Створення логотипу для вашого бізнесу з каннабісом – що вам потрібно знати

Ринок каннабісу в США процвітає, і я не говорю про чорні мішки в темних алеях. Дев’ять штатів плюс Вашингтон, округ Колумбія, узаконили вживання каннабісу, а ще 30 штатів дозволяють його використовувати в медичних цілях. Легальний ринок марихуани був оцінений у 7,06 млрд. Дол. США у 2016 році, при цьому прогнозується зростання у розмірі 24,9% до 2025 року. Це означає, що, хоча підприємства, які торгують канабісом, гордо стоять на публічному ринку, їм також доводиться жорстко конкурувати між собою за клієнтів.


Тож після років, коли вам потрібно нічого, окрім листя марихуани, щоб відзначити ваш бізнес, вашій компанії з каннабісом зараз потрібний видатний логотип, який привертає увагу і пристає до пам’яті.

Як зробити так, щоб ваш логотип для бізнесу з каннабісом виділявся з натовпу

Неминуче ваш логотип впливає на те, як клієнти ставляться до вашого товару. Оскільки ринок каннабісу продовжує розширюватися, тепер, як ніколи, підприємствам, які займаються канабісом, потрібно показувати, чим вони відрізняються від конкуренції. Щоб досягти найкращого дизайну логотипів для вашого бізнесу з канабісом, визначте свою цільову аудиторію та зробіть ваш логотип резонансним із ними.

Користувачі медичної марихуани

Якщо ви перебуваєте на полі медичної марихуани, ви хочете, щоб ваш логотип передавав повідомлення про гарне здоров’я або позбавлення від болю. Ви можете використовувати білий разом зі свіжим зеленим для гігієнічного та чистого вигляду, або пов’язані зі здоров’ям візуальні значки, наприклад, зелений та білий хрест.

Споживачі високого класу каннабісу

Якщо ви орієнтовані на досвідчених користувачів канабісу, ви можете зосередитись на чистоті продукту та його високій якості. Витончені, мінімалістичні макети; витончені поєднання кольорів; а гладкі шрифти показують, що у вас є продукт преміум конопель. Навпаки, яскраві кольори, прикольні шрифти та сміливі зображення можуть краще відповідати тим, хто використовує марихуану для дозвілля.

Екологічно сумлінні користувачі каннабісу

Ще один сегмент ринку марихуани складається з екологічно чистих користувачів, які поєднують свою любов до Листя з більш широкою любов’ю до навколишнього середовища та природи. Компанії-канабіси, які демонструють зображення природи або використовують у своєму логотипі відтінки зеленого, споживачі, можливо, сприйматимуть як екологічно чисті.

Першокласники

Багато компаній з канабісом обслуговують нових споживачів марихуани. Ці клієнти можуть трохи нервувати, коли вперше приймають каннабіс, тому вони звертаються до логотипів, які заспокоюють і створюють почуття довіри.

5 речей, яких слід уникати при створенні логотипу Cannabis

Ви хочете, щоб ваш логотип бізнесу з конопелью захоплював інтерес і був незабутнім, але лише в хороший спосіб. Ось п’ять способів не допустити, щоб ваш логотип став точкою розмови з неправильних причин:

  • Не порушуйте закон. Правила, які регулюють те, як підприємства з конопель продають свою продукцію, різняться залежно від того, де ви перебуваєте у світі, і ці правила повинні інформувати дизайн вашого логотипу. Якщо у вас є сумніви, зробіть належну ретельність та / або найміть юридичного радника, щоб переконатися, що ви не вступаєте в закон.

Щоб взяти за приклад США, ваш дизайн не може подобатися дітям та неповнолітнім користувачам, тому уникайте мультфільмів та зображень дітей у своєму логотипі. У деяких штатах, таких як Массачусетс, Міннесота та Невада, логотипи також забороняють розміщувати зображення самого канабісу або людей, які курять його, або навіть просто атрибутики, яку вони використовують для цього (наприклад, суглоби, бонги, кальяни та труби) . Також вам може бути заборонено демонструвати встановлені медичні символи, такі як червоний хрест або кадуцей, або робити розмовні посилання на каннабіс (наприклад, бур’ян, горщик, Мері Джейн або рефрифер), якщо ваш логотип має текст.

Бюро інтерактивної реклами (IAB) забезпечує чудову швидку довідку щодо законодавства США щодо реклами марихуани.

  • Не зловживайте Листом. Протягом багатьох років відмітний семиточковий лист скрізь представляв каннабіс. Але це стало занадто універсальним. За даними Служби патентів та торгових марок США, 44% підприємств, що займаються конобією, використовують Лист на своєму логотипі. Це вже не образ, який робить ваш бізнес виділеним на ринку марихуани.

Аналогічно, вам не потрібно дотримуватися зеленого, щоб посилатися на бур’ян; там є ціла палітра кольорів, яка може зробити ваш логотип привабливим та неповторним.

  • Не порушуйте авторські права та не порушуйте торговельні марки. У той час як Мері Джейн була незаконною, торговці могли позбутися безлічі найменувань і брендів, які порушили авторські права, як-от Чашки арахісового масла Reefer. Але порушення авторських прав може призвести до дорогого позову, тому не копіюйте імена, виразні зображення чи макети у логотип канабісу.
  • Уникайте тінистого минулого марихуани. Ви хочете, щоб широкий спектр людей, які зараз вживають марихуану, сприймали логотип канабісу, тому уникайте посилань на підпільні угоди. Натомість зосередьтеся на позитивних асоціаціях з бур’яном. Наприклад, ви можете виділити той факт, що це натуральний продукт, який забезпечує потужне полегшення болю.
  • Відійдіть від растафаріан і реггі. Ви хочете, щоб усі зацікавились вашим продуктом, будь то раста чи буддист, шатландці чи любителі джазу. Краще відокремитись від сполучень до реггі чи Ямайки; проте якщо ви націлені на спільноту Раста, йдіть прямо вперед.

7 дивовижних логотипів конопельного бізнесу, і чому ми їх любимо

Ось кілька найкращих логотипів канабісу на ринку, і чому вони чудові!

Створення логотипу для вашого бізнесу з каннабісом - що вам потрібно знати

Логотип Діксі містить відтінки зеленого кольору, що характеризують типовий лист коноплі, але він не використовує жодної візуальної посилання на бур’ян. Логотип чистий, сучасний та свіжий – саме те, що Dixie хоче, щоб клієнти асоціювали його продукт.

Створення логотипу для вашого бізнесу з каннабісом - що вам потрібно знати

Leafs by логотип Snoop чітко передає продукт високого класу. Він демонструє елегантний дизайн із насиченою золотою кольоровою гамою, встановленою на чистому білому тлі.

Створення логотипу для вашого бізнесу з каннабісом - що вам потрібно знати

Kiva продає цукерки з конопель, що ідеально підходить до їх марочного, приглушеного бренду. Логотип говорить вам, що їм не потрібно сміливих або кричущих – це шоколадні цукерки, які подають цінителів, які визнають найкращим.

Створення логотипу для вашого бізнесу з каннабісом - що вам потрібно знати

Wana Edibles посилається на Лист, не надто продаючи його. Тож якщо ви не знали, що ці кондитерські вироби просякнуті бур’яном, ви можете подумати, що значок логотипу виглядав як схід сонця – не купа листя марихуани.

Створення логотипу для вашого бізнесу з каннабісом - що вам потрібно знати

Як знавець вищого класу для продуктів з каннабісу, логотип Cannaseur є елегантним та заниженим. Він виглядає як потік диму, але прихований у дизайні є C і S для CannaSeur.

Створення логотипу для вашого бізнесу з каннабісом - що вам потрібно знати

У чистому чорно-білому кольорі, із запасним шрифтом sans-serif, марка Seven Point просто вдихає заспокоєння та чистоту. Seven Point продає медичну продукцію з марихуани, і ви можете сказати, що товар хороший для вас, просто подивившись на логотип.

Створення логотипу для вашого бізнесу з каннабісом - що вам потрібно знати

Смілива і барвиста упаковка співака Віллі Нельсона ідеально відповідає забавній, екстравертній культурі, що курить бур’яни, що є повідомленням його бренда. Тут немає жодних відтінків зеленого або посилань на Лист.

Тут починається найкращий дизайн логотипу Cannabis

Найкращі дизайни логотипів канабісу засновані на тому самому принципі, що і будь-який великий логотип бізнесу: повідомляйте унікальність свого продукту таким чином, що приваблює ваших ідеальних клієнтів. Якщо мова йде про компанії з конопель, які хочуть уникнути стереотипного зеленого листя, то корисно ознайомитись з тим, як вироблявся ваш бур’ян та / або як він буде використовуватися.

Наприклад, зображення фермерських поливаючих рослин може передати повідомлення про природне походження марихуани. Ще одне зображення кільця людей, що роздувається і передає бур’ян один одному, може передавати почуття спільності. За допомогою цих порад щодо дизайну логотипів ви будете готові до створення дивовижного логотипу, ідеального для вашого бізнесу з канабісом.

Статистика патентів та торговельних марок США: https://www.slate.com/blogs/the_eye/2016/04/18/marijuana_branding_needs_to_branch_out_beyond_the_cliched_cannabis_leaf.html

IAB: https://www.iab.com/marijuana-legalization-advertising-restrictions-united-states/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me