Posilnite svoju inteligenciu pomocou marketingovej automatizácie Ninjas – Rozhovor s Kendou McDonaldovou

CEO Kenda Macdonald je automatizačná ninja. V pozadí forenznej psychológie a príbuznosti so štatistikami a behaviorálne inteligentnej automatizácie – to nie je vaša priemerná odborníčka. Infusionsoft žije a dýcha od roku 2011 a strávila viac ako 14 500 hodín učením sa novým spôsobom automatizácie toho, čo si ľudia myslia, že je nemožné. Po vydaní svojej novej knihy „Hack the Buyer Brain“ bola Kenda natoľko láskavá, aby odhalila niektoré cenné poznatky zo svojho uvedenia na trh v oblasti automatizácie marketingu., Automatizácia Ninjas.


Opíšte pozadie, víziu a hodnoty, ktoré stoja za automatizáciou Ninjas.

Moje zázemie je vo forenznej psychológii. Keď som začal s automatizáciou marketingu asi pred siedmimi rokmi, všimol som si v spoločnosti, v ktorej som pracoval, pretože marketing skutočne nezohľadňuje správanie a nezohľadňuje psychológiu. Uvedomil som si, že sú veci, ktoré by sme mohli robiť lepšie, a rozhodol som sa spojiť automatizáciu marketingu a správanie tak, aby podniky mali jasno v tom, ako chcú pomôcť svojim zákazníkom a nakoniec dosiahnuť dobrý marketing..

V tomto procese sa nám podarilo vytvoriť skvelú metodiku. Naša zainteresovaná zákaznícka základňa nám pomohla vytvoriť metódu, ktorá sa zameriava na cestu zákazníka, od prvej návštevy, získavania posudkov a získavania opakovaných nákupov znova a znova..

Nejde iba o nástroje, ale o stratégie, ktoré sú za nimi.

Zameriavame sa na celoživotnú hodnotu. Keď prinesiete zákazníka, optimalizujete svoju platformu tak, aby ste sa o ňu čo najviac zaujímali, aby ste dosiahli dobrú návratnosť investícií v automatizácii.

Najväčší problém spočíva v tom, že veľa firiem nezohľadňuje cestu zákazníka. Nemyslia na hodnotu životného cyklu zákazníka a nakoniec míňajú príliš veľa úsilia na získavanie nových potenciálnych zákazníkov, ako na zachovanie existujúcich potenciálnych zákazníkov..

Začali sme teda so zavádzaním základných technológií a rýchlo sme sa vyvinuli v strategické plánovanie marketingovej automatizácie.

V dnešnej dobe je Automation Ninjas ocenenou agentúrou, a to predovšetkým vďaka nášmu prístupu k automatizácii marketingu.

Čo je na automatizácii Ninjas jedinečné?

Zameriavame sa na celoživotnú hodnotu zákazníka. Nejde len o to, aby ste získali viac potenciálnych zákazníkov alebo predaj, ale aj o to, aby zákazníci získali dlhodobejšie NI od zákazníkov, ktorí zostanú dlhšie obdobie, a pomáhajú podnikom dosahovať väčší zisk..

Sledujeme, čo ľudia robia, a budujeme stratégiu okolo ich správania s cieľom zvýšiť celoživotnú hodnotu pre zákazníka.

Čo je to marketingová automatizácia?

Tento výraz sa mi páči rozdeliť na 2 slová. Marketing nie je len o získavaní potenciálnych zákazníkov, je to teraz všetko, čo robíte, aby ste získali a udržali zákazníka. Automatizácia sa preto stáva všetkým, čo musíte urobiť, a všetkými nástrojmi, ktoré potrebujete, aby ste si udržali zákazníka, pretože nie je možné všetko vykonať ručne..

Automatizácia marketingu ako termín používaný na označenie automatizácie e-mailov po prihlásení.

To sa zmenilo teraz, pretože do procesu je oveľa viac zapojených. To sú veci, ktoré sa stanú, keď sa pozriete na celú cestu zákazníka hneď od začiatku, od prvého prihlásenia sa cez príjem obsahu, až po konverziu a stanie sa celoživotným zákazníkom. To všetko vďaka marketingová automatizácia.

Ako zmenila automatizácia marketingu spôsob, akým podnikáme?

Najväčšia automatizácia marketingu, ktorú urobila, je umožniť spotrebiteľovi mať kontrolu nad týmto procesom. Predtým podniky vlastnili všetku moc a informácie a kontrolovali, k akému množstvu informácií mal spotrebiteľ prístup.

V súčasnosti je spotrebiteľ schopný online a ovládať vzťah, ktorý majú s podnikaním. Myslím si, že automatizácia marketingu posilnila postavenie spotrebiteľov, ale zároveň nám umožnila získať lepšiu predstavu o tom, ako tento proces prebieha, a sledovať cestu a správanie zákazníkov. Pred automatizáciou marketingu sme to nedokázali.

Aké sú psychologické faktory, ktorým obchodníci často míňajú, a aké sú vaše tipy na ich zahrnutie do marketingovej stratégie?

Najväčšia slečna nepoužíva psychografiu na profilovanie ideálneho publika. Sú to veci ako záujmy, postoje / aktivity a názory. Toto sú premenné IAO a pomôžu vám pochopiť, aké informácie chce vaše publikum vidieť, kde ich chcú vidieť a aký druh informácií by na ne najlepšie reagoval. Pomáha vám spoznať publikum na ľudskej úrovni.

Potom existujú chyby, ktoré môžeme použiť na zlepšenie konverzie obsahu. Veci ako je ukotvovací efekt, takže pomocou prvej informácie, ktorú vidíte, porovnajte alebo porovnajte zvyšné informácie. Potom môžete ísť hlbšie s koherentnou svojvoľnosťou a kognitívnym dopytom, v skupinách a mimo skupín. psychologická zaujatosť je v marketingu silná.

Ďalším je úroveň informovanosti publika. Ako obchodníci sa nám ľahko podarí vytvoriť obsah a je ľahké zabudnúť, aby sa zabezpečilo, že obsah je pre publikum na správnej úrovni..

Na základe vašich skúseností, aké sú osvedčené postupy pre úspešné využívanie marketingovej automatizácie?

Pretože tam sú tisíce nástrojov, prvá vec, ktorú by som navrhol, je byť veľmi jasná v tom, čo chcete dosiahnuť. Mapovanie publika a plánovanie vašej stratégie by preto malo byť prvým krokom, ktorý vám pomôže nájsť nástroje, ktoré najlepšie zodpovedajú vašim marketingovým cieľom.

Po druhé, zamerajte sa na udržanie zapojenia publika. Nepredávajte ich, ale dajte im hodnotný obsah, ktorý spotrebujú. Odporúčame zobrať všetok obsah, ktorý už máte, a distribuovať ho existujúcemu publiku. Využite tento obsah a uistite sa, že pridávate hodnotu.

Po tretie, ak neustále odosielate komunikáciu, nezabudnite sledovať toto správanie. Otvárajú vaše e-maily? Klikajú na vaše odkazy? Trávia dlho na konkrétnych častiach vášho webu?

Tento druh informácií vám povie, čo ich zaujíma, takže ich môžete segmentovať behaviorálne. Na druhej strane, ak ľudia tieto veci nerobia, povie vám, o čo sa nezaujímajú a čo by ste mali urobiť skôr, aby ste dosiahli lepšiu angažovanosť.

vysvetlil marketingovú automatizáciu

Ako vidíte budúcnosť marketingovej automatizácie?

Nedávno som išiel na veľké stretnutie AI a bol som skutočne zaujatý tým, ako rýchlo sa AI pohybuje. Má aplikácie ďaleko nad rámec toho, čo sme si pôvodne mysleli.

Teraz vidím budúcnosť ako interakcie s AI, ktoré sa stanú rozšírením osobnosti firmy.

Mohli by sme mať AI, ktoré sa stanú centrom podnikania bez toho, aby sme museli priamo komunikovať so zákazníkmi. Keďže AI je takou hlavnou súčasťou našej budúcnosti, mnoho spoločností zameraných na budúcnosť sa teraz zameriava na vytváranie skvelého zážitku, ktorý im pomáha šetriť čas pri rozhovoroch 1 na 1. Aby sa zabezpečilo, že váš obsah skutočne zobrazuje vašu značku, stáva sa z neho rozšírenie toho, kým ste.

Zabezpečenie štruktúrovanej spotreby všetkých našich marketingových automatizácií vám poskytne väčšiu kontrolu nad životným cyklom zákazníka.

Myslím si, že v budúcnosti budú všetky tieto veci postavené skôr na AI, nielen na vašom webe.

Najdôležitejšie pre túto chvíľu je to, že plánujete cestu štruktúrovaného zákazníka. K dispozícii sú 3 časti.

 1. Vždy sa uistite, že máte štruktúru na svojom mieste. Používame marketing životného cyklu.
 2. Prostredníctvom tejto štruktúry máte dobrú chrbticu obsahu zabezpečenú pre každý z týchto krokov
 3. Prekrytie všetkých týchto vecí si vyžaduje správne sledovanie, aby ste si mohli prispôsobiť cestu každému zákazníkovi.
 4. Sledovanie správania a analytika robia víťaznú stratégiu pre automatizáciu marketingu.

Práve som vydal knihu s názvom „Zaseknite mozog kupujúceho“. Berie moje pozadie do forenznej psychológie a automatizácie marketingu a spája ich spolu.

Všetky prípadové štúdie uvedené v knihe použili nástroj, ktorý používame, Infusionsoft, a pre podniky je to skvelý spôsob, ako zistiť, ako môžete využiť marketingovú automatizáciu v reálnom živote. Opisuje tiež správanie a vedu, ktorá stojí za týmto princípom, a pomáha preklenúť priepasť medzi všetkými pokrokmi v psychológii za posledných 10 rokov a rýchlym vývojom automatizácie AI Automation..

hacknutie mozgu kupujúceho Kenda Mcdonald

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map