SellHack та Replyify – динамічний дует для успішних кампаній холодної електронної пошти

До 2010 року продажі в основному здійснювалися за допомогою холодних дзвінків, але це ризикувало перервати і дратувати перспективи. Перевага холодних електронних листів – тихо сидіти там, поки одержувач не буде готовий їх відкрити, залишає їх більш сприйнятливими до вашого повідомлення. Але це також приносить новий набір завдань – розміщення, надсилання електронної пошти та подальший пошук перспектив. Райан О’Доннелл, співзасновник SellHack та Respoify розробила інструменти для вирішення цих проблем та для досягнення успішних результатів холодної електронної пошти.


Будь ласка, розкажіть нам трохи про ваш фон, перш ніж співзасновник SellHack та Respoify.

Закінчивши Кентський державний університет у 2003 році, я працював у Нью-Йорку на Уолл-стріті в бутік-інвестиційній фірмі. Оскільки моєю пристрастю завжди був Інтернет-маркетинг та технології, я пішов через рік і працював у Yahoo з 2007 по 2010 рік, керуючи міжнародним бізнес-підрозділом у Латинській Америці, Європі та Ізраїлі. Вийшовши з Yahoo, я побачив потребу в інструментах, які могли б допомогти знайти адреси електронної пошти та автоматизувати холодну електронну пошту, тому ми створили SellHack і потім Відповісти.

SellHack та Replyify - динамічний дует для успішних кампаній холодної електронної пошти

Що таке SellHack?

До 2010 року продажі в основному ініціювалися холодними дзвінками На сьогоднішній день електронною поштою є бажаним способом спілкування, оскільки потенційні особи не перериваються і можуть читати електронну пошту за їх зручністю. Хоча знайти нові перспективи не так вже й складно за допомогою пошуку в Інтернеті та таких веб-сайтах, як LinkedIn, Facebook та Twitter, проблема полягає у пошуку їх контактної інформації. SellHack вирішує проблему пошуку та перевірки адрес електронної пошти.

SellHack – це чудовий інструмент для тих, хто представляє або продає товар або послугу B2B, хто прагне зав’язати нові контакти з надією ввести цю людину у свій цикл продажів. Нашими клієнтами є стартапи, SMB та Fortune 500 підприємств.

Як SellHack знаходить та підтверджує електронні адреси?

Якщо у мене є ваше ім’я та ім’я вашої компанії, ваша електронна адреса, ймовірно, одна з 12 поширених різних комбінацій – FirstName @, FirstName_LastName @ FirstInitial_LastName @ і т. Д. Ще в той день ми відправляли “бомбу BCC”, додаючи одну адреса електронної пошти у полі To та інші 11 можливих комбінацій у полі BCC, сподіваючись, що одна з них знайде вам шлях. Це більше не працює, оскільки поштові сервери стали розумнішими і ідентифікували цю спробу як спам.

Отже, єдиний спосіб з’ясувати адресу електронної пошти – це вручну здійснити пошук в Інтернеті. Хоча для пошуку та перевірки десяти адрес електронної пошти вручну може знадобитися година, SellHack автоматизує процес лише за пару хвилин.

Це може звільнити кілька годин на тиждень для проведення вагомих розмов про продаж з вашими перспективами та закриття нових ділових угод, а не проживання в електронній таблиці Excel, що намагається організувати дані.

Як працює SellHack?

Використовуючи ім’я та назву потенційної компанії, алгоритм SellHack генерує 12 можливих комбінацій адрес електронної пошти та перевіряє їх на 12 різних джерелах, тобто ми перевіряємо 144 перевірки в реальному часі для перевірки кожної адреси електронної пошти. Ми проводимо пінг-сервер компанії електронної пошти, перевіряємо бази даних, скануємо Інтернет, перевіряємо соціальні медіа – ми робимо всі речі, які зайняли б занадто довго вручну. На основі відповіді, отриманої для кожного із 144 тестів, ми повернемо електронну адресу з оцінкою довіри.

Пошукові запити можна ініціювати по черзі, коли ви визначаєте перспективи або завантажуючи файл із кількома іменами.

SellHack та Replyify - динамічний дует для успішних кампаній холодної електронної пошти

Що таке показник довіри та як він призначається?

Оцінки довіри відображають нашу впевненість у доставці електронної адреси на основі позитивної, негативної чи нейтральної відповіді, отриманої від 144 перевірок.

Результати належать до однієї з трьох різних категорій.

Перевірено що-небудь 75% або вище, тобто ми отримали позитивні сигнали про те, що це дійсна адреса електронної пошти, яка не потрапить у загальну інформацію.

Візерунок-відповідність – це 65% відсотків як можлива адреса електронної пошти. Це означає, що хоча ми не змогли підтвердити адресу за допомогою ping, вона відповідає шаблону інших перевірених дійсних електронних адрес цієї компанії.

Прийняти-все мають оцінку 40% або менше і потрапляють у область «найкращого здогаду». Немає достатньої кількості даних для визначення структури компанії, але ми майже впевнені, що вона правильна. Потім клієнт може вирішити, ризикувати відмовкою або нехтувати адресою.

Чи багаторазово пінг-сервер електронної пошти піднімає червоний прапор?

Частота, з якою ми переходимо через декілька різних механізмів, і підпис під цим запитом настільки різняться, що він незначний для сервера електронної пошти, що приймає..

Як ваші продукти автоматизують конвеєр продажів?

Завдяки нашим інструментам ви можете бути ефективнішими на самій вершині вашої лінії продажів. Після того, як SellHack визначив електронні адреси, їх можна встановити в крапельній кампанії у Respoify. Створіть ідеальну послідовність і графік електронних листів, які ви робили б вручну в ідеальному світі за ідеальних умов; мають Replyify надіслати вступне повідомлення електронної пошти, а через п’ять днів – електронний лист для всіх, хто не відповів. Через десять днів, якщо відповіді все ще немає, можливо, ви продовжуватимете знову – це залежить від вас. Будь-який контакт, який відповідає або вирішив скасувати підписку, автоматично призупиняється в цій послідовності кампанії.

Оскільки Replyify підключається безпосередньо до вашого електронного листа, автоматичні електронні листи ніколи не виглядають автоматизованими. Ми як маленькі ельфи, які живуть у вашій папці “Вхідні”, тому повідомлення електронної пошти виглядають так, ніби вони надходять із вашого особистого електронного листа. Коли ви надсилаєте, отримуєте та отримуєте відповіді на електронні листи за допомогою Replyify, всі ці електронні листи сидять у вашій вхідній та надсилають папки..

Кампанії з відповіддю також поєднуються, оскільки нові контакти додаються з часом. Ці нові контакти успадковують послідовність, тому в будь-який день люди отримують перший вступний електронний лист, інші отримують другий електронний лист, а інші – третій, четвертий тощо..

SellHack та Replyify - динамічний дует для успішних кампаній холодної електронної пошти

Як можна аналізувати контакти та кампанії та керувати ними?

Існує багато способів перегляду, аналізу та керування контактами у папці “Вхідні”. Ви можете бачити, що їх надіслали, що вони відкрили, де вони натиснули та що планується отримати в майбутньому. Ви можете відповідати безпосередньо на електронні листи, перемістити їх в іншу кампанію, додати нотатку або скасувати підписку.

Крім того, запуск персоналізованих звітів може дати вам чудове уявлення про ваші кампанії. Скажімо, ви хочете переглянути всіх, хто відкрив електронний лист, натиснув на посилання, але ніколи не відповів. Переглядаючи результати запиту, ви можете вирішити перенести контакт у виховну кампанію, де кожні 30 днів їм надсилається електронний лист із більш освітнім підходом. Або ви можете вирішити зателефонувати контакту, який, очевидно, зацікавлений, і побачити, що заважає їм відповідати та залучати участь.

SellHack та Replyify - динамічний дует для успішних кампаній холодної електронної пошти

Що Replyify вносить до таблиці з точки зору аналітики електронних листів, відповідей та подальших дій, ніколи не можна отримати лише з CRM або поштової скриньки. Це такий інтелект, який міг би змінити отримання зустрічі чи ні.

Чи можуть бути внесені зміни до кампаній із відповіданням?

Так, ви можете продовжити строки та додати кроки до кампанії. Єдине, що ми не допускаємо, коли кампанія починається, це змінити порядок надсилання електронних листів, оскільки залежно від позиції контакту в послідовності; вони могли б отримати один і той же електронний лист двічі.

Ви також можете запускати тести A / B, навіть тести C / D / E / F / G – скільки завгодно! Щоб перевірити рядки теми або порядок електронних листів, створіть версію B часової шкали та додайте нові контакти. Переглянувши дані, ви можете побачити речі, які вам подобаються від A і речі, які вам подобаються від B, і вирішите створити ідеальний гібрид для всіх нових контактів у версії C.

SellHack та Replyify - динамічний дует для успішних кампаній холодної електронної пошти

Які переваги Replyify перед CRM або стороннім майданчиком електронної пошти?

Для початку холодні електронні листи не можна надсилати із сторонніх платформ електронної пошти, як MailChimp та Constant Contact, оскільки вони вимагають відключення всіх контактів.

Окрім того, коли сервіси отримання поштових серверів ідентифікують цей перший електронний лист тому, з ким ви ніколи не контактували, і він бачив, що він був надісланий через автоматизацію CRM або IP-адресу платформи маркетингу електронної пошти, це швидка поїздка до спаму. Електронні листи з відповіддю надсилаються безпосередньо з вашої електронної скриньки, тому існує набагато більший шанс, що він буде доставлений у основну папку “Вхідні” та прочитаний.

Коли я чую, що холодна електронна пошта в минулому не працювала для компанії, то це тому, що вони намагалися зробити це вручну і ніколи не контролювались ефективно, або тому, що це було надіслано через CRM, і жоден з електронних листів насправді не досяг перспективи..

Звичайно, найважливішою перевагою є спосіб підключення Replyify безпосередньо до вашої електронної скриньки. Це гарантує, що ваші автоматизовані кампанії ніколи не виглядають автоматизованими, а всі ваші дії електронною поштою зберігаються в одному місці та можуть бути легко керовані та проаналізовані.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map