SiteGround vs DreamHost – Хто надійніший у 2020 році?

На перший погляд схоже, що DreamHost пропонує кращі ціни, ніж SiteGround, але не обманюйте. Щоб отримати знижки на DreamHost, потрібно заплатити заздалегідь за хостинг протягом трьох років.


Це лише одна з причин, що я віддаю перевагу SiteGround над DreamHost. Після ретельного тестування обох господарів, Я виявив, що SiteGround є кращим вибором з точки зору продуктивності, безпеки та загального користувальницького досвіду. Я також прихильник нових інструментів управління веб-сайтами.

DreamHost – це не поганий хазяїн, але навіщо погоджуватися на “непогано”, коли ви могли зробити краще? Натисніть тут, щоб побачити найкращі пропозиції SiteGround, або читайте далі для повного оповідання та результатів моїх тестів.

Продуктивність

Особливості швидкості SiteGround роблять DreamHost здається повільним

Оскільки люди використовують свої мобільні пристрої для перегляду веб-сторінок все частіше і частіше, швидкість завантаження сторінки стає ще важливішою. Якщо ваш веб-сайт займає більше декількох секунд, ваші відвідувачі не збираються затримуватися. Ось чому ефективність веб-хостингу – це перше, на що я дивлюся.

Незалежно від того, де в світі розташовані ваші відвідувачі або який пристрій вони використовують для перегляду вашого веб-сайту, за допомогою SiteGround ваші сторінки швидко завантажуватимуться. Його функції, що підвищують швидкість, включають:

 • SSD-накопичувачі (до 200% швидше, ніж традиційні жорсткі диски)
 • Технологія сервера NGINX (для покращення часу відгуку сервера)
 • SuperCacher (SiteGround – замовник інструменту кешування)
 • Cloudflare CDN (мережа доставки вмісту)
 • PHP 7.3 і HTTP / 2

SiteGround стверджує, що завдяки своїй технології підвищення швидкості завантаження сторінок становить приблизно 1,3–1,6 секунди. Щоб перевірити це, я створив веб-сайт WordPress з низкою плагінів (з використанням багатьох плагінів на сайті відомо впливають на швидкість завантаження сторінки), щоб побачити, як SiteGround обробляє більш щільний веб-сайт. Я перевірив швидкість завантаження сторінки за допомогою безкоштовного інструмента GTmetrix.

Звіт про завантаження сторінки GTmetrix для хостингу веб-сайтів SiteGroundЗвіт про завантаження сторінки GTmetrix для хостингу веб-сайтів Siteground

З увімкненою швидкісною технологією SiteGround, для повного завантаження сторінки 1,27 МБ знадобилося всього 1,4 секунди.

DreamHost має менше функцій для підвищення продуктивності, але використовує SSD-накопичувачі і стверджує, що має сервери, оптимізовані для роботи. Я перевірив веб-сайт, розміщений на DreamHost, щоб побачити, як він порівняно з аналогічним сайтом на SiteGround.

Звіт про завантаження сторінки GTmetrix для хостингу веб-сайтів DreamHostЗвіт про завантаження сторінки GTmetrix для хостингу веб-сайтів DreamHost

Як видно із скріншоту, На DreamHost, веб-сайту 1,19 Мбайт знадобилося 3,8 секунди, що повністю завантажилося – на дві секунди довше, ніж SiteGround для веб-сайту аналогічного розміру. Хоча 3,8 секунди все ще значно нижче середньої швидкості завантаження сторінки (близько 7 секунд), вона повільна порівняно з SiteGround.

У DreamHost є 100% гарантія тривалості роботи – за кожну годину (або частину години) вона знижується, DreamHost зараховує вам вартість хостингу на день. Більшість хостів, включаючи SiteGround, мають 99,9% гарантії безперервного часу, тому DreamHost може здатися кращим вибором надійності, правда? Не так швидко.

Незважаючи на 100% гарантію безперервного часу, останні записи про час роботи DreamHost показують жахливі 99,64% протягом одного місяця, і 99,80% в інший місяць. Протягом цього 99,64% місяця простої тривали понад дві з половиною години за один день.

Тож чи варто потенційний втрачений дохід за той час простою мізерний кредит? Для того, щоб переглядати історію продовження часу DreamHost, SiteGround має середній час роботи 99,98% – що становить приблизно вісім хвилин простою в місяць.

А переможець: SiteGround. Завдяки кращій швидкості та більшій надійності, SiteGround гарантує, що вам не доведеться турбуватися про роботу свого веб-сайту.

Особливості

DreamHost не може обіграти спеціальні інструменти для WordPress SiteGround

SiteGround має такі корисні функції, як CDN (мережа доставки вмісту) та інструмент інсценізації, що дозволяє тестувати зміни та нові плагіни WordPress, не впливаючи на живу версію веб-сайту, перш ніж ви впевнені, що все працює так, як слід. SiteGround навіть перетворює його на наш круг кращі хостинг-провайдери WordPress.

Хоча його особливості не такі вражаючі, DreamHost дає вам необмежену кількість пам’яті та безкоштовний домен на перший рік, і однією з областей, де вона справді сяє, є гарантія повернення грошей на 97 днів. SiteGround дає лише 30 днів.

Щоб порівняти DreamHost з SiteGround за функціями, ось порівняльне порівняння:

ОсобливістьSiteGroundDreamHost
Місце для зберіганняВід 10 до 30 Гб, залежно від плануНеобмежений
Гарантія повернення грошей30 днів97 днів
Безкоштовне доменне ім’яНіТак, безкоштовний домен на перший рік, коли ви підписуєтесь на річний план
Автоматичні резервні копіїТак, щодня і зберігається протягом 30 днів, з можливістю робити резервні копії за потребоюТак, щодня і зберігається максимум 15 днів
Безкоштовний SSL сертифікатТакТак
Безкоштовний CDNТак, Cloudflare CDNНі
Пропускна здатністьБез вимірюванняБез вимірювання
Безкоштовна міграція сайтуТак, завершено протягом 24 годинНі, за цю послугу платна
Безкоштовні акаунти електронної поштиНеобмеженийТак, але лише за планом Unlimited
Встановлення програми одним натисканням кнопкиТак, за допомогою майстра налаштування WordPress за допомогою рекомендованих плагінів SiteGroundТак
Інструмент інсценуванняТакНі
cPanelНі, для цього використовується Інструменти сайту, нова панель управління, яка замінює cPanelНі, DreamHost використовує власну панель керування, яка працює аналогічно навігаційному меню, а не звичайному розташуванню плиткових значків на панелі керування

А переможець: SiteGround, з його вражаючим набором функцій. Якщо у вас вже є веб-сайт, ви особливо цінуєте безкоштовну службу міграції. Плани хостингу SiteGround дають вам 10–30 Гб пам’яті, що для більшості користувачів буде більш ніж достатньо.

Однак якщо ви плануєте розмістити дуже великий, важкий для медіа-сайтів, DreamHost може стати кращим вибором з його необмеженим простором для зберігання. Якщо ви все ще розглядаєте це, прочитайте наше поглиблений огляд DreamHost.

Безпека

SiteGround діє швидко, щоб захистити свій веб-сайт – безпека DreamHost є посередньою

Безпека SiteGround краща за те, що пропонують багато спільних провайдерів веб-хостингу. Він швидко реагує, коли виявляються нові загрози та вразливості, розробляючи та застосовуючи власні патчі безпеки. Більшість хостів, включаючи DreamHost, чекають звільнення сторонніх патчів, залишаючи ваш веб-сайт вразливим довше.

Для запобігання грубої атаки, SiteGround використовує в своєму брандмауері передову технологію штучного інтелекту проти ботів. Він ізолює заражений або зламаний обліковий запис, тому якщо інший веб-сайт на тому ж сервері націлений на шкідливий код, ваш веб-простір залишається в безпеці.

Опис міркування безпеки першого сайту SiteGroundЗнімок екрана з веб-сайту SiteGround

Безпека DreamHost не настільки велика, як на SiteGround, але вона все ж краще, ніж деякі хости, які очікують, що ви заплатите додатково за спокій. Він використовує mod_security – брандмауер веб-додатків (WAF), який захищає ваш веб-простір захищений від зловмисного трафіку, міжсайтовий сценарій та жорстокі напади. Існує також технологія для запобігання злому панелі управління.

А переможець: SiteGround, завдяки швидкому реагуванню на нові вразливості та вдосконаленій системі брандмауера.

Ціноутворення

DreamHost не підвищує ціни на оновлення, але SiteGround не змушує вас платити за роки заздалегідь

Багато веб-хостингів рекламують низькі щомісячні ціни на хостинг, але коли ви дістаєтесь до каси, ви виявите, що вам потрібно заплатити за три роки, щоб отримати ці ціни. Це стосується DreamHost, який пропонує місячні, річні або трирічні плани. Якщо ви вирішили платити щомісяця, ви сплачуєте майже вдвічі більше рекламованої ціни.

Ціни на SiteGround не залежать від тривалості вашого плану. Незалежно від того, чи підписуєтесь ви на 12 місяців, 24 місяці чи 36 місяців, ви сплачуєте рекламовану ціну.

Однак, якщо мова йде про витрати на оновлення, SiteGround не настільки великий. Коли настав час поновити свій план, ви побачите, що платите майже втричі вище ціни, яку ви заплатили спочатку. DreamHost незвичний тим, що ціни на нього не піднімаються при поновленні, тому в перспективі ціна його нижче, ніж SiteGround.

DreamHost також надає безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний захист конфіденційності домену (за що більшість господарів стягує плату додатково). Ви цього не отримаєте із SiteGround.

А переможець: DreamHost. Навіть незважаючи на те, що вам доведеться заплатити за три роки, щоб отримати найнижчі ціни, DreamHost в довгостроковій перспективі дешевше через статичні ціни, безкоштовне ім’я домену та включену конфіденційність домену.

Пам’ятайте лише про те, що SiteGround все ще пропонує кращий набір функцій, тож хоч і дорожче, ви отримуєте кращі співвідношення своїх грошей..

Підтримка клієнтів

SiteGround має швидке обслуговування клієнтів – відсутня підтримка DreamHost

І SiteGround, і DreamHost пропонують цілодобову підтримку, але на цьому схожість закінчується.

За допомогою SiteGround цілодобова підтримка доступна в чаті, телефоном та електронною поштою / продажі квитків. Ви можете бути впевнені, що отримаєте швидку відповідь у прямому чаті – зазвичай підключаєтеся протягом хвилини. SiteGround також має найшвидший час відгуку на підтримку квитків. Ви можете очікувати відповіді протягом десяти хвилин – набагато швидше, ніж інші хости, які я перевірив.

Підтримка DreamHost цілодобово доступна лише через електронну пошту (і я не дуже впевнений, як можна викликати цю підтримку “24/7”, оскільки вся електронна адреса технічно 24/7). Підтримка чату в прямому ефірі доступна лише з 5:30 до 21:30. PST. Навіть у ці години може бути важко підключитися до агента підтримки.

Коли я перевіряв підтримку чату DreamHost в режимі реального часу, я не зміг зв’язатися з агентом підтримки клієнтів, отримавши в прямому чаті повідомлення, що команда “вийшов”, але мені повернуться “незабаром”. По суті, підтримка DreamHost надійно доступна лише електронною поштою, але час відповіді може становити до 24 годин.

Знімок екрана - підтримка чату DreamHost

А переможець: SiteGround, без сумнівів. Завдяки SiteGround ви впевнені, що швидко отримаєте необхідну допомогу. Крім того, у вас є кілька способів зв’язатися з командою підтримки незалежно від часу доби.

SiteGround перевершує швидкість, безпеку та підтримку

В цілому SiteGround використовує кращу технологію, ніж DreamHost, пропонуючи більші швидкості завантаження, більшу надійність та кращу безпеку. Що стосується мене, це робить очевидним переможцем у цьому порівнянні.

Щоб дізнатися більше, перегляньте наш експертний огляд SiteGround.

Мої рекомендації

 • Якщо ви ведете бізнес і вам потрібен швидкий і надійний веб-сайт, виберіть SiteGround. Ви отримаєте користь від безлічі вдосконалених функцій, таких як CDN та область постановки.
 • Якщо вам потрібно розмістити персональний сайт, або ви маєте обмежений бюджет, і вам потрібен хост, який з часом буде дешевшим, ви можете розглянути питання про DreamHost. Ви не будете вражені величезними підвищеннями цін на оновлення, і ви можете обирати щомісяця за свій хостинг, уникаючи високих авансових витрат.
SiteGroundDreamHost
ПродуктивністьТехнологія підвищення швидкості для швидкого завантаження сторінокНе вистачає можливостей для підвищення продуктивності, що призводить до повільніше завантаження сторінок
ОсобливостіОбласть постановки зручна для оновлень, не ризикуючи поточним веб-сайтомНемає обмежень на зберігання та пропускну здатність, і ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я на рік
БезпекаАвтоматичне резервне копіювання та провідні функції безпекиОсобливості безпеки середні
ЗначенняЦіни не залежать від довгого початкового зобов’язання, але ціни на поновлення високіЦіни на поновлення більш зручні для кишень, але початкові ціни вищі
Підтримка клієнтівЦілодобова підтримка з чудовим часом відгукуЦілодобова підтримка електронною поштою, але чат наживо ненадійний і доступний лише протягом певних годин
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map