Yeni Bir Hostinger Hesabı Nasıl Oluşturulur [İndirim Hack Dahil]

Hostinger 2004 yılından bu yana web barındırma hizmetleri sunmaktadır. Başlangıçta ücretsiz bir ev sahibi, daha sonra 29 milyondan fazla müşterisi ile dünyanın önde gelen ücretli sağlayıcılarından biri haline geldi..


Bugün Hostinger ile nasıl yeni bir hesap oluşturacağınızı öğreneceksiniz. Endişelenme; tüm süreç boyunca size yol göstereceğiz. Hostinger hakkında daha fazla bilgi edinmek için ayrıntılı incelememize göz atın..

Yeni Bir Hesap Oluşturma

Hostinger, paylaşılan web sitesi barındırma, bulut barındırma ve VPS barındırma hizmeti sunar. Paylaşılan barındırma hizmetlerine kaydolacağız. Hostinger ile yeni bir hesap oluşturma süreci basit ve on dakikadan daha kısa sürede tamamlanabilir.

Hostinger web sitesine gidin. Planları ana sayfada göreceksiniz: Tek Paylaşımlı Barındırma, Premium Paylaşımlı Barındırma ve İşletme Paylaşımlı Barındırma. Tek Paylaşımlı Hosting’e kaydolmayı seçtim. İşleme başlamak için ‘Başlayın’ düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Hostinger-image1 ile Yeni Hesap Oluşturma

İlk adım hesabınızı oluşturmaktır. Bunu iki şekilde yapabilirsiniz: hesap oluşturmak için adınızı, e-posta adresinizi ve şifrenizi girebilir veya Facebook, Github veya Google + kimlik bilgilerinizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Hostinger-image2 ile Yeni Hesap Oluşturma

Kaydolduktan veya giriş yaptıktan sonra, planınızın şartlarını seçebileceğiniz ödeme ekranına yönlendirilirsiniz. Üç ayda bir seçim yapabilir veya 12, 24 veya 48 ay önceden ödeme yapabilirsiniz. Üç aylık hizmet için kaydolmaya karar verdim.

Hostinger-image3 ile Yeni Hesap Oluşturma

Kaydolurken size ücretli yükseltmeler için seçenekler sunulacak: Cloudflare koruması, günlük yedeklemeler ve bir SSL sertifikası. Bu seçenekleri atlamayı seçtim.

Seçeneklerinizi seçtikten sonra, ödemeye devam etmek için Now Şimdi Satın Al’ı tıklayın.

Servis için ödeme yapmadan önce, kendinize bir iyilik yapın ve en az bir kez geri düğmesine tıklayın. Hostinger bazen işinizi denemek ve kazanmak için özel bir indirim sunar. İndirimim her bir plandaki liste fiyatından% 15 indirim aldı.

Hostinger-image4 ile Yeni Hesap Oluşturma

Ödeme ekranı oldukça standarttır. Hostinger aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul eder:

 • Vize
 • MasterCard
 • American Express
 • keşfedin
 • PayPal
 • BitDegree
 • Bitcoin ve diğer kripto para birimleri

PayPal ile ödeme yapmayı seçtim ve hostingimi sadece birkaç dakika içinde satın aldım. PayPal ödemesini işleme koymak için web sitesinden ayrılmak zorunda bile kalmadım.

Hostinger-image5 ile Yeni Hesap Oluşturma

E-posta adresimi doğrulama işlemi sırasında Hostinger’dan yalnızca bir e-posta aldım, ancak kaydolmayı bitirene kadar bile alamadım.

Kaydolurken İnce Baskıya Dikkat Edin

Hesap oluşturma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. İlk olarak, ücretsiz alan adları yalnızca en az bir yıllık hizmet için kaydolursanız kullanılabilir. Bir alan adına kaydolmanız gerekiyorsa, bir .com adı için yıllık 8,99 ABD doları ödersiniz. Ancak, .tech veya .online gibi atipik alan son eklerini seçerseniz .99 kadar ucuz alan adlarına kaydolabilirsiniz..

Daha sonra, birkaç özellik ücretsiz olarak ilan edilir, ancak en az bir yıllık İşletme Paylaşımlı Barındırma satın almadığınız sürece aslında ek bir ücrete tabidir. Aşağıda, birçok web yöneticisinin almak için ödemesi gereken bazı özellikler bulunmaktadır:

 • SSL Sertifikası – Sitenin ömrü boyunca 14,99 ABD doları
 • Günlük yedeklemeler – aylık 2,59 ABD doları
 • Cloudflare koruması – 10 dolar kullanım ömrü
 • Öncelikli destek – aylık 4 $

Google Adwords veya Facebook Reklamları gibi ücretsiz pazarlama kredileri arıyorsanız, şansınız kalmaz. Hostinger, planları ile herhangi bir pazarlama kredisi sunmuyor.

Hostinger Web Hosting’e Kaydolmayı Kolaylaştırıyor

Genel olarak, bu yaşadığım en yumuşak web barındırma kayıtlarından biriydi. Hostinger, web barındırma hesabınıza kaydolmak için bir ton bilgi gerektirmez ve tüm süreç, sabahları kahve yapmak için çoğumuzdan daha kısa sürede yapılabilir.

Web barındırma konusunda yeniyseniz, bu, karmaşık bir kayıt işlemiyle sizi rahatsız etmediğinden mükemmel bir seçenektir. ancak, kaydolduğunuz planın şartlarına çok dikkat etmeniz gerekir. Ücretsiz bir alan adı istiyorsanız, en az bir yıllık hizmete kaydolmanız gerekir ve SSL sertifikalı gibi özellikler için ekstra bir ücret alınır.

Hostinger kaydolmayı kolaylaştırırken, daha kolay kayıt işlemlerine sahip bazı ana bilgisayarlar var. Basit bir kayıt işlemi sizin için önemliyse, Volan’a bakın. Tamamen ücretsiz bir alan adı istiyorsanız veya cüzdanınıza girmeden daha gelişmiş özellikler edinmek istiyorsanız WP Engine’i kaçırmayın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me