Wix Şablon Temaları – Web Siteniz için En İyisini Seçme

Neden yapar Wix diğer web sitesi oluşturucularından sıyrılıyor mu? Hayır, TV reklamlarının sürekli patlaması değil. Çünkü Wix, çarpıcı bir web sitesi oluşturmak için ortalama oluşturucudan daha fazla araç sağlar. Wix ile bir web sitesi oluşturmanın en büyük avantajlarından biri, özelleştirilebilir şablonların kapsamlı kütüphanesidir..


Çoğu web sitesi üreticisinin sizi birkaç düzineden fazla şablonla sınırlamadığı yerlerde, Wix modern tasarımlar ve sürükle ve bırak işlevselliği ile yüzlerce güzel şablon sunar. Wix şablonlarının mükemmel olduğunu söylemiyorum, çünkü kesinlikle değiller. Ancak, sürükle ve bırak web sitesi kurucularının çoğunun üzerinde bir adım.

Çok Şablon, Çok Az Zaman

Wix’in 16 ayrı kategoride şablonu vardır, İş, Online Mağaza, Müzik, Tasarım, Portföy dahil & CV, Bloglar & Forumlar, Sağlık & Sağlık, Yaratıcı Sanatlar ve hatta Açılış Sayfaları. Her kategori alt kategorilere ayrılmıştır. Örneğin, Çevrimiçi Mağaza kategorisinde Sanat için şablonlar bulunur & El Sanatları, Moda & Giyim, Gıda & İçecekler, Ev & Dekor ve daha fazlası. Çeşitli kategorilerdeki şablonlar zevkinize uygun değilse, ayrıca bir dizi boş şablon arasından seçim yapabilirsiniz.

Wix şablonlarıyla ilgili harika bir şey, nelerin kullanılabilir olduğunu görmek için bir hesaba ihtiyacınız olmamasıdır. Web sitesinin Şablonlar bölümüne gidin ve her kategorideki şablonları kontrol edin. Ayrıca en yeni şablonları ve en popüler olduğu kanıtlanmış şablonları da görüntüleyebilirsiniz.

Örneğin, Gıda Blogu ve Kentsel Fotoğraf şablonları web sitesinde en popüler olanlardan bazılarıdır. Her ikisi de ücretsiz şablonlardır ve yaratıcı zihinlerin aradığı son derece çekici ve modern tasarımlara sahiptir. En popüler şablonların seçimine bakarsanız, hepsinin onlar hakkında fantastik modern bir görünüme sahip olduğunu ve en çok Starbucks’ta Salı kahvesinin olduğu hipster arkadaşınızın zihinlerinden fırlamış gibi göründüğünü göreceksiniz..

Oh, ancak tüm Wix şablonlarının ücretsiz plan. Her şablonu vurgularsanız, ona erişmek için hangi plana ihtiyacınız olduğunu söyler. Açıkçası, en popüler şablonların çoğu ücretsizdir, ancak çevrimiçi mağaza şablonlarını veya benzerlerini arıyorsanız, E-ticaret gibi uygun plana geçmeniz gerekecektir..

Wix Şablon Temaları - Web Siteniz için En İyisini Seçme

Templating Zor

Çoğu web sitesi üreticisinde bir web sitesi şablonu seçerken, işlevsellik ve kullanım kolaylığının bir karışımını arıyorsunuz. Wix web sitesi şablonları, sadece birkaç tıklamayla tasarım özelliklerini değiştirme özelliğine sahip kolay nokta ve tıklama web sitesi tasarımı sunduğu için kullanıcı dostu bir kapsama sahiptir. Şablonların HTML veya CSS kodunu değiştiremeseniz de, App Market’te ihtiyacınız olan işlevselliği eklemenize izin verecek birçok uygulama var.

İşlevsellikten bahsetmişken, bir Wix şablonu seçerken, web siteniz için ihtiyacınız olan işlevleri de sağlayan en iyi tasarımı bulmak istersiniz. Fotoğrafçıların sağlam fotoğraf galerilerine ve fotoğraf editörleri ekleme seçeneğine sahip şablonlara ihtiyacı olacaktır. Çevrimiçi mağazalar, ürünleri sergilemelerine ve ödemeleri kabul etmelerine olanak tanıyan şablonlara ihtiyaç duyacaktır..

Göz ardı etmemeniz gereken bir şey şablonun düzeni. Şablon ziyaretçileriniz için çekici ve işlevsel mi? Aşırı kaydırma yapmaları gerekecek mi? Web sitenizdeki bilgilere erişmek ne kadar kolay? Mümkün olduğunda, trafiğinizin en az yarısı onlardan geleceğinden, mobil kullanıcılar için aynı özellikleri kontrol etmeniz gerekir..

Genel olarak, Wix şablonları ortalama bir web yöneticisi için dikkate değer ölçüde kapsamlıdır. Ancak, gelişmiş ince ayar yapmak isteyen veya üçüncü taraf uygulamalar veya eklentiler ekleme yeteneğine ihtiyaç duyanlarınız, bu özellikler kilitli olduğu için Wix şablonlarını sevmez. En iyi seçeneğiniz App Market’te bir uygulama bulmaktır. Maalesef, bazı gelişmiş uygulama özellikleri için ek bir ücret ödemeniz gerekebilir. Ancak, web sitesi için aylık ücret değil, tek seferlik bir ücrettir..

Wix Şablon Temaları - Web Siteniz için En İyisini Seçme

Şablon Seçiminizi Akıllıca Yapın

Wix şablonu kullanarak bir web sitesi oluşturmak için büyük bir uyarı var. Web sitenizi oluşturduktan sonra, web sitesi boyunca onunla sıkışıp kalırsınız. Yeni bir şablon almanın tek yolu, yeni bir web sitesiyle baştan başlamaktır.

Neyse ki, yepyeni bir hesap oluşturmanız gerekmiyor. Bunun yerine, kontrol panelinize gidip “Siteyi Sil” i seçebilirsiniz. Bunu seçtiğinizde kurtarma seçeneği olmadığını unutmayın. Bu yüzden gerçekten web sitenizi silmek istediğinizden emin olun.

Web sitenizi sildikten sonra sistem sıfırlanır ve yeni bir web sitesi kurma işlemine devam edebilirsiniz.. Web sitenizi silmek için alternatif bir seçenek, web sitenizi başka bir kullanıcıya veya hesaba aktarmaktır. Örneğin, mevcut tasarımın barındırmak istediğiniz başka bir web sitesi için mükemmel olacağını düşünüyorsanız, ikinci bir hesap oluşturun ve tasarımı bu web sitesine taşıyın.

Wix Templates Bir Sonraki Harika Web Sitenizin Gizli Bileşeni

Wix’in arkasındaki aldatmaca sadece akıllı pazarlama değil. Birçok kullanıcı tarafından test edilmiştir ve çoğunlukla olağanüstü şablon seçimi sayesinde güvenilir bir web sitesi oluşturucusu olduğu kanıtlanmıştır. Bazı şablonlara erişmek için yükseltmeniz gerekirken, Wix kullanıcılarının çoğu web sitelerini ücretsiz olarak oluşturmak için mükemmel seçenekler bulacaktır. Ücretli kullanıcılar daha da fazla erişim elde eder.

Tabii ki, gerçeği göz ardı edemezsiniz. Wix şablonları “bir ve bitti”. Bir tasarım seçerken, istediğiniz şey olduğundan emin olun. Aksi takdirde baştan başlamanız gerekir. Bu nedenle, her şablondaki mevcut özellikleri araştırmak ve size en iyi işlevselliği ve ihtiyaçlarınıza en uygun düzeni sunmak için zaman ayırmak önemlidir..

Wix şablonları mükemmel değil, ancak diğer birçok web sitesi oluşturucudan daha üstündür. Markanızı tanıtacak ve büyütecek etkileyici özelliklere sahip çarpıcı bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Wix şablonları başlangıç ​​noktasıdır.

Wix hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum? Uzman incelememizi kaçırmayın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map