нормально для невеликого дослідницького проекту, але не дуже корисно, якщо ви хочете розмістити опитування на своєму веб-сайті або канали соціальних медіа Основний план не включає повний набір функцій Survey Anyplace.

Професійний план включає до 2000 відповідей щомісяця, тож цей план буде найкращим, якщо ви використовуєте Survey Anyplace для свого бізнесу. Цей план включає більш вдосконалені функції, такі як складна логіка запитань, інтеграція Zapier та підтримка декількох мов.

План Enterprise включає 5000+ щомісячних відповідей, а також надає можливість збирати платежі через Stripe. Цей план можна налаштувати відповідно до ваших потреб – і найкраще, якщо у вас є велика корпорація (і великий бюджет).

Крім того, існує план ReportR, який пропонує додаткові функції, включаючи підтримку файлів PDF, редактора PDF та віджетів PDF для створення різноманітних звітів із поданих вами форм..

Яким чином опитування в будь-якому місці відповідає конкуренції?

Опитування Anywhere надає вам інструменти, необхідні для створення привабливих опитувань. Немає безкоштовного плану, але ви можете скористатися пробним періодом, щоб перевірити, чи він відповідає вашим потребам. Будівельник складніший у порівнянні з подібними будівельниками SurveyMonkey, але додавання віджета заохочення корисно для збільшення кількості людей, які заповнюють ваші опитування.

Існує багато типів запитань, і їх шаблони добре розроблені, але варто перевірити, чи є достатньо відповідних шаблонів, щоб виправдати підписку. Це не всім підходить.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map