Neustály kontakt 2020 – oplatí sa to?

konštantný kontaktných Prehľad


Neporaziteľná platforma pre e-mailový marketing

Konštantný kontakt je ideálna platforma na začatie vašich e-mailových marketingových kampaní, ktoré majú vysoké skóre vo všetkých našich sekciách s recenziami.

Áno, cena je o niečo vyššia ako u iných možností na trhu. Získate však prístup k neuveriteľným nástrojom a funkciám. Či už sú to vysoko kvalitné šablóny, veľká použiteľnosť alebo veľký zoznam odberateľov e-mailov, máte moc tipov na dosah ruky. Služba sa dodáva s 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou, takže máte dostatok času na to, aby ste sa cítili pohodlne.

Prečo zvoliť neustály kontakt?

 • Stovky šablón
 • Ľahko prispôsobte šablóny e-mailov
 • 30-dňová plne funkčná bezplatná skúšobná verzia

Pozrime sa bližšie na to, čo ponúka Constant Contact.

konštantný kontakt-funkcie
Prispôsobiteľné šablóny: Drag & Drop rozhranie umožňuje veľmi ľahko prispôsobiť šablónu e-mailu podľa vášho výberu.

Automatické e-maily: Umožní vám poslať správny e-mail v správnom čase správnej osobe.
Pomocou nástroja s automatickou odpoveďou vytvoríte personalizovaný e-mail raz a potom ho nastavíte tak, aby sa automaticky odosielal, keď sú splnené určité pravidlá, t..

Nastavte pre svoje kontakty sériu e-mailov a potom na ne zabudnite. Keď do automatického zoznamu pridáte nové kontakty, noví predplatitelia začnú dostávať naplánovanú sériu e-mailov.

Môžete ľahko nahrať svoj e-mailový zoznam z Excelu, Gmailu, Outlooku atď. Neustály kontakt sa postará o odbery, odrazené správy a neaktívne adresy a automaticky ich aktualizuje.

Pošlite svoje e-maily do sociálnych sietí kliknutím na tlačidlo. Nepretržitý kontakt navrhne titulky a obrázky na optimalizáciu vašich reklám.

Nástroje na sledovanie e-mailov určia, kto otvára vaše príspevky, kliká na ne a zdieľa ich v reálnom čase, takže môžete vyhodnotiť ďalšie kroky.
konštantný kontaktný-jednoduchosť Použitie2

Tak jednoduché to môže použiť aj vaša babička

Bez ohľadu na to, či ste kvalifikovaný obchodník alebo práve začínate, spoločnosť Constant Contact umožní nastaviť vaše e-mailové kampane v čo najkratšom čase. Nie je potrebné prečítať si sprievodcov alebo sledovať návody! Používateľské rozhranie je tak intuitívne, že ho môžete vyzdvihnúť hneď od prvého použitia. Jediné, čo nám chýbalo, bol ľahší prístup k cenovej schéme, ktorá je trochu skrytá za 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou a povzbudzuje vás, aby ste začali skôr, ako plne pochopíte dlhodobé náklady..

konštantný kontaktný-podpora
Konštantný kontakt ponúka množstvo možností podpory pre každú fázu vašich e-mailových marketingových projektov.

Začína sa rozsiahlou vedomostnou databázou počiatočnými a jasnými článkami obsahujúcimi pomoc a tipy krok za krokom. K dispozícii je tiež rozsiahla knižnica videí s návodmi a časť príručiek pre používateľov, ako začať s programom Constant Contact.

Existuje aj niekoľko ďalších možností a zdrojov, ktoré nenájdete vždy u iných dodávateľov. Tie obsahujú:

 • Živé webináre / školenia
 • Telefonická podpora (okrem živého rozhovoru)
 • Aktívne spoločenstvo / fóra

Poskytujú tiež platené profesionálne služby pre pokročilé alebo jedinečné potreby.

Mesačné, dvojročné a ročné plány

Niečo jedinečného v službe Constant Contact je 30-dňová bezplatná skúšobná verzia s neobmedzeným počtom e-mailov, ktoré posielajú až 100 e-mailových kontaktov so všetkými funkciami.

Po uplynutí bezplatnej skúšobnej verzie máte k dispozícii tri možnosti platby a dva rôzne programy. Všetky balíčky sú založené na veľkosti vášho zoznamu predplatiteľov a líšia sa podľa dĺžky.

 • Mesačný plán
 • Šesťmesačný plán – ušetrite 10% zo všetkých balíkov
 • Ročný plán – ušetrite 15% zo všetkých balíkov

Ak ste registrovaná nezisková organizácia, môžete ušetriť 30% z ktoréhokoľvek z balíkov.

Ceny za základný e-mailový plán začínajú na 20,00 $ mesačne. Alebo, ak váš zoznam predplatiteľov prekročí 10 000 a chcete prístup k ďalším automatizačným funkciám, plán Email Plus začína na 45,00 dolárov mesačne.

Všetky cenové balíčky sú plne vybavené, odporúčame vám predplácanie na šesťmesačný plán a podľa potreby upraviť veľkosť zoznamu..

PROS

 • Stovky šablón
 • Vynikajúci nástroj na tvorbu šablón
 • 30-dňová bezplatná skúšobná doba

ZÁPORY

 • Žiadna aplikácia pre Android pre mobil
 • Obmedzený zoznam účastníkov počas bezplatnej skúšobnej verzie

Keď je všetko povedané a hotové, neustály kontakt je skvelý spôsob, ako zostať v kontakte s vašimi odberateľmi. Ich platforma pre e-mailový marketing ponúka vynikajúce používateľské rozhranie, stovky vysoko kvalitných šablón a veľmi vynaliezavé vzdelávacie centrum.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me