Розробник веб-сайтів проти розробника веб-сайтів – в чому різниця?

Якщо у вас є хтось з нульовим досвідом створення або розміщення веб-сайту, ви можете подумати, що ваш єдиний варіант – найняти професіонала, який має необхідний досвід для вас. Однак сьогодні для створення веб-сайту вам не потрібні якісь навички кодування чи фантазії. І за це ми маємо подяку розробникам веб-сайтів.


Тепер ви можете запитати мене: “Гендрік, що за чорт розробник веб-сайтів? І чим він відрізняється від розробника веб-сайту? ” Неважко помітити, як тонка різниця в цих двох термінах може заплутати нових для цього простору. Однак розуміння різниці між ними є абсолютно важливим, оскільки вони забезпечують абсолютно різні підходи до створення вашого веб-сайту.

Що таке Builder веб-сайтів?

Конструктор веб-сайтів – це програмна платформа, яка дозволяє своїм користувачам створювати веб-сайт без необхідності покладатися лише на кодування. Як правило, розробники веб-сайтів дозволяють створювати та розробляти веб-сайт без використання коду; проте деякі розробники дозволяють вам додатково змінювати або розширювати веб-сайт за допомогою коду, якщо ви можете, і вам це зручно, використовуючи його.

Типовий розробник веб-сайтів пропонує інтерфейс, подібний до інформаційної панелі, який ви використовуєте для створення та налаштування веб-сторінок свого веб-сайту. Найважливіші компоненти цього інтерфейсу:

 • Панель попереднього перегляду. На цій панелі розміщено попередній перегляд вашого веб-сайту, щоб ви могли побачити вплив змін та те, як виглядатиме ваш веб-сайт під час їх внесення. Ця панель може мати або не мати функцію перетягування, яка дозволить вам буквально перетягувати елементи в різні положення за допомогою миші.
 • Варіанти стилізації. Повинно бути одна або кілька панелей, на яких відображається багато налаштувань, які впливають на стиль веб-сторінки, яку ви редагуєте. Ці панелі зазвичай сидять збоку, внизу або вгорі панелі приладів і часто містять налаштування для зміни кольорів, шрифтів та інших варіантів стилізації..
 • Бек-енд і адмін. Більшість розробників веб-сайтів також надають можливість створювати або видаляти веб-сторінки та дописи в блогах, керувати магазином, встановлювати додаткові функції тощо. Він також може надавати інструменти управління обліковими записами, якщо це застосовується. Зазвичай за бажанням можна проводити обмін між конструктором / налаштовачем та цими позакладовими налаштуваннями.

Ось приклад розробника Weebly: панель попереднього перегляду та перетягування посередині, параметри стилів зліва, а також налаштування заднього кінця та адміністратора вгорі:

Розробник веб-сайтів та розробник веб-сайтів - в чому різниця?

Weebly – популярний будівельник, відомий своїм інтерфейсом перетягування та широкими можливостями меню. Щоб дізнатися більше, читайте наш експертний огляд .

Ще одна особливість, на яку покладаються майже всі розробники веб-сайтів, – це шаблони, які також називаються темами. Це макети та розробки для веб-сторінок веб-сайту. Користувачі можуть вибрати шаблон або тему як макет за замовчуванням для свого веб-сайту, який вони потім можуть використовувати як вихідну точку для налаштування.

Розробник веб-сайтів та розробник веб-сайтів - в чому різниця?

Розробники веб-сайтів бувають у різних формах. Наприклад, є офлайн-будівельники ви завантажуєте та встановлюєте на свій комп’ютер, і там є інтернет-будівельники Ви отримуєте доступ через свій браузер після підключення до Інтернету. Вони також можуть бути з відкритим кодом та безкоштовний у використанні ким-небудь, або власність, що означає, що вам потрібно придбати програмне забезпечення або придбати підписку використовувати його.

WordPress.org – приклад розробника з відкритим кодом, в той час як Site123 і Wix – це власники веб-розробників. Не соромтеся дізнатися більше про останні варіанти в нашому огляді експертів Site123 або в нашому експертному огляді Wix. Site123 добре відомий своєю простотою використання та здатністю допомогти вам створити веб-сайт у три швидкі кроки, а Wix популярний своїми сотнями прекрасних шаблонів.

Що таке розробник веб-сайтів?

Розробник веб-сайту – це фактична людина, яка має навички створювати веб-сайт з нуля. У більшості випадків це означає, що він або вона знає та зручно користуватися мовами кодування веб-сайтів, такими як HTML, JavaScript, CSS та, можливо, інші. Хоча це не завжди так, більшість розробників веб-сайтів мають офіційну підготовку, освіту або навіть ступінь розробки веб-сайтів.

Розробники веб-сайтів, як правило, працюють як працівники компанії, де вони створюють та керують веб-сайтом компанії, або вони працюють як фрілансери та пропонують свої послуги на контрактній основі.

Хоча розробники веб-сайтів традиційно використовуються для створення та редагування веб-сайтів за допомогою мов кодування, сьогодні ви можете знайти розробників із дуже обмеженим набором навичок кодування, але які спеціалізуються на використанні певних будівельників веб-сайтів.. Оскільки ці розробники настільки досвідчені у використанні певного конструктора, вони все ще можуть створювати веб-сайти набагато швидше та простіше, ніж щоденні користувачі. Багато розробників веб-сайтів також наймаються для налаштування веб-сайтів, створених за допомогою конструктора веб-сайтів з кодом – тобто якщо платформа дозволяє це.

Отже, вже зараз повинно бути зрозуміло, що розробник веб-сайтів та розробник веб-сайтів – це дві дуже різні концепції. Один – це програма, яка допомагає людині створювати веб-сайти, а друга – це людина, яка створює веб-сайти використовуючи або мову кодування, або інші програмні засоби. Плутанина, ймовірно, пов’язана з тим, що, використовуючи розробник веб-сайтів, ви, користувач, технічно є “будівельником”.

Отже, що це означає для тих, хто хоче створити веб-сайт?

Як ви могли здогадатися, чи вирішите використовувати веб-розробник веб-сайту чи найняти розробника для створення вашого веб-сайту, це може мати величезний вплив на весь процес. Хоча деякі компроміси можуть здаватися дуже очевидними, існує ряд поширених помилок, внаслідок яких люди все-таки приймають неправильне рішення:

Вартість та хостинг

Скільки коштує найняти розробника веб-сайту, залежить від ряду факторів, не останньою з яких є масштаб та особливості веб-сайту. Це може бути від декількох сотень доларів до тисяч доларів наперед, а постійне обслуговування коштуватиме вам додатково. З іншого боку, розробники веб-сайтів зазвичай коштують до 25 доларів на місяць, при цьому плани підприємців-розробників електронної комерції збираються до 250 доларів на місяць.

Веб-сайт марний, якщо ви не можете розмістити його в прямому ефірі для Інтернет-серферів, щоб мати доступ до нього. Незалежно від того, використовуєте ви розробник веб-сайтів або розробник для створення свого веб-сайту, розміщення його, як правило, не безкоштовно. Більшість розробників веб-сайтів із прив’язаним хостингом мають вільний план, але це, як правило, суворі обмеження. Наприклад, на вашому веб-сайті, ймовірно, буде багато власних фірмових брендів. І якщо ви пішли з розробником, вам все-таки потрібно знайти хостинг-сервіс для розміщення вашого веб-сайту. GoDaddy – популярний варіант хостингу. Щоб дізнатись більше про це, ознайомтеся з нашою експертизою тут.

Розробник веб-сайтів та розробник веб-сайтів - в чому різниця?

Час та обслуговування

Ось де багато людей мають неправильне уявлення про різницю між будівельниками та розробниками. Програму розробника знадобиться багато часу (в середньому від двох до шести тижнів), щоб створити ваш веб-сайт з нуля. З іншої сторони, деякі розробники веб-сайтів дозволяють вам налаштувати та розмістити базовий веб-сайт лише за 30 хвилин. Однак якщо ви плануєте самостійно створювати, налаштовувати та керувати веб-сайтом, то вам потрібно буде присвятити йому набагато більше власного часу. Отже, слід розглянути питання про те, чи хочете ви швидко створити веб-сайт, чи не хочете витрачати на нього свій час.

Інтернет та веб-технології завжди змінюються та оновлюються. Спеціальний веб-сайт, створений за допомогою коду, потребуватиме майже постійного обслуговування та оновлення вручну. Це означає, що вам може знадобитися продовжувати платити розробникові за підтримку задовго після закінчення роботи вашого веб-сайту. З іншої сторони, якщо ви використовуєте сучасних розробників веб-сайтів, технічне обслуговування, як правило, настільки ж складне, як оновлення плагіна одним клацанням миші. І ви можете легко подбати про це самостійно, якщо створили свій веб-сайт або навіть хтось інший створив його для вас.

Builder веб-сайтів проти розробника веб-сайтів – і це не є рішенням однієї рукавички для всіх

Як бачите, співпраця з розробником веб-сайтів або професійним розробником веб-сайтів має вирішальне значення для вас і вашого веб-сайту вперед. Поки a розробник можливо, зможе надати вам абсолютно унікальний та користувальницький веб-сайт із унікальними функціями виключаєте вас майже повністю з процесу і, ймовірно, коштують вам набагато дорожче.

З іншого боку, використовуючи a Веб-сайт надає будь-кому можливість створювати, розміщувати та керувати власним веб-сайтом. Однак ви швидше за все, ви прив’язані до будівельника, яким ви користуєтесь, і вам потрібно буде вміст менше виділятися з пакета.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map