Vytvorte si bezplatný web z mobilného telefónu pomocou redakčného systému Webnode

Webnode je úžasne jednoduchý tvorca webových stránok, ktorý môžete z mobilného telefónu použiť na vytváranie úžasných krásnych webových stránok zdarma. Spustené v roku 2008, už pomohlo viac ako 37 miliónom používateľov vytvoriť si vlastné webové stránky. Znie to príliš dobre, aby to bola pravda? Vypočujte si to od generálneho riaditeľa Josefa Hosa.


Opíšte pozadie spoločnosti: Čo vyvolalo túto myšlienku a ako sa doteraz vyvinula?

Webnode bol v skutočnosti založený v roku 1998 ako typická spoločnosť pre vývoj a implementáciu CMS. Iste, išlo o typický nákladný a zložitý proces, ktorý nebol dostatočne rozšírený. Chceli sme zmeniť odvetvie stavebníctva webových stránok. V roku 2006 sme mali nápad vyvinúť platformu, na ktorej môžu ľudia vytvárať svoje vlastné webové stránky bez toho, aby potrebovali akékoľvek odborné znalosti, a má v podstate všetko, čo potrebujete, takže môžete svoje webové stránky budovať a navrhovať zadarmo bez potreby akejkoľvek odbornej pomoci alebo nákladnej infraštruktúry..

V roku 2008 sme uviedli na trh prvý produkt v anglickom a českom jazyku. V tom čase sme získali LeWeb cenu za najlepší internetový projekt. Stručne povedané, Webnode bol priekopníkom v oblasti tvorby webových stránok pre kutilov a obchodných modelov pre slobodomurárov. Neskôr sme pridali ďalšie služby, ako sú doménové mená, e-mailové služby a elektronický obchod. Máme rastúcu zákaznícku základňu s 37 miliónmi webových stránok vytvorených na našej platforme.

Príklad šablóny webového uzlaTu je niekoľko príkladov mnohých vzorových šablón, ktoré môžete použiť pri vytváraní svojich webových stránok pomocou Webnode

O čom je všetko Webnode a čo je na ňom jedinečné?

Naším vnútorným poslaním je pomáhať jednotlivcom a mikropodnikom byť úspešnými online. Prekážky pre online podniky odstraňujeme poskytovaním kompletnej platformy na tvorbu webových stránok, infraštruktúry elektronického obchodu, doménových mien a prémiových e-mailových služieb. Našou jedinečnosťou je, že všetko získate na jednom mieste iba pomocou svojho mobilného telefónu. Nevyžaduje sa od vás, aby ste písali kód alebo stavali čokoľvek na spustenie svojej online prítomnosti, všetko je zahrnuté v jednoduchých prémiových balíkoch. Nemusíte kupovať ďalšie doplnky ani míňať viac peňazí. Navrhujeme všetko od vizuálnej po komunikáciu a obsah veľmi jednoduchým spôsobom. Ak máte nápad na podnikanie, Webnode je pre vás ideálny, pretože je zadarmo a má všetko, čo potrebujete a nevyžaduje veľkú investíciu, pretože všetko môžete urobiť sami..

Naša jednoduchosť z nás robí ideálne riešenie na začatie podnikania online. Máme skúseného interného tímu starostlivosti o zákazníkov, ktorý vám vždy pomôže, vrátane ľudí, ktorí ovládajú váš miestny jazyk. Nie sme veľká korporácia, takže pre našich klientov môžeme byť osobnejší a ústretovejší.

Webnode drag and dropĽahký ťah & Rozbaľovacie rozhranie vám umožňuje rýchlo sa pohybovať po okolí a poskytuje vám úplnú kontrolu nad viditeľnosťou vášho webu

Aké sú niektoré zo základných vecí, o ktorých by ľudia mali vedieť pri vytváraní svojich vlastných webových stránok?

Môže to znieť ako klišé, ale mali by ste poznať svojich zákazníkov a hodnotu, ktorú im dodávate. Definujte, čo chcete dosiahnuť:

 • Je to olovená generácia?
 • Potrebujete predstaviť značku?
 • Potrebujete predať veci?
 • Publikujte obsah a zarábajte na reklamách?
 • Prezentujte svoju galériu umeleckých diel?

Zistite všetko, čo potrebujete vedieť, skôr ako začnete premýšľať o dizajne, pretože v zásade to sú veci, ktoré určia, ktorú platformu budete používať a ako to urobíte. Tu je niekoľko všeobecných príkladov:

 • Ak ste dizajnér, budete potrebovať fotografie, ktoré ukazujú vašu prácu;
 • Platforma elektronického obchodu bude vyžadovať stratégiu zapojenia zákazníka;
 • Generovanie potenciálnych zákazníkov si bude vyžadovať marketingové služby, kampane a monitorovanie;

O tom všetkom musíte rozhodnúť skôr, ako začnete vytvárať svoje webové stránky.

Webnode responzívny dizajnVďaka responzívnemu dizajnu Webnode môžete svoj web prispôsobiť rôznym zariadeniam tak, aby bol vždy prístupný bez ohľadu na veľkosť obrazovky.

Ktoré technológie sú dnes zaujímavé a prečo?

Nechcem spomenúť žiadnu konkrétnu technológiu, ale som prekvapený, aké ľahké je dnes viesť internetový obchod. V minulosti to bolo veľmi zložité, museli ste si kúpiť infraštruktúru, zriadiť kancelárske priestory a najať si profesionálov, ale dnes všetko, čo potrebujete, je mobilný telefón. Existuje toľko platforiem a služieb, ktoré vám môžu pomôcť s fakturáciou, účtovníctvom, tvorbou loga, grafickým dizajnom, strihaním videa, pomenujete ho! Som ohromený tým, aké je to teraz odlišné od minulosti.

Veci sú rýchle a okamžité a ľudia nechcú tráviť príliš veľa času ničím. Sociálne médiá majú tiež obrovský vplyv, pretože poskytujú vysokú úroveň angažovanosti zákazníkov a okamžitej komunikácie. Čo si predstavujeme, sú jednoduché webové stránky. Webové stránky už nemusia byť zložité. Taktiež vidíme prispôsobenejší prístup, viac videoobsahu a viac vernostných programov, ktoré pomáhajú udržať zákazníkov v dlhodobom horizonte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map