Співпрацюйте з віддаленими членами команди в режимі реального часу з Cacoo

Какао це онлайн-інструмент діаграми для створення мап сайту, блок-схем, карти розуму, каркасів, макетів, UML-моделей тощо, спільно та віддалено. У цьому інтерв’ю генеральний директор Масанорі Хашимото розповідає про переваги співпраці в Інтернеті та про те, як вона може сприяти зростаючій світовій спільноті команд віддалених розробників..


Охарактеризуйте, будь ласка, історію за какао: що породило ідею та як вона розвивалася до цих пір?

Ми запустили Nulab в 2004 році як засіб для створення власних рішень для японських компаній. Ми побудували концепцію гнучкої розробки та створили програмне забезпечення для управління проектами під назвою Backlog. На початку це була лише наша робота, проте ми поступово додавали все більше і більше послуг для задоволення потреб наших клієнтів та допомагаємо їм масштабувати.

Наразі у 2019 році ми надаємо корпоративні послуги понад 3 мільйонам користувачів на світовому ринку. Ми відкрили нові офісні місця в Сінгапурі, Нью-Йорку та Амстердамі, і в даний час працюють понад 100 людей в Японії та в усьому світі.

Коротше кажучи, Cacoo – це інструмент діаграмування на основі браузера, який може бути використаний командами для спільної роботи над чим завгодно, від презентацій та діаграм руху до складання прототипів та дизайну.

Наша унікальна суть полягає в тому, що ми дозволяємо членам команди віддалено співпрацювати в режимі реального часу. Наприклад, якби у вас було 3 дизайнери, кожен з яких працював над іншою частиною веб-сайту, заголовком, тілом і колонтитулом, вони б переглядали одну і ту ж сторінку і бачили, що всі роблять у режимі реального часу, тож вони б практично працювати разом. Зрештою, їм не потрібно надсилати один одному файли чи версії по старому. Натомість вони можуть просто поділитися URL-адресою свого проекту та миттєво співпрацювати з людьми у своїй команді, незалежно від того, де вони перебувають у світі.

Які є типові випадки використання какао?

Як частина програмного забезпечення для спільної роботи, Cacoo є дуже гнучким і використовується в багатьох галузях промисловості, крім ІТ. Він популярний в освіті, особливо в середніх школах, які використовують його для призначення завдань студентам. Студентам це подобається за блок-схемами та проектами планування. Інженери та програмісти використовуватимуть його для отримання конструкцій від дизайнерів. Я особисто використовую його для наших щомісячних звітів про продажі.

Як візуальне програмне забезпечення, Cacoo не обмежується людьми з технічними знаннями, тому кожен може стрибнути прямо в нього. Це настільки потужне програмне забезпечення, що ним може скористатися будь-хто різними способами. Можливості безмежні, тому все залежить від того, що ви хочете з цього вийти.

Як Cacoo поводиться з чутливою діловою інформацією, коли вона ділиться між користувачами в організації та поза нею?

Nulab використовує всі новітні технології безпеки. Ми постійно оновлюємо сторінки статусів та публікації в блогах про те, що ми робимо. Ми використовуємо AWS та всі хороші речі, що постачаються разом із ним.

Якщо ви переживаєте над тим, щоб надсилати документи невірним людям або ви маєте справу з конфіденційними даними, вам слід зробити кілька справ. По-перше, ми маємо двофакторний процес аутентифікації, який можна застосувати до всіх користувачів всередині організації.

Далі ми пропонуємо організаційну структуру, де ви можете приховати певні проекти та поділитися ними лише із визначеними членами команди, які можуть бачити ці діаграми чи файли. Групування речей вирішує цю проблему і дозволяє керівникам вищого рівня контролювати, хто може отримати доступ до проектів або файлів, що містять конфіденційні дані, і що вони можуть зробити з нею.

Що робити, щоб бути в курсі та зберігати свій технологічний край?

Зараз нас дуже цікавить Штучний інтелект. Ми орієнтуємося на мікро зразки AWS за допомогою Kubernetes. У Nulab є кілька людей, які глибоко зацікавлені в Kubernetes, і вони проводять навчальні зустрічі та семінари після роботи. Вони ведуть презентації про нашу реалізацію у зустрічах із громадою та діляться своєю пристрастю до цікавих способів використання ШІ.

Як складаються Ваші плани на майбутнє для какао?

Зараз, як програмне забезпечення для співпраці, наші останні впровадження були зосереджені на тому, щоб допомогти віддаленим працівникам відчути, що вони є більш безпосередньо пов’язаними. Наприклад, цього року ми реалізували деякі функції в режимі реального часу, так що ви можете побачити мишу кожного, і це дійсно допомагає членам команди відчувати себе більш зв’язаними, навіть якщо вони за милі один від одного. Використовуючи такі функції, ми генеруємо безліч даних, за допомогою яких можна запускати аналітику та збирати статистику. Надалі, використовуючи цю інформацію разом з AI, ми сподіваємося на інструмент, який більше співпрацює з користувачами та допомагає ще більше подолати цей розрив у зв’язку..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me