The Ultimate Guide to AnswerTublic

Chcete – nie, musíte – vytvárať obsah, ktorý si potenciálni zákazníci skutočne chcú prečítať. Nielen preto, že ich šéf im povie, alebo preto, že sa nudia, ale preto, že im poskytuje informácie, ktoré odpovedajú na ich najpálčivejšie otázky – aspoň o vašej téme alebo produkte..


Vieme, že vytváranie skvelého obsahu je nič iné než jednoduché. Bez jasného plánu vás môže sprevádzať nervy a časovo náročné.

Použitie AnswerThePublic na získanie mysle ľudí

Nie je to malý čin, keď píšu obsah, o ktorý sa ľudia zaujímajú, a uľahčujú im vyhľadávanie super-duper.

Spoločnosti, ktoré sa divoko hádajú o obsahu, takmer nikdy nedostanú pravdu – aj keď sú super skúsení a vedia veľa o svojich zákazníkoch.

Mnoho spoločností teraz používa nástroj AnswerThePublic, online nástroj, ktorý poskytuje podrobné informácie o vyhľadávaní a kľúčových slovách, aby získal pokyny, ktoré potrebujú na vytvorenie skvelého marketingového obsahu..

Ľudia kladú spoločnosti Google (alebo podľa toho, ktorý vyhľadávací nástroj preferujú) otázky, na ktoré sa nebudú pýtať nikoho iného – nie ich spolupracovníkov, ich najlepších priateľov alebo niekedy dokonca ich lekárov. To znamená, že údaje z vyhľadávacieho nástroja, ktoré zhromažďuje spoločnosť AnswerThePublic, vám môžu povedať všetko, čo potrebujete vedieť o svojich zákazníkoch, že sa sami sebe nerozprávajú.

Ak ľuďom pomôžete vyriešiť problémy, ktoré ich udržujú v noci – alebo aspoň ak sa im pri stretnutí nudia -, budú dôverovať vašej značke a dúfajme, že si kúpia vaše produkty a služby..

AnswerThePublic má základnú bezplatnú verziu, ktorá vám umožňuje až tri vyhľadávania denne. Môžete tiež zaplatiť 99 dolárov mesačne za profesionálnu verziu, ktorá to umožňuje neobmedzené vyhľadávanie a viac možností vytvárania prehľadov.

Väčšina ľudí začína pomocou bezplatnej verzie získať cit pre nástroj a jeho schopnosti, potom mnohí inovujú na profesionálnu verziu, keď zistia hodnotu, ktorú môžu poskytnúť ich firme – často mnohokrát mesačný poplatok pri zvýšenom predaji.

Dobré a zlé o odpovediVerejnosť

Predtým, ako vás prevedieme odpoveďou na verejnosť, tu je úprimný pohľad na dobré veci a chyby nástroja.

Začnime pozitívnym:

 1. Je to zadarmo. Každý deň môžete použiť tri bezplatné vyhľadávania, z ktorých sa každý pracovný týždeň zmení na 15 vyhľadávaní. Získaním informácií naozaj nemáte čo stratiť. Aj keď použijete iba jeho časť, je vysoká pravdepodobnosť, že váš obsah bude pre vaše publikum zaujímavejší a relevantnejší.
 2. Spustenie správy trvá niekoľko sekúnd – OK, možno 30 sekúnd. Doslova menej času, ako vám trvalo načúvať Susan, vám povie o jej víkende. A možno oveľa menej, ak Susan veľa rád rozpráva. Áno, triedenie údajov a ich použitie trvá dlhšie, ako by vám povedala o svojom zlom dátume. Môže vám však tiež ušetriť čas na písanie veľkého obsahu, o ktorý sa nikto nestará.
 3. Výsledky sú prispôsobiteľné. Existuje veľa spôsobov, ako dať informácie vo formáte, ktorý potrebujete. Vyberte si dátové alebo vizualizačné zobrazenie podľa vašich potrieb. Skryte návrhy, ktoré pre vás nie sú užitočné, takže ich nemusíte neustále prehlbovať. Zmeňte verziu programu Excel na začiatok editorského kalendára alebo pracovného plánu.
 4. Môžete vytvoriť peknú grafiku. Áno, vieme, že sme to už spomenuli. Grafika je však skutočne pekná a atraktívna. A s funkciou skryť vaša grafika obsahuje iba údaje, ktoré chcete použiť.
 5. Svoje prehľady môžete uložiť. To je obzvlášť užitočné, ak používate bezplatnú verziu. Keď uložíte prehľad, môžete sa vrátiť o niekoľko týždňov neskôr a znova sa pozrieť na údaje. Tým sa zabráni opätovnému spusteniu rovnakých správ a plytvaniu správami zadarmo.

A tu je niekoľko vecí, ktoré by AnswerThePublic mohli urobiť lepšie:

 1. Vytvorte mobilnú verziu. Aj keď je webová stránka veľmi ľahko použiteľná, AnswerThePublic nemá mobilnú aplikáciu. Jediným spôsobom, ako používať tento nástroj z telefónu alebo tabletu, je prístup k nemu prostredníctvom webového prehľadávača zariadenia. Je to funkčné, ale dúfajme, že aplikácia bude fungovať v blízkej budúcnosti, takže obchodníci môžu získať informácie, ktoré potrebujú, bez ohľadu na to, aké zariadenie používajú…
 2. Funkcia Uložiť obrázok je nepríjemná – Keďže sa výsledky otvárajú v rovnakom okne, na návrat k výsledkom je potrebné použiť tlačidlo Späť v prehliadači. Počas testovania sme zažili niekoľko stánkov a zamrznutých obrazoviek, čo bolo trochu frustrujúce.
 3. Musíte počítať vyhľadávania na prstoch, aby vám došly peniaze. Áno, nie je to ťažké spočítať do troch, ale ak máte na mysli štyri milióny vecí, nepotrebujete na sledovanie ešte jednu vec. Na obrazovke sa neuvádza, koľko bezplatných vyhľadávaní vám zostáva, až kým sa nedokončíte. To znamená, že musíte pamätať na to, že ste pred obedom hľadali krmivo pre psov, hračky pre mačky po obede a na niečo, čo si stále nemôžete spomenúť, keď ste zúfalo potrebovali popoludňajšiu kávu. Jednoduchý sledovač na obrazovke vám pomôže zapamätať si, koľko vyhľadávaní vám zostalo.

Spustenie vyhľadávania pomocou AnswerThePublic

Vyhľadať v službe AnswerThePublic je jednoduché a rýchle. Je to nástroj, ktorý je klamný vo svojom rozhraní bez ozdôbok, ale na zadnom konci prináša veľkú hodnotu. Kvalita vašich výsledkov však závisí od hľadaných výrazov, ktoré používate vo vzťahu k svojej firme a publiku.

Na spustenie vyhľadávania postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Pred spustením vyhľadávania si vytvorte prihlasovacie údaje. Zamierte na stránku www.answerthepublic.com a v pravom hornom rohu kliknite na odkaz „Prihlásiť sa“. Týmto spôsobom získate prístup k uloženým vyhľadávaniam. Ak sa však ponáhľate alebo nechcete dať svoj e-mail k dispozícii, môžete spustiť vyhľadávanie bez účtu.

AnswerThePublic - Prihlásiť sa

 1.  Potom vyberte jazyk a váš región.
 2. Do poľa „Zadajte kľúčové slovo“ zadajte tému, ktorú chcete vyhľadať, a stlačte tlačidlo Získať otázky.

AnswerThePublic - vyhľadávacie pole

Tip pre profesionálov: Urobte svoje prvé vyhľadávanie na tému pomocou generického výrazu, nie dlhého chvosta alebo špecifického výrazu. Ak predávate nástroj sociálnych médií a chcete vytvoriť tému záujmu pre ľudí zodpovedných za účty sociálnych médií svojej spoločnosti, začnite namiesto slova „získavanie ďalších sledovateľov sociálnych médií“ namiesto výrazu „získavanie ďalších sledovateľov sociálnych médií“.

Zatiaľ sme sa nedostali tak ďaleko, ale čoskoro uvidíte, že prehľady navrhujú predpoklady na použitie vo vašom obsahu. Keď teda hľadáte frázy s predložkami, je to príliš veľa predložiek, aby boli užitočné.

Tip pre profesionálov: Predložky nie sú len niečo, čo ste sa naučili na základnej škole, a už o tom nemusíte myslieť. S optimalizáciou vyhľadávacieho nástroja a AnswerThePublic, predložkami nie je len dôležité, sú kľúčom k získaniu maxima z nástroja

 1. Ak ste svoje vyhľadávania nezistili – nemusíte sa obávať, stáva sa to aj nám – a prekročili ste maximum z troch vyhľadávaní za deň, zobrazí sa táto obrazovka. Máte dve možnosti:
  • Nájdite niečo iné, čo by ste mali robiť pre zvyšok dňa – dúfajme, že to bude súvisieť s prácou, pokiaľ to nie je koniec dňa. Potom zajtra spustite ostatné vyhľadávania.
  • Inovujte na program Pro, aby ste mohli pokračovať v práci a nemuseli ste strácať myšlienky

AnswerThePublic - dosiahol maximálny počet vyhľadávaní

Navigácia vo výsledkoch

Po spustení výsledkov sa na obrazovke zobrazí váš výraz.

AnswerThePublic - výsledky hľadania

Pri rolovaní nadol uvidíte veľa údajov, sekcií a tlačidiel. Nenechajte sa premôcť. Rozhranie AnswerThePublic má množstvo užitočných pohľadov a funkcií, ktoré vám pomôžu usporiadať veľké množstvo informácií.

Každá sekcia má dva rôzne pohľady – vizualizáciu a dáta. Medzi zobrazeniami môžete prepínať kliknutím na kartu každého z nich. Obe zobrazujú rovnaké údaje, len v rôznych formátoch.

Vizualizačný pohľad vám poskytuje výsledky v efektnom diagrame, čo môže byť užitočné najmä vtedy, ak potrebujete prezentovať výsledky svojmu šéfovi alebo zapôsobiť na svojich spolupracovníkov. Pretože graf je obrazová mapa, môžete kliknutím na ktorúkoľvek otázku zobraziť konkrétne výsledky vyhľadávania.

Uloženie obrázka vo formáte JPEG je tiež veľmi ľahké, stačí len kliknúť na tlačidlo Uložiť a potom na tlačidlo Stiahnuť. Potom jednoducho kliknite pravým tlačidlom myši a uložte súbor na požadované miesto.

OdpoveďVerejná - vizuálne sociálne médiá

Ak chcete vidieť údaje vo formáte, ktorý je možné ľahšie zobraziť alebo skopírovať, potom kliknite na kartu údajov. Každá zo sekcií v rámci každej kategórie sa zobrazuje osobitne, čo vám poskytuje lepšie zvládnuteľné množstvo informácií.

AnswerThePublic - výsledky údajov

Teraz, keď viete, ako sa v zobrazeniach pohybovať, prejdite nadol a pozrite sa na päť rôznych typov kategórií výsledkov. Každá sekcia obsahuje jedinečné informácie, ktoré môžete použiť na vytvorenie úžasného obsahu, ktorý umožňuje zadrhnúť zadok. Nájdite si minútu a prečítajte si jednotlivé sekcie, aby ste sa dozvedeli viac o druhoch informácií, ktoré môžete očakávať pri vyhľadávaní.

 • otázky – Na aké otázky sa ľudia pýtajú pomocou hľadaného výrazu usporiadaného podľa bežných otázok, napríklad prečo, kde, budú, čo, kto, ako, kedy a čo.
 • Predložky – Aké vyhľadávania vo vašej téme sa robia pomocou predložiek, ako sú napríklad, blízko, môžu, bez, s alebo do.

AnswerThePublic - predložky

Tip pre profesionálov: Ak ste do vyhľadávania omylom zahrnuli predložky – vieme, je ľahké zabudnúť na vaše lekcie na základnej škole – táto časť bude pravdepodobne mätúca. Možno budete musieť znova spustiť vyhľadávanie, aby ste mohli použiť tieto informácie

 • nákupný – Čo chcú ľudia vedieť o tom, ako sa vaša téma porovnáva s inými témami pomocou výrazov „alebo“, „a“, „vs“ a „versus“.

AnswerThePublic - porovnanie

Tip pre profesionálov: Informácie v častiach „a“ často zobrazujú témy, ktoré sú viac prepojené ako porovnania.

Napríklad sociálne médiá a dospievajúci sa zobrazujú pod „a“, ale tento výraz znamená, že ľudia sa zaujímajú o vzťah medzi sociálnymi médiami a dospievajúcimi alebo možno o vplyv sociálnych médií na dospievajúcich..

To neznamená, že sa niekto skutočne snaží rozhodnúť, ktorý z nich je lepší, sociálne médiá alebo tínedžeri – aj keď v závislosti od nálady tínedžera a trendov na sociálnych sieťach to môže byť prehadzovanie

 • abecedne – Zoznamy v ABC zoradia všetky hľadané výrazy v spojení s hľadaným výrazom. Toto sú rovnaké informácie ako ostatné vyhľadávania, zostavené do jediného, ​​veľmi dlhého zoznamu.
 • súvisiace – O aké ďalšie témy sa zaujímajú ľudia, ktorí hľadajú vaše výrazy. Napríklad správca sociálnych médií nie je to isté ako sociálne médiá, ale ľudia, ktorí hľadajú informácie o sociálnych médiách, tiež často hľadajú správcu sociálnych médií..

Ak potrebujete údaje vo formáte CSV, je to také jednoduché ako kliknutie na tlačidlo. Áno, tlačidlo Stiahnuť CSV v pravom hornom rohu.

AnswerThePublic - stiahnuť CSV

Potom stačí otvoriť súbor programu Microsoft Excel a začať pracovať s údajmi.

AnswerThePublic - súbor CVS

Tip pre profesionálov: Zatiaľ čo ostatné názory sú pekné a skvelé na to, aby vyzerali inteligentne, mnohí používatelia považujú formát CSV za najpraktickejší. Aj keď sú všetky údaje na jednej karte, súbor CSV má tri stĺpce – typ, modifikátor a potom návrh – čo uľahčuje vyhľadávanie, usporiadanie a správu..

Údaje v tomto formáte môžete uložiť aj pre budúce použitie, čo je obzvlášť užitočné, ak používate iba bezplatnú verziu a snažíte sa chrániť svoje každodenné vyhľadávania.

Použitie výsledkov na vytvorenie skvelého obsahu

ATP vám dáva to, čo potrebujete vedieť, aby ste vytvorili obsah, ktorý vaše publikum túži – možno nie tak ako zmrzlina a pizza, ale dúfajme, že budete blízko. Jednoduchým použitím tohto nástroja sa však zázraky nepremenia na výsledky. Sú to len údaje. Musíte vziať informácie a aktívne určiť, aký obsah sa má vytvoriť a skutočne vytvoriť.

Keď dosiahnete výsledky, môžete byť v pokušení – alebo vám to môže povedať šéf – – spustiť výsledky pomocou Plánovača kľúčových slov Google. To je všetko v poriadku a dobré, ale nezabudnite, že kľúčové slová s dlhým chvostom, ktoré vám dáva AnswerThePublic, nie sú to isté ako najlepšie kľúčové slová pre nákup reklám..

Áno, dlhodobé kľúčové slová sú stále tam, kde sa práve nachádzajú – najmä preto, že konkurencia je v súčasnosti taká vysoká pre tých kratších.

Tu sú štyri kroky, ako premeniť výsledky OdpovedeVerejné výsledky na obsah, ktorý pritiahne interakciu a konverzie – áno, vieme, že toto sú buzzwords, ale v tomto prípade je to pravda.

 1. Prezrite si svoj aktuálny redakčný kalendár a zistite aktuálne diery v kalendári obsahu. Neexistuje žiadne pravidlo, že by ste si z výsledku vo verejnej odpovedi mali vybrať 17 nápadov a potom v najbližších troch mesiacoch vytvoriť približne 14 blogových príspevkov, dva infografiky a dokument white paper. Vaše potreby sú veľmi špecifické pre vaše súčasné kanály, potreby a publikum. Nezabudnite, že kvalitný obsah je účinnejší ako tony a tony zlého alebo dokonca priemerného obsahu.
 2. Vo výsledkoch sa pozrite na každú kategóriu a vyberte nápady, ktoré podľa vás budú pre vaše publikum najzaujímavejšie. To, že je na zozname, neznamená, že to bude milovať vaše konkrétne publikum. Takže musíte do rovnice pridať aj svoje vlastné ľudské znalosti.
  Napríklad, ak vaše publikum sú podniky, ktoré používajú sociálne médiá, mali by ste vynechať výrazy ako „sociálne médiá a dospievajúci“, „sociálne médiá a depresia“ a pravdepodobne „hororový film sociálnych médií“. Ale „Na čom záleží metrika sociálnych médií?“ a „Nahradia značky sociálne médiá?“ sú témy, ktoré by mohli byť zaujímavé pre vaše publikum.
 3. Vyberte najlepší typ obsahu, ktorý chcete vytvoriť pre každú tému. Nepíšte však automaticky blog. Áno, blogy môžu byť dobré. V skutočnosti môžu byť blogy skvelé. Naozaj potrebujete blog. Potrebujete však aj iné typy obsahu, aby ste čo najviac využili svoje úsilie.
  Najmä hľadajte témy, ktoré by dobre fungovali pre video – podľa skupiny Aberdeen získajú obchodníci, ktorí používajú video, ročne o 66 percent viac potenciálnych zákazníkov. Zvážte aj nové kanály, napríklad podcasting – Inštitút marketingu obsahu zistil, že viac ako tretina obchodníkov zvyšuje využívanie podcastov..
 4. Buď kreatívny. Nie ste jediný človek vo svojom odbore, ktorý používa funkciu AnswerThePublic. Aj keď sú tieto informácie skvelé, musíte ich použiť ako východiskový bod na vytvorenie niečoho jedinečného. Vezmime napríklad „nahradí značky sociálne médiá?“ návrh témy. Určite by ste mohli napísať príspevok blogu o myšlienkovom vedení na tému, ktorá znie veľmi podobne ako všetky ostatné články na webe. Alebo by ste mohli vytvoriť video – doplnené vtipnými kostýmami – ktoré ukazuje dve alternatívne skutočnosti, jednu bez brandingu a jedno bez sociálnych médií. Pri použití videa budete pravdepodobne potrebovať veľa pozornosti. A čo je dôležitejšie, vaše video – najmä ak kombinujete humor s novými poznatkami – spôsobí, že ľudia prestanú a premýšľajú o tom, čo trendy znamenajú a ako ovplyvňujú každodenný život..

Ak by predajcovia obsahu používali AnswerThePublic?

Odpoveď je áno. Absolútne. jednoznačne.

Vaša značka potrebuje marketing s obsahom – zle. V opačnom prípade len predávate veci a neposkytujete hodnotu potenciálnym zákazníkom. Zdieľať

Podľa inštitútu Content Marketing Institute zvyšuje 56% spoločností B2C svoje výdavky na tvorbu obsahu. Ak však nevytvárate správny obsah, ide iba o peniaze. Ak sa vaša spoločnosť chystá tento rok vytvoriť viac obsahu, potom by mala byť v zozname úloh odpoveď AnswerThePublic.

Ak ste za svoju spoločnosť zodpovední za obsahový marketing, mohli by ste s najväčšou pravdepodobnosťou rozšíriť svoje publikum – možno dosť významne – pomocou poznatkov nájdených v službe AnswerThePublic..

Obchodníci s obsahom by mali prinajmenšom používať bezplatnú verziu. V závislosti od vášho objemu obsahu a potrieb by ste mali zvážiť inováciu na program Pro.

Chceli sme zopakovať niektoré z dôvodov, o ktorých sme písali, v prospech sekcií ATP, ale potom sme si uvedomili, že nikto nechce čítať to isté dvakrát. Ak ste teda prešli touto sekciou, vráťte sa a prečítajte si ju znova.

Ale úprimne povedané, zatiaľ čo ATP má vynikajúce vlastnosti a použitie, najdôležitejším dôvodom použitia je to, že vytvoríte lepší obsah. Pravdepodobne oveľa lepšie.

Dôvod je ten, že budete mať lepšie nápady. Podľa Inštitútu marketingu obsahu zlyhajú štyri z piatich článkov, pretože obchodník sa ponáhľa procesom myšlienok – žiadna hanba; všetci sme to urobili.

Použitím AnswerThePublic však získate zoznam navrhovaných tém, ktoré majú oveľa väčšiu šancu premeniť sa na skvelé nápady. A mnohí, ktorých by ste sami pravdepodobne nenapadlo. A vaša miera úspešnosti bude pravdepodobne ešte vyššia, ak skombinujete nápady alebo ak vytvoríte jedinečné roztočenie jednej z navrhovaných tém.

Aké sú výhody inovácie na Pro?

Po získaní takýchto skvelých informácií z bezplatnej verzie sa pravdepodobne pýtate, či by ste nemali upgradovať na verziu Pro.

Jedným z nepríjemných aspektov programu AnswerThePublic je, že sa od vás neustále žiada, aby ste prešli na verziu Pro. Pravdepodobne sa teda pýtate, aké sú výhody programu Pro. Tu sú prvé tri výhody, ktoré sme zistili pri inovácii.

 • Neobmedzené vyhľadávanie a neobmedzený počet používateľov – Toto je najväčší prínos – objem. To znamená, že každý vo vašej kancelárii – teda všetci, ktorých zaujíma marketing obsahu, – môžu vyhľadávať toľko vyhľadávaní, koľko chcú. Môžete sa zamerať na získanie informácií, ktoré potrebujete na vytvorenie obsahu, ktorý si vaše publikum želá, bez obáv z počítania do troch.
 • Uložené prehľady – S bezplatnou verziou spustíte prehľad a vaše údaje sa stratia, pokiaľ ich neuložíte. Ale s verziou Pro sa môžete vrátiť späť a získať správy z minulosti. Často si možno neuvedomujete, že niečo nie je užitočné, kým nie je neskoro. Táto schopnosť vám šetrí čas a problémy. Navyše so všetkým, čo je uložené v nástroji, sa neustále nepokúšate zapamätať si, kde ste prehľady ukladali manuálne.

AnswerThePublic - správy

 • Skryť jednotlivé návrhy a nežiaduce časti – Jedna z najlepších častí AnswerThe Public je tiež jednou z najväčších výziev: množstvo informácií. S plánom zadarmo ste prilepené na všetky kategórie a výsledky. To znamená, že vaša grafika nie je taká pôsobivá, pretože obsahuje nápady a témy, ktoré pre vás pravdepodobne nie sú relevantné. Vo vašej ďalšej prezentácii teda nebudete vyzerať šikovne.

Môžete tiež ovládať údaje obsiahnuté v malom obrázku na karte Údaje, ako aj veľký obrázok na karte Vizualizácia. Ak nechcete zahrnúť typ informácií, jednoducho kliknite na tlačidlo Skryť. Potom sa už nebude zobrazovať v žiadnom zo zoznamov ani v grafike. Pretože jednou z nevýhod ATP je veľké množstvo informácií, umožňuje vám to zamerať sa na zvládnuteľnejší kus naraz.

Ak ste vizuálna osoba, kliknite na tlačidlo Obrázok, čím získate praktickú mapu, ktorá jasne ukazuje vzťah medzi výrazom a výsledkami. Nezabudnite tiež ukázať toto svojmu šéfovi. Bude si myslieť, že ste brilantní a talentovaní – nebojte sa, nehovoríme jej, že je to súčasť programu.

Ak upgradujete na Pro?

Závisí to do veľkej miery od vášho objemu vyhľadávaní. Zistili sme, že najväčší prínos je neobmedzené vyhľadávanie a používateľov. Ďalšie výhody sú pekné a užitočné, ale cena za 99 dolárov mesačne nestojí.

Aj keď nevytvoríte veľa obsahu z dlhodobého hľadiska, mohlo by sa oplatiť získať Pro Plán najmenej na mesiac alebo dva. Keď si prvýkrát zvyknete na AnswerThePublic, je veľmi užitočné spustiť viacero správ s vylepšeniami a zmenami, aby ste zistili, ako dosiahnuť najlepšie výsledky. S plánom Pro máte slobodu to urobiť.

Jednou z medzier v produkte, ktorú sme našli, je nedostatok strednej možnosti medzi trojdňovým a neobmedzeným vyhľadávaním. Majiteľ malej firmy alebo samostatne zárobkovej firmy môže veľmi dobre potrebovať viac ako tri za deň, ale môže zistiť, že 99 dolárov mesačne je príliš veľa na použitie a hodnotu..

Ak spadáte do tejto strednej kategórie, zvážte nákup Pro-plánu v hodnote jedného alebo dvoch mesiacov a zameranie sa na plánovanie obsahu počas týchto mesiacov. V opačnom prípade pravdepodobne nebudete nástroj používať tak, ako by ste chceli, kvôli trojdennému limitu.

Dobrý sám, skvelý spolu

Aj keď nemôžete mať skvelý obsah bez rozprávkového nápadu, úspešného marketingu obsahu je veľa ďalších. Ešte lepšie výsledky môžete dosiahnuť použitím AnswerThePublic spolu s ďalšími súvisiacimi nástrojmi.

Po testovaní mnohých ďalších nástrojov pre kľúčové slová a nápady sme prišli s našimi dvoma najobľúbenejšími obľúbenými položkami, ktoré sme použili spolu s AnswerThePublic.

Bez báječného nápadu nemôžete mať skvelý obsah.Zdieľať

Ahrefs

Aj keď má Ahrefs generátor základných myšlienok – nikde nie je tak podrobný ako AnswerThePublic – skutočná hodnota je v jeho ďalších funkciách, vrátane prieskumníka stránok, nástroja na sledovanie kľúčových slov, nástroja na sledovanie hodností a nástroja na audit stránok..

Pretože prehliadač obsahu spoločnosti Ahrefs má veľmi odlišný prístup ako AnswerThePublic – zadáte kľúčové slovo a nástroj zobrazí najvýkonnejšie časti obsahu – obchodníci s obsahom by mali skutočne používať oba nástroje ako súčasť svojho tvorivého procesu.

OdpoveďVerejná - ahrefs

Novinkou Ahrefovcov je rozšírený obsah otázok, ktorý poskytuje podrobné informácie o najvýkonnejších otázkach vo vyhľadávačoch.

OdpoveďVerejné otázky - ahrefs

SEMrush

Kľúčové slová sú dôležité. Okrem nápadov musíte vedieť, ktoré kľúčové slová sa majú hodnotiť, najmä ak kupujete platené reklamy, ktoré by ste pravdepodobne mali aspoň zvážiť..

Pretože SEMrush ponúka bezplatné neobmedzené vyhľadávanie, zvážte použitie ďalších informácií, ktoré sa majú použiť spolu s výsledkami vašej verejnej odpovede. Zistili sme však, že výzvy na zvýšenie hlasitosti pri každom kliknutí – áno, mierne preháňame – sú nepríjemné a prerušujúce.

OdpoveďVerej - SEMRush

Nástroj pre vyhľadávanie kľúčových slov môžete použiť aj na získanie podrobnejších informácií o tom, ktoré kľúčové slová majú byť zacielené.

Prečítajte si našu recenziu spoločnosti SEMrush pre obchodníkov s obsahom tu!

Záverečné slovo o odpovedi na publikovanie

Je ťažké rozhodnúť sa, aké témy použiť pre vaše blogy, biele knihy, infografiku a akýkoľvek iný typ obsahu, ktorý vaša firma vytvára. Je to časovo náročné. Je to stresujúce. Nehovoriac o tom, že si myslíte, že píšete rovnakú tému, o ktorej píšu všetci ostatní, je ten, že pravdepodobne robíte presne to.

Produkcia marketingu obsahu je nákladná, podiely sú vysoké. Nemôžete si dovoliť napraviť to zle, dokonca aj občas. A tu je vec: Váš obsah získa výsledky iba vtedy, keď si ho ľudia prečítajú. Jediným spôsobom, ako vytvoriť obsah, ktorý ľudia chcú čítať, je dostať sa do zvykov vyhľadávacieho nástroja.

Pomocou nástrojov, ako je AnswerThePublic, môžete mať okamžité brainstormingy na dosah ruky, ktoré vám pomôžu prísť s možnými nápadmi na akúkoľvek tému, ktorú navrhuje obchodné oddelenie. A môže vám pomôcť prísť s prehliadnutými uhlami k témam, o ktorých máte pocit, že ste už napísali asi 99 rôznych časov..

Vytváranie skvelého obsahu je ťažké. S toľkými nástrojmi online sú vaši konkurenti viac ako pravdepodobné, že im pomôžu s nápadmi, kľúčovými slovami a optimalizáciou. A keď nevyužijete rovnaké zdroje, dávate im trojnásobný náskok pred začiatkom závodu. Namiesto toho, aby ste hrali dohonenie, vyskúšajte bezplatnú verziu AnswerThePublic, aby ste sa dostali pred svojich konkurentov z hľadiska zachytenia podmienok SEO..

Ak máte priateľov a kolegov z odvetvia marketingu obsahu a / alebo ste členom skupín autorov obsahu na Facebooku, ocenili by sme, keby ste s nimi zdieľali tohto sprievodcu. Môžete ho zdieľať aj na Twitteri. 

Zoznam zdrojov:

http: //v1.aberdeen.com/launch/report/research_report/12472-RR-Video-Marketing-Growth-AM.asp
https: //contentmarketinginstitute.com/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map