Створення вмісту, який працює – 5 експертів зважують

Вміст король, і ви можете отримати багато за дешеве. Насправді, ніколи не було дешевше створити “контент” – просто вирушайте на Fiverr або наймайте інтерна, і ви можете отримувати повідомлення в блозі за копійки на долар. Але питання – ви чи ваш бренд щось додаєте до розмови? Ви навчаєте чи освічуєте свою аудиторію якісною інформацією? Або у вас є блог, тому що всі говорили вам, що важливо його мати, останній раз, коли ви його оновлювали, це було чотири місяці тому, і все, про що ви писали, – наскільки великий ваш власний продукт?


Звучить звично?

Ну, на щастя, багато брендів виробляють чудовий, якісний контент, який додає або створює розмови, що збагачують їх простір. Ми поговорили з кількома провідними брендами про те, як вони розвивають чудовий контент. Вони навіть включили кілька порад для тих із вас, хто хоче це правильно зробити.

Створення вмісту, який працює - 5 експертів зважують

Який найбільший виклик, з яким ви стикаєтесь у розробці послідовного контенту?

«Справжньою проблемою для мене є підключення крапок, а це означає висвітлення правильних тем у потрібний час та створення контенту, цінного для читача. Ми хочемо, щоб вони відчували, що наш контент вартий свого часу і додали їх розуміння та їхніх знань ».

Зої Хаймович, керівник контенту в Sisense

«Простіше кажучи – масштаб. Коли ми були меншою командою з кількох письменників, послідовність була легшою. Зараз у нас 75 авторів, які створюють сотні типів вмісту на 16 мовах. Щоб допомогти нам тримати це, ми приділяємо багато часу та тренувань тому, щоб голос нашого бренду був узгодженим, а якість тексту була високою ».

Нора Джініо, керівник відділу контенту в Wix

«Найбільший виклик для нас – це не стільки послідовність, а навчитися вкладати ресурси у важливий вміст. Іншими словами, виявлення та створення вмістових фрагментів, які допоможуть командам всієї організації ».

Еймі Міллвуд, керівник контенту YOTPO

Це вміст, розроблений командою з комунікацій, або участь у його розробці беруть участь члени команди більшої компанії?

«Коли контент зроблений найкраще, це відображення колективної експертизи та перспективи, яку може принести повна компанія. Незалежно від того, чи пишіть щоденник самі, викладаєте ідеї чи виступаєте як озвучувальна дошка, ми любимо включати якомога більше вечірок ».

Гітіт Грінберг, старший директор маркетингової статистики у веб-сайті SimilarWeb

“Більшу частину нашого контенту створює наша команда контенту, але ми часто підключаємось до внутрішніх експертів для співробітників, щоб розміщувати публікації або писати теми, які вони більш обізнані. Вся маркетингова команда грає роль у створенні нашого контентного календаря”

Еймі Міллвуд, керівник контенту YOTPO

«Різноманітність є життєво важливою для нашого змістового розвитку, починаючи з теми, аж до письменника, який висвітлює її. І щоб отримати цю різноманітність контенту, ми використовуємо різноманітні ресурси – внутрішні автори контенту, обізнані перекладачі, які хочуть поділитися своїм навчанням, гостьові автори – це абсолютно зусилля команди ».

Ліраз Постан, старший менеджер Global SEO & Вміст в Outbrain

Якими порадами ви поділитесь зі стартапами, які хочуть завести блог? 

“Блогами потрібно керувати і дотримуватися – послідовність є ключовою. Найкращою практикою було б писати та публікувати щоденник двічі на тиждень. Будьте впевнені, що ви займаєтесь дослідженнями ключових слів, якими керується цільовий ринок, і переконайтеся, що ви висвітлюєте теми, що стосуються цих ключових слів. “

Зої Хаймович, керівник контенту в Sisense

«Ключовим є розуміння того, хто ваша аудиторія, як ви збираєтесь надавати їм цінність та якою буде ваша унікальна перспектива чи особистість. Перший крок – дізнатися більше про те, хто ваш цільовий ринок.

По-друге, вам потрібно розібратися, як ви збираєтеся надати цій конкретній аудиторії цінність. Т

По-третє, зрозумійте свою особу та тон голосу. Ви смішні чи серйозні? Чи використовуєте ви довгу форму чи швидкий показ вмісту? Ці елементи мають вирішальне значення для створення сталого змістовного процесу ».

Гітіт Грінберг, старший директор маркетингової статистики у веб-сайті SimilarWeb

“Найкраща порада, яку ми отримали при запуску нашого блогу: знайдіть тему, якою ви справді захоплюєтесь, адже тоді ви заглибитеся в глибину, щоб знайти кут, про який ще ніхто не думав”.

Нора Джініо, керівник відділу контенту в Wix

«Ваш блог є однією з основних частин вашої загальної контентної стратегії. Занадто багато маркетологів поспішають із цим процесом, відточуючи кількість їх вмісту. Пригальмувати. Створіть свій блог з довгострокової точки зору. Проконсультуйтеся з експертом з SEO, створіть безперебійний досвід читачів, проаналізуйте інтереси вашої аудиторії, щоб урізноманітнити свою стратегію – всі драйвери, які допоможуть вам зосередитись на якості та докладуть зусиль для тривалого змісту ».

Ліраз Постан, старший менеджер Global SEO & Вміст в Outbrain

Незалежно від того, ви стартовий стартап або у вас є 5 офісів по всьому світу і вартістю понад 100 мільйонів доларів – розробка якісного контенту для вашого блогу може не тільки допомогти вашому бренду рости, але і позиціонувати його як справжнього лідера думок.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map