Ste novým v SEO? Prečo záleží na pôvodnom obsahu

Ste nováčikom v SEO hre? Ak áno, pravdepodobne ste boli frustrovaní informačným preťažením, ktoré existuje na webe v súvislosti s postupmi SEO, stratégiami a tým, čomu sa treba vyhnúť. Aj keď existuje veľa informácií o SEO (dobrých aj zlých), jedna pravda SEO


to zostalo konzistentné, je to, že pôvodný vysoko kvalitný obsah je hnacou silou úspešných SEO kampaní. Prečo je originálny a jedinečný obsah taký dôležitý? Jednoducho povedané, použitie akéhokoľvek iného typu obsahu je úplnou stratou času a peňazí.

Počty originality

Aby sme to dokázali, poďme sa jednoducho pozrieť späť do histórie SEO. V období SEO pred rokom Panda / Penguin sa veľa SEO pokúsilo manipulovať algoritmus Vyhľadávania Google pomocou duplikovaného obsahu (odstredeného obsahu), ktorý bol počítačom zmenený tak, aby mal určitý pomer jedinečnosti. Tento obsah sa použil v kampaniach SEO, pretože bol lacný, nevyžadoval výkon mozgu a mohol sa veľmi ľahko upravovať, pretože počítač písal všetok obsah (otáčaním), aby zlepšil hodnotenie.

Táto stratégia chvíľu fungovala, ale keď spoločnosť Google zverejnila aktualizácie algoritmu Panda a Penguin vo svojom vyhľadávacom nástroji, každý, kto v rámci svojej stratégie SEO použil spradený obsah, bol prísne potrestaný – väčšina bola úplne odstránená zo zoznamov vyhľadávacích nástrojov! Táto pokuta nielenže vyradila mnoho SEO agentúr a ich klientov z podnikania, ale učí všetkým lekciám lekciu, že duplikovaný alebo „odstredený“ obsah je úplnou stratou času a peňazí, pretože spoločnosť Google ich úplne znehodnocuje..

Ak máte pochybnosti, skúste program Copyscape vyhodnotiť, či je váš obsah skutočne originálny. Dokonca aj obsah, ktorý píšete od nuly, môže byť témou preplnenou a označiť duplikátový filter. Uistite sa, že je originálny.

Ste novým v SEO? Prečo záleží na pôvodnom obsahu

Mantra spoločnosti Google vždy robila užívateľský zážitok čo najúžasnejším. Ako by ste mohli očakávať, že používateľ vyhľadávača Google bude mať z čítania skomoleného odpadu na webovej stránke nejakú hodnotu? Jednoduchá odpoveď je, že nemôžete, a vďaka tejto jednoduchej pravde spoločnosť Google odmeňuje tých, ktorí vytvárajú originálny a užitočný obsah, ktorý by mal pre čitateľa hodnotu..

Zatiaľ čo Google indexuje a oceňuje pôvodný obsah, jednoduchým vložením časti pôvodného obsahu na svoje webové stránky alebo blog nezvrátite stupnice vyhľadávacieho nástroja vo váš prospech. Aby spoločnosť Google mohla venovať pozornosť vášmu vysokokvalitnému obsahu, je potrebné hrať niekoľko faktorov: relevantnosť, konzistentnosť a autorita.

Zabezpečenie nového obsahu príslušný k celkovému výklenku alebo téme webovej stránky nemožno nadhodnotiť! Google alebo čitateľ nemá zmysel vidieť článok o „funkciách kosačky na trávu“, ak webová stránka propaguje informácie a služby v lekárskom priemysle. Vďaka tomu, že bude váš web konzistentný s relevantnosťou a celkovým zameraním na informácie, bude spoločnosť Google môcť používateľom lepšie pomôcť nájsť váš web pre veci, ktoré hľadajú..

Písanie dôsledne

Potom vytvorte plán úprav, aby ste často posielali kvalitný obsah. Príliš veľa SEO robí chybu v pravidelnom pridávaní obsahu na web, kedykoľvek sa im to zdá. Čím konzistentnejšie budete s pridávaním obsahu, tým viac bude spoločnosť Google indexovo prehľadávať vaše stránky a bude to považovať za oprávnenie na nový a nový obsah.

Ste novým v SEO? Prečo záleží na pôvodnom obsahu

Webové stránky s históriou poskytovania relevantných a dôsledne zverejňovaných oprávnení na vytváranie obsahu so spoločnosťou Google. Uverejnenie vysokokvalitného obsahu na týchto typoch webových stránok predstavuje vo vyhľadávači spoločnosti Google obrovský rozdiel v rebríčku hier. Aj keď tieto stránky je o niečo ťažšie nájsť a uverejniť na nich, určite stojí za váš čas sa venovať, pretože jeden odkaz z ich stránok bude znamenať oveľa viac ako 100 odkazov zo stránok bez mena, ktoré nevytvorili žiadne oprávnenie so spoločnosťou Google..

Záverečné myšlienky

Ako vidíte, originálny a jedinečný obsah je pre dobrý SEO veľmi dôležitý, ale čo je ešte dôležitejšie, je jeho implementácia a použitie v rámci SEO kampaní. Vytváraním relevantného, ​​konzistentného a autoritatívneho obsahu si môžete byť istí, že čas a úsilie vynaložené na tento účel vydrží ďaleko do budúcnosti tým, že vám a vašim klientom poskytnú nepretržitú hodnotu, a to aj v prípade, že sa budú rozširovať budúce algoritmické aktualizácie..

Čo robíte, aby ste zabezpečili, že váš obsah bude spĺňať tieto normy?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me