Вибір способу життя цифрового кочівника – що потрібно знати

Коли я вирішив здійснити свою мрію і прожити життя подорожуючи цифровим кочівником, я вскочив досить нерозумно. Я був погано підготовлений. Відверто кажучи, я поняття не мав, що роблю. Я зрозумів, що я досить розумний хлопець, я зрозумію це І хоча я зрештою це зробив, це було більше через удачу та допомогу якихось добрих друзів, ніж це було пов’язано з моїм сприйнятим інтелектом. Тим часом я пережив місяці непотрібного стресу, сумнівів, страху перекинутися в Таїланді, і майже зателефонував, що він кидає кілька разів.


Існує безліч статей, які пропагують спосіб життя цифрових кочівників. Вони часто виступають за те, щоб залишити свою роботу та романтизувати ідею залишити це позаду, не вдаючись до того, наскільки складним може бути цей спосіб життя. Насправді, завдяки цій загальній риториці на цифрових веб-сайтах кочівників, я вважав, що це буде просто, що я можу просто зібратись і переїхати по всьому світу та прожити безтурботне життя подорожей, не будуючи перед собою багато ніжних робіт.

Ось чому я вирішив написати статтю, яка дещо відрізняється. Мені хотілося поділитися реалістичною порадою від того, хто розпочав цей спосіб життя, майже невдало провалювався, а потім нарешті «зробив це». Бути цифровим кочівником непросто, це вимагає багато роботи, але нагороди роблять це більше, ніж варто. Отож, підтягніть завантажувачі, хункер вниз, і будьте готові дізнатись, як потрібно, щоб стати цифровим кочівником.

Чи підходить цей спосіб життя для вас?

Вибір способу життя цифрового кочівника - що потрібно знати

Зважаючи на всю роботу, стрес, моменти абсолютного страху та відсутність стабільності, які пов’язані із способом життя цифрових кочівників, чому б хто обрав саме його?

Це питання, на яке ви можете задати 100 різних кочівників і отримати 100 різних відповідей. У кожного є своя причина вести цей спосіб життя, але у більшості є одне спільне: бажання випробувати щось нове. Є кілька речей, які є більш захоплюючими, ніж регулярно прокидатися в новому місті, країні та культурі. Ось чому подорожі настільки популярні. Це збуджує почуття, дає вам чіткішу картину світу та допомагає зрозуміти, яка прекрасна планета, якій нам пощастило поділитися.

Для багатьох двох відпусток у році відпусток майже не вистачає – особливо коли це швидко можна віднести до «зобов’язань», таких як весілля, народження та випускний. Хоча деякі зараз планують наполегливо працювати, говорячи, що вони будуть насолоджуватися життям, коли дойдуть до пенсії, важливо пам’ятати, що ми не завжди можемо розраховувати на майбутнє. Саме з таких причин багато хто прагне поєднати як бізнес, так і дозвілля, коли йдеться про подорожі, і зробити його більше способом життя.

Коли ви цифровий кочівник, важливо пам’ятати, що це не відпустка, це спосіб життя. Хоча воно може мати багато одних і тих же інгредієнтів, які складають канікули, це зовсім інше блюдо. Якщо ви ставитесь до цього, як до відпустки, ви не зможете, і, нарешті, повертаюся додому з гарними спогадами, але не з великим іншим.

Скільки ви працюєте, буде залежати від кількох речей

Більшість кочівників проводять багато часу, завившись у кав’ярнях чи своїх кімнатах, дивлячись на сяючий екран своїх ноутбуків. Покладати на 12 і більше годин роботи в день – не рідкість, особливо на початку. Вихідні дні насправді не існують у такому способі життя, яка є ціною, яку ви платите за відмову від традиційних дев’яти-п’яти. На додаток до всього, багато кочівників працюють за неймовірно низькими показниками, коли це починається, хоча це сильно різниться залежно від досвіду, підготовки та старої старомодної удачі.

Кількість часу, який ви працюєте, буде залежати від того, скільки ви можете заробити, а також того, який спосіб життя ви хочете підтримувати під час подорожі. Якщо ви тип людини, який потребує безлічі зручностей і любить їсти у вишуканих ресторанах, розраховуйте на те, щоб покласти більше годин. Якщо ви добре з вуличною їжею та загальними зручностями, то, ймовірно, ви можете піти з роботи набагато менше.

Незалежно, слід переконайтеся, що ви приділяєте час вивченню та оцінці свого нового оточення. Зрештою, якщо ви постійно працюєте і не насолоджуєтесь місцевим середовищем, то який сенс? Вся справа в тому, щоб ефективно керувати своїм часом та сподіваннями.

Те, що слід зробити заздалегідь

Цитата Bobby Unser “Успіх – це там, де зустрічаються підготовка та можливість” особливо актуальна для цього способу життя. Хоча ви не завжди можете контролювати свої можливості, ви можете переконатися, що ви готові до них, коли вони з’являться. І перед тим, як сісти на цей літак і розпочати свою пригоду, є кілька ключових кроків, які вам слід зробити, щоб забезпечити свій успіх.

З’ясуйте, як ви збираєтеся заробляти гроші

В ідеалі ви повинні це з’ясувати заздалегідь перед від’їздом. Для деяких це легко, оскільки вони займають посади, з якими можна працювати віддалено. Якщо це ваша ситуація, все, що вам може знадобитися – це провести бесіду з роботодавцем про можливість віддаленої роботи. Хоча це можливо для багатьох позицій у сучасному цифровому світі, для багатьох людей це все ще не є варіантом. Тим із нас, хто мав роботу, яка насправді вимагала від нас фізичної присутності, не втрачайте надії, оскільки є ще хороший вибір.

По-перше, вам слід ознайомитись з найкращими веб-сайтами-фрілансерами. Найчастіше використовувані платформи Upwork, Freelancer.com та Fiverr, хоча вони далеко не єдині ваші можливості. І якщо у вас недостатньо грошових коштів, щоб затримати вас, поки ви починаєте створювати свою репутацію позаштатного представника, корисно створити обліковий запис і отримати позитивні відгуки, перш ніж виходити.

Подумайте про навички та послуги, які ви можете запропонувати. Якщо ви графічний дизайнер, письменник, веб-розробник, редактор, викладач або спеціалізуєтесь на одній із багатьох інших речей, які можна зробити віддалено, це буде легким рішенням для вас. Для тих, хто не має навичок поза будівництвом, роздрібною торгівлею, обслуговуванням чи подібними посадами, які неможливо зробити в Інтернеті (наприклад, я), є ще надія. Наприклад, якщо ви є рідним або вільно володіє англійською мовою, ви можете викладати англійську мову в Інтернеті; якщо ви сильний письменник, ви можете створювати вміст для компаній; або для тих, хто може швидко набрати текст, ви можете знайти роботу в якості цифрового помічника або працювати з введенням даних. В основному, якщо ви творчі, ви можете знайти можливість; це навіть може бути чудовим шансом навчитися новій майстерності!

Я спробував майже все, перш ніж вирішив дотримуватися писання, і пройшло сотні статей, перш ніж я насправді почав робити гідну заробітну плату. Потрібно бути готовим до спроб і невдач, ймовірно, більше ніж кілька разів, перш ніж ви знайдете щось, що буде вас підтримувати. Як тільки ви знайдете, будьте готові до масового зниження зарплати, принаймні до тих пір, поки не отримаєте за собою неабияку кількість позитивних відгуків та досвіду.. Спочатку пам’ятайте, що ви працюєте на відгуки більше, ніж на гроші, інакше ви можете зрости депресію (я, звичайно, це зробив) Це може зайняти кілька місяців, і тому перед тим, як піти, корисно мати вигідний рахунок, гідне портфоліо та добре складене резюме..

Вибір способу життя цифрового кочівника - що потрібно знати

Вирішіть, що вам слід принести

Перед від’їздом вам потрібно буде протистояти бажанню принести все, що у вас є. Коли ви берете на себе довгострокові подорожі, мінімалізм є ключовим. Але також важливо принести важливі речі, адже їхати додому швидко, щоб схопити щось, що ви забули, насправді не є можливим. На щастя, більшість речей можна і потрібно придбати за кордоном, тож ви можете залишити пляшку шампуню розміром із сім’єю!

Деякі важливі речі, які вам слід запам’ятати, включають:

  • Кредитна картка, яка заробляє на милі авіакомпанією Це добре мати для кожного, хто любить подорожувати. Мені вдалося використати милі, зароблені від покупки кредитних карт, щоб забронювати свій початковий рейс з Лос-Анджелеса в Таїланд, що було величезною економією
  • Робочі документи: Сюди входять довідкові матеріали, сертифікати, дипломи, резюме, матеріали з портфоліо чи будь-що інше, що може знадобитися під час працевлаштування; зберігання цифрових копій на хмарному сховищі є важливим
  • Суцільний ноутбук: Коли я кажу твердо, я не обов’язково маю на увазі дороге. Ви просто хочете чогось, що зможете трохи побити під час подорожі, оскільки це, ймовірно, буде вашим основним джерелом доходу
  • Розблокований смартфон: Необхідність роботи в Інтернеті в сучасному світі. Просто переконайтесь, що будь-який смартфон, який ви приносите, розблокований, щоб він міг користуватися сім-картами з різних операторів зв’язку
  • Сім-карта з місцевим номером з вашої країни: Для деяких служб, таких як PayPal, вам потрібно буде мати номер телефону, на який слід підтвердити текстове підтвердження безпеки. З цієї причини корисно придбати передплачену сим-карту у вашій країні з місцевим номером, яким ви можете користуватися на міжнародному рівні.
  • Свідоцтво про одруження: Якщо ви перебуваєте у шлюбі, можливо, вам доведеться доводити це, наприклад, для робочої візи

Вибір способу життя цифрового кочівника - що потрібно знати

Створіть свою мережу

Якщо ви вирішили вести цей спосіб життя, є хороший шанс, що ви вже досить добре подорожували і, ймовірно, маєте більше одного друга, який також є мандрівником. Тому вам слід використовувати цей цінний ресурс. Зверніться до друзів, які побували в країнах, які ви плануєте відвідати, і попросіть будь-якої поради, або якщо є люди, з якими вони можуть зв’язатися з вами.

Друзі потенційно можуть бути джерелом роботи, тому повідомте про це через соціальні медіа та інші канали, доступні для безкоштовних служб. Також корисно оголосити через соціальні медіа країни, які ви плануєте відвідати. Ніколи не знаєш, хто може відвідувати або, можливо, навіть проживати в країні за час, коли ти будеш там перебувати. Це мені не раз допомагало, чи це просто з’єднання зі старим другом на чужині, або безкоштовне проживання у квартирі емігранта, оголосивши моїй мережі друзів, що цільові місця призначення для мене тільки минули..

Поради щодо того, як ви вже в дорозі

Тепер, коли ви готові вирушити в дорогу і почати своє життя як цифровий кочівник, ось кілька порад, які я хотів би, щоб хтось сказав мені перед тим, як зняти. Я прийшов до всіх наступних висновків через спроби та помилки, тож передам вам те, що я навчився з багатьох, багатьох помилок.

Отримайте найкращі ціни на житло

Вибір способу життя цифрового кочівника - що потрібно знати

Коли я почав подорожувати, я в першу чергу бронював низькоякісні номери в дешевих готелях та хостелах і платив чималі гроші за пільгу. Потім я виявив дивовижні пропозиції, які можна знайти в Airbnb, і не оглянувся назад.

За те, що я платив за тісну маленьку готельну кімнату, я можу орендувати повну квартиру чи будинок з кухнею, кондиціонером, балконами, а іноді навіть кількома ваннами та спальнями! Я не тільки заощаджую гроші, готуючи якусь власну страву, у мене також є зручне місце для роботи, тому не потрібно стільки ходити в кафе. Вірите чи ні, це часто закінчується набагато дешевше за ніч!

Використовуючи Airbnb, ви завжди повинні спробувати забронювати принаймні місяць за один раз, оскільки при цьому ви отримуєте величезні знижки (іноді до 70% знижки!). Бронювання за тиждень також дає знижки, але вони рідко такі вражаючі, як місячні.

Вибір способу життя цифрового кочівника - що потрібно знати

Якщо ви знайдете район, який вам справді подобається і збираєтесь провести там три і більше місяців, можливо, краще спробувати знайти мебльовану квартиру в оренду. Зазвичай це буде набагато дешевший варіант, єдине питання полягає в тому, що більшість орендодавців вимагають, щоб ви взяли в оренду принаймні шість місяців. У деяких рідкісних випадках ви можете знайти відчайдушних орендодавців, які бажають дати вам тримісячну або, можливо, навіть місячну оренду, хоча краще не розраховувати на це,.

Використовуйте групи соціальних медіа

Вибір способу життя цифрового кочівника - що потрібно знати

Щось було надзвичайно корисним під час моїх подорожей – це сайти соціальних медіа. Я вже відзначав, як їх можна використовувати, щоб дізнатись, кого ви знаєте в тій чи іншій місцевості, але вони також чудово підходять для зв’язку з новими друзями, яких ви зустрічаєте по дорозі. Хоча одним із найбільших ресурсів, доступних вам через сайти соціальних медіа, таких як Facebook, є доступ до груп для емігрантів та цифрових кочівників.

У більшості країн та великих міст є група для емігрантів, цифрових кочівників або обох. Це чудовий ресурс для пошуку квартир, речей для продажу, які вам можуть знадобитися, поради щодо чого-небудь від найкращого стоматолога до якісного ресторану в цьому районі, а також ще одне чудове місце для пошуку роботи. Насправді я зустрів одного з моїх найкращих клієнтів із посади в групі цифрових кочівників, яка шукала письменників. Я не можу завищувати, чим корисні ці групи, тому якщо ви ще не приєднаєтесь до них, вам слід почати це робити негайно!

Знайдіть способи залишатися організованими

Щоб бути успішним цифровим кочівником, організація є ключовою. Ви будете відповідати за свій графік, і у вас не буде начальника, який дихає за шию, щоб переконатися, що ви виконуєте свою роботу щодня. Хоча це звучить приємно (і повірте, так воно і є), це може призвести до проблем, якщо ви не правильно керуєте своїм часом.

У кожного є свій підхід до управління часом, але те, що для мене було чудово, – це роздумувати кожен день напередодні вечора, а також майбутній тиждень і мій час у визначеному місці. Я можу стежити за моїми відкладеними термінами, при цьому обов’язково планую час, щоб вивчити своє оточення. Будучи продуманим та уважним до свого часу – і короткострокового, і довгострокового – допомагає вам зосередитись та працювати над своїми цілями, досягаючи більше, ніж ви інакше.

Подбайте про свої податки

Одне, що можна легко не помітити, особливо якщо ви ніколи раніше не працювали на роботі або працювали фрілансером, – це облік своїх податків. Пам’ятайте, що вам потрібно буде щомісяця виділяти частину доходу, щоб покривати податки, коли настає сезон.

Крім того, оскільки податки на цифрових кочівників можуть стати дещо складнішими, може бути корисною порадою проконсультуватися з фінансовим консультантом, щоб дізнатися, скільки варто розраховувати на сплату податкового часу, а також про те, що потрібно слідкувати в частині списання податків.

Все-таки вважайте, що цей спосіб життя підходить саме вам?

Прочитавши все, що перетворюється на цифрового кочівника, ви все ще зацікавлені в приєднанні до цього способу життя? Якщо так, то ви можете бути вирізані за це!

Просто пам’ятайте, що при достатній роботі та відданості майже кожен може бути успішним як цифровий кочівник. Докладаючи правильних зусиль наперед, залишаючись вмотивованими та творчими, перебуваючи в дорозі, можливості можуть бути нескінченними.

Вибір способу життя цифрового кочівника - що потрібно знати

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me