Mailchimp Review 2020 – prešlo to na vrchol?

MailChimp-prehľad


Najobľúbenejšia e-mailová marketingová služba – ale je to pre vás to pravé?

MailChimp je popredná platforma pre automatizáciu marketingu. Možno ste už počuli o službe MailChimp, a to buď ústne, alebo ste si všimli spoločnosti, ktoré využívajú ich služby. V každom prípade nie je možné ignorovať službu MailChimp, pokiaľ ide o vaše e-mailové marketingové kampane.

Ak hľadáte šablóny s profesionálnym vzhľadom, ľahké prispôsobenie a množstvo ďalších funkcií, MailChimp je určite váš prvý prístav. Vaše prihlasovacie formuláre a informačné bulletiny upútajú pozornosť, odzrkadlia imidž vašej značky a dajú sa na chvíľu naformátovať pre mobilné a stolné zariadenia. MailChimp posiela denne viac ako miliardu e-mailov a vytvoril produkty a personalizované technológie, ktoré pomôžu malým podnikom rásť.

Prečo zvoliť MailChimp?

 • Bezplatná celoživotná možnosť členstva
 • Úžasne užívateľsky prívetivý tvorca e-mailov
 • Intuitívna navigácia od začiatku do konca

Pozrite sa bližšie na úžasné funkcie, ktoré MailChimp ponúka.

MailChimp-features3

Prečítajte si, prečo sú funkcie aplikácie MailChimps najlepšie!

 • Bezplatné funkcie elektronického obchodu na predaj produktov a sledovanie vašich zárobkov, ktoré sa hladko integrujú s populárnymi platformami ako Magento, Shopify, WooCommerce, BigCommerce a ďalšie..
 • Zvýšte predaj so zákazníckymi segmentmi, referenciami na produkty a propagačnými kódmi.
 • Drag and drop data – odporúčania založené na internetovom obchode, ktoré sa objavujú na údajoch každého zákazníka, vám umožňujú prispôsobiť automatizáciu na osobnú úroveň a zostať konkurencieschopní pomocou propagačných kódov šitých na mieru.
 • Ponúknite zľavy a dajte svojim zákazníkom stimuly na nákup pomocou promo bloku na zahrnutie vášho kódu do kampane.
 • Medzi bezplatné automatizované e-maily spoločnosti MailChimp patria uvítacie správy, oznámenia o opustení košíka a potvrdenky o objednávke, ktoré šetria veľa času a zvyšujú predaj.

MailChimp-jednoduchosť používania

S touto platformou sa dokáže vyrovnať aj šimpanz

Používanie MailChimp je neuveriteľne ľahké a intuitívne v popredí dizajnu. Či už potrebujete vytvoriť šablóny pre informačné letáky alebo propagačné e-maily, alebo chcete prechádzať webom, aby ste zistili, čo ešte môžete mať na dosah ruky – MailChimp je jednoduchý ako 1,2,3.

Žiadny zmätok, problémy a problémy.

Užijete si príjemné hranie so všetkými výkonnými funkciami MailChimp a predtým, ako to budete vedieť, stanete sa profesionálom v oblasti e-mailového marketingu..

MailChimp-support

Tu požičať pomocnú ruku

MailChimp odviedol skvelú prácu s častými otázkami, inštruktážnymi videami, vzdelávacím strediskom a sekciou fóra. Pri posudzovaní tejto časti sme zistili, že mali ľahkú odpoveď na odpoveď alebo riešenie takmer každej otázky, na ktorú si dokážete vziať.

Nebolo však nájdené žiadne telefónne číslo, čo znamená, že môžete kontaktovať e-mailom alebo pomocou funkcie živého rozhovoru kontaktovať technickú podporu, ktorá odpovie iba počas pracovnej doby..

 • E-mailová podpora
 • Live Chat – zobrazuje sa v hornej časti stránky
 • Diskusia
 • Videonávody & vzdelávacie centrum
 • Veľká časť častých otázok
 • Blog
 • Tabuľka požiadaviek na funkcie
 • Žiadna telefonická podpora

Flexibilné cenové plány šité na mieru každému

MailChimp ponúka 4 cenové plány na základe vašich potrieb, veľkosti vášho zoznamu účastníkov a frekvencie odosielania.

zadarmo, bezplatný plán je ideálny pre začiatočníkov a obsahuje výkonné a užitočné funkcie. Posielajte až 12 000 e-mailov mesačne a kultivujte zoznam až 2 000 odberateľov. Plán zadarmo ponúka takmer všetky funkcie zahrnuté do platených programov a umožňuje vám experimentovať a budovať zoznam adries a podnikanie za 0,00 dolárov mesačne..

Essentials program je ideálny pre častých odosielateľov, ktorí pestujú zoznam viac ako 2 000 odberateľov alebo ktorí prerástli bezplatný program. Poskytuje vám možnosť používať platené funkcie na vylepšenie a zapojenie predplatiteľov. Plán Essentials vám poskytuje nepretržitú e-mailovú a chatovú podporu, ako aj možnosti testovania A / B.

štandardné plán vám poskytuje všetko, čo získate pomocou plánu Essentials plus pokročilé informácie o publiku, presmerovanie reklám, vlastné šablóny e-mailov a automatizácia zacielenia na správanie.

poistné plán je prispôsobený obchodníkom na podnikovej úrovni a je vybavený výkonnými funkciami, ktoré posunú vaše kampane na ďalšiu úroveň. Pošlite svoje štvrťročné správy a informačné bulletiny alebo pozvánky na propagačné akcie. Na zozname odberateľov môžete mať viac ako 200 000 ľudí a získať zlatý štandard v pokročilej segmentácii.

Ako MailChimp zodpovedá konkurencii?

PROS

 • Voľný na celý život (obmedzené funkcie)
 • Super ľahký tvorca šablón so stovkami vzorov
 • Videá vysokej kvality vo vzdelávacom centre

ZÁPORY

 • Doplnok SocialPro nie je súčasťou bezplatného balíka
 • Žiadna telefonická podpora
 • Nemožno ho použiť na weby s pridruženým marketingom

Od začiatku do konca – vytváranie vlastnej e-mailovej marketingovej kampane je s programom mailchimp také ľahké. Čo sa týka výberu šablón, funkcií a doplnkov, vaše voľby sú takmer nekonečné.

MailChimp je pre všetkých, ktorí začínajú a chcú začať svoju e-mailovú marketingovú kampaň, jediným kontaktným miestom pre e-mailové kampane s formulármi na registráciu, integráciou zoznamov, sledovaním kampaní a nekonečnými šablónami..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me