Що таке сторінка заставки?

З ранніх часів Інтернету маркетинг та веб-дизайнери використовували рекламні сторінки з найрізноманітнішими цілями. Відмінна від домашньої сторінки, сторінка із заставкою – це тип цільової сторінки, який розроблений як вступний екран вітання для відвідувачів до введення основного вмісту веб-сайту. З цієї причини, як правило, перше, що бачить відвідувач, – це сплеск сторінки, а іноді це його перша взаємодія з торговою маркою чи компанією.


Сторінки сплеску традиційно виконують різні функції – від інформування відвідувача про важливу інформацію, до запитання про щось, наприклад, про вік або місцезнаходження користувача. Найкращі розробники цільових сторінок пропонують ряд простих у використанні шаблонів, які допоможуть вам створити будь-який тип сторінки, що з’являється на екрані..

Середня сторінка заставки зазвичай є досить простою, містить якийсь графічний елемент, щоб зробити її візуально привабливою (наприклад, зображення чи анімацію), або запитом або пропозицією інформації (хоча це залежить від призначення сторінки), і навігаційна кнопка, яка призведе до основного вмісту веб-сайту. Їх призначення настільки різноманітне, що важко по-справжньому визначити, що таке сторінка сплеску, не заглиблюючись далі в їх потенційне використання.

Коли використовувати сторінку заставки

Коли вони вперше вийшли, веб-дизайнери в основному використовували веб-дизайнери, щоб продемонструвати свої навички, показуючи деяку вигадливу графічну або флеш-анімацію. Хоча в деяких випадках це все ще трапляється, але це може призвести до того, що ваш сайт видається датованим. З цієї причини сучасні веб-сторінки зазвичай намагаються додати значення досвіду користувача або діють як спосіб збирання або передачі важливої ​​та якісної інформації.

Деякі з найпоширеніших застосувань для сучасної сторінки на екрані включають:

 • Запит про місцезнаходження клієнта щоб перенести їх у правильну версію веб-сайту
 • Визначення мови користувача оптимізувати свій досвід
 • Показати користувачеві де найближча галузь вашого бізнесу знаходиться
 • Надання користувачеві опції мобільна або повна версія веб-сайту
 • Надання опції a версія з високою або низькою пропускною здатністю веб-сайту
 • Дозволити варіант для версії веб-сайту, оптимізований для людей з обмеженими можливостями
 • Підтвердження віку відвідувача для вмісту з обмеженим віком, наприклад, веб-сайт, який продає алкоголь чи тютюн, або той, що відображає порнографію
 • Давати будь-яку важливі відмови від відповідальності або попередження які потрібні (особливо важливо для насильницького чи іншого, не безпечного для роботи вмісту)
 • Надання деяких життєво важлива інформація
 • Показ нової реклами або комерційний, який ви хочете побачити
 • Передаючи щось цікаве, наприклад, відповідна цитата або цікавий фрагмент інформації
 • Повідомлення користувача дати спеціальної акції, наприклад, пропозиція чи продаж з обмеженим часом
 • Інформування відвідувачів будь-якого нові оновлення компанії
 • Показуючи будь-які конкурси чи роздачі що відвідувач може зацікавити
 • Захоплення увагою користувача і заманює їх захотіти більш ретельно вивчити ваш сайт
 • Забезпечення прості естетичні цілі, наприклад, показ нового мистецтва чи анімації

Загальні ключові показники ефективності для сторінок заставки

Незалежно від цілі вашої сторінки, вам потрібно регулярно вимірювати її ефективність у часі. Важливо знати, що працює, а що не працює, а що потрібно змінювати або припиняти повністю. Ось чому ключові показники ефективності (KPI) є настільки важливими.

Це чотири основні показники KPI, які слід відстежувати майже на будь-якій сторінці сплеску:

№1: Унікальні відвідувачі

Це звичайний показник KPI для будь-якої веб-сторінки, і це просто кількість людей, які відвідували ваш веб-сайт вперше за певний період часу. В ідеалі ви хочете, щоб ця кількість була високою, хоча ви не повинні знижувати кількість постійних або повторних відвідувачів.

№2: Повторні відвідувачі

Так само, як це звучить, це кількість людей, які неодноразово відвідують вашу сторінку. Ви можете відстежувати, як часто людина отримує доступ до вашої сторінки, розміщуючи файл cookie у своєму браузері. Поєднуючи повторних відвідувачів з унікальними відвідувачами, ви можете створити ще один цінний KPI, загальний перегляд сторінок.

№3: коефіцієнт відмов

Коефіцієнт відмов визначається кількістю людей, які після відвідування вашої сторінки заставки залишили, не вживаючи жодних значущих дій. Це особливо важливий показник для сторінки із сплеском, який є лише засобом для доступу користувача до більш важливого вмісту на вашому головному веб-сайті. Якщо відвідувач не переходить на ваш основний вміст, можливо, ваша веб-сторінка за допомогою плескання або відштовхує користувачів, або неефективно притягувати їх. Виняток становлять часи, коли сторінка сплеск використовується як попередження або обмеження віку, і в цьому випадку слід очікувати високого показника відмов.

# 4: Середній час на сторінці

Це запис середньої кількості часу, який відвідувачі проводять на вашій сторінці. Залежно від цілей сторінки, можливо, ви хочете, щоб це число було високим або низьким. Наприклад, якщо на вашій сторінці відображається ваше мистецтво, ви, можливо, хочете, щоб це число було порівняно високим, що свідчить про те, що відвідувачі витратили час, милуючись вашою роботою. Хоча, якщо сторінка є простим вибором мовної переваги, то кількість повинна бути низькою, оскільки це має бути швидким рішенням та інтуїтивним процесом для користувачів. Якщо число в цьому випадку велике, то макет може бути заплутаним, і ви, можливо, захочете переглянути його.

Приклади заставних сторінок

Що таке сторінка заставки?

Ця сторінка, яка є простою, є ефективною для досягнення мети змусити людей ввести свій вік до отримання доступу до веб-сайту.

Що таке сторінка заставки?

Ця красиво розроблена сторінка заставки використовується для встановлення правильного регіону та мови користувача. Він виконує чітку та практичну мету, допомагаючи направляти відвідувача у відповідну версію веб-сайту, при цьому все ще надаючи візуальний інтерес до того, що має бути.

Що таке сторінка заставки?

Це приклад того, що саме ви хочете уникнути на сторінці заставки. Якщо відвідувач натискає посилання і стикається з цим, є дуже хороший шанс, що він збирається відскакувати. Якщо вам потрібно скористатись веб-сторінкою, будьте впевнені, що вона працюватиме для ваших відвідувачів, не потребуючи завантаження додаткового програмного забезпечення.

Створення найкращої можливої ​​сторінки на екрані для отримання оптимальних результатів

На цьому етапі повинно бути досить зрозуміло, що макет сторінки може різко змінюватися залежно від його кінцевої мети, хоча є деякі елементи, які поділяють більшість.

Майте на увазі, що погано розроблена сторінка із сплеском швидко відлякує користувачів. Це було продемонстровано у кількох дослідженнях, де до 25% відвідувачів виїжджають майже одразу після стикання із погано розробленою сторінкою із сплеском. Тому спробуйте використовувати лише сторінки, що додають заставки, які додають значення досвіду користувача. Запитайте себе, як я відповів би на ту саму сторінку, якби я натрапив на неї під час перегляду? Якщо ваша відповідь не є позитивною, вам слід переглянути свій дизайн.

При правильному використанні сторінки із сплеском можуть стати чудовим інструментом. У поєднанні з KPI, не забудьте використовувати міцний дизайн, який притягує відвідувачів і, в кінцевому підсумку, дає всім залученим кращий досвід.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map