Reklamsız En İyi 3 Web Sitesi Oluşturucu

İlk web sitenizi oluşturmak istiyorsanız, tasarruf etmek büyük olasılıkla öncelik listenizde en üst sıradadır. Hızlı bir Google araması yapın ve size yardımcı olmak için hızlı ve kolay bir yol sunan çok sayıda ücretsiz web sitesi oluşturucu bulacaksınız..


Ne anlaşma, değil mi? Ama o kadar hızlı değil, istekli tomurcuklanan webmasterım. Hayattaki her şeyde olduğu gibi, herhangi bir anlaşmadaki ince baskıyı okumak iyi bir fikirdir ve bu özellikle ücretsiz web sitesi oluşturucular için geçerlidir. Yüzeyde büyük bir şey gibi görünseler de, gerçek şu ki, ücretsiz bir inşaatçı kullanırken bir ton uyarıyla karşılaşacaksınız..

Ücretsiz yapımcılarla ilgili en büyük sorun reklamlardır. Web sitesini kullanmak için ödeme yapmadığınızdan şirketler, web sitelerini değiştirmekle ilgili bir sorununuz olmayacağını varsayar. Belki bazılarınız sevmiyor, ancak çoğumuz için, web sitelerini ziyaret ettiğimizde reklamlarla dolmaktan hoşlanmıyoruz ve ziyaretçilerimizi aynı işkenceye sokmak istemiyoruz. Ücretsiz web sitesi oluşturucuları sunan şirketler bunu biliyor ve bu yüzden reklamları ziyaretçilerinize zorlamayan ücretli alternatifler.

Wix

Wix, dünyanın en popüler ücretsiz web sitesi üreticilerinden biridir ve döndüğünüz her yerde web sitenizi oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu görürsünüz. Bu doğru olsa da, ücretsiz sürümü kullanmanın birkaç önemli dezavantajı var. İlk olarak, Wix.com’un bir alt etki alanına takılı kalacaksınız. Sonra ve belki de en önemlisi, web siteniz Wix’in reklamlarıyla dolup taşacak.

Bu reklamlar sabit olarak kodlanır ve web sitenize zorlanır. Çevrelerindeki tek yol, en az Wix’in ücretli Combo planına geçmektir. Wix’in kendi alan adınızı kullanmanıza izin veren bir Connect planı sunduğunu, ancak web sitenizde hala Wix reklamları görüntüleneceğini unutmayın.

En azından birleşik plana geçtiğinizde, aşağıdakilerin tümünü elde edersiniz:

  • 3GB veya daha fazla depolama alanı
  • 2GB veya daha fazla bant genişliği
  • 30 veya daha fazla video dakikası
  • Bir yıl boyunca ücretsiz alan adı

Bazı durumlarda, premium plan belirli şablonların kilidini açar. 500’den fazla Wix’in şablonu ücretsiz olmakla birlikte, bazıları için abonelik gerekir. E-ticaret şablonları en yaygın örnektir.

Reklamsız En İyi 3 Web Sitesi Oluşturucu

Wix hakkında daha fazla bilgi edinmek için, uzman incelemesi.

WordPress

WordPress.com, özellikle blogcular için bir başka popüler ücretsiz web sitesi oluşturucusudur. Ücretsiz sürümdeki sorun, reklam sorunuyla karşılaşmanızdır. Hem standart reklamlar hem de banner reklamlar web sitenizde belirgin bir şekilde gösterilecek, blogunuzu diğer şirketler için çalışan bir ilan tahtası haline getirme.

Daha kötü olan ne, WordPress’in ücretsiz sürümü ile web sitenizden para kazanmanıza izin verilmiyor. Onlara para kazanabilirsiniz, ancak kendi faturalarınızı ödemek için başka bir yol bulmalısınız. Ayrıca, özelleştirilmiş bir alan adınız değil, bir WordPress alt alan adınız olur. Ve herhangi bir sorununuz varsa, destekle iyi şanslar, ücretsiz kullanıcılar yalnızca topluluk desteği alır.

Bu sınırlamaları aşmanın en kolay yolu ücretli bir plana geçmektir. Kişisel plana geçerseniz, özel bir alan adı, e-posta ve canlı sohbet desteği alırsınız ve ücretsiz aboneliğin iki katı depolanırsınız. Hepsinden iyisi, web sitenizde WordPress reklamları olmayacak.

Ancak, yine de web sitenizden para kazanamayacaksınız. Bunu yapmak için Premium’a yükseltmeniz gerekecek. Premium veya daha üst bir sürüme yükseltme, Premium şablonlara erişimin de kilidini açar.

WordPress’in özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, uzman incelememize göz atabilirsiniz..

SimpleSite

SimpleSite başka bir popüler ücretsiz oluşturucudur, çünkü ilk web sitelerini kolayca oluşturmak isteyen yeni başlayanları hedef almaktadır. Bu listedeki diğer tüm inşaatçılar gibi, SimpleSite’ın ücretsiz sürümü web sitenizin her web sayfasında reklam yayınlayacak ve özel bir alan adı yerine SimpleSite alan adı kullanacaksınız. Ayrıca, tasarım seçenekleriniz çok sınırlı olacak ve hesabınıza bir e-posta adresi gelmeyecek.

Reklamsız En İyi 3 Web Sitesi Oluşturucu

Ücretli bir hesaba yükseltme, reklam sorunuyla ilgilenecek ve ayrıca bir bir yıl boyunca ücretsiz alan adı. Şablonlarınızdaki tüm tasarım seçeneklerinin kilidini açacak ve beş e-posta adresi alacaksınız. SimpleSite için en büyük satış noktası, ücretli planların medyada herhangi bir sınırlaması olmamasıdır. Tüm ücretli planlarda sınırsız görüntü ve video dakikaları elde edersiniz.

SimpleSite hakkında daha fazla bilgi için uzman incelememizi okuyun.

Ücretsiz Bir Web Sitesi Alamazsınız – Ücretsiz Bir Satış Elemanı Olun

İlk kez bir web sitesi oluşturmak isteyenler genellikle para kazanmak istedikleri için ücretsiz web siteleri sunan web sitesi kurucuları tarafından çekilirler. Kimler ücretsiz bir web sitesi almak istemez ki? Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor!

Çünkü gerçek olamayacak kadar iyi.

Web siteniz size herhangi bir parasal maliyet getirmeyecek olsa da, ücretsiz bir web sitesi kullanmanın maliyeti yüksektir. Yeni başlayanlar için kendi marka kimliğinizi almayacaksınız. Büyük bir romanda küçük bir bölümün eşdeğerisiniz ve web sitenizin ne kadar harika göründüğüne bakılmaksızın birçok insanın sizi asla okumaması ihtimali var.

Sonraki, ücretsiz bir web sitesi kullandığınızda, şirket için ücretsiz bir satış elemanı olursunuz. Birisi web sitenize gelirse, web sitesi oluşturucu için reklamlarla patlatılır. Markanızın reklamını yapmak yerine, web sitesi oluşturucuyu soğutmak zorundasınız. Ve bunu atlatmanın gerçek bir yolu yok. Aslında, çoğu ücretsiz web sitesi oluşturucu, web sitenizde onlar dışında herkes için reklam yayınlamanızı yasaklar.

Ücretsiz bir web sitesi alan çoğu insan asla gerçek maliyetleri dikkate almaz ve trafik almadıklarında kısa sürede hayal kırıklığına uğrarlar veya ücretsiz bir hesapla gelen büyük miktarda kısıtlamanın farkına varırlar.

En iyi seçeneğiniz, web sitesi oluşturucusunun ücretli bir sürümüyle gitmek. Markanızı sergileyebilir ve tanıtabilirsiniz ve her durumda artan depolama ve bant genişliği, gelişmiş şablonlar, ek tasarım özellikleri ve daha fazlası gibi ekstra özelliklerin kilidini açarsınız. Tüm ücretsiz web sitesi oluşturucuları premium planlar sunar ve çoğu yeni başlayanlar için uygun fiyatlı planlar sunar. Ücretsiz bir web sitesi çekici olsa da, uzun vadede, ücretli bir abonelikle gitmek size daha az mal olacak.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me