Sprout Social vs. Hootsuite: Більше не завжди краще [2020]

Що стосується двох найбільших імен в управлінні соціальними медіа – Sprout Social та Hootsuite – це може скласти важкі рішення. Але хоча обидва інструменти допомагають керувати вашим соціальним вмістом, все ж є кілька питань, на які потрібно відповісти.


На перший погляд, Sprout Social може здатися схожим на Hootsuite, але який інструмент справді допоможе вам правильно керувати маркетингом у ваших соціальних мережах для досягнення ваших бізнес-цілей?

Ми поставили обидва інструменти для перевірки, щоб ви могли зрозуміти, який з них виграє. Ми порівнювали Hootsuite проти Sprout Social у кількох категоріях, включаючи:

  • Платформи соціальних медіа: Які сайти соціальних медіа підтримує кожен інструмент та як добре вони це роблять?
  • Користувацький інтерфейс: Платформа інтуїтивно зрозуміла і проста в експлуатації?
  • Видання та планування: Як легко переконатися, що ваш вміст у соціальних мережах з’являється в потрібний час?
  • Аналітика: Наскільки хороший інструмент, який допоможе вам зрозуміти дані, що стоять за вашими взаємодіями в соціальних мережах?
  • Інтеграції: Скільки зовнішніх інструментів підтримує кожен інструмент?
  • Ціна: Як порівнюється ціноутворення та який інструмент пропонує кращі співвідношення ціни та якості?

Hootsuite інтегрується з WordPress – Sprout Social дозволяє опублікувати у Facebook Messenger

Якщо ви порівнюєте Sprout Social з Hootsuite, ключовим питанням є те, чи працює він із платформами соціальних мереж, які мають значення для вашого бізнесу.. Обидва інструменти управління соціальними медіа підтримують публікацію у Twitter, LinkedIn, Facebook, Instagram та Pinterest. Це означає, що якщо ви лише активні в цих мережах, ви можете майже взяти свій вибір.

Але є кілька відмінностей у роботі інструментів. Наприклад, Hootsuite також дозволяє опублікувати на YouTube та WordPress. Якщо у вас є канал YouTube або ви хочете керувати своїм блогом через той самий інтерфейс, це дуже корисно.

Sprout Social vs. Hootsuite - Як додати мережіHootsuite дозволяє підключати профілі з усіх перерахованих вище платформ

Sprout Social дозволяє публікувати повідомлення в Facebook Messenger. Це хороша особливість, якщо додаток для обміну повідомленнями є ключовою частиною вашої присутності у соціальних мережах. Але зауважте, що з основного плану Sprout Social (докладніше про це пізніше) ви можете запланувати вміст лише для п’яти платформ. І Безкоштовний план Hootsuite дозволяє лише три соціальні зв’язки.

І Переможець є…

Hootsuite. Оскільки обидва пропонують щось інше, важко вибрати переможця. Але оскільки Hootsuite має кілька додаткових платформ соціальних медіа, це має перевагу. Звичайно, якщо вам потрібно керувати взаємодією Facebook Messenger, ви, швидше за все, віддасте перевагу Sprout Social.

Sprout Social має сучасний інтерфейс користувача – Hootsuite Just Go a Refresh

Вірите чи ні, користувальницький інтерфейс є важливим фактором при оцінці інструменту соціальних медіа. Але справа не лише в тому, як виглядає інструмент, а в тому, як він працює.

Почнемо з перших вражень. Sprout Social має чистий, сучасний інтерфейс. Hootsuite нарешті оновила свій вигляд, виходячи на подібний, чистий білий фон. Але чи має значення зовнішній вигляд використання цих інструментів соціальних медіа?

Sprout Social vs. Hootsuite - інтерфейс HootsuiteІнтерфейс Hootsuite

За допомогою обох інструментів ви можете відстежувати кілька сайтів соціальних медіа. Sprout Social дозволяє зосередитись лише на тому, що вас цікавить. Це допоможе вам дізнатися, про що піклується ваша аудиторія, щоб ви могли бути чуйними. У верхній частині сторінки є зручні кнопки, щоб ви могли фільтрувати потоки вмісту.

За допомогою Hootsuite ви додаєте стовпчик інформаційної панелі для кожного потоку, який ви відстежуєте. Хоча це корисна функція – особливо для підприємств, що працюють на кількох сайтах та менеджерів соціальних медіа, жонглюючи кількома клієнтами – це незабаром може почуватися дещо забито.

І Переможець є…

Паросток соц. Він має перевагу з точки зору зовнішнього вигляду фактичної інформаційної панелі, і це лише одна з причин, чому вона стає такою позитивні відгуки. Він надзвичайно чистий, що робить його справді інтуїтивним та зручним для користувачів. Але не варто знижувати Hootsuite, який все ще є дуже потужним інструментом.

Hootsuite – це видавнича потужність – Sprout Social має вбивчу особливість для Instagram

Коли ви користуєтесь соціальними мережами, вам потрібно продовжувати надходити вміст, тому не дивно, що обидва інструменти мають чудові публікаційні функції.

Розсада Соціальна проти Хотсуйте Більша не завжди краща-образ3

За допомогою Hootsuite та Sprout Social можна планувати текст, зображення та відео. Крім того, ви отримаєте попередній перегляд того, як буде виглядати вміст у ваших соціальних мережах. Ви можете керувати вмістом всередині календаря вмісту та використовувати функції перетягування та переміщення елементів для переміщення елементів.

Sprout Social vs. Hootsuite - Sprout Social twitter postingSprout Social дозволяє планувати публікації на кілька дат і разів

Обидва інструменти також дозволяють відстежувати вхідний вміст, такий як соціальні згадки, акції, ретвіти тощо. Це допомагає у залученні соціальних мереж, що є критичним для бізнесу. У Sprout Social є соціальна папка, де все знаходиться в одному місці. На відміну від Hootsuite тримає кожен потік окремо. Однак кожна платформа має вбивчу особливість.

Що є вбивцею Hootsuite? Можливість відповідати на весь вміст на інформаційній панелі, незалежно від того, опублікували ви це через Hootsuite чи ні. Це надзвичайно корисно, коли ви шукаєте єдине місце для управління соціальними мережами (і не забувайте, що також можете публікувати вміст блогу та вміст YouTube). Ця функція доступна навіть у вільному плані Hootsuite.

Отже, що є вбивцею Sprout Social? Коли ви публікуєте в Instagram, крім зображення, ви можете опублікувати перший коментар. Оскільки саме тут люди часто додають більше хештегів, щоб зробити вміст більш відкритим, корисно це робити одночасно з завантаженням або плануванням зображення.

І Переможець є…

У цій категорії це краватка, оскільки обидва інструменти пропонують однакові основні функції. Хто краще для вас, залежатиме від того, на якій платформі ви найбільш активні. Якщо ви ютуб, виберіть Hootsuite; якщо Instagram є ключовою у вашій стратегії соціальних медіа, то ця функція першого коментаря Sprout Social дуже корисна.

Звіти про Hootsuite для всіх ваших соціальних – Sprout Social надає настроювані шаблони

Незалежно від того, чи використовуєте ви соціальні мережі для свого бізнесу чи керуєте соціальними обліковими записами для клієнта, вам потрібно буде повідомити про свій прогрес, досягнувши ключових показників для уваги та обізнаності. Обидва інструменти соціальних медіа надають аналітику, яка допоможе вам це зробити.

З Аналітика Hootsuite, ви отримуєте дані про кожну підключену платформу соціальних мереж, навіть якщо ви не розміщували вміст із самого Hootsuite. Це досить корисно. Зауважте, що ви отримуватимете статистику трафіку лише на посиланнях, розміщених у Hootsuite.

На Hootsuite ви також отримаєте аналіз настроїв для соціальних повідомлень. Це дозволяє легко зрозуміти, як ваші підписники ставляться до вас, що є частиною репутації вашого бренду. Якщо занадто багато негативних повідомлень, вам потрібно буде вжити заходів швидко.

Sprout Social vs. Hootsuite - звіти про соціальні настрої HootsuitesАналіз почуттів для соціальних повідомлень на Hootsuite

В цілому Hootsuite робить це легко отримати огляд ефективності соціальних медіа, і ви можете експортувати звіти у форматі PDF. Оновіть свій план, і ви отримаєте більше форматів звітів, а також покращені аналітичні звіти.

Sprout Social забезпечує широкий спектр звітів на кожній платформі, що дозволяє вивчити, що відбувається на бізнес-сторінках та групах. І не забудьте звернути увагу на теги та ключові слова. Вони допомагають вам відстежувати ключові умови, пов’язані з бізнесом, щоб ви могли відповідати та спілкуватися зі своєю аудиторією. Наприклад, якщо ви є індустрією подорожей, ви, ймовірно, захочете дізнатися, що говорять про готелі, авіакомпанії та прокат автомобілів.

Sprout Social інтегрується з основними соціальними мережами, щоб ви могли по-справжньому заглибитися у свою ефективність. Можна навіть порівняйте ефективність ваших соціальних медіа з вашими конкурентами і налаштувати свою стратегію за потребою.

Розсада Соціальна проти Хотсуйте Більша не завжди краща-образ6

І Переможець є…

Паросток соц. Хоча обидва інструменти пропонують звітування в соціальних мережах, велика кількість різних звітів, доступних у програмі Sprout Social, робить її переможцем. Але не знижуйте Hootsuite взагалі. З такими функціями, як аналіз настроїв, він все ще може бути правильним інструментом для соціальних медіа.

Sprout Social має кілька основних інтеграцій – Hootsuite має 100+

Оскільки ви не керуєте соціальними мережами у вакуумі, важливо, щоб ваші інструменти соціальних медіа добре працювали з іншими зовнішніми інструментами, якими ви користуєтесь. Тут чітка різниця між Hootsuite проти Sprout Social.

Sprout Social має інтеграцію з такими інструментами, як Google Analytics, Zendesk та UserVoice, всі вони можуть допомогти вам покращити аналітику соціальних медіа чи забезпечити краще обслуговування клієнтів.

Але У Hootsuite є власний каталог додатків із сотнями інтеграцій (наприклад, Adobe та Slack, які не внесені до Sprout Social), щоб у вас було єдине місце для управління вашими взаємодіями. Це одна з переваг довгої присутності Hootsuite на ринку.

І Переможець є…

Hootsuite. Якщо ви просто дивитесь на кількість інтеграцій, Hootsuite має очевидну перевагу, як це часто згадується в відгуки користувачів. Але поки що не пишіть програму Sprout Social. У нього є вбудований соціальний CRM для управління соціальними взаємодіями, який допомагає, якщо ви використовуєте соціальні медіа для стимулювання продажів.

Sprout Social Hits ви потрапляєте в гаманець – Hootsuite має відмінний безкоштовний план

Не можна заперечувати це; вам доведеться витратити трохи грошей, якщо ви хочете використовувати Sprout Social. Позиціонується як інструмент соціальних медіа для брендів, він має цінник, який повинен відповідати.

Більш ніж у 4 рази вартість плану Pro Hootsuite, стандартний план Sprout Social, безумовно, є інвестицією. І якщо вам потрібні такі функції, як додаткові профілі соціальних медіа, конкурентоспроможні звіти про соціальні медіа або допомагають визначити оптимальний час надсилання соціального контенту, вам доведеться витратити ще більше.

Хороша новина – є 30-денна безкоштовна пробна версія, тож у вас є час оцінити Sprout Social перед тим, як прийняти остаточне рішення. Такі плани вибору:

Hootsuite нещодавно змінив структуру ціноутворення, але все ще є досить солодким вільний план що дозволяє використовувати три профілі соціальних медіа та планувати 30 повідомлень заздалегідь. Цього більш ніж достатньо, щоб спробувати. Перевірте, що отримає кожен із цих трьох планів:

Якщо вам потрібно більше профілів соціальних медіа, автоматизованого планування публікацій та можливості створювати збільшені (рекламовані) публікації, вам знадобиться розумний план професіоналів Hootsuite Professional. І за тією ж ціною, що і стандартний план Sprout Social, ви можете додати функції команд та власну аналітику до пропозицій Hootsuite.

І Переможець є…

Що стосується ціни, то важко перемогти безкоштовний план Hootsuite, особливо якщо ви тільки починаєте з управління соціальними мережами. Але не варто колихатись лише від ціни – важливим питанням є те, чи певний інструмент має функції, які вам справді потрібні.

Який інструмент соціальних медіа слід вибрати?

Отже, який із цих інструментів соціальних медіа є остаточним переможцем? Перш ніж ми поділимося нашими рекомендаціями, ознайомтесь із таблицею порівняння нижче.

 Паросток соцHootsuite
Платформи соціальних медіаSprout Social підтримує Twitter, Facebook, LinkedIn, Pinterest та Instagram, а також Facebook MessengerHootsuite підтримує Twitter, Facebook, LinkedIn, Pinterest та Instagram, а також YouTube та WordPress
Користувацький інтерфейсSprout Social має сучасний інтерфейс, з простими інструментами фільтраціїHootsuite просто оновив свій інтерфейс, але все ще може виглядати захаращеним
Видання та плануванняSprout Social дозволяє публікувати та планувати вміст; ви можете залишити перший коментар в Instagram-повідомленняхHootsuite дозволяє публікувати та планувати вміст; ви можете легко відповідати на вміст, створений за межами платформи
АналітикаSprout Social має широкий спектр звітів, які можуть допомогти у вашій конкурентній стратегіїHootsuite дає вам огляд усіх показників ваших соціальних медіа та аналіз настроїв
ІнтеграціїSprout Social має кілька корисних інтеграційHootsuite має 100+ інтеграцій
ЦінаSprout Social має 30-денну безкоштовну пробну версію і більше, ніж в 4 рази, ніж ціна плану програми HootsuiteHootsuite має обмежений вільний план; і досить доступні платні плани

Зрештою, виграшний інструмент соціальних медіа буде залежати від ваших власних потреб. Якщо ви зосереджені виключно на доступності та не маєте на увазі деяких обмежень, то Hootsuite, безумовно, кращий вибір. Hootsuite також працює, якщо вам потрібно інтегрувати YouTube та WordPress.

Однак якщо ви хочете ширший спектр звітів, який може допомогти інформувати про вашу комунікаційну та конкурентну стратегію, тоді Sprout Social виграє. Він має більше функцій, які сподобаються брендам, які можуть впоратися з більш високою ціною.

Все ще не впевнений? Ознайомтеся з цими іншими Sprout Соціальні конкуренти, плюс наше поглиблене Паросток соц і Hootsuite огляди.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me