Zvýšte svoj obchodný predaj pomocou vizuálnych recenzií Loox

Tento rozhovor sa uskutočnil v septembri 2018


Približne 90% používateľov smartfónov čítalo svoje e-maily na svojich telefónoch. V takej realite je ľahšie nasnímať fotografiu ako napísať recenziu. Loox je rozšírenie Visual Visual for Shopify, ktoré umožňuje obchodníkom v elektronickom obchode zbierať fotografie od zákazníkov pomocou e-mailových pripomenutí a atraktívnych stimulov, ktoré pomáhajú zvyšovať predaj Shopify na strechu! V tomto rozhovore generálny riaditeľ spoločnosti Loox Yoni Elbaz vysvetľuje dôležitosť obsahu generovaného používateľmi pre elektronický obchod a vyzýva čitateľov, aby vyskúšali spoločnosť Loox..

Ako Loox ožil?

Loox som spolu s Moranom Benistym založili v roku 2015. Obaja sme boli dôstojníkmi armády; Bol som spravodajským analytikom a Moran mal na starosti veľké počítačové systémy. Stretli sme sa pri práci pre veľkého amerického maloobchodníka, ktorý pôsobí v Izraeli, Moran ako systémový architekt a ja ako produktový manažér. Potom, čo sme pre túto spoločnosť vybudovali niekoľko produktov sociálneho eCommerce, bolo ľahké a prirodzené rozhodnutie pokračovať v spoločnej práci a inovácii v oblasti, ktorú sme už veľmi dobre poznali.

Zaujímavé je, že dovtedy boli recenzie, ktoré sú najsilnejšou devízou, ktorú môže mať obchodník v elektronickom obchode, v 90. rokoch stále uviaznuté. Web bol čoraz vizuálnejší a jeho popularita sa zvýšila u vizuálnych platforiem ako Instagram a Pinterest. Bolo nám zrejmé, že sociálny elektronický obchod tu má zostať a že ďalšia etapa vývoja sa stáva vizuálnou.

Boli sme prví, ktorí ponúkli vizuálne recenzie na platforme Shopify. Dnes máme viac ako 13 000 aktívnych predplatiteľov, z ktorých takmer všetci platia zákazníkom, a stále rastieme veľmi rýchlo.

O čom je Loox?

Loox je aplikácia na kontrolu, ktorá umožňuje obchodníkom v elektronickom obchode zhromažďovať vizuálne recenzie, ktorým môžu zákazníci dôverovať. Je to Plug & Rozšírenie o hru pre obchody Shopify, ktoré môže nainštalovať ktorýkoľvek obchodník Shopify kliknutím na tlačidlo, čím začne zhromažďovať vizuálne recenzie od zákazníkov.

Používatelia môžu automatizovať žiadosti o kontrolu podľa stanoveného harmonogramu, napríklad hneď potom, ako produkt dorazil na miesto určenia alebo o niekoľko dní neskôr, a ďalšie pripomenutia, kedykoľvek sú potrebné.

Naše automatizované žiadosti o kontrolu sú navrhnuté na konverziu a motivujú zákazníkov, aby do svojej recenzie zahrnuli fotografiu. Takéto stimuly môžu zahŕňať percentuálnu zľavu pri ďalšom nákupe, zľavy s pevnou sadzbou na produkty vysokej hodnoty alebo vernostné body pre zákazníkov.

Loox vizuálna recenzia aplikácie pre Shopify

Čo sa stane, keď dostanete zlú recenziu?

V prvom rade sme presvedčení, že obchodníci v elektronickom obchode by mali ako negatívny prehľad použiť negatívny prehľad. Výskum ukazuje, že výrobky, ktoré majú iba päťhviezdičkové recenzie, sa považujú za nespoľahlivé, takmer falošné. Ideálne priemerné hodnotenie je medzi 4,2 – 4,5 hviezdami, čo zaisťuje transparentnosť. Zákazníci vedia, že nič nie je dokonalé. Obchodníci môžu byť otvorení skôr negatívnym recenziam než ich skrývaním, a tak si môžu vybudovať silnejšiu dôveru a nakoniec zvýšiť svoj predaj.

Negatívne recenzie navyše pomáhajú zákazníkom odhadnúť riziko a skutočne ich vyhľadávajú. Podľa štatistík nebude 82% spotrebiteľov nakupovať, kým si neprečítajú negatívnu recenziu.

Odporúčame obchodníkom, aby neprepadali panike, ak majú zlú recenziu. Skôr pochopte hlavnú príčinu preskúmania, rýchlo reagujte, či už súkromne alebo verejne, a zverejnite ho zo všetkých dôvodov, ktoré som už uviedol vyššie..

Ako už bolo povedané, Loox umožňuje svojim používateľom moderovať recenzie a rozhodnúť sa, ktoré zverejnia a ktoré skryjú.

Sociálne aplikácie majú tendenciu spomaľovať načítanie stránky. Ako to Loox prekonáva?

Môj spoluzakladateľ, Moran Benisty, je systémový architekt s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti budovania komplexných počítačových systémov a odborník na výkon webu. Postavili sme Loox s ohľadom na výkon a využívali sme sieť na doručovanie obsahu (CDN), aby sme mohli všetky skripty a fotografie zobrazovať až po úplnom načítaní stránky. Nezpomaluje načítanie stránok a zobrazuje sa v priemere za menej ako pol sekundy.

loox vizuálne recenzie aplikácie pre shopify

Aké druhy integrácie sú k dispozícii s produktom Loox?

V posledných mesiacoch sme sa zamerali na vytváranie výkonných integrácií, ktoré rozširujú možnosti spoločnosti Loox, optimalizujú spôsob, akým ich ľudia používajú, a hľadajú ďalšie spôsoby, ako využiť recenzie. Napríklad sme sa integrovali do služby Nákupy Google a zobrazovali recenzie na zoznamy produktov na stránkach Google, ktoré preukázali zlepšenie konverzií. Integrujeme tiež riešenie Aftership, sledovanie zásielok, ktoré obchodníkom umožňuje odosielať žiadosti o kontrolu podľa skutočného dátumu dodania.

V súčasnosti sa zameriavame na Shopify, pretože je to rýchlo rastúca platforma, kde máme obrovskú príležitosť pokračovať a rásť, ale je možné, že v budúcnosti pridáme doplnky pre ďalšie systémy na správu obsahu, ako napríklad Magento a WooCommerce..

Ako vidíte budúcnosť sociálneho marketingu?

To je skvelá otázka. Sme svedkami éry sociálneho marketingu, ktorý sa už deje pred našimi očami. Ľudia veria ľuďom viac, ako veria v podniky alebo značky, a tento trend sa len zosilňuje.

Verím, že väčšina marketingu v budúcnosti sa bude zakladať na obsahu generovanom používateľmi a ústnom podávaní, ktorý sa stane jediným najúčinnejším marketingovým kanálom, pretože trh bude nasýtený značkami. Ľudia sa budú pri rozhodovaní o kúpe spoliehať na názory ostatných ľudí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map