SiteGround vs Bluehost – один дивовижний переможець [2020]

Який веб-хост кращий для вас, SiteGround або Bluehost? Прочитайте нашу думку експертів щодо дивовижних відмінностей між цими двома гігантами. 


Веб-сайти для порівняння часто займають Bluehost у верхній частині кожного списку. Це означає, що це найкраща в світі компанія-хостинг? Ні, абсолютно ні. Але Bluehost має дійсно хорошу партнерську програму, яка дає рецензентам багато стимулу для його просування.

Я перевірив обох господарів, щоб дати вам експертна, неупереджена порада на якому вибрати. Я зосередився на особливостях веб-хостингу, які вам дуже важливі, і порівняв Bluehost проти SiteGround у п’яти найважливіших сферах:

1-й раунд 1: фокус сайту на швидкості – перевантажені сервери Bluehost сповільнюють його вниз2Round 2: SiteGround пропонує виняткову підтримку клієнтів – Bluehost пропонує додатки-Ons3Round 3: SiteGround дає вам безпеку – Bluehost хоче платити за це4Round 4: SiteGround дає вам безкоштовну міграцію – Bluehost Дає вам доменне ім’я5. Раунд 5: Bluehost може бути дешевшим, але SiteGround дає кращу цінність6SiteGround Outshines Bluehost майже у всіх областях {"@context":"http: \ / \ / schema.org","@тип":"ItemList","itemListElement": [{"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 1,"назва":"1-й раунд: Основна орієнтація сайту на швидкості BlueHost \ u2019s Перевантажені сервери сповільнюють","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-bluehost \ / # Раунд-1 – SiteGround-Focus-on-Speed ​​—– Bluehost — s-Overloaded-Servers -Пригальмувати"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 2,"назва":"2-й раунд: Пропозиції на сайті – виняткова підтримка клієнтів \ u2013 Bluehost пропонує додатки","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-bluehost \ / # Раунд-2 – Пропозиції сайту-Виключні-Підтримка клієнтів —– Bluehost-пропозиції-надбудови"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 3,"назва":"3 раунд: SiteGround дає вам безпеку. Bluehost хоче, щоб ви заплатили за це","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-bluehost \ / # Раунд-3 – SiteGround-дає-ти-безпеку —– Bluehost-хоче-ти платиш -для нього"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 4,"назва":"4 раунд: SiteGround дає вам безкоштовну міграцію \ u2013 Bluehost дає вам доменне ім’я","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-bluehost \ / # Round-4 – SiteGround-Give-You-Free-Migrations —– Bluehost-Gives-You-a -Доменне ім’я"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 5,"назва":"5 раунд: Bluehost може бути дешевшим, але SiteGround надає кращого значення","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-bluehost \ / # Round-5 – Bluehost-May-Be-дешевше – але-SiteGround-Gives-Better-Value"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 6,"назва":"SiteGround Outshines Bluehost майже у всіх районах","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-bluehost \ / # SiteGround-Outshines-Bluehost-майже-всі райони"}]}

Раунд 1: Основна орієнтація сайту на швидкості – перевантажені сервери Bluehost сповільнюють його

Швидкість завантаження сторінки та швидкість безперебійного користування особливо важливі, якщо ви використовуєте веб-сайт для бізнесу. Опитування та статистика показують, що якщо на завантаження сторінки потрібно більше 2–3 секунди, відвідувачі набагато частіше натискають, особливо якщо вони використовують мобільний пристрій.

siteground vs vs bluehost-01

SiteGround зосереджений на тому, щоб ваші сторінки швидко завантажувалися. На ній є сторінка, присвячена технології підвищення її продуктивності, наприклад:

 • SSD-накопичувачі для більшої ефективності та більшої швидкості
 • Технологія сервера NGINX для покращення часу відгуку сервера
 • SuperCacher для зберігання статичного вмісту для кращої швидкості
 • CDN (мережа доставки вмісту) для використання серверів, найближчих до місць відвідувачів
 • HTTP / 2 для швидшого завантаження сторінок
 • PHP 7.3 для швидкості та надійності

Результатом технології підвищення ефективності SiteGround є сторінки, які повністю завантажуються приблизно за 1,6 секундиабо 1,3 секунди при використанні SuperCacher. SiteGround також може підтримувати ці швидкості під величезним тиском. Не скорочується швидкість завантаження сторінок до 8000 відвідувачів – і при включенні SuperCacher це зростає до (майже) неймовірних 230 000 одночасно відвідувачів.

siteground vs vs bluehost-02

Крім того, SiteGround використовує QUIC – технологію, розроблену для покращення швидкості завантаження сторінок для людей з ненадійними або поганими інтернет-підключеннями..

Bluehost також використовує технологію підвищення продуктивності, такі як накопичувачі SSD, CDN та NGINX, але компанія відома тим, що на своїх серверах розміщено занадто багато веб-сайтів, що істотно впливає на швидкість завантаження сторінки.. 

Швидкість завантаження сторінки Bluehost становить від 2,3 до 9,7 секундиі ці швидкості дуже непослідовні. Більше того, швидкість завантаження сторінок погіршується з 20 відвідувачами одночасно.

Хоча SiteGround пропонує PHP 7.3, відомий кращими показниками, Bluehost пропонує PHP 7.2 новим клієнтам і не має негайних планів оновлення – про що мені повідомили під час веб-чату з Bluehost. Крім того, багаторічні клієнти все ще можуть бути на PHP 5.6 (що може піддавати інших користувачів на тому ж сервері вразливості).

Bluehost часто очікує, що існуючі клієнти скасують існуючі плани та підписуються на нові (більш дорогі) плани, якщо вони хочуть отримати доступ до PHP 7.2. Це означає, що новим клієнтам навряд чи вдасться отримати безкоштовні оновлення PHP у майбутньому.

За показниками надійності, SiteGround має 99,9% гарантії безперервного часу, а його останній показник тривалості роботи становить близько 99,99%. Bluehost не має часу роботи гарантія, але він стверджує, що має 99,9% надійності в режимі роботи. Однак це не завжди так. У 30-денному тесті Bluehost мав майже в 3 рази більше часу простою, ніж SiteGround.
siteground vs vs bluehost-03

І Переможець …

SiteGround. Хоча Bluehost використовує одну і ту ж технологію, що і SiteGround, швидкість завантаження сторінки SiteGround і здатність справлятися з тисячами одночасно відвідувачів перекладають її в лідируючі позиції.

2 раунд: SiteGround пропонує виняткове обслуговування клієнтів – Bluehost пропонує додатки

Якщо ви працюєте на своєму веб-сайті о 4:00 і стикаєтеся з якоюсь проблемою, ви очікуєте, що зможете зв’язатися зі своїм веб-хостом за допомогою, правильно? Доступ до цілодобової підтримки клієнтів є однією з важливих моментів веб-хостингу, і SiteGround та Bluehost пропонують цілодобову підтримку.

Однак недостатньо просто звернутися до служби підтримки. Важливим є також те, наскільки швидко ваш господар може реагувати та вирішувати проблеми. Тут SiteGround справді виділяється з трьох причин:

 1. SiteGround має своє найшвидший відгук у галузі веб-хостингу якщо мова йде про підтримку квитків – менше десяти хвилин. Bluehost навіть не пропонує підтримку квитків.
 2. Агенти з обслуговування клієнтів за допомогою SiteGround можуть вирішувати проблеми швидше, ніж більшість постачальників послуг хостингу – за допомогою чату в реальному часі проблеми можна впорядкувати протягом 10–20 хвилин, а при підтримці квитків проблеми вирішуються в середньому за 40 хвилин.
 3. Коли ви телефонуєте на SiteGround за підтримкою, вам не доведеться чекати – на дзвінки майже завжди відповідають негайно, 24/7.

Незважаючи на те, що Bluehost доступний, щоб допомогти вночі та дні, підтримка клієнтів, яку ви отримуєте, сильно відрізняється від проблеми до питання. Наприклад, просто підключившись до агента прямого чату, ви могли чекати до години, і у агентів часто виникають труднощі з вирішенням простих проблем. Якщо у вас є Веб-сайт WordPress, Підтримка клієнтів часто особливо бідна.

Огляди служби клієнтів Bluehost виявляють деякі основні проблеми з командою підтримки Bluehost, такі як пропонування додаткових пакетів для вирішення проблем із шкідливим програмним забезпеченням, видалення файлів помилково та неможливість вирішення простих проблем із SSL. Клієнти також повідомляють агентів підтримки, які відмовились скасувати повторювані тарифні плани та відмовляються розблокувати доменні імена для передачі.

siteground vs vs bluehost-04

І Переможець …

SiteGround. Завдяки швидкому реагуванню та вирішенню, підтримка користувачів SiteGround є чудовою. Його агенти надзвичайно обізнані і здатні без проблем вирішити ваші проблеми. Прочитайте наше поглиблений огляд SiteGround щоб дізнатися більше.

3 раунд: SiteGround дає вам безпеку – Bluehost хоче, щоб ви заплатили за це

Здійснюючи хакерські спроби та жорстокі атаки на підйомі, вам потрібно знати, що ваш веб-хостинг буде захищати ваш веб-сайт та дані. Хоча жодна спільно розміщена хостингова платформа не на 100% захищена, у більшості хостинг-компаній вживаються заходи безпеки для захисту своїх серверів та вашого веб-сайту.

SiteGround – одна з найбільш безпечних провайдерів спільного хостингу, із вдосконаленими системами боротьби з ботами AI для захисту від грубої атаки. Він також використовує ізоляцію облікового запису, щоб гарантувати, що на ваш веб-сайт не впливають вразливості іншого веб-сайту на тому ж сервері.

На відміну від багатьох спільних хостів (включаючи Bluehost), SiteGround не чекає, коли сторони вийдуть патчі безпеки, коли виявляться вразливості. Натомість він розробляє власні патчі та автоматично застосовує їх до своїх серверів набагато швидше, ніж інші хости. Крім того, він підтримує брандмауери оновленими останніми правилами, щоб запобігти зловмисному трафіку.

siteground vs vs bluehost-05
Bluehost, навпаки, застосовує інший підхід до безпеки. Включені функції безпеки відносно обмежені – багато в чому тому, що обмежуючи його безпеку, це може “спонукати” вас придбати платну версію пакета безпеки SiteLock. Наприклад, включена безпека сканує лише до п’яти сторінок на місяць на наявність зловмисного програмного забезпечення. Якщо ви хочете гідний захист від зловмисного програмного забезпечення, спаму, DDoS (розповсюдженого відмови у наданні послуг) та інших атак з грубою силою, вам доведеться доплатити. 

Є також стурбованість рівня безпеки сервера Bluehost. У січні 2019 року Bluehost входив до п’яти провідних хостинг-провайдерів, в яких a вразливість безпеки високого ризику було визначено. 

Спеціаліст із полювання на помилок зміг зняти будь-який із сайтів Bluehost. Ця вразливість дозволила зловмиснику змінити файл сервера користувача та ввести його зловмисним кодом, просто натиснувши посилання, надіслане зловмисником. Хоча вразливості були виправлені, це все ще викликає занепокоєння.

І Переможець …

SiteGround. Відверто кажучи, захист Bluehost (відсутність) є надзвичайно шокуючим. Підхід SiteGround показує, що він дбає про своїх клієнтів і не очікує, що ви заплатите додатково за більш ніж основні функції безпеки.

4 раунд: SiteGround дає вам безкоштовну міграцію – Bluehost дає вам доменне ім’я

Щоб порівняти Bluehost та SiteGround за їхніми можливостями, я склав цю оглядову таблицю, щоб побачити, де вони відрізняються.

SiteGroundBluehost
Місце для зберіганняВід 10 до 30 Гб, залежно від плану50 Гб до необмеженої кількості, залежно від плану
Гарантія повернення грошей30 днів30 днів
Безкоштовне доменне ім’яНіТак, безкоштовний домен на перший рік, коли ви підписуєтесь на 12 місяців
Автоматичні резервні копіїТак, щодня і зберігається протягом 30 днівНі, резервні копії пропонуються лише за допомогою CodeGuard Basic за додаткову щомісячну плату
Безкоштовний SSL сертифікатТак, у всіх планахТак, у всіх планах
Безкоштовний CDNТак, Cloudflare CDN Так, Cloudflare CDN, але це не вмикається автоматично
Пропускна здатністьНе суворо обмежений, але з “рекомендованим щомісячним трафіком” (наприклад, 10 000 відвідувачів щомісяця за планом StartUp)Безрегульований, але Bluehost часто обмежує веб-сайти через “проблеми з роботою” 
Безкоштовна міграція сайтуТак, завершено протягом 24 годинНі, ви повинні заплатити за цю послугу
Облікові записи електронної поштиНеобмеженийБазовий план обмежений до п’яти (необмежений для всіх інших планів)
Встановлення програми одним натисканням кнопкиТакТак

І Переможець …

Це краватка. Переможець цього туру дійсно залежить від того, для чого ви використовуєте свій веб-сайт. Bluehost пропонує більше способу зберігання та пропонує безкоштовне доменне ім’я, крім безкоштовних SSL та Cloudflare CDN, що також пропонує SiteGround. Якщо для вас важливо місце для зберігання, то Bluehost – ваш переможець. Дізнайтеся, що ще може запропонувати Bluehost у нашому експертиза.

Однак SiteGround не стягує плату за автоматичне резервне копіювання і безкоштовно перенесе ваш веб-сайт від іншого постачальника. Якщо ви не турбуєтесь про місце для зберігання (що, якщо ви не розміщуєте багато великих мультимедійних файлів, не є великою проблемою), і ви не проти придбати власне доменне ім’я, то SiteGround, безумовно, перевершує Bluehost.

5 раунд: Bluehost може бути дешевшим, але SiteGround надає кращого значення

Співвідношення ціни та якості не обов’язково стосується того, який постачальник є найдешевшим. Особливо важливо не вибирати свого постачальника на основі цін, розміщених на його сторінках продажів. У більшості компаній, що займаються хостингом, у вас виникне шок, коли ви приїдете на сторінку оформлення замовлення і виявите, що привабливі низькі ціни застосовуються лише у випадку, якщо ви сплатите передоплату протягом трьох років.

SiteGround насправді є одним з рідкісних хостинг-провайдерів, який не завищує ціни на більш короткі початкові плани. Ви платите однаковий щомісячний еквівалент, незалежно від того, чи підписуєтесь ви на один, два чи три роки. Однак, коли ви поновите свій план, щомісячна еквівалентна ціна буде приблизно в 3 рази вступною ставкою.

Bluehost вимагає 36-місячного (трирічного) передоплати за найнижчі ціни. Ви заплатите на 25% більше, якщо оберете дворічний план і на 50% більше за однорічний план. Коли прийде час поновлення, ваш щомісячний еквівалент буде приблизно в 2 рази від вашої вступної ціни.

Цінність часто визначається речами, які пропонує один постачальник, а другий – ні. Ось де SiteGround залишає Bluehost, що залишається позаду:

 • SiteGround пропонує безкоштовні автоматичні резервні копії – з Bluehost ви будете платити додатково – майже вдвічі збільшивши щомісячний еквівалент на базовому плані
 • SiteGround надає розширені функції безпеки – з Bluehost вам доведеться платити за план SiteLock, щоб отримати той самий рівень безпеки – знову ж таки, майже подвоївши щомісячний еквівалент на базовому плані
 • SiteGround надає вам надзвичайну підтримку клієнтів – з Bluehost ви насправді не підтримуєте, а агенти з підтримки клієнтів більше зосереджені на тому, щоб продавати вам “оновлення”, а не вирішувати свої проблеми..

І Переможець …

SiteGround. Хоча рекламовані ціни і на Bluehost, і на SiteGround схожі, SiteGround не вимагає трирічної авансової оплати. Вона також включає інші функції, за які Bluehost очікує, що ви заплатите додатково.

SiteGround Outshines Bluehost майже у всіх районах

Bluehost може очолювати багато списків “кращих веб-хостів”, але це не через службу та продуктивність Bluehost. На мою думку, SiteGround залишає Bluehost далеко позаду в змаганнях «голова до голови». Щоб дізнатися більше про SiteGround, читайте наш повний огляд.

Наші рекомендації

Якщо ви шукаєте надійний, безпечний хостинг для вашого бізнесу чи особистого веб-сайту, ви не можете помилитися SiteGround. Для більшості людей обмеження пам’яті насправді не будуть проблемою, а функції з доданою вартістю роблять SiteGround набагато більш бюджетним.

Єдина ситуація, в якій Bluehost була б кращою – це якщо ви плануєте розмістити велику кількість відео чи цифрових завантажень. У цій ситуації вам абсолютно потрібно більше пам’яті, ніж пропонує SiteGround, у своїх спільних планах хостингу.

SiteGroundBluehost
ПродуктивністьШвидкість завантаження сторінки є надзвичайною і не повільною, коли на вашому веб-сайті тисячі відвідувачівШвидкість завантаження сторінки не страшна, але вони непослідовні і не можуть впоратися з багатьма одночасними користувачами
Підтримка клієнтівВи можете отримати підтримку цілодобово за допомогою квитка, телефону та чату в реальному часі – і очікуйте швидкого часу реакції та вирішенняЄ цілодобова підтримка по телефону та чату в реальному часі, але клієнти повідомляють про низький рівень обслуговування клієнтів та тривалі очікування
БезпекаВисокий рівень безпеки та негайне виправлення вразливостей захищають ваш веб-сайтВключена лише дуже основна безпека, і на Bluehost вплинули вразливості з високим рівнем ризику
ОсобливостіАвтоматичне резервне копіювання, а також безкоштовна міграція веб-сайтівБезкоштовне доменне ім’я та 50 Гб для необмеженого зберігання на SSD
Співвідношення ціни та якостіЩоб отримати найкращі ціни, вам не потрібно заплатити три роки, але витрати на оновлення на 3 рази вищеВам доведеться доплатити за такі важливі функції, як резервне копіювання та безпека
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map