Що робить ефективну сторінку видавлювання?

Якби я попросив вказати мені свою електронну адресу, щоб я міг надсилати вам оголошення про мою компанію, наскільки ймовірним ви будете це робити? Як щодо того, якщо я пообіцяв показати вам п’ять найкращих веб-сайтів для смішних відео про котів? Визнай це; ви дасте мені свій електронний лист в обмін на смішні відео з котами.


Це концепція стискання сторінок. Компанії завжди прагнуть створювати потенційні клієнти, але більшість з нас не готові їх давати безкоштовно. Однак люди люблять угоду, а стислі сторінки дозволяють обмінюватися електронною поштою на інформацію чи цифровий продукт. Компанії, які використовують кращих розробників цільових сторінок для створення ефективних сторінок стискання, можуть скористатися цим, щоб забезпечити якісні результати, що сприяють збільшенню продажів.

Відмовтеся від електронної пошти або переходьте до клацання

Найпоширеніша помилка, яку роблять ті, хто намагається використовувати стислі сторінки, – це те, що вони ставляться до них як до цільових сторінок або навіть як до домашньої сторінки. Існує велика різниця між цільовими і стислими сторінками; цільова сторінка виконує широкий спектр цілей: від цільової стартової сторінки для вашого веб-сайту, до генерування кількох конверсій та продажів, до створення кайфу для вашого бізнесу..

Ексклюзивна сторінка має єдину мету: “видавити” клієнтів на надання їх електронної адреси. Сторінка повинна бути короткою, орієнтованою на завершення стискання, і не повинна слугувати відправною точкою для вашого веб-сайту. Це орієнтована сторінка продажів та збору даних, і її слід розглядати як таку.

Вся суть сторінки стиснення полягає в тому, щоб дати клієнту можливість надати вам свою електронну пошту в обмін на щось. Якщо відвідувачі не хочуть цього робити, вони можуть вирішити поїхати в інше місце або перейти безпосередньо на ваш сайт. Однак не дайте їм можливості підбирати пропозицію про стисну сторінку на сайті; якщо вони хочуть пропозицію, вони повинні “заплатити за неї” своєю електронною адресою.

Що робить ефективну сторінку видавлювання?

Підводні камені, яких слід уникати під час створення стискаючих сторінок

Існує правильний і неправильний спосіб створити стиснуту сторінку. Уникаючи наступного, ви допомагаєте захистити репутацію свого веб-сайту та забезпечите, щоб інші клієнти скористалися вашими пропозиціями.

Не використовуйте спливаючі вікна. Ви ненавидите спливаючі вікна, чи не так? Звичайно, так і роблять, кожен робить. Тоді чому б ви використовували їх, коли ви намагаєтесь отримати інформацію про клієнтів? Згідно з дослідженням, проведеним Nielsen Norman Group, 95% користувачів сприймають негативні чи дуже негативні точки зору спливаючих вікон. Також стільки ж 40% користувачів розглядають ваш сайт дуже негативно, якщо вони вирішили використовувати спливаючі вікна. Коли хтось бачить спливаюче вікно, набагато більше шансів повністю залишити сторінку, врешті-решт перемогти ціль вашої сторінки та знищити ваші шанси на нового клієнта.

Не використовуйте довгі форми. Ваші клієнти не хочуть витрачати хвилини на заповнення форм. Багато разів, коли комусь пропонують довгу форму, вони просто виїжджають, щоб краще використовувати свій час. Чим коротша форма – означає найменше полів для досягнення поставленої мети – тим краще.

Не приманкуйте і не перемикайте. Ви коли-небудь заповнювали форму, брали участь в опитуванні чи дивилися відео просто для того, щоб дізнатися, що вам потрібно виконати ще більше кроків, щоб отримати обіцяну виплату? Це форма приманки та перемикача, яка вмить вб’є вашу репутацію. Якщо ви пообіцяєте надати безкоштовний звіт після того, як ваш клієнт введе його електронну пошту, доставіть звіт. Не вимагайте, щоб вони потім заповнили довгу форму, виконали інші завдання або ввели “кредитну картку для підтвердження”. Це змушує вас виглядати шахрайсько і відганятиме клієнтів.

Не затримуйте доставку. Коли клієнти вирішили надіслати вам свою електронну пошту, вони хочуть негайно обіцяну виплату. Не через кілька хвилин, через кілька годин або після перевірки. Якщо виплата налаштована на доставку електронною поштою, налаштуйте автоматичний електронний лист для надання виплат. Інакше, негайно віднесіть клієнта до того, на що він підписався. Інакше це буде виглядати як зміна приманки та перемикача.

Шляхи вдосконалення ваших сторінок стискання

Якщо ви хочете покращити показник успішності сторінки стискання, вам потрібно регулярно оцінювати, що ви пропонуєте, та чи оптимально виглядати макет і презентація для залучення клієнтів. Ось декілька способів покращити стискання сторінок.

Чим менше полів, тим краще. Головне, що ви шукаєте, – це адреса електронної пошти, тому додавати все інше – зайве. Якщо ви додаєте додаткові поля, зробіть їх необов’язковими, а не обов’язковими полями.

Що робить ефективну сторінку видавлювання?

Зосередьтеся на виплаті проти CTA. Більшість маркетологів налаштовані на “заклик до дії”, що означає, що ви хочете мобілізувати своїх клієнтів. Однак, що клієнти насправді хочуть знати, це “що це для мене?” Ось чому ви повинні включати стратегію “віддати виплату” на свої стискаючі сторінки, що говорить їм, що вони отримують, на відміну від того, щоб говорити їм, що робити. Замість “Надіслати” використовуйте “Надіслати мені звіт!” а проти “Приєднуйся зараз”, використовуй “Отримати миттєвий доступ”.

Запропонуйте щось круте або корисне. Однією з найгірших маркетингових стратегій є маркетинг “отримати мій звіт”. Такі речі, як Електронні книги, навчальні відео, електронні курси та PDF-файли звучать набагато захоплююче, ніж пропонувати безкоштовний звіт. Також спробуйте і змусити продукт досягти певного завдання або вирішити проблему для замовника. Ви, мабуть, бачили багато відео та рекламних акцій про те, як ви можете “з’їсти ці три продукти, щоб полегшити біль у суглобах” або вирішити якусь іншу недугу. Ці види видавлювань пропонують корисне рішення проблем та викликають інтерес.

Добирайтеся до пункту вже. Ви коли-небудь бували на сторінці, що містить безліч вмісту, тексту та зображень, і лише внизу внизу ви нарешті знайдете, як діяти? Це занадто багато вмісту, і чогось потрібно уникати. В ідеалі, сторінка стискання не повинна вимагати прокрутки і має бути читаною всього за кілька секунд. Використовуйте просту мову. Пам’ятайте, що середня людина читає на рівні п’ятого класу. Зробіть це швидким, простим та непереборним.

Ви готові розпочати видавлювання

Якщо ви хочете досягти продажів, тоді вам потрібні суцільні результати. Сторінки стискання пропонують один із найкращих способів отримання потенційних клієнтів, оскільки клієнти охоче давали вам можливість зв’язатися з ними. Це безпрограшна ситуація для обох сторін. Вони отримують щось в обмін на те, щоб відмовитись від своєї електронної пошти, а ви зможете продавати їх на майбутнє.

Добре розроблена сторінка стиснення буде захоплюючою для клієнтів і спонукає їх вільно відмовлятися від своїх електронних листів. У свою чергу, ви отримуєте регулярний потік потенційних клієнтів, що допоможе вам побудувати кращі маркетингові кампанії, що в кінцевому підсумку призводить до збільшення продажів для вашої компанії.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map