Створіть власний веб-сайт у 5 кроків за допомогою майстра веб-сайтів X5

Понад 20 років італійське агентство Інкомедіа розробляє веб-програмне забезпечення, яким може користуватися кожен. Немає необхідності в досвіді, просто бажання взяти участь у грі та створити веб-сайт своїми двома руками. Оскільки так багато підприємств, які зараз покладаються на онлайн-канали, я поцікавився засновника Incomedia та генерального директора Федеріко Ранфаньї про його продукт WebsiteX5 та про те, як він може допомогти малому бізнесу забезпечити безперервність бізнесу в ці складні часи.


Чи можете ви описати тло WebSite X5? Як ви зрозуміли цю ідею та як вона розвивалася до сьогодні?

Ми з братом Стефано заснували Incomedia ще в 1998 році. Ідея цього полягала в тому, щоб зробити нові технологічні рішення доступними для всіх. 

Переломний момент стався в 2000 році. На ринку вже були деякі розробники веб-сайтів. Ви напевно пам’ятаєте Microsoft Frontpage або Macromedia Dreamweaver. Наш друг попросив нашої допомоги. Він не був веб-професіоналом, і йому було потрібно просте та інтуїтивне програмне забезпечення, яке допоможе йому створити свій веб-сайт. Хоча спочатку здавалося божевільним, ми вирішили прийняти виклик.

Основна ідея того, що стане першою версією WebSite X5, народилася під час відпустки одного спекотного літнього дня, і ми ніколи не зупинялися з того часу. Ми постійно вірили в цей проект, вкладаючи гроші в його розвиток та просуваючи його. З тієї першої версії 20 років тому WebSite X5 сильно змінився! 

Це повне програмне забезпечення, яке включає всі необхідні функції для створення веб-сайтів, блогів та інтернет-магазинів, оптимізованих під пошукові системи та ідеально виглядати на будь-якому пристрої.

Він доступний на 14 різних мовах і продається по всьому світу. За даними BuiltWith.com, WebSite X5 займає 8 місце у рейтингу найпопулярніших будівельників веб-сайтів у всьому світі. Це робить нас неймовірно гордими!

Як працює WebSite X5?

Найважливіший аспект, на який ми завжди зосереджувались, – це зручність використання. WebSite X5 повинен був бути легким для розуміння та використання. Будь-хто, включаючи користувачів, які не мають навичок програмування або не мають досвіду роботи з графічними програмами, повинен мати можливість самостійно і без напруги створювати свій красивий та функціональний веб-сайт, і це все одно наша мета. 

Через це ми реалізували багато функцій, не забуваючи зосередитися на одній і тій же початковій логіці. WebSite X5 – це 5-ступінчастий майстер, який супроводжує користувача від вибору та налаштування шаблону, створення всіх необхідних сторінок і остаточного завантаження готового проекту. 

Ця структура дозволяє користувачам переходити крок за кроком у правильному порядку і завжди надає команди, необхідні для виконання наступної дії. 

З роками ми зрозуміли, що багатьом людям подобається такий спосіб роботи. Не тільки люди, які хочуть створити веб-сайт, щоб поділитися своїми захопленнями або поговорити про своїх дітей, а й багатьом компаніям, майстрам, професіоналам-незалежникам чи підприємцям, які хочуть просувати свої послуги та продукти в Інтернеті.

Багато фрілансерів та веб-агентств обрали WebSite X5 для розробки веб-сайтів для власних клієнтів. WebSite X5 став універсальним і зручним інструментом для розробки проектів з невеликим бюджетом.

Протягом багатьох років багато наших клієнтів ділилися з нами своїми веб-сайтами, тому у нас є маса прикладів, які ви можете побачити в нашому портфоліо. 

Ось попередній перегляд інформаційної панелі веб-сайту X5:

Створіть власний веб-сайт у 5 кроків за допомогою майстра веб-сайтів X5 Створення нового проекту Створіть власний веб-сайт у 5 кроків за допомогою майстра веб-сайтів X5 вибір шаблону Створіть власний веб-сайт у 5 кроків за допомогою майстра веб-сайтів X5 побудова мапи сайту Створіть власний веб-сайт у 5 кроків за допомогою майстра веб-сайтів X5 визначення меж сторінки Створіть власний веб-сайт у 5 кроків за допомогою майстра веб-сайтів X5 додавання компонентів сторінки Створіть власний веб-сайт у 5 кроків за допомогою майстра веб-сайтів X5 налаштування інтернет-магазину

Як ви зберігаєте свою перевагу в такому конкурентному середовищі?

Веб-сайт X5 протягом багатьох років зміг завоювати зростаючу ринкову нішу. Багато наших користувачів були з нами впродовж віків, в той час як для інших ми були першою точкою входу в Інтернет, і тепер вони користуються програмним забезпеченням професійно.

Ми знаємо, що ми перебуваємо у дуже конкурентному середовищі, тому ми ніколи не відмовляємось від своєї охорони, коли йдеться про те, щоб утримати свою перевагу. Ми робимо це, забезпечуючи постійне навчання своїх співробітників, слухаючи відгуки наших клієнтів та задовольняючи їхні запити, досліджуючи та розробляючи нові технологічні рішення.

Мережа постійно змінюється і пропонує нові неймовірні можливості. Коли нова функція стає доступною, ми завжди спочатку думаємо про своїх клієнтів. Їм сподобається? Чи може це бути корисно на їх веб-сайтах? Як ми можемо зробити це доступним у простий та швидкий спосіб?

Ми повинні бути тими, хто бореться, а не вони! Ми – програмісти, тому ми повинні докладати зусиль для реалізації потенційно складної функції, яка буде легко доступною для наших клієнтів.

Які проблеми стоять перед комерційною діяльністю в наші дні та як WebSite X5 може допомогти?

Усі ми переживаємо важкий період через пандемію. Не тільки Італія, яка залишається однією з найбільш постраждалих країн, але й у всьому світі. Відключення є необхідним заходом заради всіх, але це справді величезні відсічі в економіці.

Я думаю, що ми можемо зробити це – зберегти надію та творчо використовувати те, що ми маємо. Час і технології на нашому боці.

Ми повинні закрити наші магазини, спортзали та ресторани, але ми все ще можемо здійснювати доставку додому, відеокласи тощо. На цьому етапі ми не можемо вітати своїх клієнтів фізично, але можемо переосмислити наші комерційні стратегії та організувати нові заходи та кампанії . Таким чином, ми будемо готові почати все спочатку і вдаритися об землю, коли прийде час. 

Як WebSite X5 може допомогти в цьому сенсі? Її роль є основоположною, оскільки ми зараз затримані вдома, і всі наші взаємодії, пошуки та покупки відбуваються в Інтернеті. Наявність веб-сайту стало не лише важливим, але й тепер має вирішальне значення.

Коли ця надзвичайна ситуація закінчиться, значно більша частина населення буде звикла віддалено працювати в цифровій царині. Більше не буде виправдань, щоб цього не робити. Кожному потрібна присутність в Інтернеті, і WebSite X5 тут, щоб допомогти. 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me