Vistaprint Başarılı Pazarlama Araçlarını Dijital Dünyaya Genişletiyor

Dünya çapında 17 milyondan fazla müşterinin pazarlama mesajlarını Vistaprint ile basmasıyla, hizmetlerini çevrimiçi dijital ürünler içerecek şekilde genişletmeleri sadece doğaldı. Tescilli tasarım şablonlarını kullanarak, en küçük küçük işletmelerin bile hem kapalı hem de çevrimiçi pazarlarda dünyaya tutarlı, akıcı ve profesyonel bir imaj sunmasını sağlayabilirler..


Bu röportaj ilk olarak 19 Eylül 2018’de yayınlandı.

Lütfen Vistaprint’in yeni dijital pazarlama tekliflerinden bahsedin.

Vistaprint 20 yıl önce kartvizit ve basılı pazarlama malzemeleri alanında başladı ve zamanla küçük işletmelere hizmet veren en büyük şirketlerden biri olduk. Son beş yılda, Vistaprint, müşterilerimizin tüm pazarlama ihtiyaçlarını karşılamalarına daha fazla önem vermiş ve küçük işletme sahiplerinin çevrimiçi ortamda bulunabilmelerine ve bulunabilmelerine yardımcı olmak için dijital pazarlamaya büyük yatırım yapmıştır..

Araştırmamızdan, müşterilerin% 60’ının web sitesinin kötü bir izlenimine dayanarak küçük işletmelerden satın alma olasılığının düşük olduğunu biliyoruz, ancak küçük işletme sahipleri dijital varlıklarını iyileştirmek için zaman ve kaynaklardan yoksun olabilir. Dijital pazarlama hizmetlerimiz, küçük işletme sahiplerine, bir web sitesi oluşturucu, yerel listeler, sosyal medya pazarlaması, e-posta pazarlaması, iş e-postası ve tasarım hizmetleri dahil olmak üzere çevrimiçi kampanya yürütmek için ihtiyaç duydukları ürünler için tek noktadan bir dükkan sunmaktadır..

Benzersiz bir şekilde konumlandırdığımız şeylerden biri, müşterilerimizin profesyonel, güvenilir ve tutarlı bir kimlikle hem çevrimdışı hem de çevrimiçi pazarlamalarına yardımcı olmaktır. Kartvizitlerini ve basılı pazarlama materyallerini alıyor ve teknoloji meraklısı olmasalar bile markalarını çevrimiçi alana götürmelerini sağlıyoruz. Kullanımı kolay çevrimiçi ürünlerimiz, bu işletme sahiplerine tüm kanallarda profesyonel ve tutarlı görünmeleri için araçlar ve teknik bilgi sağlıyor.

Vistaprint kapak tasarımcısı

Vistaprint’ler nasıl web sitesi tasarım hizmetleri çalışması?

Web sitesi tasarımımız, diğer tekliflerimiz gibi bir şablonla başlar. Müşterilerin kartvizitleri, kartpostalları, broşürleri, tişörtleri ve diğer kıyafetleri için kullanabileceği binlerce şablon tasarımımız var, bu nedenle “eşleştirme” dediğimiz bu özel teknolojiyi geliştirdik. Bu tasarım varlıklarını çevrimiçi alana genişleterek, sunduğumuz her şablon aslında tüm pazarlama ürünlerimizde kullanılabilecek bir tasarım ailesiyle eşleşir. Dolayısıyla, küçük işletme sahipleri çevrimiçi bir varlık oluşturmaya hazır olduklarında, şablonları önceden kullandıkları logo, renkler ve yazı tipleriyle önceden doldururuz. Bu şekilde, tutarlı, profesyonel bir marka yaratmaya yardımcı olabilir ve içeriklerini değiştirmeye odaklanabilmeleri için bunları kolayca kurup çalıştırabiliriz. Daha sonra menüler, takvimler ve galeriler gibi içerik bloklarını kolayca ekleyebilir, kaldırabilir ve yeniden konumlandırabilirler. Yazı tipleri, üstbilgiler, altbilgiler ve renkler gibi öğeler tek bir tıklamayla evrensel olarak değiştirilebilir. Bu günlerde web sitesi trafiğinin yaklaşık% 50’si mobil olduğundan, tüm şablonlarımızın duyarlı HTML kullanılarak oluşturulduğundan emin oluyoruz.

Web sitelerini barındırmak için hangi hizmetleri sunuyorsunuz?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak ayda 5 ila 25 dolar arasında değişen üç farklı türde barındırma paketi sunuyoruz. Web sitesi sektöründe yaygın olduğu gibi, hosting paketleri aylık veya yıllık olarak satın alınabilir. Ancak, yalnızca aylık bir planda olsanız bile ücretsiz alan adı sunan tek şirketlerden biriyiz. Amazon Web Services ile ortaklığımız sayesinde, müşterilerimizin siteleri% 99,9 çalışma süresi ile en modern, yüksek düzeyde ölçeklenebilir, güvenli bulut teknolojisinde barındırılmaktadır..

Geçmişte, ağırlıklı olarak SSL güvenliği kullanan hassas bilgiler isteyen veya internet üzerinden ödeme kabul eden sitelerdi. Ancak, Google yakında HTTPS içermeyen tüm siteleri güvensiz olarak etiketleyecek ve potansiyel ziyaretçileri korkutacak gibi görünüyor. SSL, küçük işletmeler için büyük bir masraf olabilir. Vistaprint SSL sağlıyor mu?

Bu doğru. Google, ziyaretçileri HTTPS ve bir SSL yüklü olmayan web sitelerine güvenli olmadığını bildirmeye başlayacağını duyurdu. Çok aktif olarak SSL’yi zorlamaya çalışıyorlar, bu yüzden endüstri uyum sağlamak zorunda kaldı. Açıkçası, bu noktada müşterinize SSL hizmetleri sunamıyorsanız, 2018’de çevrimiçi olmaları için gereken temel gereksinimi vermiyorsunuz.

Bazı ev sahipleri, web sitelerinde SSL’yi etkinleştirmek için şirketlere yılda yüzlerce dolar ücret alıyorlar, bu da küçük işletme sahipleri için önemli bir maliyet. Teknoloji geliştikçe, SSL’yi meşru ve profesyonel görünmek ve hissetmek isteyen işletme sahipleri için bir zorunluluk olarak görüyoruz ve bu nedenle HTTPS’yi ek ücret ödemeden dahil ediyoruz.

Lütfen bize sosyal medya pazarlama tekliflerinizden bahsedin.

Aslında ilginç bir değişim görüyoruz. Bu, işletmelerin çevrimiçi ortamda ilk adım olarak bir web sitesi oluşturmasıydı. Ancak, bir web sitesinin doğru olması için tasarlanması biraz zaman aldığından, giderek daha fazla işletme sahibi Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında çevrimiçi varlıklar oluşturmaya başlıyor. Müşterilerimize yardımcı olduğumuz ilk şey profesyonel bir kapak fotoğrafı tasarlamaktır. Kapak fotoğrafları, işletmelerin işlerini pazarlamak veya bir satış veya etkinliği tanıtmak için kullandıkları alan haline gelmiştir. Bu nedenle, müşterilerin kapak fotoğraflarını istedikleri sıklıkta oluşturmalarını ve değiştirmelerini gerçekten kolaylaştıran bir dizi tasarım aracını bir araya getirdik.

Profesyonel görünümlü bir sosyal medya varlığı oluşturduktan sonra, yayınlama / tweetleme yoluyla müşterileri etkilemelerine de yardımcı oluyoruz. Çeşitli ortaklıklar aracılığıyla, müşterilerimizin kitlelerine gönderebileceği veya tweetleyebileceği mevcut içeriği kaynaklıyor ve sunuyoruz. Müşterilerimiz sosyal medyaya ilk başladığında, bu içerik kütüphanesi yaratıcı meyve sularını kullanmaya çok yardımcı oluyor. Ayaklarını ıslattıkça ve sürece daha aşina olduklarından, ilgi çekici içeriği kendi başlarına keşfetmeyi daha kolay buluyorlar.

Müşterilerimizin çoğu zaman ve kaynak sıkıntısı çektiği için her gün sosyal medyayı kullanamayabilirler. Programlama yeteneğimizle, zamanı haftada bir kez, hatta iki haftada bir geçirmeyi seçebilir ve ardından içeriklerini farklı günlerde ve saatlerde görünecek şekilde programlayabilirler..

Vistaprint site blokları

Tanıtılan içerik ve sosyal medya reklamları oluşturmak için şablonlar da var mı?

Facebook reklamları oldukça görseldir, bu nedenle yine yüksek kaliteli bir reklam tasarlamak için kullanılabilecek düzenler ve şablonlar sunuyoruz. Küçük işletme sahipleri ücretsiz, yüksek kaliteli stok fotoğrafçılığı kitaplığımızdaki kendi görüntülerini veya görüntülerini kullanabilir.

Reklam hazır olduğunda, Facebook’ta reklamların istenen demografiye ulaştığından emin olmak için bazı harika araçlar bulunur. İşletme sahipleri, reklamlarının cinsiyet, yaş ve yer dahil olmak üzere farklı kategorilerin herhangi bir birleşimindeki kullanıcılara gösterilmesini isteyebilir ve ilgiyi gerçekten hedefleyebilir. Bütçelerini de tanımlayabilirler ve Facebook, kaç kişiye ulaşmayı umabileceklerini bildirir.

Facebook’un ücretli reklamlar için% 20 metin / resim oranı gibi çok katı özelliklere sahip olduğunu biliyorum. Reklamlarınızın reddedildiğinden emin olmak için şablonlarınız kurallara uyuyor mu??

Facebook reklam şablonlarımız, özelliklerine uygun metin için yüzde 20’den daha az yüzey alanına sahiptir. Artık bir müşteri daha fazla metin eklemeye karar verirse, önerilmediğini ve reklamlarının Facebook tarafından reddedilme riski altında olduğunu bildiririz. Ancak, aslında bunu yapmalarını engellemiyoruz. Bazen% 20’den fazla yüzey alanına sahip bir reklam Facebook’u geçebilir, bu nedenle müşterinin almak isteyebileceği bir şans.

Vistaprint’ten ne gibi yeni teklifler bekleyebiliriz??

Çevrimiçi pazarlama tekliflerimize yatırım yapmaya devam ettikçe, müşterilerimizin arama motorlarında bulunmasına ve çevrimiçi satış yapmasına yardımcı olmak için genişlediğimizi görebilirsiniz. Her gün yaşadığımız mesaj şudur: müşterilerimize çevrimiçi ortamda profesyonel görünmeleri için gerekli araçları ve teknik bilgileri vermek için neler yapabiliriz ve karşılaştıkları dijital zorlukları ortadan kaldırırız.

Vistaprint İncelememizi Buradan Okuyun!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me