Пошиття торгових марок проти виробника логотипів Wix: що реально безкоштовно? [Оновлення 2020]

Виробник логотипів Wix має велике ім’я за цим, але чи справді цей інструмент для розробки логотипів настільки ж хороший, як і надзвичайно популярний веб-сайт Wix? Можливо, вам краще використовувати платформу, яка спеціалізується на логотипах та брендінгу, як-от Tailor Brands.


Яка з цих платформ може надати вам унікальний, професійний логотип? Який із вас дає найкраще співвідношення ваших грошей? Я вирішив поставити їх як на тест, щоб знайти відповіді на мої запитання, так і на найважливіше з усіх питань: хто з цих виробників логотипів підійде саме вам?

Нижче ви знайдете поглиблене порівняння фірмових брендів та виробника логотипів Wix. Він розділений на сім розділів:

1-раунд №1: Майстер запуску2-раунд №2: Параметри налаштування3-раунд №3: підтримка мови4-раунд # 4: ціна5-раунду №5: додаткові зміни6-раунду №6: соціальний обмін7-раунду №7: додаткові інструменти та послуги8 Остаточний переможець – це {{"@context":"http: \ / \ / schema.org","@тип":"ItemList","itemListElement": [{"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 1,"назва":"Раунд №1: майстер запуску","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / кравці-бренди-vs-wix-logo-maker \ / # раунд – 1 – майстер запуску"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 2,"назва":"Раунд №2: Параметри налаштування","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / кравець-бренди-vs-wix-logo-maker \ / # Раунд – 2 – Параметри налаштування"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 3,"назва":"Раунд №3: Мовна підтримка","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / кравець-бренди-vs-wix-logo-maker \ / # Раунд – 3 – Мова-підтримка"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 4,"назва":"Раунд №4: Ціноутворення","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / кравці-бренди-vs-wix-logo-maker \ / # раунд – 4 – ціноутворення"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 5,"назва":"Раунд №5: Додаткові зміни","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / кравці-бренди-vs-wix-logo-maker \ / # Раунд – 5 – Додаткові ревізії"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 6,"назва":"Раунд №6: Соціальний обмін","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / кравці-бренди-vs-wix-logo-maker \ / # Раунд – 6 – Соціальний обмін"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 7,"назва":"Раунд №7: Додаткові інструменти та послуги","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / кравець-бренди-vs-wix-logo-maker \ / # раунд – 7 – Додаткові інструменти та послуги"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 8,"назва":"Остаточний переможець – \ u2026","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / кравець-бренди-vs-wix-logo-maker \ / # Фінал-Переможець-Є—"}]}

Хоча для цього порівняння я зосередився на кравчих брендах та виробника логотипів Wix, мій колега провів всебічне порівняння всіх основних сервісів дизайну логотипів, намагаючись знайти найкращий новий логотип для веб-сайту Планета. Ви не хочете його сумувати поглиблений звіт!

А поки почнемо з нашого порівняння.

Contents

Раунд №1: майстер запуску

Майстер запуску фірмових брендів приносить результати – Виробник логотипів Wix хіт-міс

Оскільки фірмові бренди та виробник логотипів Wix працюють як AI (штучний інтелект), кожен з них починається з короткого майстра запуску. Цей інструмент допомагає AI вчитися на ваших уподобаннях, таким чином генеруючи більш персоналізовані концепції логотипу.

Обидва майстри запуску складаються з п’яти швидких екранів, але їх фокус трохи інший.

Майстер запуску фірмових марок

У майстра запуску фірмових брендів мені подобається, що ви можете ввести текст, щоб описати свій бізнес. Це не тільки дає вам можливість уточнити власні думки; він також надає ключові слова для інтелектуального інтелекту для аналізу.

Скріншот фірмових марок - введіть свою галузь

Мені також це подобається Brailo Brands надає можливість вибору типу вашого логотипу, з корисними прикладами трьох доступних варіантів (показано нижче).

Скріншот фірмових марок - виберіть тип логотипу

Якщо ви вибрали “на основі значка”, Ви навіть можете вибрати власну іконку з бібліотеки зображень. Ця бібліотека досить різноманітна і включає корисні фільтри пошуку.

Скріншот фірмових марок - Бібліотека іконок

Щойно ви вибрали свій значок, Бренди кравців дозволяють вибирати улюблені шрифти. Виходячи з ваших виборів, AI створить для вас унікальні логотипи, які ви можете вибрати, а потім налаштувати.

Скріншот фірмових марок - Вибір шрифту

Після цього екрана ви побачите свої створені AI логотипи. Потім ви можете вибрати один і почати його налаштовувати.

Майстер запуску виробника логотипів Wix

На відміну від брендів Tailor, процес запуску логотипу Wix не включає текстове поле. Натомість є хмара слово ідентичності бренду. Вибираючи слова, які найкраще описують вашу компанію, ви навчите AI витягувати з конкретних елементів дизайну та кольорових схем.

Скріншот Wix Logo Maker - Хмара слів ідентичності бренду

За допомогою фірмових брендів ви вибираєте улюблені шрифти. Тут ви вибираєте улюблений логотип із двох запропонованих конструкцій. Знову, AI використовуватиме ваш вибір для створення унікальних логотипів, які ви можете вибрати.

Скріншот Wix Logo Maker - Стилі логотипів

На наступній сторінці відображатимуться результати логотипу, створені AI. Потім ви можете вибрати один і почати редагування.

І переможець – це … Бренди

В цілому, Tailor Brands і виробник логотипів Wix мають дуже схожі майстри запуску. Кожен з них має однакову кількість екранів, однаково сприятливий для початківців і займає приблизно стільки ж часу. Також жодна платформа не використовує шаблони логотипів акцій, що означає більш персоналізований дизайн.

Отже, обидва майстра запуску мають свої хороші бали. Зрештою, хоча, Brailo Brands дає точніші результати на основі наданої вами інформації. Порівняймо мої два результати для тієї самої підробленої компанії, Gyros to Go, щоб побачити, що я маю на увазі.

Ось що я отримав у кравчих брендах:

Скріншот фірмових марок - логотипи, створені AI

Оскільки я вже вибрав свою піктограму, я можу зосередитись на виборі з різних шрифтів та макетів. Результати відчувають себе згуртованими та відшліфованими, і я бачу, що вони були створені на основі варіантів, які я зробив під час запуску.

Тут є одна маленька хитрість. Якщо ви не вибрали власну іконку під час запуску, вам доведеться дозволити AI вибрати для вас “абстрактну піктограму”. Це дасть вам якийсь геометричний багатокутник або абстрактний малюнок ліній – точно не гіроскоп!

З іншого боку, ось мої результати в Wix Logo Maker:

Скріншот Wix Logo Maker - логотипи, створені AI

Ці конструкції виглядають трохи більше спільно, правда? Різноманітність цікава, але вони не стосуються інформації, яку я ввів. Наприклад, жодна з іконок, створених AI, не має нічого спільного з вибором моєї галузі (“Ресторан”) або назвою мого бізнесу.

Зрештою, обидва інструменти інтуїтивно зрозумілі та швидкі, але Майстер запуску фірмових брендів дає більш точні результати без зайвої роботи від мене.

Раунд №2: Параметри налаштування

Пошиття марок робить налаштування простою – Wix робить її точною

Щойно ви вибрали дизайн, створений AI, саме час виконати всі невеликі налаштування, які зроблять ваш логотип вашим. Отже, як складати бренди кравців та виробник логотипів Wix з точки зору налаштування?

Перш ніж зануритися в відмінності між редакторами логотипів, ось що пропонує обидва інструменти:

 • Привабливі попередньо налаштовані варіанти кольорів, шрифтів та макетів
 • Простий спосіб вибрати нову іконку з бібліотеки
 • Когезійна палітра кольорів, яку слід спробувати
 • Кнопка Скасувати, щоб легко змінити зміни
 • Макети, які відображають ваш логотип на різних екранах та товарах

Там, де вони різняться, знаходиться в скільки ви можете налаштувати. Щоб порівняти ці два, я розділив їх можливості редагування на чотири грубі категорії: попередньо задані макети, редагування тексту, кольори та фони.

Налаштування вашого логотипу за допомогою фірмових марок

Після вибору концепції логотипу з’являється редактор фірмових брендів, зліва з опціями налаштування.

Скріншот фірмових марок - кольорові палітри

Редагування тексту

Одна чудова особливість кравців брендів полягає в тому, що ви можете легко знайти нові шрифти, оскільки вони класифіковані на 15 стилів шрифту на вкладці Тип. Описові категорії, як Сміливіший, гладший, рукописний, та Класи дозволяють легко знайти ідеальну атмосферу.

Якщо у вас є назва компанії та слоган, ви зможете самостійно змінювати їх шрифти.

Скріншот фірмових марок - стилі шрифтів

Кольори

Пошиття марок забезпечує кілька способів зміни кольорів, теж. Ви можете спробувати нові кольорові схеми лише одним клацанням миші, або ви можете редагувати кольори окремо:

 • Клацнувши новий колір із запропонованої палітри
 • Використання ручного перемикача кольорів
 • Введення певного кольорового шістнадцяткового коду *

Скріншот фірмових марок - Кольорове розташування

* Кольорові шістнадцяткові коди – це унікальні комбінації букв та цифр, які ідентифікують конкретні кольори. (Наприклад, на скріншоті вище, наприклад, шістнадцятковий код для помаранчевого відтінку – # F47C48.) 

Фони

На жаль,, Кращі бренди не дозволяють додавати новий фон до вашого логотипу. Ви можете використовувати фони лише в тому випадку, якщо ваш оригінальний дизайн логотипу включає форму або колір. Якщо цього немає, ви просто не матимете його.

Наприклад, на вкладці “Фігури” я зміг внести зміни до логотипу, показаного нижче. Це тому, що фон прямокутника вже був частиною його дизайну.

Скріншот фірмових марок - форми

Значки

У кравців Brands є чудова бібліотека значків. Він навіть включає абстрактні іконки цікавих геометричних фігур.

Скріншот фірмових марок - абстрактні значки

Ось один недолік: якщо ви не вибрали стиль логотипу на основі значків під час запуску, ви не можете додати його. Натомість вам доведеться починати спочатку, роблячи процес проектування більш трудомістким.

Параметри встановлення

Під «попередньо налаштованими параметрами» я маю на увазі нові конструкції, які можна спробувати в один клік. Таким чином, ви можете пропустити внесення окремих змін до тексту, кольору та фону, як описано вище. Як показано нижче, Кращі брендів дозволяють змінити спосіб розташування вашого логотипу.

Скріншот фірмових марок - макет логотипу

Налаштування в Wix Logo Maker

Загалом редактор Wix Logo Maker схожий на редактор фірмових брендів. Вони обидва мають параметри налаштування в лівій частині екранів редагування. Найбільша різниця полягає в тому У Wix є функція перетягування – інтуїтивний спосіб переміщення та розміщення елементів вашого логотипу.

Скріншот Wix Logo Maker - Колірна палітра

Редагування тексту

Порівняно з кравчими брендами, Виробник логотипів Wix пропонує ще багато варіантів налаштування тексту.

Існує набагато більше шрифтів (нумерація в сотнях!), Але хоча Tailor Brands сортує їх за категоріями, Wix робить це за алфавітом. Ця система ускладнює пошук і запам’ятовування шрифтів, які вам подобаються.

Скріншот Wix Logo Maker - Шрифти

Окрім нових шрифтів, Wix Logo Maker дозволяє вам налаштовувати текст таким чином, як це не зроблено. Наприклад, ви можете обертати і вигинати текст.

Скріншот Wix Logo Maker - Настроювання тексту

Кольори

Кольорові варіанти Wix Logo Maker дуже схожі на пропоновані бренди Tailor. Ви можете вибрати привабливі попередньо встановлені палітри, скористатися інструментом вибору кольору або ввести шестигранний код.

Скріншот логотипу Wix - Редактор значків

Ось крутий твіт: ви можете налаштувати прозорість об’єктів у Wix Logo Maker за допомогою повзунка Opacity, показаного на скріншоті вище. Ця функція, недоступна у кравчих брендах, дає вам творчий спосіб пограти з подібними відтінками та перекриваючими кольорами.

Фони

Порівняно з кравчими брендами, Wix також виділяється своїм творчим фоном. Незалежно від того, яку концепцію логотипу ви вибрали, ви завжди можете додати або змінити фон на вкладці Форма або Фон.

Скріншот Wix Logo Maker - редактор форм

Заздалегідь задані макети

Останнє, що я ціную у програмі Wix Logo Maker – це різноманітність вбудованих варіантів попередньо встановлених макетів. Тоді як фірмові фірмові фірмові марки дозволяють змінити лише основне вирівнювання вашого логотипу, Виробник логотипів Wix надає 24 унікальних варіанти компонування, включаючи різні комбінації тексту та значка. Деякі приклади показані на скріншоті нижче.

Скріншот Wix Logo Maker - Макети логотипу

І переможець є … Виробник логотипів Wix

Обидві платформи пропонують широкий спектр налаштувань, досить легких для початківців у користуванні. Окрім зручного інтерфейсу, хоча, Виробник логотипів Wix пропонує багато інших варіантів тексту, непрозорості та фону – що допомагає створити справді унікальний логотип.

Звичайно, цей вердикт залежить від того, скільки налаштувань ви хочете зробити. Якщо ви такі вибагливі, як я, вам сподобаються прекрасні можливості редагування Wix Logo Maker. Якщо ви хочете щось швидко і легко, і ви не заперечуєте проти меншої кількості варіантів редагування, фірмові бренди обов’язково підійдуть для вас.

Раунд №3: Мовна підтримка

Для кравчих брендів використовується лише латинський алфавіт – виробник логотипів Wix підтримує кілька мов

Зрештою, усі налаштування логотипів у світі безглузді, якщо ви не можете правильно вказати назву своєї компанії! На жаль, для наших читачів у світі (або будь-якої марки, яка використовує не латинські символи), це не так просто, як ви сподіваєтесь.

Мовні параметри фірмових марок

Heads-up: Tailor Brands не підтримує жодних “спеціальних символів”. Коли я намагався ввести назву японської мови для магазину локшини, я отримав це повідомлення про помилку:

Скріншот фірмових брендів - відсутність підтримки не латинських символів

Я оцінив це попереднє повідомлення про помилку, тому мені не довелося витрачати час на тестування того, чи працюватимуть нелатинські шрифти. Але все ще прикро, щоб бути таким обмеженим. (Хоча одна з приємних новин – це те, що Tailor Brands підтримує персонажів з акцентами / діакритичними позначками, такими як á, ç і ñ.)

Мовні параметри виробника логотипів Wix

Коли я випробовував ті самі символи японської мови, Wix запропонував мені 17 різних шрифтів.

Скріншот Wix Logo Maker - японські шрифти

Кількість доступних шрифтів для кожного не латинського алфавіту змінюється. Наприклад, я спробував кілька випадкових мов і отримав ці цифри:

 • 85 шрифтів російською мовою
 • 18 шрифтів на івриті
 • 19 шрифтів грецькою мовою

І переможець є … Виробник логотипів Wix

Для цього туру, Виробник логотипів Wix, безумовно, кращий варіант. Хоча вибір шрифту латинського алфавіту є більш різноманітним та креативним, цей інструмент пропонує також різноманітні можливості для інших мов. Це вражає порівняно з кравцями Brands – у яких взагалі немає варіантів для спеціальних персонажів!

Хочете дізнатися більше про виробник логотипів Wix? Не пропустіть наш глибокий огляд.

Раунд №4: Ціноутворення

З підпискою, кравкові бренди дають більше – Wix пропонує менше за разову плату

Хороші новини: обидва інструменти дозволяють вам безкоштовно створити ваш логотип. Ви можете використовувати всі їх функції, включаючи майстри запуску, створені AI та багаті засоби редагування, не платячи нічого. Є також відсутність зобов’язань щодо придбання логотип, який ви створюєте.

Якщо вам подобається ваш логотип і ви хочете використовувати його для вашого бізнесу, кожен інструмент надасть вам різні варіанти оплати.

Цінові бренди

Кращі бренди пропонують кілька рівнів ціноутворення залежно від файлів логотипу та додаткових послуг, які ви хочете (я поясню докладніше про них у розділі №7). Усі плани лише підписки, зі значними знижками, якщо ви платите щорічно або щороку, а не щомісяця.

Найбільш базовий план включає:

 • Файли логотипів JPEG та PNG у повнокольоровому, чорному та білому кольорах
 • Прозорі файли логотипів *
 • Повні комерційні права
 • Інструмент зміни розміру логотипу (для створення зображень для соціальних мереж тощо)
 • Інструмент “Водяний знак” логотипу (використовувати ваш логотип на документах)
 • Сезонний генератор логотипів (для створення святкових тематичних версій вашого логотипу)
 • Книга бренду

* Прозорі файли логотипу не мають фонового зображення, що дозволяє використовувати їх у будь-якому місці, не турбуючись про стикання кольорів або дивних фонів. Детальніше про переваги прозорих логотипів читайте тут.

А що з безкоштовним, запитаєте ви? Ви завжди можете завантажити безкоштовний зразок логотипу для некомерційного використання натиснувши маленьку кнопку, показану нижче.

Скріншот фірмових брендів - як завантажити безкоштовний зразок логотипу

Після підписки на підписку ви можете завантажити файли логотипу негайно (або в будь-який час протягом вашого дійсного періоду підписки). Навіть якщо ви скасуєте підписку, ви все одно зберігатимете комерційні права на ваш логотип. Ви просто не зможете завантажити його знову без дійсної підписки.

Ціни на виробник логотипів Wix

На відміну від фірмових брендів, Wix пропонує як варіанти оплати за продукт, так і підписки. Якщо ви просто хочете, щоб ваші файли логотипів, ви можете вибрати модель оплати за товар за розумною ціною. Для додаткових послуг (більше інформації нижче) вам потрібна підписка.

Як і у магазинах Tailor Brands, ви отримаєте повні комерційні права на ваш логотип та ви можете завантажити безкоштовний зразок для некомерційного використання. (Це посилання знаходиться внизу сторінки виписки.)

Скріншот Wix Logo Maker - Як завантажити безкоштовний зразок логотипу

Найбільш базовий план включає:

 • 8 PNG в повноколірному, чорному та білому кольорах
 • Прозорі файли логотипу
 • Повні комерційні права

І переможець … Виробник логотипів Wix

Я підписався на достатню кількість підписок, щоб прожити все життя, тому мені особисто доведеться голосувати за Wix. З моделлю оплати за товар, Мені не потрібно слідкувати за оплатою чи скасуванням іншої підписки.

Однак передплати фірмових брендів є цілком доступними, і базовий план пропонує трохи більше смакоти та додаткових інструментів, ніж Wix Logo Maker. Обидва варіанти недорогі.

Раунд №5: Додаткові зміни

Магазини кравців пропонують безкоштовні зміни – Wix змушує вас платити

Скільки разів ви вводили електронний лист, а потім зрозуміли, що щось було не зовсім правильно? Що ж, легко зробити те ж саме з вашим логотипом, але виправити ці помилки можна набагато складніше! Правильний виробник логотипу може зробити це простіше.

Ось як вони порівнюються в термінах можливості редагування після покупки.

Редагування з кравчими брендами

З самого екрану редагування перед покупкою, Tailor Brands запевняє вас: “Ви можете налаштувати свій логотип після покупки”. Трохи перекопавшись, я дізнався, що ці налаштування включають необмежені зміни кольору, макета та мітки логотипу. (Майте на увазі, що для здійснення цих безкоштовних праць потрібно мати дійсну підписку.)

Наприклад, я міг зробити безкоштовну зміну подобається це (перемикання кольору):

Скріншот фірмових марок - Безкоштовні редагування логотипу

Але не так (вибір абсолютно нового стилю логотипу):

Скріншот фірмових марок - новий стиль логотипу

Важливо бути впевненим, який логотип ви хочете, перш ніж купувати його у кравчих брендах. Потім, якщо ви хочете внести незначні зміни, можете.

Редагування за допомогою виробника логотипів Wix

На відміну від фірмових брендів, Виробник логотипів Wix пропонує НЕ БЕЗКОШТОВНІ редагування після покупки.

Оскільки ваш логотип буде збережено у вашій особистій бібліотеці, технічно ви можете будь-коли вносити зміни. Однак, щоб повторно завантажити відредагований дизайн, вам потрібно буде придбати його знову. Це означає, що навіть невелика помилка обійдеться вам великим.

І переможець – це … Бренди

Незважаючи на те, що жоден інструмент не дозволяє повністю змінити ваш логотип після його придбання, бренди Tailor є переможцем нокауту в цьому раунді. Це дає вам багато безкоштовні варіанти налаштування дизайну вашого логотипу, тоді як Wix не дає вам нічого.

Оскільки жодна платформа не пропонує повернення коштів за ваш логотип, редагування після покупки фірмових брендів може врятувати життя.

Цікаво дізнатися більше про фірмові бренди? Натисніть тут, щоб прочитати наш експертний огляд.

Раунд №6: Соціальний обмін

Пошиття брендів робить спільний доступ легко – Wix робить це старомодним

Який із найкращих способів уникнути необхідності редагування після покупки? Показуйте свій дизайн логотипу колегам чи друзям, перш ніж купувати його. Ось що пропонують ці інструменти для соціального обміну.

Параметри спільного використання брендів

З фірмових брендів ви можете поділитися своїм дизайном логотипу електронною поштою, Facebook та Twitter. Ви просто натискаєте значок, обведений нижче, а потім ще раз клацаєте, щоб надіслати, відправити чи твіт. І це все!

Скріншот фірмових брендів - обмін у соціальних мережах

Параметри обміну логотипом Wix

На жаль,, У Wix немає вбудованих опцій спільного доступу. Якщо ви хочете надіслати свій логотип колегам, вам слід почати з завантаження безкоштовного зразка. Потім ви можете поділитися цим файлом на своїй платформі за вибором.

Оскільки навіть про-дизайнерам потрібні другі думки щодо своєї роботи, дивно, що Wix Logo Maker не робить співпрацю зручною.

І переможець – це … Бренди

Хоча обидва інструменти пропонують безкоштовні зразки логотипів, Вбудовані параметри фірмових марок спрощують процес спільного доступу. Якщо ви віддаєте перевагу ділитися в соціальних мережах або електронною поштою, ви можете це швидко зробити у кравчих брендах. Що приводить мене до нашої остаточної категорії…

Раунд №7: Додаткові інструменти та послуги

Кращі бренди видатні у соціальних мережах – виробник логотипів Wix сяє в Інтернеті

Більше, ніж просто стандартні виробники логотипів, обидва ці інструменти прагнуть забезпечити комплексні рішення щодо брендингу. За додаткову плату обидві платформи пропонують:

 • Векторні файли (вони нескінченно масштабовані, можна редагувати в такому програмному забезпеченні, як Adobe Illustrator, і ідеально підходять для друку вашого логотипу будь-якого розміру)
 • Шаблони візиток та друк

Однак за межами подібних доповнень фокус платформ дуже різний.

Додатки в кравчих брендах

В обох своїх преміальних підписках Tailor Brands пропонує ряд додаткових інструментів та послуг. Для мене найвидатніші особливості:

Інструмент майстер-дизайну

Цей інструмент включає заздалегідь виготовлені шаблони, а також порожнє полотно для використання для створення графіки. Вони можуть використовуватися для публікацій у соціальних мережах та реклами. Найкраща частина? Ти можеш завантажуйте власні зображення, що ви не можете зробити в Wix Logo Maker.

Скріншот фірмових марок - завантаження власних зображень

Інструменти соціальних медіа

Широкий фокус брендів на соціальних мережах відмінно підходить для компаній, які намагаються органічно охопити клієнтів. Ці додаткові інструменти включають:

 • 1000+ попередньо зроблених шаблонів соціальних медіа
 • Можливість створювати повідомлення заздалегідь, планувати їх для розміщення на майбутній день
 • Інструмент аналітики соціальних медіа для відстеження залучення та зростання

Надбудови у виготовленні логотипів Wix

Якщо ви хочете придбати лише файли логотипу, значить Виробник логотипів Wix пропонує одну надбудову в соціальних мережах: 40+ версій вашого логотипу, розміщених на різних платформах соціальних мереж. Ви отримаєте готові файли логотипів для Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn тощо.

Найбільш надійні додатки Wigo Logo Maker – це інтеграція веб-сайтів, не соціальний обмін. Вибираючи план логотипу + веб-сайт, ви можете вибрати одну з преміальних підписок на веб-сайт Wix, яка включає брендування, щоб відповідати вашому новому логотипу та безкоштовний користувацький домен на один рік..

Не впевнені, чи дійсно ви отримаєте користь від плану веб-сайтів на основі передплати? Вибирайте розумно, спочатку прочитавши наше експертиза платформи веб-розробників веб-сайтів Wix.

Скріншот Wix Logo Maker - Делюкс плани

Ще два помітні додатки:

 • Послуга підбору логотипу від професійного дизайнера
 • Пріоритетна підтримка клієнтів для швидшого реагування

І Переможець – це до вас!

Мені переможця цього туру назвати майже неможливо. Обидва інструменти забезпечують чудову функціональність у різних сферах:

 • Якщо у вас вже є веб-сайт і хочете більше зосередитись на соціальних медіа, кращий вибір – кравецькі бренди.
 • Якщо вам потрібен абсолютно новий веб-сайт, який відповідає вашому новому логотипу, то кращий вибір Wix Logo Maker.

Остаточний переможець…

Отже, який виробник логотипів найкращий? Який із них допоможе вам зробити власний високоякісний логотип – той, який не виглядає домашнім?

Якщо ви хочете справді унікальний логотип (і не проти витрачати час на його налаштування), Виробник логотипів Wix – переможець багатоборства. Наші експертиза поглиблено в питаннях, які ми тут не висвітлювали, але давайте резюмувати те, що ми дізналися з цього порівняльного порівняння.

Виробник логотипів Wix пропонує набагато більше варіантів налаштування шрифту, кольору та тексту. Це гарантує, що ваш остаточний дизайн логотипу не є загальним, унікальним для вас та модні у всіх правильних способах. Одноразовий варіант оплати також є більш привабливим для багатьох користувачів.

Однак це не означає Пошиття брендів це не надзвичайний варіант! Якщо ви схиляєтесь у цьому напрямку, наш детальний огляд може допомогти вам прийняти рішення.

Як ми вже обговорювали, Tailor Brands пропонує більш швидкий творчий процес із трохи меншою свободою дизайну – плюс додаткові додаткові вбудовані варіанти для графіки та соціальних мереж..

Тепер, коли ви знаєте свої варіанти, ви можете вибрати виробника логотипів і почати працювати над власним захоплюючим логотипом!

Якщо ви шукаєте більше ідей, не пропустіть наш список найкращі послуги з дизайну логотипів.

ОсобливістьВисновок
Майстер запуску AIКращі бренди надають більш кураційні результати; Дизайни логотипів Wix – це хіт-пропуск.
Параметри налаштуванняОбидва інструменти прості у використанні, але у фірмових брендів є менше можливостей редагування, ніж у Wix Logo Maker.
Мови, що підтримуютьсяБренди кравців не вміщують не латинські символи; Виробник логотипів Wix робить.
Ціноутворення та результатиМодель підписки, призначена лише для шиття брендів, має більш надійні додатки; Виробник логотипів Wix пропонує більш зручні варіанти одноразової оплати.
Варіанти спільного доступуTailor Brands дозволяє ділитися безпосередньо з редактора; Виробник логотипів Wix цього не робить.
Додаткові послугиBrands Brands відмінне в соціальних мережах; Виробник логотипів Wix – переможець за інтеграцію своїх розробників веб-сайтів.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me