TMDHosting vs HostGator – populárny neznamená lepšie [2020]

TMDHosting nemusí byť taký populárny ako hostGator, ale bol som prekvapený, keď zistím, že v skutočnosti ponúka lepšiu hodnotu za vaše peniaze..


Na spravodlivé porovnanie TMDHosting a HostGator som otestoval oboch hostiteľov z hľadiska cien, výkonu, funkcií, zabezpečenia a podpory. Kým obaja hostitelia majú veľa podobností, a obaja ponúkajú plány nabité funkciami a širokú škálu riešení hostingu, TMDHosting je celkovo lacnejší a ponúka viac možností hostenia.

Keby som sa však naozaj musel rozhodnúť, nešiel by som s jedným z týchto hostiteľov. Namiesto toho by som šiel s InterServerom. Nielenže ponúka lepšie funkcie, ale má aj záruku ceny – to znamená, že cena, ktorú zaplatíte pri registrácii, je rovnaká cena, ktorú vždy zaplatíte, bez poplatkov za obnovenie na konci pôvodného obdobia..

Čítajte ďalej a zistite, ako TMDHosting a HostGator urobili moje testy.

Plány a ceny

HostGatorov hosting WordPress nie je taký lacný, ako to vyzerá

HostGator ponúka veľa rôznych hostingových riešení a plánov, ale spravovaný hosting WordPress je to, čo ho robí populárnym.

HostGator ponúka tri hostingové plány WordPress: Starter, Standard a Business. Štandardný plán umožňuje hosťovať až dva webové stránky. Získate 200 000 mesačných návštev, neobmedzené úložisko, neobmedzené e-mailové účty, kredit vo výške 100 USD za službu Google Adwords a 2 GB automatického denného zálohovania databázy.

TMDHosting tiež ponúka tri plne spravované hostingové plány WordPress: Štartér, obchod a podnikanie. Cenový plán Business obsahuje možnosť hostenia neobmedzeného počtu webových stránok. Poskytuje tiež neobmedzené úložisko SSD, neobmedzenú šírku pásma, neobmedzené e-mailové účty, prémiovú podporu a bezplatné denné zálohovanie..

Aj keď obidve služby ponúkajú veľmi podobné funkcie, náklady na TMDHosting sú nižšie, ak sa zaregistrujete na jednoročný, dvojročný alebo trojročný plán. Ak sa chcete prihlásiť na odber mesačného plánu, predplatné hostiteľa je o niečo lacnejšie.

TMDHosting aj HostGator ponúkajú bezplatné doménové meno a bezplatný prenos webových stránok s ich obalmi. TMDHosting ponúka 60-dňovú záruku vrátenia peňazí, zatiaľ čo spoločnosť HostGator ponúka iba 45 dní.

TMDHosting vyhrá toto kolo, ak sa ma pýtate.

Vlastnosti

TMDHosting ponúka viac neobmedzených funkcií ako hostgator

Na prvý pohľad sa zdá, že TMDHosting a HostGator ponúkajú takmer rovnaké vlastnosti a služby. Ak sa však pozriete hlbšie, nájdete niektoré menšie rozdiely, ktoré ich odlišujú.

Napríklad, TMDHosting vám umožňuje hosťovať neobmedzené webové stránky s obchodnými a podnikovými plánmi zdieľaného a hosťovania WordPress, ale môžete hosťovať iba dva až tri webové stránky s plánmi HostGator Standard a Business WordPress.

Ak chcete porovnať TMDHosting a HostGator z hľadiska kľúčových funkcií, pozrite si nasledujúcu tabuľku:

TMDHosting Hostgator
Typy hosteniaZdieľané (Linux a Windows), hosting WordPress, predajca (Linux a Windows), cloud, VPS (Linux a Windows), dedikovaný server, hosting aplikáciíZdieľané (Linux a Windows), cloud, hosting WordPress, predajca, VPS (iba Linux), dedikované servery, hosting aplikácií
Doména zadarmo
Certifikát SSL zadarmo
Miesto na disku30 GB – neobmedzené60 GB – neobmedzené
Bandwidth400 GB – neobmedzené600 GB – neobmedzené
Automatické zálohovaniedennátýždenné
Ovládací panelcPanel, PleskcPanel, Plesk
E-mailové účtyneobmedzenýneobmedzený
Zadarmo CDNX
Bezplatná migrácia stránok
Garancia vrátenia peňazí60 dní45 dní

Aj keď obidve spoločnosti ponúkajú pôsobivé funkcie a rôzne hostiteľské služby, TMDHosting vyhráva za poskytovanie väčšieho množstva prostriedkov, napríklad automatického denného zálohovania..

výkon

TMDHosting má veľkú serverovú sieť, ale HostGator má vyššiu rýchlosť načítania

Takmer všetky plány TMDHosting ponúkajú úložisko SSD, ale HostGator ponúka úložisko SSD iba s dvoma z jeho vyhradených serverových plánov. Úložisko SSD funguje oveľa rýchlejšie a je spoľahlivejšie ako pevný disk, čo môže ovplyvniť celkový výkon vašich webových stránok.

Aj keď spoločnosť HostGator sľubuje 99,9% dostupnosti a program TMDHosting zaručuje 99,999% dostupnosti, je to však skutočné doručenie. TMDHosting má globálnu sieť serverov (U.S, Holandsko, Singapur, Austrália, U.K. a Japonsko), zatiaľ čo spoločnosť HostGator má v USA iba dve umiestnenia serverov. Naše testy rýchlosti nakladania však napriek tomu mali prekvapivé výsledky.

HostGator v našich výkonnostných testoch získal takmer dokonalé skóre. Prečítajte si naše rozsiahle hodnotenie hostgátora pre podrobnosti.

TMDHosting nerobil rovnako dobre ako HostGator, keď sme to testovali. Zistite prečo expert TMDHosting review.

zabezpečenia

TMDHosting ponúka lepšie bezpečnostné funkcie

Počnúc základnými bezpečnostnými funkciami, TMDHosting aj HostGator zahŕňajú bezplatné certifikáty SSL so svojimi plánmi a zabezpečujú všetky svoje servery ochranou DDoS. HostGator neponúka žiadne ďalšie bezplatné bonusy – aj niečo tak základné, ako je anti-malware, vás bude stáť navyše.

Na druhej strane, TMDHosting zaisťuje všetky svoje servery dvoma rôznymi bezpečnostnými systémami brány firewall – Cisco a Barracuda – ktoré vás nielen chránia pred škodlivým softvérom, ale aj pred akýmkoľvek typom útokov DDoS alebo Brute-Force.

Všetky zdieľané plány hostenia TMDHosting majú navyše predinštalované BitNinja. Tento softvér zistí podozrivé správanie z adries IP, napríklad prístup na tú istú webovú stránku v krátkych intervaloch, nesprávne vyplnenie hesla viackrát atď..

Obaja poskytovatelia majú automatické zálohy. však, TMDHosting predvolene vykonáva denné zálohovanie, zatiaľ čo server HostGator má týždenný systém zálohovania a ak chcete denné zálohovanie, budete musieť zaplatiť dodatočný poplatok za CodeGuard.

Víťaz? TMDHosting, za prijatie prísnejších bezpečnostných opatrení na ochranu vašich webových stránok.

podpora

TMDHosting má viac možností podpory

TMDHosting a HostGator majú komplexné vedomostné databázy, ktoré pokrývajú väčšinu hlavných tém. HostGator tiež ponúka podrobné videonávody, ale musel som zmeniť svoj prehliadač, aby som získal prístup na jeho Portál podpory. Nemal som žiadne problémy s prístupom k znalostnej báze TMDHosting.

Obaja hostitelia tiež ponúkajú podporu telefónu a nepretržitého živého chatu. TMDHosting tiež ponúka možnosti e-mailu a podpory vstupeniek, zatiaľ čo spoločnosť HostGator ponúka kontakt prostredníctvom faxu. Fax? Zaujímalo by ma, či je to skutočne užitočné pre kohokoľvek v týchto dňoch

Bola som ohromená úrovňou podpory, ktorú som dostal od oboch hostiteľov. TMDHosting reagoval takmer okamžite:

TMDHosting - live chat

S HostGator som zvyčajne musel čakať 5-10 minút, kým som sa dostal k zástupcovi:

HostGator - live chat

TMDHosting vyhráva kolo podpory, ktoré ponúka ľahší prístup k jeho znalostnej báze, viac kanálov podpory zákazníkov a rýchlejšiu reakciu.

TMDHosting je víťaz (Ale je tu But)

Bolo to určite úzke spojenie medzi TMDHosting a Hostgator. Títo dvaja výkonní hostitelia poskytujú celý rad hostingových služieb za veľmi prijateľné ceny, ale TMDHosting porazil hostGatora v štyroch z piatich kategórií a získal tak víťazný titul.

To znamená, že TMDHosting sa nedostal na náš zoznam najlepšie služby webhostingu. Odporúčam sa pozrieť InterServer – jej najvyššia priečka na zozname ukazuje, že to nie je iba môj osobný favorit.

Porovnávacia tabuľka

TMDHosting Hostgator
Plány a cenyLacnejšie ročné, dvojročné a trojročné predplatné. Poskytuje 60-dňovú záruku vrátenia peňazíO niečo drahšie ako TMDHosting (s výnimkou mesačných odberov). Poskytuje 45-dňovú záruku vrátenia peňazí
Kľúčové vlastnostiBezplatná doména, bezplatná migrácia stránok, neobmedzené e-mailové účty, bezplatný tvorca webových stránok Weebly a neobmedzené miesto na diskuBezplatná doména, bezplatná migrácia stránok, neobmedzené e-mailové účty, bezplatný tvorca webových stránok HostGator (so zdieľaným hostingom) a neobmedzené miesto na disku
výkonÚložisko SSD vo väčšine služieb a globálna sieť serverovPôsobivé výsledky testov výkonnosti
zabezpečeniaBezplatné certifikáty SSL, Barracuda, Cisco (anti-DDoS / Brute-force útoky), BitNinja, bezplatné denné zálohy Bezplatné certifikáty SSL a ochrana DDoS, SiteLock a CodeGuard prichádzajú za príplatok, týždenné bezplatné zálohovanie
podporaZnalostná základňa, 24/7 telefón, live chat, podpora lístokPortál technickej podpory, videonávody (na prístup k nim je potrebné zmeniť prehliadač), telefón 24 hodín denne, 7 dní v týždni, live chat, fax
 

FAQ

Je TMDHosting dobrý pre elektronický obchod? Áno. TMDHosting ponúka tri plne spravované plány elektronického obchodovania, ktoré prichádzajú s množstvom užitočných funkcií vrátane neobmedzeného úložiska SSD, optimalizovaného MySQL, inštalátora Softaculous, najnovšej verzie PHP, bezplatného prenosu stránok elektronického obchodu, SSL a ďalších. To znamená, že by ste mohli urobiť lepšie s jedným z našich hostiteľov zoznam najlepších e-commerce hostingových služieb.Hostuje WordPress hostGator dobrý? Niet pochýb o tom Hostgator ponúka zaujímavé možnosti hostenia WordPress pre malé a stredné webové stránky. Ponúka dokonca niekoľko dobrých bezplatných služieb, napríklad bezplatný certifikát SSL, kredit Google AdWords vo výške 100 USD a bezplatný prevod stránok WordPress. Nezaradilo sa to však do nášho zoznamu najlepšie hostingové služby WordPress.Je TMDHosting skutočne najlepším hostiteľom? Aj keď TMDHosting vyhralo toto porovnanie a určite ponúka vynikajúce riešenia hostenia za konkurencieschopné ceny, nehovoril by som, že je to najlepší hostiteľ v okolí. Aj keď neexistuje nič také ako dokonalá služba hostingu, náš zoznam  10 najlepších webhostingových služieb zdôrazňuje možnosti, ktoré sú lepšie ako TMDHosting, napríklad Hostinger a InterServer.Využíva hostGator SSD? HostGator bohužiaľ nevyužíva SSD pre všetky svoje služby. HostGator ponúka úložisko SSD iba s plánmi Power (512 GB SSD) a Enterprise (1 TB SSD) pre dedikované servery. Ak však hľadáte spoľahlivý hosting SSD, pozrite si náš zoznam najlepší poskytovatelia SSD hostingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me