StoreYa odstraňuje bolesť z kampaní elektronického obchodu – tu je návod

StoreYa sa na trh prvýkrát dostala prostredníctvom svojej aplikácie eCommerce na Facebooku, hlavnej aplikácie, ktorá umožňuje online maloobchodníkom zobrazovať a predávať produkty priamo z Facebooku. O šesť a pol roka neskôr majú impozantnú sadu marketingových a reklamných aplikácií, ktoré pomáhajú viac ako 200 000 SMB zvýšiť predaj, potenciálnych zákazníkov a sociálne sledovanie. V tomto rozhovore, StoreYa COO Eyal Reich popisuje problémy, s ktorými sa malé a stredné podniky v oblasti elektronického obchodu stretávajú, a poskytuje cenné tipy na konverziu pre všetkých digitálnych podnikateľov.


Opíšte svoje osobné a firemné zázemie

Som spoluzakladateľom a vedúcim operácií v spoločnosti StoreYa. Pred založením spoločnosti som pracoval ako projektový manažér v spoločnosti, ktorá sa špecializuje na navrhovanie a vývoj webových stránok a mobilných aplikácií..

Spravoval som rozsiahle projekty pre klientov ako National Geographic, MTV, 888, Twitter a mnoho ďalších. To je miesto, kde som mal skúsenosti s vytvorením online obchodu.

Strávil som to 4 roky a ďalšie 2 roky ako internetový predajca. Predával som výrobky z Holylandu na konzervatívny evanjelizačný trh v USA. Na tomto konkrétnom projekte som mal asi 20 blogerov, ktorí písali obsah o kresťanstve a Ježišovi. Vyvinul som obchod Shopify, obchod eBay a predával som veľa tovaru na Amazone, kým som nedosiahol sedemmiestnu firmu. Zároveň som riadil komunitu Facebooku, na ktorej sa zdieľalo veľa obsahu, ale z toho som nevydělával peniaze, a tak som začal premýšľať, Ako môžem speňažiť Facebook?

Spolu s našimi najbližšími partnermi sme začali vyvíjať aplikáciu pre obchod na Facebooku, ktorá zobrazuje produkty na vašej fanúšikskej stránke na Facebooku, a ja som bol ginny prasa �� Videl som pozitívnu návratnosť investícií a rozhodol som sa opustiť iné podnikanie, aby som sa mohol sústrediť na ďalší rozvoj. Takto sa narodil prvý produkt StoreYa.

Potom sme pokračovali vo vývoji ďalších marketingových a reklamných aplikácií, ktoré zvyšujú mieru konverzie a predaj.

V súčasnosti má StoreYa 6,5 ​​rokov a ponúka celý rad aplikácií, ktoré ponúka vyše 200 000 klientom v USA, EÚ a vo zvyšku sveta. Podporujeme viac ako 30 platforiem elektronického obchodu vrátane všetkých veľkých mien ako Shopify, Magento, Woocommerce a Opencart..

Vyvinuli sme propagácie na mieste, vyskakovacie okná a programy sprostredkovania, ale zistili sme, že najväčšou výzvou pre malé a stredné podniky je cielený prenos. Preto sme spustili nástroj na zvýšenie návštevnosti, ktorý zákazníkom pomáha pri nastavovaní, správe a optimalizácii reklamných kampaní Google, ktoré prevádzkujeme v ich mene. Celý arzenál obchodných nástrojov, ktoré spoločnosť Google ponúka, používame priamym spôsobom, s ktorým sa môže vzťahovať ktorýkoľvek zákazník. Všetko, čo musia urobiť, je vyplniť formulár a urobme pre nich všetko ťažké.

Po prihlásení sa do svojho účtu StoreYa, Google Analytics alebo prostredníctvom týždenných e-mailových prehľadov uvidia návštevnosť, objednávky a predaj, ktorý pre nich generujeme..

Máme na výber 3 plány. Môžete začať s minimálnym plánom a upgradovať, keď uvidíte pozitívnu návratnosť výdavkov na inzerciu.
Posilňovač premávky pre nás zmenil hru, pretože naši klienti z toho získajú oveľa viac podnikania. Aby sme zdvojnásobili náš úspech, pracujeme na reklame našich klientov na Facebooku a Instagrame, aby sme pre našich klientov mohli poskytovať reklamné riešenia naprieč reklamami..

Akým výzvam čelia online maloobchodníci dnes a ako pomáha StoreYa?

Amazon, najväčší hráč na trhu, ktorý je zároveň najdôveryhodnejšou webovou stránkou online s najväčším katalógom produktov a najlepšími možnosťami dopravy, je iba jedným z obrov, ktorí dnes čelia výzvam pre malé a stredné podniky. Kombinácia veľkosti a reputácie veľmi sťažuje malým a stredným podnikom súťažiť.

Nájsť správne výrobky na predaj môže byť náročné. Platformy elektronického obchodu, ako je Shopify, uľahčujú import tisícov produktov do vášho obchodu, takže v týchto dňoch môže ktokoľvek spustiť internetový obchod, ale ak to chcete urobiť inteligentným spôsobom a vybudovať okolo neho skutočnú značku, musíte si vybrať správne produkty.

Nájdenie správneho publika na správnom mediálnom kanáli a jeho nasmerovanie do obchodu pomocou rozpočtu na reklamu, ktorý má zmysel, vás (online predajcu) udrží s pozitívnou návratnosťou investícií..

S mierou konverzie v rozmedzí od 1% do 3% musia predajcovia online vynaložiť veľké úsilie na generovanie potenciálnych zákazníkov, aby mohli čo najlepšie využiť svoj marketing.

Online zákazníci zmenili spôsob, akým nakupujú v týchto dňoch. Používajú stránky ako Amazon na vyhľadávanie produktov, nielen Google. Žiadajú odporúčania o sociálnych médiách a používajú svoje mobilné telefóny na čítanie recenzií produktov, keď sú v obchode. Za nákupy platia pomocou najrôznejších spôsobov platby, ktoré predtým nepoužívali.

Predajcovia online môžu čeliť rastovým výzvam, takže je veľmi dôležité vybrať si tých správnych technologických partnerov, ktorí pridajú hodnotu a posunú vašu firmu na ďalšiu úroveň..

Prostredníctvom služby Booster na zvýšenie prevádzky StoreYa poskytujeme našim klientom možnosť zamerať sa na svoje výrobky, robiť to, čo majú radi, a nechať nás riadiť svoju cielenú komunikáciu pomocou reklám Google, Facebook a Instagram..

Naša vášeň pomáha majiteľovi malej firmy dať jedlo na stôl a nepomôže generálnemu riaditeľovi spoločnosti s majetkom 500 kúpiť 3 Ferrari.

Informačný panel StoreYa Traffic Booster_

Aké sú vaše najlepšie odporúčania na zvýšenie konverzie?

Existuje niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť a ktoré sú ľahšie povedané ako urobené. V prvom rade sa musíte zamerať na výklenok. Neotvárajte obchod s potravinami, ktorý predáva viac produktov z rôznych kategórií. Vytvorte značku a začnite propagovať svoj najpredávanejší produkt. Pokúste sa byť komunikatívny, ako môžete, pretože to je hodnota malých a stredných podnikov nad príšerami, ako je Amazon. Máte možnosť byť osobným s cieľovým publikom. Pridajte na svoj web widget pre chat, ako je Messenger alebo WhatsApp. Pokúste sa poskytnúť najlepšiu možnú podporu a dať svojim zákazníkom správne rady v pravý čas. Predaje môžete zlepšiť najmenej o 20% len poskytnutím správnej podpory v správnom čase.

Pokúste sa poskytnúť čo najlepší nákupný zážitok pri čo najmenšom počte kliknutí, od domovskej stránky po produkt až po vyskúšanie.
Nenúťte používateľov, aby si otvorili účet, a minimalizujte polia pokladnice v maximálnej možnej miere. Využite známe odznaky dôvery a uveďte „bezpečnú platbu XXX“. Musíte preukázať, že váš web je bezpečný a že sú zabezpečené platobné alebo osobné údaje. Dajte im najpohodlnejšie dokončiť proces platby čo najrýchlejšie.
To všetko zvýši konverziu a zníži mieru odchodov.

Tiež vidíme, že ak chcete zlepšiť konverziu, musíte ponúkať propagačné akcie s reklamnými pruhmi, automaticky otváranými oknami a ďalšími pútavými prvkami. Bez ohľadu na to, ako to robíte, je to skutočne nevyhnutné. Súťažíte proti väčším hráčom a poskytujú propagačné akcie. Nemusíte poskytovať veľké zľavy. Ponuka 50% zľava by mohla znieť rybie a vonieť príliš podobne ako podvod. Poskytnite propagáciu, ktorá je skutočná pre vašich klientov. Podľa prípadovej štúdie, ktorú sme uskutočnili v USA a sledovali sme správanie 30 miliónov ľudí, je najpriaznivejšou stránkou online propagácií zľava 10 – 15%. Preto je dôležité ponúkať zľavy, ale nepreháňajte to.

Ďalšou dôležitou vecou je vytvorenie skvelého popisu produktu. Mnoho ľudí má tendenciu nesústrediť sa na popis produktu, ale v skutočnosti je to nevyhnutné.

Väčšina zákazníkov stále uprednostňuje nakupovanie v režime offline, pretože výrobky môžu dôkladne preskúmať. Musíte mať možnosť podobať sa tejto skúsenosti tak, že popisy produktov sú čo najpodrobnejšie a najpodrobnejšie. Ak pre každý produkt zadáte dva riadky, miera odchodov bude vysoká, pretože ste neposkytli dostatok informácií alebo nemáte správny tón reči. Mali by ste sa pokúsiť zistiť, čo je žargón pre vaše publikum podľa geografie a demografie. Humor môže byť veľmi užitočný, ak sa hodí k značkovému žargónu. V podstate chcete vytvoriť predajné ihrisko, ktoré je ideálne pre vaše konkrétne cieľové publikum.

Ktoré technológie považujete v súčasnosti za najzaujímavejšie a prečo?

Niet pochýb o tom, že umelá inteligencia je ďalšou veľkou vecou v elektronickom obchode a vo všeobecnosti, a to vidíme pri našom riešení.
V podstate berieme obrovské sústo z tradičných agentúr tak, ako inzerujú. StoreYa vybudoval AI systém, ktorý nastaví vašu kampaň a optimalizuje vaše reklamy v reálnom čase, 24/7. Nezáleží na tom, či máte špecializovaného správcu kampaní alebo desať z nich, nikdy to neurobia lepšie ako systém AI..

Veľký potenciál vidím aj vo výklenkoch, ako je virtuálna realita, ktorá stále robí prvé kroky v elektronickom obchode. Môžem bez pochýb povedať, že virtuálna realita sa s pribúdajúcim časom zväčšuje. Všetci chceme dobrú skúsenosť s nakupovaním, ktorá zákazníkom poskytne dojem o vzhľade a pocite výrobkov a aby uzavreli čo najmenej kliknutí. Chceme, aby si zákazníci boli istí nákupom a čo najrýchlejšie, od domovskej stránky po platbu.

Ďalšou vecou, ​​v ktorú silne verím, sú zariadenia na hlasové vyhľadávanie, ako je Alexa. V nadchádzajúcich rokoch sa hlasové vyhľadávanie rozšíri a majitelia malých podnikov sa budú musieť pripraviť na revolúciu, v ktorej ľudia prestanú písať vyhľadávacie dotazy a namiesto toho sa začnú pýtať na svoje zariadenie. Otázky ako „Hľadáte kúpiť nový iPhone“ vydajú odporúčania založené na viacerých parametroch. Predávajúci sa budú musieť pripraviť na správne zručnosti, nástroje a reklamy, aby si ich mohli všimnúť. Pre predajcov online to bude výzva, ale akonáhle sa spustí, ožije veľa fascinujúcich vecí.

Je ešte niečo, čo by ste chceli povedať našim čitateľom?

Ak toto čítate a predávate online, ste súčasťou budúcnosti. Pokiaľ ide o budúcnosť, som veľmi optimistický, ale pred nami je veľa problémov. Zamerajte sa na svoju značku, ukážte svoj jedinečný hlas a poskytnite pridanú hodnotu, aby ste mohli konkurovať veľkým hráčom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me