SiteGround vs InMotion: Один ясний переможець [2020]

У пошуках потрібного веб-хоста ви вже звузили фокус до двох. Як ви вирішите, чи SiteGround чи InMotion – це правильний хост для вас? 


Особисто я рекомендую SiteGround через InMotion. Чому це так, і що робить SiteGround набагато кращим? Продовжуйте читати, щоб дізнатися!

Щоб уберегти вас від проведення досліджень на SiteGround vs InMotion, я розшукував Інтернет для досвіду клієнтів та відгуків про хостинг InMotion та SiteGround, і сам перевіряв хостів.. Я зосередився на п’яти найважливіших областях, коли ви намагаєтесь вибрати наступного веб-хостингу:

1-й раунд 1: SiteGround має чудові функції, що підвищують продуктивність, яких не вистачає в InMotion2Round 2: InMotion vs SiteGround: Тільки один має технологію безпеки33. 4-й раунд 4: SiteGround не може перемогти гарантію повернення грошей InMotion 5-й раунд 5: 24/7 Підтримка хостингу InMotion vs SiteGround, але час очікування встановити їх окремо {"@context":"http: \ / \ / schema.org","@тип":"ItemList","itemListElement": [{"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 1,"назва":"1 раунд: SiteGround має чудові функції для підвищення продуктивності, яких не вистачає InMotion","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / блог \ / siteground-vs-inmotion \ / # Раунд-1 – SiteGround-має-великі-ефективні-підвищуючі-особливості-що-в зміні-недоліки"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 2,"назва":"2 раунд: InMotion проти SiteGround: лише один має технологію безпеки в галузі","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-inmotion \ / # Раунд-2 – InMotion-vs-SiteGround – Тільки-один-має-промисловість-лідер-безпека-технології"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 3,"назва":"3-й раунд: чи достатньо хорошого SiteGround чи має InMotion кращі функції? \ U00a0","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-inmotion \ / # Round-3 – Is-SiteGround-Good-Enough-or-Does-InMotion-Have-Better-Features—"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 4,"назва":"4 раунд: майданчик на майданчику може перемогти рух, гарантувати повернення грошей","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-inmotion \ / # Round-4 – SiteGround-Can — t-Beat-InMotion — s-Money-Back-Гарантія -Період"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 5,"назва":"Раунд 5: 24 \ / 7 Підтримка хостингу InMotion vs SiteGround, але час очікування встановити їх окремо","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-inmotion \ / # Round-5–24-7-Support-with-InMotion-Hosting-vs-SiteGround – but-Wait- Таймс-Інтерс-Апарт"}]}

1 раунд: SiteGround має чудові функції для підвищення продуктивності, яких не вистачає InMotion

Навіть якщо ви ніколи раніше не мали власного веб-сайту, ви знаєте, що швидкість завантаження сторінки має значення. Я знаю, що якщо на завантаження сторінки потрібно більше декількох секунд, я не збираюся чекати, щоб чекати. Ваших відвідувачів також немає, особливо якщо вони переглядають смартфон або планшет.

SiteGround застосував активний підхід, щоб переконатися, що ваш веб-сайт швидко завантажується – незалежно від того, де у вашому світі розташовані ваші відвідувачі чи який пристрій вони використовують для відвідування. Позаду, на серверах SiteGround, існує багато технологій для блискавичних швидкостей, зокрема:

  • SSD-накопичувачі, які на 200% швидше, ніж традиційні жорсткі диски
  • Технологія сервера NGINX, яка покращує час відгуку сервера
  • SuperCacher – SiteGround – замовник інструменту кешування
  • Cloudflare CDN (мережа доставки вмісту)
  • PHP 7.3 та HTTP / 2, які сприяють прискоренню роботи вашого веб-сайту

Вся ця технологія означає це коли на вашому веб-сайті розміщено SiteGround, сторінки завантажуються надзвичайно швидко. Швидкість завантаження сайту SiteGround становить приблизно від 1,3 до 1,6 секунд, залежно від того, ви використовуєте SuperCacher. 

Я створив тестовий сайт SiteGround і оцінив його швидкість за допомогою Pingdom для підтвердження претензій на швидкість SiteGround, і я виявив, що сторінки завантажуються за вражаючі 0,383 секунди. Дізнайтеся більше про технологію підвищення швидкості SiteGround в наш експертний огляд.

Однак InMotion не має однакового рівня технології підвищення швидкості на своїх серверах. Він пропонує “Зони максимальної швидкості”, але, заглибившись у більш глибоку, що саме ця функція, я розчарувався, дізнавшись, що це була лише фантазія для вибору вашого центру обробки даних. Однак, підписавшись, мені запропонували лише центри обробки даних на базі США.

Єдиною іншою функцією підвищення продуктивності на серверах InMotion є PHP 7.3. PHP 7.2 увімкнено за замовчуванням, і вам доведеться вручну оновити до v7.3 у своєму cPanel.

Я створив тестовий сайт для InMotion і провів той же тест Pingdom. Результати були кращі, ніж я сподівався, але все ж набагато повільніше, ніж SiteGround. Мій тестовий сайт InMotion завантажився за 1,11 секунди, незважаючи на те, що кількість запитів на сервер була меншою, ніж мій тестовий сайт SiteGround. Зазвичай, чим більше елементів сторінки (текст, зображення, відео тощо) ваш браузер повинен запитувати з сервера, тим довше потрібно завантажувати сторінку – але це не було так.

Часи завантаження сторінки за допомогою хостингу SiteGround

Часи завантаження сторінки за допомогою хостингу InMotion

І InMotion, і SiteGround мають 99,9% гарантій тривалості роботи. Історія тривалості роботи SiteGround – вражаюче середнє значення – близько 99,98%, тоді як середнє тривалість роботи InMotion – 99,97%. Це працює в середньому за 8 хвилин, 30 секунд простою для SiteGround проти 13 хвилин з InMotion.

А переможець: SiteGround посідає лідируючу позицію в 1. раунді. Маючи кращі результати роботи в режимі безперервного часу в порівнянні з InMotion та значно кращими швидкостями, SiteGround гарантує, що ваші сторінки завжди швидко завантажуватимуться. 

2 раунд: InMotion проти SiteGround: лише один має технологію безпеки в галузі

Спроби злому, зловмисне програмне забезпечення та напади грубої сили стають все більш поширеними, і вам потрібно знати, що ваші дані захищені – або, принаймні, їх можна відновити, якщо трапиться найгірший сценарій, а ваші дані будуть видалені.

SiteGround, улюблений користувачем, включає цілий ряд функцій безпеки у його плани, включаючи технологію проти штучного інтелекту проти ботів для запобігання грубих нападів. Він також забезпечує ізоляцію облікового запису, щоб переконатися, що ваш веб-сайт не впливає, якщо інший веб-сайт на цьому ж сервері заражений зловмисним програмним забезпеченням, а також регулярно оновлюються брандмауери для зловмисного програмного забезпечення та іншого захисту від шкідливого коду..

Крім того, SiteGround розробляє власні патчі безпеки, а не чекати сторонніх розробників, щоб випустити їх, тому вразливості виправляються швидше. Він також забезпечує щоденне резервне копіювання даних та зберігає їх протягом 30 днів, з інструментами, доступними у вашому cPanel, для легкого відновлення, якщо ваші дані пошкоджені.

Налаштування безпеки першого сайту SiteGround

InMotion також забезпечує пакет безпеки, який включає захист від зламання, захист від DDoS (розподіленого відмови в обслуговуванні), захист від спаму та регулярно оновлювану систему брандмауера, відому як система захисту від загрози Smartwall.. 

Що стосується резервного копіювання, InMotion робить щотижневі резервні копії вашого веб-простору – за умови, що ваш веб-простір не перевищує 10 Гб. Якщо так, резервні копії взагалі не будуть зроблені. Ви також повинні знати, що ці резервні копії вважаються люб’язними, і ви можете відновити файли лише раз на чотири місяці. 

Якщо ви хочете скористатися інструментами резервного копіювання, InMotion пропонує пакет додаткових платних резервних копій що дозволяє встановлювати частоту резервного копіювання та частіше відновлювати файли. 

А переможець: SiteGround. Хоча InMotion має гідний набір функцій безпеки, SiteGround виграє цей раунд на основі досконалої технології та безкоштовних щоденних резервних копій..

3 раунд: чи достатньо хорошого SiteGround чи має InMotion кращі функції? 

Ви шукаєте хоста, який надасть вам необмежену кількість ресурсів? Або вас більше цікавлять корисні функції, яких ви не знайдете скрізь?

Наприклад, якщо вам потрібно розмістити велику кількість великих файлів, InMotion не обмежує ваше місце для зберігання, як це робить SiteGround. З іншої сторони, SiteGround пропонує інструмент поетапної постановки, що дозволяє вносити зміни до свого веб-сайту, не впливаючи на живу версію. SiteGround також має перевагу CDN для швидкості та автоматичного щоденного резервного копіювання.

Найкращий спосіб порівняти наявні функції – в оглядовій таблиці.

ОсобливістьSiteGroundВ русі
Місце для зберіганняВід 10 до 30 Гб, залежно від плануНеобмежений
Гарантія повернення грошей30 днів90 днів
Безкоштовне доменне ім’яНіТак, безкоштовно на перший рік
Автоматичні резервні копіїТак, щодня і зберігається протягом 30 днівНадані резервні копії обмежені 10 ГБ
Безкоштовний SSL сертифікатТак, у всіх планахТак, у всіх планах
Безкоштовний CDNТак, Cloudflare CDN Ні
Пропускна здатністьБез вимірюванняНеобмежений
Безкоштовна міграція сайтуТак, завершено протягом 24 годинТак
Облікові записи електронної поштиНеобмеженийНеобмежений
Встановлення програми одним натисканням кнопкиТакТак
Інструмент інсценуванняТакНі
Рекламні кредитиНіТак – сума змінюється залежно від вашого плану
Інтеграція Google AppsНіТак

А переможець: Це краватка. У цьому раунді хостингу InMotion проти SiteGround немає чіткого переможця. Обидва мають чудові функції, і яка з них виграє, залежатиме від того, що вам потрібно від вашого веб-хостингу. Щоб ознайомитися з усіма їх характеристиками, переконайтеся, що ви ознайомилися з нашими відгуками експертів щодо обох SiteGround і Хостинг InMotion.

4 раунд: SiteGround не може перемогти гарантію повернення грошей InMotion

Коли ви платите за план веб-хостингу, ви хочете знати, що ви отримуєте найкраще співвідношення своїх грошей, але іноді важко судити про це. Є кілька важливих питань, які можна задати, коли ви оцінюєте цінність:

Вам доведеться довго сплачувати, щоб отримати найнижчі ціни?

За допомогою SiteGround ви платите однаковий щомісячний еквівалент, незалежно від того, чи підписуєтесь ви на один, два чи три роки. Однак із InMotion вам потрібно заплатити за два роки, щоб отримати найкращі ціни.

Чи є функції, які один постачальник включає безкоштовно, а інший стягує додатково?

Завдяки SiteGround ви отримуєте щоденні автоматичні резервні копії, за які InMotion стягує плату. InMotion пропонує: безкоштовне доменне ім’я на перший рік вашого хостинг-плану, тоді як SiteGround змушує вас платити за ваше доменне ім’я.

Чи є безкоштовний пробний період або гарантія повернення грошей?

Немає безкоштовної пробної версії SiteGround і не для InMotion, але SiteGround пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. InMotion дає вражаючу гарантію повернення грошей на 90 днів, яка є однією з найдовших у галузі веб-хостингу.

Як співставляють хостинг-компанії за ціною, як спочатку, так і відновлення?

На початковий термін ціни на SiteGround нижчі, ніж InMotion, але коли прийде час поновлення, ви зіткнетесь із підвищенням цін до 300%. З InMotion ціни на початковий термін дорожчі, ніж на SiteGround, але ціни на оновлення лише приблизно на 15–20% перевищують початкові ціни.

А переможець: Ще раз у нас краватка! SiteGround спочатку є кращою ціною, оскільки вона дешевша і вам не доведеться довго сплачувати гроші, плюс ви отримуєте резервні копії та CDN безкоштовно. Однак ціни на оновлення InMotion є більш розумними порівняно з SiteGround. 

Раунд 5: 24/7 Підтримка хостингу InMotion vs SiteGround, але час очікування встановити їх

Незалежно від того, чи ви новачок чи ветеран, який займається розміщенням веб-сайтів, вам потрібна буде служба клієнтів. І SiteGround, і InMotion пропонують цілодобову підтримку клієнтів електронною поштою, телефоном та чатом у прямому ефірі.

Це в якості обслуговування клієнтів там, де вони відрізняються. SiteGround має репутацію швидко реагувати та швидко вирішувати проблеми. Наприклад, коли я зв’язався з SiteGround за допомогою прямого чату, до мене підключились за хвилину, і моя проблема була повністю вирішена протягом 15 хвилин.

InMotion не настільки чудовий зі своєю підтримкою клієнтів, час підтримки в чаті в середньому становить близько 10 хвилин. Інші клієнти повідомили, що чекають 40 хвилин, щоб підключитися до агента підтримки. Коли я перевірив це, у відповідь агента з обслуговування клієнтів знадобилося 12 хвилин – і більше 45 хвилин, щоб вирішити мою проблему.

А переможець: Тут може бути лише SiteGround. Якість та швидкість підтримки користувачів SiteGround не перевищує якості, особливо за допомогою прямого чату. Підтримка InMotion хороша, але SiteGround просто краща.

Виберіть SiteGround для продуктивності, безпеки та підтримки

Наші рекомендації

Зрештою, SiteGround – це великий вибір для більшості типів веб-сайтів. Він пропонує чудову підтримку, кращу безпеку та дає вам кілька найшвидших швидкостей завантаження сторінок у галузі. Щоб дізнатися більше про те, чому слід вибрати SiteGround, читайте наш глибокий огляд.

Однак є деякі випадки, коли InMotion може бути кращим вибором для вашого веб-сайту. Наприклад, якщо вам потрібно більше місця для зберігання, InMotion не має обмежень. InMotion краще, якщо мова йде про веб-сайти, які вимагають більше ресурсів, але вам потрібно подбати про власні резервні копії або доплатити за додаткове резервне копіювання.

SiteGroundХостинг InMotion
ПродуктивністьТехнологія підвищення швидкості для швидкого завантаження сторінокДозволяє вибрати центр обробки даних та пропонує PHP 7.3
БезпекаАвтоматичне резервне копіювання та провідні функції безпекиФункції безпеки середні, але ви більше платите за резервні копії
ОсобливостіОбласть постановки – видатна особливістьНемає обмежень на зберігання та пропускну здатність, і ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я на рік
ЗначенняЦіни не залежать від довгого початкового зобов’язання, але ціни на поновлення високіЦіни на поновлення більш зручні для кишень, але початкові ціни вищі
Підтримка клієнтівЦілодобова підтримка та час відгуку на підтримку чудовіЦілодобова підтримка, але ви можете зачекати до підключення до 40 хвилин
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me