Microsoft Forms Review 2020: Чому ми НЕ рекомендуємо цього

Скріншот Microsoft Forms - домашня сторінка


Основний формуляр форм, який робить передплату ускладненою

Microsoft Forms – це онлайн-конструктор форм, який є частиною платформи Office 365 – але вона доступна не для всіх – лише користувачі бізнесу та освіти отримують безкоштовний доступ до Microsoft Forms, і ви не можете їх придбати окремо.

Це досить простий конструктор форм, який простий у використанні, але їй не вистачає розширених функцій, до яких часто належать спеціалісти-конструктори форм, наприклад, умовна логіка та інтеграції із сторонніми додатками. Однак він підтримує понад 75 мов, включаючи російську, польську, чеську та іврит.

Загалом, у конструктора форм є інструменти для створення різноманітних інтерактивних форм – але чи цього достатньо, щоб ви хотіли придбати Office 365 для бізнесу чи освіти? Продовжуйте читати, щоб дізнатись, чи є у вас те, що вам потрібно, чи вам краще буде скористатися однією з альтернатив, наприклад JotForm або Форми ніндзя.
Скріншот Microsoft Forms - Шаблони

Невеликий вибір невражаючих шаблонів

Microsoft Forms містить 12 шаблонів, щоб допомогти вам розпочати роботу, і відповідно до його FAQ, усі форми оптимізовані для різних мобільних і настільних браузерів, але “оптимізовано” не означає, що мобільний адаптивний. Я все ще чекаю, коли Microsoft підтвердить, чи справді її форми реагують.

Шаблони включають опитування відгуків клієнтів, опитування зворотного зв’язку з курсом та форму реєстрації подій – як завжди. Тоді ще є вікторина на тварин (але не дозволяйте учням бачити відповіді нижче!), Шаблон запрошення на день народження та шаблон весільного збереження дати.

Microsoft-Forms -templates2

Я розумію, що Microsoft Forms призначений для користувачів бізнесу та освіти, але цей вибір шаблонів здається, що набір ідей було закинуто в шапку, а 12 були обрані навмання. Серйозно, як шаблон весільної форми із збереженням дати укладається у продукт, орієнтований на бізнес та освіту користувачів?

Схоже, шаблони були обрані в той момент, коли Microsoft Forms буде запропоновано користувачам Personal / Home Office 365 – і вони передумали, але забули додати відповідний набір шаблонів..

Типи шаблонів є не лише випадковими, але й посередніми та досить базовими. Ви можете налаштувати шаблони за допомогою власних запитань, змінити тему (тобто фон за формою) та використовувати стрілки на полях запитань для переміщення питань вгору та вниз..
Скріншот Microsoft Forms - Особливості

Прості функції форми, які не справляють враження

Microsoft Forms дає вам основи для створення форм для вашого бізнесу або для наукових досліджень, але це насправді не виходить за межі основ. Ви маєте обмежений вибір, коли мова йде про додавання нових форм форм або побудову форми з нуля.

Ви можете вибрати:

  • Текст
  • Рейтинг
  • Дата
  • Рейтинг
  • Шкала Лікерта (шкала варіантів, з діапазоном варіантів, таких як “повністю згоден” на “категорично не згоден”)
  • Чистий показник промоутера (використовується для визначення того, чи рекомендуватимуть клієнти ваш бізнес іншим)
  • “Вибір” або радіо кнопки (щоб вибрати лише одну відповідь, а не кілька)

Немає варіантів для таких полів, як завантаження файлів або автоматичне надання пропозицій, тому ви обмежені у виконанні Microsoft Forms.

Що стосується використання ваших форм з клієнтами, студентами чи батьками, існує декілька варіантів “надіслати”. Ви можете створити електронний лист, щоб безпосередньо зв’язатися з респондентами, використовувати автоматично створений QR-код або поділитися посиланням на вашу форму через обмін повідомленнями або соціальними мережами.

Також є можливість вставити форму на веб-сайт за допомогою iframe, але я б не рекомендував цю опцію. Вставлення може спричинити безліч проблем, наприклад, піддавати ваш веб-сайт загрозою сценаріїв міжміських сайтів (шкідливих атак), непрацюючих (або зовсім) мобільних пристроїв та негативного впливу на SEO.

Теми одним клацанням

Скріншот Microsoft Forms - Теми одним клацанням

Особливістю, якою Microsoft видається такою гордою (оскільки пропонує вам використовувати її в момент створення вашої першої форми), є кнопка вибору теми.. За допомогою селектора теми ви можете змінити фон своєї форми одним клацанням миші, і ви бачите попередній перегляд того, як це буде виглядати теж.

Доступні теми трохи не потрапляють або пропускають, з деякими фонами професійного вигляду (як ви можете бачити на скріншоті вище), серед деяких справді жахливих тем із фонами, що нагадують твори 5-річного віку.

Шкала Лікерта

Скріншот Microsoft Forms - форма Likert

Поле форми Liket Scale – одна з кращих функцій Microsoft Form, і може бути корисною, якщо ви проводите маркетингові дослідження чи академічні дослідження. Ви можете вибрати власні параметри для верхнього ряду та додати більше, якщо вам потрібно. Деякі запропоновані варіанти цього рядка з’являються під час редагування, але вони не особливо корисні.

Багатомовні форми

Скріншот Microsoft Forms - Багатомовні форми

Якщо вам потрібна однакова форма на кількох мовах, Microsoft Forms робить це надзвичайно просто. Є понад 75 мов, і до списку входять навіть незрозумілі мови, а також більш поширені мови, які можна побачити на багатомовних формах.
Скріншот Microsoft Forms - опитування відгуків клієнтів

Не перетягування, а надзвичайно просте у використанні

Microsoft Forms може не мати тонни розширених функцій, але це неймовірно для початківців. Навіть незважаючи на те, що він не використовує перетягування та перетягування, дитина достатньо проста, і якщо ви ніколи раніше не створювали форму, ви справді не можете помилитися з цим конструктором.

Інтуїтивний інтерфейс

Скріншот Microsoft Forms - редактор форм

Простота редактора Microsoft Forms робить його неймовірно інтуїтивним. Складних налаштувань немає. Кожен інструмент доступний за пару кліків, а редактор невмілий і простий у навігації.

Довідка в редакторі

Скріншот Microsoft Forms - меню довідки

Якщо у вас є запитання, просто натисніть на символ знака питання у верхньому правому куті редактора, щоб відкрити бічну панель довідки. З’являться запропоновані статті, а також посилання на відповідні посібники (наприклад, посібник “Початок тут” для Microsoft Forms). Іноді, коли ви працюєте над своїми формами, з’явиться корисна підказка, щоб повідомити про функцію, яку ви могли пропустити.

Клацніть для редагування

Редагування форми є простою проблемою клацання в полях форми та введення тексту. Немає складних налаштувань форматування для навігації та будь-які варіанти, як правило, вибираються або випадаючим меню, або перемикачем – наприклад, щоб зробити необхідне поле форми або встановити текстове запитання як довгу відповідь (для відображення більшого текстового поля). Це просто і безглуздо.
Якщо у вас є ділова версія Office 365, ви зв’яжіться зі службою підтримки через центр адміністрації Microsoft 365. Ви можете використовувати бот підтримки для запропонованих статей довідки (з вичерпного довідкового центру, який рясніє статтями та поширеними запитаннями) або перейдіть безпосередньо до форми запиту на обслуговування.

Коли я заповнив форму, єдиний доступний для мене спосіб контакту – це зворотній дзвінок по телефону – вони обіцяють протягом 15 хвилин. Такий час реагування є досить вражаючим – або це було б, якби вони виконували обіцянку. Я все ще чекаю зворотного дзвінка!

Скріншот Microsoft Forms - зв’яжіться зі службою підтримки
Ви можете пограти з Microsoft Forms безкоштовно – ви побачите (Попередній перегляд) у верхньому лівому куті редактора – але ви не можете надсилати або ділитися формами без активної підписки на бізнес чи освіту Office 365.

Якщо у вас є електронна адреса університету, а ваш університет увійшов до програми Office 365 for Education, ви зможете безкоштовно отримати доступ до Microsoft Forms. Якщо ж у вас немає доступу до цієї версії, вам знадобиться підписка на Office 365 для бізнесу.

Office 365 для бізнесу має 30-денну безкоштовну пробну версію, після чого ви можете сплачувати щомісячну або річну плату, яка розраховується відповідно до кількості “місць” (або користувачів). Це може бути дорогим, якщо у вас є кілька місць, але одне місце не набагато дорожче, ніж ціна підписки на Office 365 для дому (персональна).

Неможливо самостійно підписатися на Microsoft Forms якщо ви не збираєтесь використовувати весь пакет Office 365 (Word, PowerPoint тощо), платити за підписку може марно.. Однак варто зазначити, що ціна на Office 365 набагато дешевша, ніж деякі розробники онлайн-форм.

Як Microsoft Forms співпадає з конкуренцією?

Якщо у вас вже є обліковий запис Business або Education Office 365, то Microsoft Forms – це простий спосіб створення та обміну формами без додаткових витрат. Якщо у вас є особистий обліковий запис Office 365 або у вас зовсім немає облікового запису Microsoft, то пройти процес налаштування підписки просто для використання цього основного конструктора форм навряд чи варто. Є безкоштовні онлайн-конструктори форм, які роблять більше і набагато простіше зареєструватися, наприклад, JotForm. Ви можете дізнатися більше про це у нашому огляд експертів JotForm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me